برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
قبلا پارس آنلاین خوب بود.
ولی الان هیچگونه برتری نسبت به شرکت های دیگه نداره.
اگه مخابرات تو استان ما نامحدود میداد یک لجظه درنگ نمیکردم برای رفتن به مخابرات.
ولی حیف که نداره.
کاش یه سرویس دهنده خوب دیگه پیدا بشه /

avan

Registered User
لایک‌ها
207
از دوستان اگر اکسی اطلاع داره
پهنای باند اضافی سر ماه میسوزه برای پارس انلاین؟
یا میره برای ماه بعد؟

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
از دوستان اگر اکسی اطلاع داره
پهنای باند اضافی سر ماه میسوزه برای پارس انلاین؟
یا میره برای ماه بعد؟
باقیمانده ترافیک اصلی میسوزه ولی اگه از ترافیک اضافه خریداری شده مونده باشه منتقل میشه به ماه بعد.

dafer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ایول باحال بود خب باشه
ببخیال شو
تو این تایپیک در مورد پارس انلاین بحرفیم باشه

sent from my android phone

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
ایول باحال بود خب باشه
ببخیال شو

تو بیخیال خایه مالی **** شو بچه جون، باشه عمو؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
ایول باحال بود خب باشه
ببخیال شو

پارس جمع شد رفت درمورد جمع آوری صحبتی هست؟

dafer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
والا من خودم 9اذر تمدید کردم یه ساله فعلا که خوبه شبانشم رایگانه فعلا راضییم تا ببیینیم چی میشه

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
منم تا عید سرویسم مونده 6ماهه داشتم شبانه هم از 100 بالاتر نمیاد. درضمن روی چه حسابی میشد تمدید کرد طبق کدوم قرارداد؟ اصلا قرارداد ارزشی داره؟
پس فردا سرعت رو کم کنند (که کردند) الکی دلیل بیارند که طبق گفته مخابرات بین 8 نفر تقسیم شده چه اعتراضی میشه کرد پول هم میپره...
اونا هم زرنگند چون ریال اون موقع ارزش داشت از مشترک به بهانه یکساله گرفتند و کردنش دلار و حالشو بردند
وگرنه هیچ دلیلی نداشت که مشترک رو مجبور به یکساله بکنند بماند که خیلی ها سرویس هاشونو سوزوندند و چه سودی اینا کردند
واقعا متاسفم برای این امتی که 36 ساله درست نشدند خدا رو شکر جایگزین خوبی براش پیدا کردم که سگش شرف داره هرچی باشه به این دزد جماعت!
برای منم بحث سرعت و شبانه و اینا اصلا نبود بحث توهین به شعور مشترک بود که وسط قرارداد این بازی رو دربیارند بعدشم اینطوری کلک بزنند و کل پول مشترک رو بزنند به جیب

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
خب راست میگن دیگه دوستان شماها باید سر ساعت مودم خاموش کنید و به محض شروع ساعت دانلود شبانه مودم رو روشن کنید و هنگام اتمام ساعت باید مودم رو خاموش کنید بعدش دوباره روشن کنید

pooyan2012

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان تو کرج کسی جایگزین خوب نمیشناسه. من هر لحظه که با این شرکت آشغال دارم ادامه میدم احساس می کنم دارم پولم میریزم تو جیب یه مشت دزد.امیدوارم بقیه هم تا دیر نشده هرچه زودتر به فکر یه جای دیگه باشن چون معلوم نیس تا 2 روزه دیگه بخوان چه بلایی سر مشتریاشون بیارن.

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
سلام
الان توی سایت پارس اینو دیدم
"تغییر طرح هدیه شبانه که در ادامه توضیح داده شده است، مربوط به سرویسهایی می باشد که پس از تاریخ 10 آذر ماه 93 خریداری یا تمدید شوند؛ بنابراین هدیه شبانه کلیه سرویس های خریداری شده قبل از این تاریخ، مطابق روال گذشته اعمال خواهد گردید"
اینو تازه عوض کردن؟تا جایی که میدونم از 10 آذر به بعد همه چه اونایی که قبلا تمدید کرده بودن چه بقیه.شبانه رایگان ندارن.
خودم 6 سال پارس بودم چند هفته پیش از مخابرات گرفتم.ولی موقع تخلیه بهم نگفتن که برای من هنوز رایگانه

California

Registered User
لایک‌ها
434
من دوران طلایی ای با پاری آنلاین داشتم .!! واقعا تو محدودده ما فوقالعاده بود . بی نظیر از هر لحاظ
اما بجاش آسیا تک و مخابرات ... افتضاح در یک کلام/
من مجبورم از مخابرات بگیرم چون بقیه شرکت ها فیبر نوری رو ساپورت نمیکنن ولی به دوستان توصیه میکنم پول توی جیب مخابرات و شرکت های دولتی نزیزن . شما نمیدونید که چظور دارن تعرفه ها رو حساب میکنن .
به من قرار داد یک ساله ماهی 17.5 بستن یا یه حجم ترافیک مشخص . خدا شاده کافیه لیست کارکزد رو ببینید که چطور دارن دزدی میکنن . با اندازه گیری 6 تا برنامه تمام ترافیک هام شد در روز 200 مگ ولی سایت مخابرات اون رو زده بود 1075 مگ . الانم دارم دوماهی 90 تومن میدم اجباری !
این تاپیک رو دیدم یادم به دورانی افتاد که با پارش آنلاین طعم اینترنت رو تجربه میکردم !

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
واقعا پارس برای من هم عالی بود .256 کیلو بیت 3 ماه 6 گیگ 30 تومن.شب و روز سرعت بین 800کیلوباااات تا 2مگاباااایت.پشتیبانی فوق العاده 24 ساعته و کاملا پیگیر.
Capture.JPG

الان 2 مگابیت آشنای اول ماهی 20 هزار تومن 3 گیگ .شبانه هم ندارم.سرعت 200کیلو بایت.عملا پشتیبانی نداره.

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام
الان توی سایت پارس اینو دیدم
"تغییر طرح هدیه شبانه که در ادامه توضیح داده شده است، مربوط به سرویسهایی می باشد که پس از تاریخ 10 آذر ماه 93 خریداری یا تمدید شوند؛ بنابراین هدیه شبانه کلیه سرویس های خریداری شده قبل از این تاریخ، مطابق روال گذشته اعمال خواهد گردید"
اینو تازه عوض کردن؟تا جایی که میدونم از 10 آذر به بعد همه چه اونایی که قبلا تمدید کرده بودن چه بقیه.شبانه رایگان ندارن.
خودم 6 سال پارس بودم چند هفته پیش از مخابرات گرفتم.ولی موقع تخلیه بهم نگفتن که برای من هنوز رایگانه
از اولش همینو نوشته بودن

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
از اولش همینو نوشته بودن
اون مطلب رو که چند بار عوض کردند.
مثلا اول نوشته ی زیر عکس با "به منظور رضایت کاربران...."شروع میشد وچند روز بعد توضیحات بیشتری بهش اضافه کردند.
اول نوشته بودن از فلان تاریخ به بعد شبانه رایگان نیست

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
اون مطلب رو که چند بار عوض کردند.
مثلا اول نوشته ی زیر عکس با "به منظور رضایت کاربران...."شروع میشد وچند روز بعد توضیحات بیشتری بهش اضافه کردند.
اول نوشته بودن از فلان تاریخ به بعد شبانه رایگان نیست
تقریبا ۲ روز قبل از شروع اون طرح برداشتن شبانه رایگان اون توضیح رو اضافه کردن که تا حدودی بتونن جلوی تخلیه کاربران فعلیشون رو بگیرن ولی خیلی دیر اطلاع رسانی کردن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
تقریبا ۲ روز قبل از شروع اون طرح برداشتن شبانه رایگان اون توضیح رو اضافه کردن که تا حدودی بتونن جلوی تخلیه کاربران فعلیشون رو بگیرن ولی خیلی دیر اطلاع رسانی کردن

Sent from my iPhone using Tapatalk
اگه چند روز زودتر اطلاع رسانی میکردن، حداقل 6 ماهه تمدید میکردم که دانلود شبانه داشته باشم. از اونجایی که نمیتونم از هیچ شرکت دیگه ای بگیرم حتی مخابرات، نامحدود 128 تمدید کردم. الان که سرعتم هم محدود کردن، سرعت دانلودم روی 32 کیلوبایت ثابته. باز خدا پدرشون رو بیامرزه که قطعی نداره و سرعت رو نیاوردن روی 16 کیلوبایت. من هم 24 ساعت شبانه روز با گوشی در حال دانلودم تا بتونم از این 29 تومنی که دادم نهایت استفاده رو ببرم.

Hooman_H

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سرعت سرویس نا محدود 512 پارس ( سرعت معمولی, هدیه پرسرعت و اینا منظورم نیست ) روی چنده ؟
و اینکه آیا بلک لیست و ... داره یا اینکه خیر, در کل دوره هر چقدر هم دان کنی با همون سرعت بهت سرویس میده ؟

بالا