برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
حدود نیم ساعت اول بازی عالی بودیم اگه همین ریتم بازی رو حفظ می کردیم یعنی ببخشید می تونستیم شلوار لیورپولو تو آنفلید و جلوی چشم هوادارهاش بکشیم پایین!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
Gerrard's heat map

troll_football_image_3919352dffae2b47c3ada193a6ef74b9.jpg
یعنی این ترول خدا بود!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب فن خال تا اینجا هم عیدی داده و هم لیورپول رو برده و هم تاتنهام رو برده و میشه گفت 30 درصد از راه سهمیه گرفتن رو طی کرده...
بازی های بعدی هم بهمین اندازه مهم هستن، دروغ چرا اگه منچستر همه بازیهاش رو تا آخر فصل ببره(که خیلی بعید به نظر میرسه) با اطمینان میگم که اگه قهرمان نشه رتبه دوم جدول رو حتما میگیره...الان همه دور برمیدارن که من جوگیر شدم با 2تا برد، نه منظور من فقط روی کاغذ بود...
بازی خیلی خوبی نکردیم ولی باز هم با بازی بد رونی و دیماریا و والنسیا که نیمه دوم بهتر شد، و اگه هررا(البته هررا یکی از تاثیر گذارترین بازیکنانمون بود) و فلینی هم بهتر بودن میتونستیم نتیجه خیلی بهتری بگیریم...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
رونی که گند زده بود باید پنالتی رو می داد ماتا شاید اون گلش می کرد و با یه هتریک شبش رویایی میشد
انصافا یه مواقعی خیلی رو مخه!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
تبریک میگم فراووووووووووووووووووووون :دی
شیرین ترین 3 امتیاز این لیگ تا به اینجا بود. بازی رو متاسفانه ندیدم. الان گل ها رو دیدم. گل دوم ماتا خارق العاده بود!!! واقعا به چند بار دیدنش میرزه.
لذت این برد زمانی بیشتر میشه که همه و همه حتی نویل برد لوزر ها رو پیش بینی کرده بودن :general304:
ولی فنخال نشون داد که مرد بازی های بزرگه. ما امسال باخت هایی که داشتیم مقابل سیتی و آرسنال 10 نفره بودیم وگرنه عمرا میتونستن ما رو ببرن.
در کل من از فنخال راضی بودم و راضی تر هم شدم :general406:
ولی من لوزر ها رو دوست دارم و از ته دل دعا می کنم هفته بعد بازی شون رو ببرن :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه سوال؟؟؟؟
من تازه لحظه اخراج جرارد رو دیدم، چرا به هررا کارت زرد داد اتکینسون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا مگه میشه داورها نخوان به ضرر ما کاری نکنن تو هر بازی؟؟؟؟
الان داشتم خلاصه بازی رو میدیدم از سایت لیورزش3 گرفتم، خدا!!!!!!!!!!! حالا خوبه که بازی رو خودم دیدم، هر توپی که اومد سمت دروازه منچستر تو خلاصه بازی بود(هر توپی!!!!!!!!!! حتی توپهایی که مدافع ها پاس میدادن به دخیا) ولی موقعیتهای منچستر چندتا حرکت دیماریا و یانگ و رونی وجود نداشتن تو این خلاصه!!!!!!!!!!!!!!چقدر میتونه عقده باشه واسشون این وضعیت!!!!!!!!
تازه فن خال داره ترکیبی رو میگذاره تو زمین که همه انتظارش رو داریم!!!!!!
نگاه کنید که یانگ و والنسیا و رونی بد بازی کردن، دیماریا هم اومد بجای یانگ، چندتا حرکت کرد که بهتر هم میتونست باشه(اعتقاد دارم که دیماریا فصل بعد خیلی بهتر از این میتونه باشه واسه تیم، این پسر خیلی احساساتی هستش و روحیش رو خیلی زود از دست میده)...
اینجا هستش که بحث داشتن بازیکن جایگزین مخصوصا تو لیگی مثل PL مشخص میشه!!!!!!
تازه ما چند هفته ای هستش که مصدوم آنچنانی نداریم(فن پرسی رو ولش کن)، میگیم بلیند بد بازی کرده ولی بلیند هم بک چپ بازی داشت میکرد و تونست یه پنالتی هم بگیره!!!!! پس خوب بوده...
ما جایگزینی برای هررا و کریک و رونی و والنسیا نداریم و باید حتما چندتا خرید داشته باشیم واسه فصل دیگه!!!!!!

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
Yeees!!! Amazing win!! A great day to remember! This one is for you! All together, we are a TEAM!

این حرفای بازیکنی هست که میخواد بره؟ دخیای دوست داشتنی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
این چهارمین برد پیاپی مون بود هفته ی بعد هم تو الدترافورد با استون ویلا بازی داریم که به احتمالا بسیار زیاد می بریم مگه اینکه اتفاق غیر قابل پیش بینی و معجزه باری رخ بده
آرسنال و لیورپول هم می خورن بهم اگه شرایط خوب پیش بره و آرسنال امتیاز از دست بده می تونیم رتبه ی سوم رو پس بگیریم هفته ی بعدش هم با سیتی بازی داریم اونم تو الدترافورد که در صورت پیروزی می تونیم برسیم به رتبه ی دوم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Mehdiwol

Registered User