برگزیده های پرشین تولز

سفارش دانلود و آپلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
دانلود از یوتیوب گیگی چند در میاد ؟
30 گیگ چند ؟ (یوتیوب)

100 گیگ چند ؟ (یوتیوب)

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
دانلود از یوتیوب گیگی چند در میاد ؟
30 گیگ چند ؟ (یوتیوب)

100 گیگ چند ؟ (یوتیوب)

هزینه ای برای مستقیم کردن از یوتیوب گرفتن نمی شه

هر گیگ طبق تعرفه پست اول انجام می شه

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
آفر ویژه سفارش دانلود + هارد آکبند با گارانتی+ ارسال رایگان

تحویل هارد

1 ترابایت دانلود درخواستی + هارد آکبند یک ترابایت توشیبا با گارانتی فقط 310 هزار تومان( تحویل حداکثر 6 روز )

مدل دقیق هارد : Toshiba 1TB DT01ABA100 دو سال گارانتی آواژنگ

500 گیگ دانلود درخواستی + هارد آکبند 500 گیگ توشیبا با گارانتی فقط 225 هزار تومان ( تحویل حداکثر4 روز )

مدل دقیق هارد : Toshiba 500GB DT01ACA050 با دو سال گارانتی آواژنگ

آفر ویژه سفارش دانلود + DVD رایگان + ارسال رایگان

1050 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + هزینه ارسال تی پاکس رایگان فقط 259 هزار تومان ( تحویل حداکثر 8 روز )

520 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + هزینه ارسال تی پاکس رایگان فقط 139 هزار تومان ( تحویل حداکثر 6 روز )

270 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + هزینه ارسال تی پاکس رایگان فقط 79 هزار تومان ( تحویل حداکثر 4 روز )

110 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + ارسال رایگان پست سفارشی فقط 32 هزار تومان ( تحویل حداکثر 3 روز )

65 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + پست سفارشی رایگان فقط 19 هزار تومان ( تحویل حداکثر 2 روز )

35 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + پست سفارشی رایگان فقط 12 هزار تومان ( تحویل حداکثر 2 روز )

Last edited:

baziforush

Registered User
لایک‌ها
77
سلام و وقت بخیر
آقا یه 200 گیگ دانلود از تورنت دارم!
لطف می کنید هزینه نهایی رو و البته تخفیف اولین نفرها رو برام پخ کنید!
تورنت ها از ترکرهای خصوصی هستن و سرعتشون کهکشانی:D

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
سفارش من رسید بسته بندی عالی همه چی عالی ممنون از شما

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من نیاز به آپلود یک فایل 4 گیگ روی اکانت اف.تی.پی سایتم دارم. آیا چنین کاری هم انجام میدید؟
قیمت چقدره و شما کجا تشریف دارید؟

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
سلام
من نیاز به آپلود یک فایل 4 گیگ روی اکانت اف.تی.پی سایتم دارم. آیا چنین کاری هم انجام میدید؟
قیمت چقدره و شما کجا تشریف دارید؟

سلام

روی دی وی دی ارسال بشه به آدرس پستی مشکلی نیست

لطفا پی ام کنید

milad-apk

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
من 60 گیگ دانلود دارم
با قیمت دی وی دی ها و ارسال به میاندواب چقدر در میاد؟؟؟
چطوری باید سفارش بدم؟؟؟؟؟

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
سلام
از سایت های vip هم دانلود داری ؟

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
سلام
من 60 گیگ دانلود دارم
با قیمت دی وی دی ها و ارسال به میاندواب چقدر در میاد؟؟؟
چطوری باید سفارش بدم؟؟؟؟؟
سلام

60 گیگ با همه هزینه ها به مقصد شما 20 هزار تومان می شه

پی ام ارسال شد

سلام
از سایت های vip هم دانلود داری ؟

سلام

بله انجام می شه

پی ام ارسال شد

Sahand_N

Registered User
لایک‌ها
14
قیمت‌ها خیلی خوبه، میشه بفرمایین کجای تهران تشریف دارین؟

baziforush

Registered User
لایک‌ها
77
سلام دوباره
ظاهرا پست بنده رو ندیدین دوست عزیز!
ممنون میشم جوابش رو بدین!

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227

coldboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
35 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + پست سفارشی رایگان فقط 12 هزار تومان ( تحویل حداکثر 2 روز )
سلام می خواستم بدونم آیا این آفر فعاله هنوز و اینکه آیا کله هزینه ی دانلود و ارسال رایت و دی وی دی 12000 تومان میشه؟

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
سلام می خواستم بدونم آیا این آفر فعاله هنوز و اینکه آیا کله هزینه ی دانلود و ارسال رایت و دی وی دی 12000 تومان میشه؟
سلام
بله فعال هست
هزینه DVD + دانلود + پست سفارشی ب ما هست

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
برای سه سفارش جدید همه پلن ها با 20% تخفیف ارایه می شود

آفر ویژه سفارش دانلود + هارد آکبند با گارانتی+ ارسال رایگان

1 ترابایت دانلود درخواستی + هارد آکبند یک ترابایت توشیبا با گارانتی فقط 319 هزار تومان( تحویل حداکثر 7 روز )

مدل دقیق هارد : Toshiba 1TB DT01ABA100 دو سال گارانتی آواژنگ

500 گیگ دانلود درخواستی + هارد آکبند 500 گیگ توشیبا با گارانتی فقط 229 هزار تومان ( تحویل حداکثر4 روز )

مدل دقیق هارد : Toshiba 500GB DT01ACA050 با دو سال گارانتی آواژنگ

آفر ویژه سفارش دانلود + DVD رایگان + ارسال رایگان

1050 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + هزینه ارسال تی پاکس رایگان فقط 259 هزار تومان ( تحویل حداکثر 8 روز )

520 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + هزینه ارسال تی پاکس رایگان فقط 139 هزار تومان ( تحویل حداکثر 6 روز )

270 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + هزینه ارسال تی پاکس رایگان فقط 79 هزار تومان ( تحویل حداکثر 4 روز )

110 گیگابیت دانلود درخواستی + DVD رایگان + ارسال رایگان پست سفارشی فقط 32 هزار تومان ( تحویل حداکثر 3 روز )

Last edited:

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
سلام
قیمت ها و شرایطتون واقعا خوبه این طور که نوشتید
هم قیمته هر گیگ زیر 200 تومن هست - هم هزینه ای برای dvd و رایت نمیگیرید و هم هزینه ی ارسال رایگانه
این طور باشه میتونیم همیشه کارهای دانلودمون رو بدیم شما و همکاری مستمر داشته باشیم

فقط سوالات زیر مطرح هست که میتوان در اینجا یا در پیغام خصوصی پاسخ دهید :
1- مثلا برای آفر 100 گیگ که نوشتید 30 تومان و تحویل 3 روزه ، ایا این 3 روز واقعا 3 روزه یا مثلا برخی همکاران زمانش به درازا خواهد کشید ؟
2- از این مبلغ مثلا 30 تومان ، برای فردی مثل بنده ، چقدر باید در ابتدا پرداخت شه و چقدر پس از دریافت سفارش ؟
3- من برخی از فعالیت هام در حوزه ی گرافیک و... هست. بسیاری از فایل ها زیپ شده و دارای پسورد و اپلود شده بر روی هاست های خارجی است. از آنجا که محتوای خریداری شده برایم هم هزینه داشته و هم نمیخواهم جای دیگر کپی شود، این سوالات مطرح هست که :
3-1 : آیا شما پسورد فایل ها را هم میخواهید و یا به دانلود فایل زیپ شده ای که سفارش می دهیم بسنده می کنید ؟
3-2 : اگر پسورد را نداشته باشید ، باز میتوان از صحت فایلها زمانی که حتی فایل زیپ شده را باز می کنیم مطلع شویم. ایا همین کنترل را انجام میدهید یا برای مشتری های خود پنل دسترسی به سرور گذاشتید که بتواند فایل ها را خودش چک کند و از صحت آنها پیش از پرداخت هزینه اطمینان حاصل کند ؟
4- لطفا نام سرورهای خارجی که هزینه ی دانلود از آنها نمیگیرید را دقیقا مشخصا کنید. مثلا سرورهایی مثل rapidgator / uploaded / novafile / filefactory / keeptoshare / fileboom / letitbit و... برای شما مشکلی ندارند ؟
5- هزینه ی ارسال هارد و دریافتش به عهده ی مشتری است یا شما ؟
6- در کجای تهران تشریف دارید و میتوان قرار گذاشت برای ارائه ی هارد به صورت حضوری ؟
7- آیا کار آپلود هم انجام می دهید به سروری که میخواهیم. (مثلا filefactory ) - اگر پاسخ مثبت هست هر گیگ چند؟

با تشکر

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
سلام

سوالتون چون زیاد به ترتیب جواب میدم

آفر 100 گیگ حداکثر 3 روز بعد ارسال سفارش و واریز مبلغ پیش پرداخت تحویل اداره پست می شه در صورت تاخیر برای هر 100 گیگ هر روز 15 گیگ جریمه داده می شود 99% سفارش ها سر موقع تحویل داده می شه
از مبلغ 30 هزار تومان 5 هزار پیش پرداخت بقیه قبل ارسال باید پرداخت بشه برای اعتماد سازی می شه ریموت بدیم فایل ها چک کنید
برای ما فرقی نمی کنه فایل شما چی هست اصلا چک نمی کنیم مورد داشتم فیلم عروسی خارج کشور آپلود داخل ایران بنده دانلود و تحویل دادم
اگر مشتری بخواهد دسترسی برای چک کردن فایل ها خواهیم داد به صورت ریموت , FTP و....
برای سرور های خارجی اکثرا رایگان ولی برای بعضی تا حجمی رایگان هست , سعی می کنم تا شب لیست کامل در پست اول قرار بدم
هزینه ارسال هارد با مشتری برگشت رایگان توسط ما به آدرس پستی مشتری
برای سفارش های سبک که امکان گرفتن هادر نیست ولی برای سفارش های سنگین امکان دریافت هارد به صورت حضوری با پیک و... بنده جنوب تهران هستم همکار دیگه ای هم توی شرق تهران دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا