برگزیده های پرشین تولز

سفارش دانلود و آپلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
سلام

سوالتون چون زیاد به ترتیب جواب میدم

آفر 100 گیگ حداکثر 3 روز بعد ارسال سفارش و واریز مبلغ پیش پرداخت تحویل اداره پست می شه در صورت تاخیر برای هر 100 گیگ هر روز 15 گیگ جریمه داده می شود 99% سفارش ها سر موقع تحویل داده می شه
از مبلغ 30 هزار تومان 5 هزار پیش پرداخت بقیه قبل ارسال باید پرداخت بشه برای اعتماد سازی می شه ریموت بدیم فایل ها چک کنید
برای ما فرقی نمی کنه فایل شما چی هست اصلا چک نمی کنیم مورد داشتم فیلم عروسی خارج کشور آپلود داخل ایران بنده دانلود و تحویل دادم
اگر مشتری بخواهد دسترسی برای چک کردن فایل ها خواهیم داد به صورت ریموت , FTP و....
برای سرور های خارجی اکثرا رایگان ولی برای بعضی تا حجمی رایگان هست , سعی می کنم تا شب لیست کامل در پست اول قرار بدم
هزینه ارسال هارد با مشتری برگشت رایگان توسط ما به آدرس پستی مشتری
برای سفارش های سبک که امکان گرفتن هادر نیست ولی برای سفارش های سنگین امکان دریافت هارد به صورت حضوری با پیک و... بنده جنوب تهران هستم همکار دیگه ای هم توی شرق تهران دارم

ممنون از پاسخ ها دوست من
اگه همین شرایط افرها و شرایط رقابتی تون پابرجا بمونه میشه طولانی مدت با شما کار کرد
پیرو مطلب بالا که نوشتید یک پیشنهاد داشتم که ببینید میتونید انجام بدید ... اون هم این است که برای یوزر امکان این رو بگذارید که با اکانت خودش با ریموت در سرور شما وصل بشه و خودش کار دانلود و چک کزدنه فایل و... رو انجام بده و وقتی کارش تموم شد با ایمیل درخواست رایت و ارسال فایل هاشو داشته باشه. این طوری هم خود فرد پیگیر کار دانلودش هست و برای شما نگرانی ای نیست. هم دیگه اعتراضی نیست که کار دانلود دیر شده چون خودش داره انجام میده و فقط کار رایت و ارسال با شماست. هم میتونه خودش همه ی فایلاشو چک کنه و از درستی و خرابیشون مطلع شه.
فقط میمونه که جوری تنظیم کنید برای یوزر که هم فضای هارد مناسب رو برای ذخیره و دانلود فایل هاش داشته باشه / هم جوری باشه که بشه از اون سرورهای خارجی که میگید به صورت رایگان هست بتونه هیچ تنظیمی با دادن لینک به دانلود منیجر در صفحه اش ، استفاده کنه / و هم بتونه روی فایل هاش مثل کار کردن در محیط ویندوز ، مدیریت کنه.
در نهایت هم به شما میگه که اینقدر دانلود کرده ، فلان حجم شده حجم کل و هزینه اش رو میپردازه بهتون ...
آیا میتونید همچین کاری کنید ؟

راستی نگفتید کار آپلود هم انجام میدید ؟ و اگر پاسخ مثبته هر گیگ چند ؟

Last edited:

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
واقعا شرایط خوب هست...هارد یک پاسپورتی دست دوم دارین؟برای تخمین حجم کل سایت paraglidinghd.com چه کار باید کرد؟

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
واقعا شرایط خوب هست...هارد یک پاسپورتی دست دوم دارین؟برای تخمین حجم کل سایت paraglidinghd.com چه کار باید کرد؟

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk

سلام

هارد دوست نداریم متاسفانه

نمی شه ویدیو های یک سایت تخمین زد اول باید دانلود بشه بعد حجم مشخص بشه تنها راهش برای این که حجم دانلود کم باشه این هست که فایل ها گلچین کنید

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
lover جان
پاسخی به پست بالا ندادی ؟؟!

** فکر کنم سرشلوغی دانلودرها ، با اینکه مشتری ها واستون هنوز زیاد نشده به شما هم سرایت کرده دوست من ... ** ;)

Last edited:

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
lover جان
پاسخی به پست بالا ندادید ؟؟!

سلام
این کار شدنی هست ولی هزینه سخت افزاری بالایی داره قطعا به صرفه هیچ کس نیست
کلا دردسر زیادی داره کاری 1-2 نفر نیست

نبودن پهنای باند که یوزر های زیادی ساپورت کنه + هزینه سخت افزاری بالا + نیرو انسانی کار و...

ahmadsalar

Registered User
لایک‌ها
24
موارد درخواستی تون رو پخ کردم.لطفا به سوالم هم جواب بدید
ممنون

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام
یک پیام برای شما ارسال کردم

kalleh0121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بسته ی من رسید با یه بسته بندی عالی
امیدوارم به کارشون همینطوری ادامه بدن و یکی از مزیت های ایشون با بقیه اینه که سرحرفشون وایمیسته و وقتی میگه فردا میفرستم فردا میفرسته و زیر قولش نمیزنه
من منتظر بسته ی دوم خودم هستم

berayan

Registered User
لایک‌ها
143
سفارش منم رسید.همه چی عالی و مرتب و به موفع
ممنون از دوست عزیزمون.

farhad34

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوست عزیز الان شرایط شما چطوریه؟ شما فروشنده معتبر نیستی چطور باشما معامله کنیم؟ چقدر طول میکشه مثلا یه بسته 60 70 گیگی به دست ما برسه؟ فایل ها رو چک میکنی؟ آرشیو داری دیگه لینک کمتر بدیم؟ اگه داری لیست بده...

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
دوست عزیز الان شرایط شما چطوریه؟ شما فروشنده معتبر نیستی چطور باشما معامله کنیم؟ چقدر طول میکشه مثلا یه بسته 60 70 گیگی به دست ما برسه؟ فایل ها رو چک میکنی؟ آرشیو داری دیگه لینک کمتر بدیم؟ اگه داری لیست بده...

دوست گلم بنده از آغاز کارم در پرشین تولز 5 ترابایت تا الان سفارش تحویل مشتری دادم
شرایط اعتماد سازی در پست اول توضیح داده شده هزینه 65 گیگ هم فقط 20 هزار تومان می شه که بنده 100 هزار تومان فقط هزینه تبلیغ در این سایت دادم
60 گیگ حداکثر 48 ساعت ما تحویل پست میدم رسیدن اون بستگی به شرایط پست داره
آرشیو نمی کنیمبعد تایید مشتری فایل ها حذف می شن

Last edited:

farhad34

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
لینک ها رو از چه طریق به شما ارسال کنیم؟ پیش پرداخت رو چطور بدیم؟

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
لینک ها رو از چه طریق به شما ارسال کنیم؟ پیش پرداخت رو چطور بدیم؟

پی ام خدمت شما ارسال کردم

در پست قبلی هم اشتباه درجه شده بود هزینه دانلود 65 گیگ 20 هزار تومان هست

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
سفارشی که دستم رسید رو چک کردم و بسیار عالی بود؛انشالله به زودی دوباره مزاحم میشم.

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
آفر های ویژه به طرز وحشتناکی خوبه !! :D
به زودی مزاحمت میشم برادر

در خدمت شما هستیم
قیمت در صورت استقبال کاربران ماه آینده 10% ارزون تر خواهد شد
برنامه های خوبی هم دارید سایت هم در حال برنامه نویسی هست

ahmadsalar

Registered User