برگزیده های پرشین تولز

نیازمند اسپانسر مالی جهت یک پروژه اینترنتی پرسود

Morteza_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام بنده فقط محض کنجکاوی میخواستم بدونم موضوع سایت چیه میتونید تو همین تایپک جواب بدید؟

soheilas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
لطفا برای بنده هم ارسال کنید

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
اطلاعات کامل برای منم بفرستید تا بررسی بشه

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
اطلاعات جامع برای تمامی دوستان ارسال گردید اما دریغ از یه اسپانسر!

Last edited:

sht-design.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز سلام
یه نصیحت برادرانه
اگه من به شما میومدم میگفتم مثلا دارم سایتی مثل جیمیل میزنم با امکانات ۲ برابر بیشتر و حالا به ۲ میلیون پول نیاز دارم آیا شما به من پول میدادی؟
اگه پول میدادی پس بی زحمت به من هم یه پول بدید چون دارم چند تا سرور از هتزنر میگیرم سودش هم عالیه!
البته توی فروم های دیگه مبلغ بزرگتر یعنی ۱۰۰ میلیون واسه کمک مالی میخواستن
نمیخوام به شما توهین کنم چون شما رو کامل میشناسم و میدونم که کارت درسته اما نامرد زیاد شده و اونایی که پول میگیرن و دیگه خبری ازشون نمیشه
یه چیز دیگه هم بگم
بنظر من بهتره شما توی همین تاپیک اعلام کنید دقیقا چه سایتی هست بهتره تا اینکه تاپیک بیخود داخلش اسپم ارسال بشه و الکی شلوغ بشه
اینجور خودتون هم راحت ترید

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
دوست عزیز سلام
یه نصیحت برادرانه
اگه من به شما میومدم میگفتم مثلا دارم سایتی مثل جیمیل میزنم با امکانات ۲ برابر بیشتر و حالا به ۲ میلیون پول نیاز دارم آیا شما به من پول میدادی؟
اگه پول میدادی پس بی زحمت به من هم یه پول بدید چون دارم چند تا سرور از هتزنر میگیرم سودش هم عالیه!
البته توی فروم های دیگه مبلغ بزرگتر یعنی ۱۰۰ میلیون واسه کمک مالی میخواستن
نمیخوام به شما توهین کنم چون شما رو کامل میشناسم و میدونم که کارت درسته اما نامرد زیاد شده و اونایی که پول میگیرن و دیگه خبری ازشون نمیشه
یه چیز دیگه هم بگم
بنظر من بهتره شما توی همین تاپیک اعلام کنید دقیقا چه سایتی هست بهتره تا اینکه تاپیک بیخود داخلش اسپم ارسال بشه و الکی شلوغ بشه
اینجور خودتون هم راحت ترید
ممنون بابت توضیحاتتون
دلیل اینکه اسم سایت رو نیوردم یه سری مسائل بود که اگه براتون توضیحات تکمیلی رو بفرستم متوجه میشید.
البته به هزینه ها، هزینه خرید بک لینک رو یادم رفته بود اضافه کنم که اون هم الآن به پست اول اضافه میکنم و زیاد نمیشه...
حقیقتش از بین افرادی که توضیحات تکمیلی رو خواستند یکی از دوستان که اسمشو توی صفحه قبل اوردم عنوان کردند که میتونند سرامایه بذارند و در ازای دادن قرارداد و سفته بنده مایل به سرمایه گذاری هستند که بعد از چند روز غیبشون زد و میدونم الآن داره این متن رو میخونه و نمیدونم چرا خجالت نمیکشه!
یکی دیگه از دوستان هم که دوست قدیمی بنده هست قرار شد شب بهم پاسخ نهایی رو بده که سرمایه گذاری میکنه یا نه که اون هم الآن ایدله جواب نمیده...
من یوزر باسابقه با کلی فیدبک مثبت توی بازارچه بودم که متأسفانه بدلایلی که من مقصر نبودم یوزرم بن دائم شد و این یوزر رو از دوستم گرفتم دارم باهاش کار میکنم و آماری نداره فقط قدیمیه و این هم باعث میشه اعتمادسازی سختتر شه...
متأسفانه ملت اینترنتی ما عادت کردند بهشون یه سفته سه ماهه و یه قرارداد بابت دریافت 1200 بدی که اگه سایتت نگرفت و به درآمدزایی نرسید بذارند اجرا اگر هم گرفت با کمال پررویی توقع دارند نصف درآمد رو باهاشون تقسیم کنی که من حالم بهم میخوره از این کارها مگه اینکه در نهایت مجبور بشم همچین کاری رو بکنم...

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
سلام
دادا شاید سرمایه گذاری نکردم ولی از سر کنجکاوی اگ میشه به بنده هم بگین موضوعش چی هستش

hadi7002

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
لطفا اطلاعات رو بفرستید
سپاس

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
اطلاعات برامون شرح کن و کدوم شهر هستی

moham-b

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
قول همکاری نمیدم ، بستگی به پروژه داره
لطفا برای من هم ارسال کنید در صورت امکان

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
سلام
دادا شاید سرمایه گذاری نکردم ولی از سر کنجکاوی اگ میشه به بنده هم بگین موضوعش چی هستش
واسه منم بفرستین
سلام
لطفا اطلاعات رو بفرستید
سپاس
ارسال شد...

اطلاعات برامون شرح کن و کدوم شهر هستی
شما فرض کن شیراز
ارسال شد...
سلام
قول همکاری نمیدم ، بستگی به پروژه داره
لطفا برای من هم ارسال کنید در صورت امکان
مهم نیست ما که 1000تا فرستادیم شما هم روش!
ارسال گردید...

Savadkohy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
درود . برای بنده هم ارسال کنید .

kiyan7fc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
118
لطفا توضیحات کامل رو بفرستید

بالا