برگزیده های پرشین تولز

تحصیل در اروپا و امریکای شمالی

مطالب این تاپیک چقدر برایتان مفید بود ؟

• زیاد

Votes: 87 66.9%
  • متوسط

Votes: 23 17.7%
  • کم

Votes: 20 15.4%

• Total voters
    130

trafic2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام . الان اين پيج شما رو ديدم و تو فيوريتم سيو كردم ! ثواب تون با خدا ....بگذريم ...

داش راهي هست منم برم كانادا ؟
پاس دارم و اينكه دخترعموي بنده كه در واقع از نظر نام خانوادگي هم دقيقا مثل منه و در كانادا به همراه شوهرش كه استاد دانشگاس زيستن ميكنن ! راستش پول طرح سرمايه گذاري و نميدونم حوصله 300سال تو صف جاب افر و ويزا و فايل نامبر و... ندارم . ويزاي توريستي هم كه قربونش برم اصلا نمي دن .

پس راه ديگه اي هست مثل خويشاوندي و.... خودم اونجا كار كنم هرچي ... و خرجم رو درارم البته يكم برسي كردم فكر كنم بايد بشه رفت اونجا بعدشم اونجا اونا الان كارت اقامت دارن و ديدم كارتشونو ولي هنوز دخترعمو 3 سال كامل نشده كه اونجاس و سيتيزن نشده الان ميتونه اون دعوت نامه بزنه و بگه اين ساپورت ميشه پيش من و بعد منم مداركي جوركنم و ويزا بگيرم و برم ؟

لطفا توضيح بدين ....

ياحق

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
سلام دوست عزیز
با لیسانس نمیتونید بدون هزینه جایی مهاجرت کنید مگه کشورهایی مثل فنلاند یا اتریش و... برید که فقط تحصیل رایگانه یا هزینه کمی داره درهرصورت یکم هزینه براتون داره منظورم هزینه زندگی هست اونو باید خودتون پرداخت کنید دوست عزیز
سوالی بود درخدمتم
خب قطعا هزینه که داره...تو همین ایران هم نمیشه مفتی زندگی کرد چه برسه به کشور غریت!!
شما پیشنهادت واسه ادامه کار و برنامه ریزی چی هستش یه مقدار راهنمایی کنید ما رو....

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
دانشگاه خوب توی المان واسه خوندن دکتری در رشته برق قدرت میشه معرفی کنید؟؟

چطوری باید اقدام کنم؟؟

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
با تشکر از دوست خوبم احمد جان
گفتید بک گراند خوب
مثلا معدل کارشناسی 15 . و ارشد 15 به بالا . تافل و ایلتس با نمره ی خوب. مقالات isi خوب و معتبر.
اینا باشه ایا شانس هست اگر هست چه قدر
بعدم هدف از تحصیل اول خواندن دکترا در یکی از این کشور ها ست.
دوما اگر بشه در اخر اقامت و کار
چون در این دو کشور رشته ی معدن و نفت اگر اشتباه نکنم خوب هست
بعدم نظرتان در مورد دانشگاه مک گیل کانادا چیه

خواهش میکنم رفیق
معدل شما متاسفانه زیاد جالب نیست این نمره کم باید با نمره زبان بالا و مقالات جبران کنی برای امریکا که باید نمره خوبی هم تو GRE بیارید که امیدوار به گرفتن فاند خوب باشید
دانشگاه بدی نیست رنک جهانیش حدود 21 هست ولی تو رشته های مهندسی و نفت یکم رنکش بالاتره درکل میشه گفت میشه به عنوان یه هدف بهش فکرکرد
سوالی بود در خدمتم

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
میتونم هزینه کنم،قصدم اول ادامه تحصیل هست و بعدش کار همونجا
اروپا و امریکا تفاوتی نداره هرجا راحت تر باشه از لحاظ مهاجرت

میتونید سالی 30000 دلار هزینه کنید؟؟؟
البته با خرج کمتر هم میتونید به اروپا مهاجرت کنید در هرصورت باتوجه به شرایطی که دارید باید تصمیم بگیرید که کدوم امکان پذیره به نظرمن البته اگه نمیخواید زیاد هزینه کنید به همون اروپا مخصوصن کشورهایی که الان شرایط راحتری برای پذیرش میدن فکرکنید

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام . الان اين پيج شما رو ديدم و تو فيوريتم سيو كردم ! ثواب تون با خدا ....بگذريم ...

داش راهي هست منم برم كانادا ؟
پاس دارم و اينكه دخترعموي بنده كه در واقع از نظر نام خانوادگي هم دقيقا مثل منه و در كانادا به همراه شوهرش كه استاد دانشگاس زيستن ميكنن ! راستش پول طرح سرمايه گذاري و نميدونم حوصله 300سال تو صف جاب افر و ويزا و فايل نامبر و... ندارم . ويزاي توريستي هم كه قربونش برم اصلا نمي دن .

پس راه ديگه اي هست مثل خويشاوندي و.... خودم اونجا كار كنم هرچي ... و خرجم رو درارم البته يكم برسي كردم فكر كنم بايد بشه رفت اونجا بعدشم اونجا اونا الان كارت اقامت دارن و ديدم كارتشونو ولي هنوز دخترعمو 3 سال كامل نشده كه اونجاس و سيتيزن نشده الان ميتونه اون دعوت نامه بزنه و بگه اين ساپورت ميشه پيش من و بعد منم مداركي جوركنم و ويزا بگيرم و برم ؟

لطفا توضيح بدين ....

ياحق
سلام دوست عزیز
ایشون میتونند به عنوان یک کارفرما اگه کاری یا شرکتی دارند برای شما اقدام کنند منتها یکم زمان میشه بازم به فکر راه تحصیلی نیستید؟؟
سنتون چقدره؟؟؟سربازی؟؟؟متاهل یا مجرد؟؟؟درسال چقدر میتونید هزینه کنید؟

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
خب قطعا هزینه که داره...تو همین ایران هم نمیشه مفتی زندگی کرد چه برسه به کشور غریت!!
شما پیشنهادت واسه ادامه کار و برنامه ریزی چی هستش یه مقدار راهنمایی کنید ما رو....
به نظر اگه نمیتونید زیاد هزینه کنید به همون کشورها فکرکنید که هزینها کمتر وشرایط زندگی یکمی راحتره البته در هرشرایطی درابتدای کار شما یه مقدار هزینه باید پرداخت کنید اونو دیگه نمیشه کاریش کرد ولی الان کشورهای اسکاندیناوی شرایط بدی ندارند یه سرچی کنید متوجه میشید

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
دانشگاه خوب توی المان واسه خوندن دکتری در رشته برق قدرت میشه معرفی کنید؟؟

چطوری باید اقدام کنم؟؟

سلام دوست عزیز
به ترتیب دانشگاه های برتر 2014 معرفی میکنم
1- دانشگاه Eberhard karls با رتبه113 جهان درشهر tubingen
2-دانشگاه Dresden با رتبه 135 جهان در شهر Dresden
3-دانشگاه RWTH Aachen با رتبه 156 در شهر Aachen
4-دانشگاه Freiburg با رتبه 163 درشهر Freiburg
5-دانشگاه Karlsruhe با رتبه 165 در شهر Karsuhe
6-دانشگاه Bonn با رتبه 195 جهان در شهر Bonn
شما داخل سایت بشید اول از همه دنبال قسمت استاد هایی که درزمینه شما ییا نزدیک به رشته شما کار میکنه برید و با استاد مورد نظرمکاتبه داشته باشید ببینید میتونید فاندی از اون طریق بگیرید و بعد هم برای خود دانشگاه اپلای کنید بیشتر دانشگاه های المان تو رشته دکترا فاند یا بورس میدن درپست های قبلی توضیح کاملی درمورد نحوه اپلای دادم اگه سوالی بود درخدمتم

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
خواهش میکنم رفیق
معدل شما متاسفانه زیاد جالب نیست این نمره کم باید با نمره زبان بالا و مقالات جبران کنی برای امریکا که باید نمره خوبی هم تو GRE بیارید که امیدوار به گرفتن فاند خوب باشید
دانشگاه بدی نیست رنک جهانیش حدود 21 هست ولی تو رشته های مهندسی و نفت یکم رنکش بالاتره درکل میشه گفت میشه به عنوان یه هدف بهش فکرکرد
سوالی بود در خدمتم
دوست عزیز بسیار تشکر می کنم از شما بابت جواب هایتان
چندین سوال دیگر
الان پنج دانشگاه برتر استرالیا در زمینه معدن و نفت کدام اند؟ که در سطح جهانی نیز مطرح باشند و دارای لول باشند.
و بعدم برای گرفتن فول فاند در این پنج دانشگاه برتر در این دو زمینه در مقطع دکترا در استرالیا باید دارای حداقل چه روزمه ی باشیم؟

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
من زبانم در حد خیلی پایین هستش برای ادامه تحصیل در کانادا به زبان چقدر احتیاج هست من لیسانس روانشناسی هستم

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
من زبانم در حد خیلی پایین هستش برای ادامه تحصیل در کانادا به زبان چقدر احتیاج هست من لیسانس روانشناسی هستم

برای رشته های فنی مهندسی حداقل IELTS 6.5 و در بعضی دانشگاه ها IELTS 7

برای رشته های علوم انسانی حداقل IELTS 7 و در بعضی دانشگاه ها IELTS 7.5 ( البته بعضی از دانشگاه ها هم با IELTS6.5 قانع میشن)

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
سلام من 21 سال دارم و کارشناسی الکترونیک میخونم در دانشگاه آزاد و یکسال دیگه درسم تموم میشه و خدمت هم باید برم زبان هم خوبه و علاقه زیادی به زبان دارم و میتونم از پسش بر بیام وضع مالی هم متوسط هست
به نظرتون برای کار و ززندگی در کدام کشور میتونم اقدام کنم؟
آیا مدرک ایران رو قبول میکنند؟

jax2

Registered User
لایک‌ها
227
میتونید سالی 30000 دلار هزینه کنید؟؟؟
البته با خرج کمتر هم میتونید به اروپا مهاجرت کنید در هرصورت باتوجه به شرایطی که دارید باید تصمیم بگیرید که کدوم امکان پذیره به نظرمن البته اگه نمیخواید زیاد هزینه کنید به همون اروپا مخصوصن کشورهایی که الان شرایط راحتری برای پذیرش میدن فکرکنید

دوست عزیز ممنون از پاسخت
اولویت من اول از همه رفتن هست،رو کشثرش حساس نیستم،مطمیننا اگه هزینش کمتر باشه بهتر هم هست،سالی ۳۰۰۰۰ واسم زیاده
البته نمیدونم شرایط کار برای متخصص شبکه اونجا چطوره

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بلاد کفر!!!! وقتی شما خانه خشت و گلی میساختید امریکایی ها برج 110 طبقه ساختنند. شما چه چیزتان را برتر از دیگری میدانید بجز یک ملت ساندیسی؟

persianfarzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.شاید سوالات من کمی فرق داشته باشه ولی امیدوارم بتونید پاسخ بدید.
من برنامه نویس و بازی ساز هستم.دانشگاه شریف درس خوندم.از بخش بازی سازی سونی پیشنهاد داشتم(خود ژاپن نه آمریکا)
حالا تصمیم داشتم که برم ژاپن خودم یه کمپانی بازی سازی تاسیس کنم که بتونم به راحتی تو گوگل پلی و..... منتشر کنم بازیام رو.
حالا لطف کنید بگید هزینه زندگی تو ژاپن چقدره و برای تاسیس کمپانی چقدر باید هزینه کرد.خلاصه یه سری اطلاعات از ژاپن بدید.واقعا موندم برم یا بمونم

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
چون شنیدم کنکور قراره برای دوستان برداشته بشه و به جاش شرط معدل بشه.
حداقل معدلی که برای بورس یا اپلای دانشگاه های آمریکا در رشته هنر وجود داره چیه ؟
اگه کنکور برداشته نشه ؛ حداقل رتبته برای بورس و اپلای چیه ؟
( برای یکی از دوستان که می خواد کارگردانی سینما بخونه )

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام.شاید سوالات من کمی فرق داشته باشه ولی امیدوارم بتونید پاسخ بدید.
من برنامه نویس و بازی ساز هستم.دانشگاه شریف درس خوندم.از بخش بازی سازی سونی پیشنهاد داشتم(خود ژاپن نه آمریکا)
حالا تصمیم داشتم که برم ژاپن خودم یه کمپانی بازی سازی تاسیس کنم که بتونم به راحتی تو گوگل پلی و..... منتشر کنم بازیام رو.
حالا لطف کنید بگید هزینه زندگی تو ژاپن چقدره و برای تاسیس کمپانی چقدر باید هزینه کرد.خلاصه یه سری اطلاعات از ژاپن بدید.واقعا موندم برم یا بمونم
ژاپن چیه میری رادیواکتیویته می شی! :D
همین ایران به این خوبی هست دیگه, امضای من رو هم چک کن

اگر هم تصمیمت جدیه لازم نیست بری ژاپن که یک کشور گرون قیمت هست, برو تو یکی از همین کشور های همسایه مثل گرجستانی, ارمنستانی جایی شرکتت رو ثبت کن بین المللی کار کن

persianfarzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ژاپن چیه میری رادیواکتیویته می شی! :D
همین ایران به این خوبی هست دیگه, امضای من رو هم چک کن

اگر هم تصمیمت جدیه لازم نیست بری ژاپن یک کشور گرون قیمت هست, برو تو یکی از همین کشور های همسایه مثل گرجستانی, ارمنستانی جایی شرکتت رو ثبت کن بین المللی کار کن
امضاتون رو چک کردم،داداش فعلا خودم مشغول یه بازی سنگین هستم، نمیتونم، تازه خیلی بجنبم برای کریسمس سال 2016 بفرستم گوگل پلی و آیتونز.رادیواکتیویم بشم بهتر از پارازیتی شدن تو ایرانه !

MohammadRe2a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام .من 20 سالمه و دو ساله دارم رشته بیوتکنولوژی پیوسته در دانشگاه کردستان رو میخونم.
میخوام برای ادامه تحصیل برم آمریکا.ایالتشم زیاد مهم نیست.میشه با گرفتن بورس به این کشور برم؟اگه میشه شرایط گرفتن بورس چیه؟
باید لیساسنسمو بگیرم بعد برم یا همین الان هم میتونم؟
زبان انگلیسیم هم خیلی خوبه ولی مدرک tofel و ielts هیچکدمشو نگرفتم!
لطفا راهنمایی کنید که برای ادامه تحصیل رایگان تو آمریکا چه کار هایی باید انجام بدم؟
با تشکر

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808

برای چه مقطعی میخوای اقدام کنی دوست عزیز؟؟مستر؟؟؟

بالا