برگزیده های پرشین تولز

آپلودکردن هاست و مشکل داشتن برای اسم فایل ها

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
سلام من صفحه نخست رو به index.html
و style.css
اما برای بخش های نمونه کار، تماس با ما ، درباره ما می بایست اسم فایل اچ تی ام ال و سی اس اس و عکس هارو چی بنویسم و تو سایت بگذارم؟
ممنون

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
سلام دوست عزیز ، مطمئن نیستم سوال شما رو درست متوجه شده باشم ولی در مورد اسم که هر اسمی مایل باشید میتونید بذارید . معمولا به این صورته
نمونه کار : portfolio
تماس با ما : contact یا contact_us
درباره ما : about یا about_us
فایل استایل رو هم نیاز نیست برای هر صفحه جدید بسازید ، کافیه اون رو در همه صفحات استفاده کنید و قسمت های مشابه رو هم با یه آی دی یا کلاس قرار بدید تا استایل روی همه اونها اعمال بشه .

اگر یه مقدار با PHP آشنایی داشته باشید خیلی راحت تر میتونید این کارها رو انجام بدید نیازی به ساخت این همه صفحه هم ندارید .

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
سلام دوست عزیز ، مطمئن نیستم سوال شما رو درست متوجه شده باشم ولی در مورد اسم که هر اسمی مایل باشید میتونید بذارید . معمولا به این صورته
نمونه کار : portfolio
تماس با ما : contact یا contact_us
درباره ما : about یا about_us
فایل استایل رو هم نیاز نیست برای هر صفحه جدید بسازید ، کافیه اون رو در همه صفحات استفاده کنید و قسمت های مشابه رو هم با یه آی دی یا کلاس قرار بدید تا استایل روی همه اونها اعمال بشه .

اگر یه مقدار با PHP آشنایی داشته باشید خیلی راحت تر میتونید این کارها رو انجام بدید نیازی به ساخت این همه صفحه هم ندارید .

خب من برای سی اس اس استایل چی بنویسم برای هر صفحه؟

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
در هر صفحه بین تگ <head> و </head> این کد را قرار دهید:
کد:
<link rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="your css file address" />

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
الان من نمونه کار صفحه اچ تی ام ال رو portfolio.html
و برای سی اس اس portfolio.css
قرار دادم که کدنویسی شد
من بگیرم این دوتا فایل تو هاست اپلود کنم کاملا بالا میاد/؟

بالا