برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

prest

Registered User
لایک‌ها
38
درود من چجوری امتیاز مثبت بگیرم.؟ ایا باید خرید و فروش کنم ؟ و ایا میشه بدون خرید و فروش بهم امتیاز مثبت و منفی داد؟

و یک سوال دیگه چرا بعضی دوستان میبینی دو سه تا امتیاز مثبت بیشتر ندارن ولی لوگو فروشنده معتبر دارن و بعضی با بیش از 100 ها امتیاز مثبت لوگو فروشنده معتبر ندارن ..ایا دستهای پشت پرده هستن یا نه بیرون از اینجا اعتبار دارن به اینجا هم مربوط میشه؟ و یا دلیل دیگه؟

با تشکر اگه میشه راهنمایی نمائید

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
درود من چجوری امتیاز مثبت بگیرم.؟ ایا باید خرید و فروش کنم ؟ و ایا میشه بدون خرید و فروش بهم امتیاز مثبت و منفی داد؟

و یک سوال دیگه چرا بعضی دوستان میبینی دو سه تا امتیاز مثبت بیشتر ندارن ولی لوگو فروشنده معتبر دارن و بعضی با بیش از 100 ها امتیاز مثبت لوگو فروشنده معتبر ندارن ..ایا دستهای پشت پرده هستن یا نه بیرون از اینجا اعتبار دارن به اینجا هم مربوط میشه؟ و یا دلیل دیگه؟

با تشکر اگه میشه راهنمایی نمائید

سلام اینجا رو مطالعه بفرمایید جواب کلیه سوال های شما داده شده
فروشنده-معتبر-کیست؟
امتیاز دهی

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
چند روز طول میکشه تا تاپیکای بازارچه مهم بشن؟ امکانات ویژه فعال شده ولی تاپیک مهم نشده!

henry14

Registered User
لایک‌ها
210
سلام میبخشید یکی از کاربران که کلاهبرداری کردن از من ومن بهشون امتیاز منفی دادم به من هم امتیاز منفی دادن وطلبکارن به جای اینکه کلاهبرداری نکنن خواهشا رسیدگی کنید تاپیک شکایت هم زدم ولی پاک کردن چجوری شکایتم رو مطرح کنم

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
مدیران عزیز از بنده 2 تا کلاه برداری شده که جفتشون تاپیک داره
شخص مقابل 6 تا امتیاز منفی داره ! بعد اینکه بهش منفی دادم به بنده منفی داده !
تاپیکش توی امضام هست!واقعا این حقه هم ازت کلاه برداری بشه هم منفی بگیری؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
خخخخ
یه چیزی باس دستی بهشون بدی[emoji23]
عجب دور زمونه ای شده[emoji53]

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
به موضوع شما رسیدگی میشود.

drweb

Registered User
لایک‌ها
144
سلام
مدیرت محترم لطفا امتیاز منفی الکی بنده که کاربر کلاه بردار reza.naderi به بنده داده حذف شود ! کاربر reza.naderi از بنده 110 هزار تومان پول گرفته و هیچ کاری انجام نداده رسید واریز وجه هم موجود هست اگر نیاز هست قرار میدهم در نهایت بعد از چند روز امروز و فردا کردن یک پلاگین رایگان وردپرس که توی اینترنت همه جا هست ناقص نصب کرده و بعد طلب 220 تومان دیگر هم کرده که بنده متوجه شدم ایشون ورداشته پلاگین رایگان را نصفه و نیمه نصب کرده و امتیاز منفی به این فرد کلاه بردار و دروغ گو دادم ! بعد ایشون با پر روئی تمام اومده امتیاز منفی الکی هم داده ونوشته کلاه بردار چند بار هم کارش رو تکرار میکنه و امتیاز منفی الکی میده ! ایشون 110 تومن از بنده پول گرفت بابت برنامه نویسی یک پلاگین اختصاصی و هیچ کار خاصی انجام نداد حتی وردپرس هم بلد نیست نصب کنه !
لطفا امتیاز منفی الکی که این فرد به بنده داده حذف شود و در صورت صلاح دید این کاربر کلاه بردار بن دائم شود.
با تشکر

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
سلام
مدیرت محترم لطفا امتیاز منفی الکی بنده که کاربر کلاه بردار reza.naderi به بنده داده حذف شود ! کاربر reza.naderi از بنده 110 هزار تومان پول گرفته و هیچ کاری انجام نداده رسید واریز وجه هم موجود هست اگر نیاز هست قرار میدهم در نهایت بعد از چند روز امروز و فردا کردن یک پلاگین رایگان وردپرس که توی اینترنت همه جا هست ناقص نصب کرده و بعد طلب 220 تومان دیگر هم کرده که بنده متوجه شدم ایشون ورداشته پلاگین رایگان را نصفه و نیمه نصب کرده و امتیاز منفی به این فرد کلاه بردار و دروغ گو دادم ! بعد ایشون با پر روئی تمام اومده امتیاز منفی الکی هم داده ونوشته کلاه بردار چند بار هم کارش رو تکرار میکنه و امتیاز منفی الکی میده ! ایشون 110 تومن از بنده پول گرفت بابت برنامه نویسی یک پلاگین اختصاصی و هیچ کار خاصی انجام نداد حتی وردپرس هم بلد نیست نصب کنه !
لطفا امتیاز منفی الکی که این فرد به بنده داده حذف شود و در صورت صلاح دید این کاربر کلاه بردار بن دائم شود.
با تشکر
ایشون که اصلا سابقه نداشتند
نباید اول واریز میکردین براشون
بنده با کاربری که چهل و خورده ای امتیاز داشته معامله کردم سرم کلاه گذاشت 0 تا معامله که جای خود دارد!

drweb

Registered User
لایک‌ها
144
ایشون که اصلا سابقه نداشتند
نباید اول واریز میکردین براشون
بنده با کاربری که چهل و خورده ای امتیاز داشته معامله کردم سرم کلاه گذاشت 0 تا معامله که جای خود دارد!
جالبه از آدم کلاه برداری میکنند امتیاز منفی الکی هم میدهند ! 330 تومن گفته بود یک سوم واریز شد بقیه را گفتم تا نبینم کار را نمیدم که هی بهانه آورد امروز وفردا کرد تا آخر مشخص شد کاری که من میخواستم انجام نداده و اصلا حتی بلد نیست وردپرس نصب کنه برداشته یک پلاگین رایگان نصب کرده و همونم نصفش را برداشته بود و بابت پلاگین رایگان 330 تومن میخواست بگیره دو هفته هم الکی وقتما را گرفت ! 110 تومن برای من چیزی نیست اما زور داره یک بچه مدرسه ای از آدم دزدی کنه بعد بیاد امتیاز منفی الکی هم بده ...

لطفا مدیران رسیدگی کنند

satiseven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
لطفا توی این موارد از شرکت های طراحی سایت استفاده کنید که هم ثبت شده هستن و هم قانونی و اگر مشکل و کم و کاستی داشته باشه به راحتی می تونید پیگیری کنید از طریق مراجع قضایی و حداقل مطمئن هستید که این شرکت ها قبل از شما کار چندین نفر رو انجام دادن شرکت های خیلی خوبی هم در سراسر کشور هستن
یکم بیشتر هزینه مادی می کردید مطمئنا هزینه ی زمانی شما کاهش پیدا می کرد هرچند که هیچ انسانی از عاقبت کار اطلاع نداره و شاید من خودم هم توی موقعیت شما باشم این تصمیم رو می گیرم بیشتر مواظب باشید

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
256
@doctor data
این فرد نیما حورمهر کلاه بردار هست که به این اقا
@faridhitman
منفی بی خودی داده
http://forum.persiantools.com/proxy...zwc.jpg&hash=6ff19785f34f1fdd393ebe94f811290f
این لینک عکس اسکن مدارک محکومیت
و این هم لینک مکالمات من با مدیر فروم برای بن شدن همین یوزر که بن شد اما بی دلیل دوباره باز شد این طرف مولتی یوزره و 5 اکانت قبلیش بن شده بود
http://forum.persiantools.com/conversations/7175411/

drweb

Registered User
لایک‌ها
144
سلام
به موضوع شما رسیدگی میشود.
چی شد اینجا مدیر نداره؟ چرا کسی رسیدگی نمیکنه امتیاز منفی بنده را حذف کنید بالا توضیح دادم بنده به کاربر کلاهبردار reza.naderi پول دادم هیچ کاری انجام نداده اومده امتیاز منفی الکی هم داده نوشته کلاه بردار! رسید بانکی قرار بدم با اسم و مشخصات کامل ایشون؟
امتیاز منفی بنده را حذف کنید لطفا هزار بار گفتم چرا رسیدگی نمیشه؟!

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
چی شد اینجا مدیر نداره؟ چرا کسی رسیدگی نمیکنه امتیاز منفی بنده را حذف کنید بالا توضیح دادم بنده به کاربر کلاهبردار reza.naderi پول دادم هیچ کاری انجام نداده اومده امتیاز منفی هم داده نوشته کلاه بردار! رسید بانکی قرار بدم با اسم و مشخصات کامل ایشون؟
امتیاز منفی بنده را حذف کنید لطفا هزار بار گفتم چرا رسیدگی نمیشه؟!
سلام دوست عزیز ... امتیاز منفی رو گزارش دادین ؟

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بنده یه پست اینجا گذاشتم که حذف شد!
یه بابایی سرمون کلاه گذاشته واسم امتیاز منفی هم زده!
چرا پاکش نمیکنید؟
وقت میکنید پست منو پاک کنید ولی وقت نمیکنید امتیاز منفی رو پاک کنید؟

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
بنده یه پست اینجا گذاشتم که حذف شد!
یه بابایی سرمون کلاه گذاشته واسم امتیاز منفی هم زده!
چرا پاکش نمیکنید؟
وقت میکنید پست منو پاک کنید ولی وقت نمیکنید امتیاز منفی رو پاک کنید؟
دوستان چرا انقدر با لحن بد حرف میزنید !
خوب زمان بره باید مدارکتونم بزارید
من خودم مدار و تاپیک شکایت و همه چیز رو قرار دادم
همینجوری اومدید میگید امتیاز من رو زود باش پاک کن !

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
دوستان چرا انقدر با لحن بد حرف میزنید !
خوب زمان بره باید مدارکتونم بزارید
من خودم مدار و تاپیک شکایت و همه چیز رو قرار دادم
همینجوری اومدید میگید امتیاز من رو زود باش پاک کن !
همه چیز رو برای @Forum Manager پیام خصوصی کردم
درضمن دلیلی برای امتیاز منفی خوردن ندارم
اوشون گوشیشونو فروخته پولشم پیش پیش گرفته، امتیاز منفی هم زده!

بالا