برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

Rakhsh

Registered User
لایک‌ها
37
سرعت ساعت 9 صبح که نه رایگانه واسه من نه چیزی. آسیاشت
mpx6dsebfrvpus6rjafm.png

up0byt3x6w6vetmn565f.png

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
سرعت ساعت 9 صبح که نه رایگانه واسه من نه چیزی. آسیاشت
mpx6dsebfrvpus6rjafm.png

up0byt3x6w6vetmn565f.png
مودمو ریسیت کن ، بعضی موقع که از ساعت رایگان میگذره سرعتش همونه ولی برات حساب می کنه ، بعد ریسیت برمیگرده سرعت اصلی ، از اینترنت ایر ان هم اتنظار نداشته باش که پاکت لاست نداشته باشی و کیفیت عالی باشع

Rakhsh

Registered User
لایک‌ها
37
مودمو ریسیت کن ، بعضی موقع که از ساعت رایگان میگذره سرعتش همونه ولی برات حساب می کنه ، بعد ریسیت برمیگرده سرعت اصلی ، از اینترنت ایر ان هم اتنظار نداشته باش که پاکت لاست نداشته باشی و کیفیت عالی باشع
ببخشید چرا نباید انتظار داشته باشیم؟ من الان توی همین مرکز تلفنی که از آسیاشت با اون کیفیت افتضاح سرویس دارم از یه شرکت دیگه هم سرویس دارم با کیفیت خیلی خوب. پینگ زیر رو ببینید:
kcyp0ozocfb6nr6s4sul.png

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
ببخشید چرا نباید انتظار داشته باشیم؟ من الان توی همین مرکز تلفنی که از آسیاشت با اون کیفیت افتضاح سرویس دارم از یه شرکت دیگه هم سرویس دارم با کیفیت خیلی خوب. پینگ زیر رو ببینید:
kcyp0ozocfb6nr6s4sul.png
خب چرا فقط همون شرکت نمیگیرید و دارید از اسیاتک استفاده می کنید اگه اون بهتره ؟
بیشتر شرکت های مطرح که الان هستن سرویسشون همه جا خوب نیست ، ممکنه یکجا خوب باشه یکجا بد ! به دلایل مختلف

Rakhsh

Registered User
لایک‌ها
37
خب چرا فقط همون شرکت نمیگیرید و دارید از اسیاتک استفاده می کنید اگه اون بهتره ؟
بیشتر شرکت های مطرح که الان هستن سرویسشون همه جا خوب نیست ، ممکنه یکجا خوب باشه یکجا بد ! به دلایل مختلف
عزیزم خط جدیدم همین امروز وصل شد به خاطر افتضاح بودن آسیاشت همون روز اول روی یه خط دیگه سفارش سرویس دادم.
الان کلا آسیاشت رو جمع کردم و هم به واحد شکایاتشون زتگ زدم و هم امور مشتریان ولی هیچ پولی به من پس نمیدن!!! چرا؟ چون دزدن و کم فروش! وَيْلٌ لِّلْمُطَفِّفِينَ ولی انگار شرع مقدس فقط برای ما طبقه فرودست جامعه س که خمس و زکات میدیم!! و کسی کار به کار این کله گنده ها نداره! من نمیدونم این کار اینا فرقی با آب قاطی کردن با شیر داره آخه؟ میگه 2 مگ ولی داره یک مگ میده به من. میگه sla سه درصد ولی 20 درصد داون تایم داره!!

03xawpkr8nkfl81et2bw.png

21 روز از سرویس باقیمونده با 23 گیگ از 30 گیگ حجمم. اینجاست که من حق دارم بگم این شرکت دزده یا نه؟؟؟ نه سرویس درست و حسابی میده نه پول آدم رو پس میدن. روی هرچی دزده سفید کردن والا.
من اسم شرکت جدید رو نمیارم که نگی داره تبلیغ میکنه ولی یه 2 مگ نامحدود گرفتم ازشون و سرعتش اینجوریه:

xiea7a557tuos5zeqbyp.png

با یک کانکشن!

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
خب دلمو
عزیزم خط جدیدم همین امروز وصل شد به خاطر افتضاح بودن آسیاشت همون روز اول روی یه خط دیگه سفارش سرویس دادم.
الان کلا آسیاشت رو جمع کردم و هم به واحد شکایاتشون زتگ زدم و هم امور مشتریان ولی هیچ پولی به من پس نمیدن!!! چرا؟ چون دزدن و کم فروش! وَيْلٌ لِّلْمُطَفِّفِينَ ولی انگار شرع مقدس فقط برای ما طبقه فرودست جامعه س که خمس و زکات میدیم!! و کسی کار به کار این کله گنده ها نداره! من نمیدونم این کار اینا فرقی با آب قاطی کردن با شیر داره آخه؟ میگه 2 مگ ولی داره یک مگ میده به من. میگه sla سه درصد ولی 20 درصد داون تایم داره!!

03xawpkr8nkfl81et2bw.png

21 روز از سرویس باقیمونده با 23 گیگ از 30 گیگ حجمم. اینجاست که من حق دارم بگم این شرکت دزده یا نه؟؟؟ نه سرویس درست و حسابی میده نه پول آدم رو پس میدن. روی هرچی دزده سفید کردن والا.
من اسم شرکت جدید رو نمیارم که نگی داره تبلیغ میکنه ولی یه 2 مگ نامحدود گرفتم ازشون و سرعتش اینجوریه:

xiea7a557tuos5zeqbyp.png

با یک کانکشن!

دهنمون آب افتاد که! اسمشو بگو شاید ماهم رفتیم همونجا.

Mohsen-frd

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
الان بهترین adsl مال کدام شرکته؟
ممنون

Mohsen-frd

Registered User
لایک‌ها
47
ممنون تو کل ایران هست؟
آدرس سایتشون هم دارید ممنون از شما که پاسخ داداید

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
سلام دوستان من اسیاتک 10 مگ 10 گیگ فعال کردم ولی چرا سرعت دانلود 700 750 هست مگه نباید 1200 باشه؟

Mohsen-frd

Registered User
لایک‌ها
47
دوست منم همینو گرفته ولی میگه که یه دو هفته هست که سرعتش خیلی خراب شده به پشتیبانی هم زنگ زده همش بهونه نویز خط رو میدن

MyView

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوستان من اسیاتک 10 مگ 10 گیگ فعال کردم ولی چرا سرعت دانلود 700 750 هست مگه نباید 1200 باشه؟
اول اینکه آیا مودمتون روی 10 مگ یا بیشتر از اون متصل شده؟ و اگر اینطور هست، از سرور یک شرکت معتبر مثل مایکروسافت یا اپرا یا مثلا یک سرور داخلی معروف هم تست بگیرید چون گاهی مشکل از زیرساخت هست.

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان یه خبر خوب برای همه دارم! اون سرویس های شبکـه ملی اطلاعات x كیلو بیت اینترانت شباب با امکـان تبادل x گیگ در ماه- یکـساله که توی پنل همتون هست و دلتونو آب انداخته بودن اما نمیتونستید ازشون استفاده کنید رو یادتون هست؟! من امروز رفتم حضوری اینترنتم رو شارژ کنم و با خودم گفتم ازشون بپرسم کف آیا این سرویس هارو دارن، شاید توی پنل اینا فعال بودن و تونستم بگیرم. و شانسم گرفت و گفتن داریم و یکساله 2 مگش با تبادل 15 گیگ رو گرفتم که شد حدود 216400! + یکسال اکانت ای دانلود نامحدود = 336400. و هزینه هر گیگ حجم اضافه هم با 8% مالیات = گیگی 648 تومان. حجم اضافه رو قبلا می داد 452 تومن که الان گرونش کرده.

ما راهو نشون دادیم، بقیشو دیگه خودتون میدونید دوستان! :general703:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
256 گرفتم سرعت دانلود 20 :|
یاهو رو بعد نیم ساعت باز میکنه
256 های وب داشتم 300 بود سرعتش

بالا