برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
یادش گرامی باد. الفاتحه!
این وسط یه چیزی مشکوک می زنه
مخابرات داره به صورت گسترده سرویس می ده و تبلیغات می کنه و فرت و فرت هدیه می زاره
ولی بقیه شرکتا عقب گرد در عقب!
فعلا بهترین راه تمدید ماهانه هست و بس اصلا هیچ چیزی تو این خراب شده اعتبار نداره

cure

Registered User
لایک‌ها
619
من اگر یک شرکت پیدا کنم که شبها حتی یک ساعت مجانی بده بلافاصله از پارس آنلاین میرم.
منم دیگه از پارس میرم . چون ارزش نداره با این وضعیت ، چون داری اینترنت رو 20 برابر گرونتر میخری بعدشم رایگان نداشته باشی . این انصاف نیست
الان فن آوا شبانه داره سرعت 512 و ترافیک 5 گیگ در ماه . از ساعت 2 تا 7 هم رایگانه . من میخوام ازش سرویس بگیرم . شما هم بگیر به نظرم

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
من الان فهمیدم که اگه تا قبل از 10 آذر تمدید میکردم شبانه داشت. 5 روز پیش بود که قرارداد سه ماهم تموم شد. منم که حاضر نبودم زیر بار طرح جدیدشون برم، نامحدود 128 یکماهه تمدید کردم. اگه زودتر اعلام میکردن حداقل 6 ماهه تمدید میکردم. آخه بدبختی اینه که مرکز مخابرات ما (که انشاءالله خدا با خاک یکسانش کنه!) بیشتر از یکساله که پورت خالی نداره. الان شرکتهای دیگه هم نمیتونن مشتری جدید بگیرن. از خود مخابرات هم بخوام بگیرم باید حداقل 2 ماه منتظر بمونم. :general211:
این خبر هم سایت سافت گذر گذاشته.

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
دوست خوب این جمله آخر شما با جملات اول نمیخونه و متضاد هست.
آقایون برای احترام این کار رو نکردند بلکه برای از دست ندادن مشتری این کار رو دارن میکنن.
این جریان شش ماه تمدید کردن هم مسخره هست اونا هم از طریق دریافت پول پیش و هم از طریق از دست ندادن مشتری باز دارن سود دوبله میکنن.
اما سوال اصلی اینه: مگه قراره ما تا شش ماه دیگه بمیریم یا مثلا از اینتر نت استفاده نکنیم که این باعث خوشحالی شما شده؟
من و شما ده سال بعد از اون شش ماه هم باید اینترنت استفاده کنیم و هرشب هم باید پول بدیم.
من اگر یک شرکت پیدا کنم که شبها حتی یک ساعت مجانی بده بلافاصله از پارس آنلاین میرم.
بنده که تضادی نمیبینم.اگر ممکنه بفرمایید کجای جملات بنده تضاد داره؟
در مورد جریان شش ماه تمدیدی هم که گفتید اگر جملات بنده رو بخونید عرض کردم که با توجه به اتفاقاتی که افتاد تعداد خیلی کمی تمدید کردند که پول زیادی نصیب شرکت نشد و تقریبا خیلی از کاربرا رو از دست دادن و الان هم که دیگه تمدید کردن فایده ای نداره و از الان حتی اگر یکساله هم تمدید کنی شبانه رایگان نداری. شما باید در جمله دومتون از افعال گذشته استفاده میکردید چون الان دیگه تمدید تاثیری روی ترافیک رایگان شبانه نداره.
بعد یه سوالی که هست اینه که شما از کجا متوجه شدید من خوشحال شدم؟

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
سلام. پارس رو فقط به خاطر شبانش نگه داشته بودم . با قطعي هاي شديد اخيرش مي ساختم ولي اين حركت خيلي مذخرف بود ديگه. اين تمديد كردن و دريافت شبانه رايگان اوج پر رو بازيشون هست. يعني فكر كن بعد 6 ماه ديگه دنيا نابود ميشه :) ما هم نت نميخوايم. بعدش هم كل نت رو بدون محدوديت ميخرن ولي حجمي ميكنن تو پاچه ملت. بالاخره بايد جيب يه عده پر تر بشه !
بچه ها براي فسخ قرارداد بايد چي كار كرد ؟ 300مگ فكر كنم دارم كلا. قرار دادم تا 4 5 روز ديگست.
ميخوام خط رو از رانژه درارن كه ميرم مركز مخابراتي سريع وصل كنن. الان فقط نت مخابرات فكر كنم بصرفه از نظر قيمتي. خدا كنه پرت خالي داشته باشن.

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
سلام. پارس رو فقط به خاطر شبانش نگه داشته بودم . با قطعي هاي شديد اخيرش مي ساختم ولي اين حركت خيلي مذخرف بود ديگه. اين تمديد كردن و دريافت شبانه رايگان اوج پر رو بازيشون هست. يعني فكر كن بعد 6 ماه ديگه دنيا نابود ميشه :) ما هم نت نميخوايم. بعدش هم كل نت رو بدون محدوديت ميخرن ولي حجمي ميكنن تو پاچه ملت. بالاخره بايد جيب يه عده پر تر بشه !
بچه ها براي فسخ قرارداد بايد چي كار كرد ؟ 300مگ فكر كنم دارم كلا. قرار دادم تا 4 5 روز ديگست.
ميخوام خط رو از رانژه درارن كه ميرم مركز مخابراتي سريع وصل كنن. الان فقط نت مخابرات فكر كنم بصرفه از نظر قيمتي. خدا كنه پرت خالي داشته باشن.
شما تا اتمام قراردادتون میتونید از شبانه رایگان استفاده کنید و بعدش هم میتونید تلفن بزنید برای فسخ و هم میتونید به دفترشون مراجعه کنید.
در کل با این مسخره بازیهایی که درآوردن به کسانی که میخوان از یک شرکت جدید سرویس بگیرن اصلا پارس آنلاین رو پیشنهاد نمیکنم.

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
بنده که تضادی نمیبینم.اگر ممکنه بفرمایید کجای جملات بنده تضاد داره؟
در مورد جریان شش ماه تمدیدی هم که گفتید اگر جملات بنده رو بخونید عرض کردم که با توجه به اتفاقاتی که افتاد تعداد خیلی کمی تمدید کردند که پول زیادی نصیب شرکت نشد و تقریبا خیلی از کاربرا رو از دست دادن و الان هم که دیگه تمدید کردن فایده ای نداره و از الان حتی اگر یکساله هم تمدید کنی شبانه رایگان نداری. شما باید در جمله دومتون از افعال گذشته استفاده میکردید چون الان دیگه تمدید تاثیری روی ترافیک رایگان شبانه نداره.
بعد یه سوالی که هست اینه که شما از کجا متوجه شدید من خوشحال شدم؟
اگر باعث ناراحتی شما شدم عذر میخوام قصد بی احترامی نداشتم.
آقا زندگی اینقدر سخته و اینقدر به مردم فشار میاد برای همینه که ملت تو خیابون همش دارن میزنن تو سر وکله هم، منم یکی مثل اونا!
من مطمئنم کسانی که قیمت گذاری میکنن هیچکدومشون پول اینترنت نمیدن، البته این در مورد همه قیمت گذاری ها صدق میکنه.
قصد دارم برم انگلیس یک دوره فلسفه بگذرونم تا متوجه بشم اینترنت نامحدودِ محدود یعنی چی!

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
اگر باعث ناراحتی شما شدم عذر میخوام قصد بی احترامی نداشتم.
آقا زندگی اینقدر سخته و اینقدر به مردم فشار میاد برای همینه که ملت تو خیابون همش دارن میزنن تو سر وکله هم، منم یکی مثل اونا!
من مطمئنم کسانی که قیمت گذاری میکنن هیچکدومشون پول اینترنت نمیدن، البته این در مورد همه قیمت گذاری ها صدق میکنه.
قصد دارم برم انگلیس یک دوره فلسفه بگذرونم تا متوجه بشم اینترنت نامحدودِ محدود یعنی چی!
اختیار داری داداش
متاسفانه انقدر مشکل هست که مشکل اینترنت جلوشون هیچی حساب نمیشه.
وضع نت توی ایران افتضاحه شرکتها هم دارن سوء استفاده میکنن از این وضعیت مسخره!
امیدوارم عمرمون قد بده که بتونیم یه نت خوب و پرسرعت داشته باشیم.

mehrfar

Registered User
لایک‌ها
30
دوستان یه سوال دارم.
الآن این طرح جدید پارس آنلاین که گفته رایگان شبانه رو ورمیداره ،اجرا شده؟
اگه اجرا شده سرعت دانلود شبانه تغییر کرده یا خیر؟

D_R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوستان یه سوال دارم.
الآن این طرح جدید پارس آنلاین که گفته رایگان شبانه رو ورمیداره ،اجرا شده؟
اگه اجرا شده سرعت دانلود شبانه تغییر کرده یا خیر؟
از 10 آذر، یعنی دیروز اجرایی شده
سرعت من بدتر داغون شده

mehrfar

Registered User
لایک‌ها
30
از 10 آذر، یعنی دیروز اجرایی شده
سرعت من بدتر داغون شده
اینا که میگفتن هدف از ایجاد این طرح افزایش سرعت در شبهاست.
هزار تا حرف بزنن حتی یکیش راست نیست.
خدا لعنت کنه هر چی دزد و دروغگو رو.

D_R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
اینا که میگفتن هدف از ایجاد این طرح افزایش سرعت در شبهاست.
هزار تا حرف بزنن حتی یکیش راست نیست.
خدا لعنت کنه هر چی دزد و دروغگو رو.
قبل از طرح سرعت حداقل 100 KB بود، الان ک دارم این پست رو میدم سرعت بیشتر از 70 تا نمیره
از سرور داخلی، خارجی تست گرفتم، داغون

dafer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
البته وضعیت سرویس من مطلوب بود سرعت دان 6صبح حدود 500بود

Sent from my HUAWEI G730-U10

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
اون سایت کذایی شکایت کنید. ظاهرا بد باسشون تموم شد

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
دوستان خسته شدید از اعتراض؟ پارس انلاین هم همینو میخواست دقیقا یه مدت مردم داد و بیداد کنن مثل زمانی که دلار گرون شد بعد از چندروز یهو همه ساکت شدن میخوام ببینم اگه فردا پس فردا اینترنت هم کلا قطع کنن همینطوری برخورد میکنید؟!!! جدا مردم جالبی هستیم ما... ایران دیگه جای موندن نیست کسی که میره استرالیا تو اب غرق میشه سگ شرف داره به کسی که تو ایران میشینه هیچ بخاری ازش بلند نمیشه.

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان خسته شدید از اعتراض؟ پارس انلاین هم همینو میخواست دقیقا یه مدت مردم داد و بیداد کنن مثل زمانی که دلار گرون شد بعد از چندروز یهو همه ساکت شدن میخوام ببینم اگه فردا پس فردا اینترنت هم کلا قطع کنن همینطوری برخورد میکنید؟!!! جدا مردم جالبی هستیم ما... ایران دیگه جای موندن نیست کسی که میره استرالیا تو اب غرق میشه سگ شرف داره به کسی که تو ایران میشینه هیچ بخاری ازش بلند نمیشه.
پول ندادن به بیشرفت ترین بیشرفا تنها کاریه که فعلا میتونن بکنن! انتظار نداشتهباش بازم بریزن خیابون که بازم شیشه نوشابه بکنن بهشونو بکشنشون و تظاهراتشونو بدزدنو بکنن تو ماتحت موسوی و گُهرویی!

بالا