برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
برد رو تبریک میگم به دوستان عزیز،بازی رو ندیدم اما خب گل ها رو دیدم،واقعا چی میشه در مورد ماتا گفت؟!!عجب سوپر گلی بود گل دومش!!!!

منم به سبک مهدی عزیز،در اسپویلر،سال جدید رو با تاخیر به شما تبریک میگم :D :D

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این عکس مثل اینکه واسه بازی امروز هستش

مشاهده پیوست 778927
بله معین جان، پله و فرگوسن مهمانان ویژه این بازی بودن!!!!!
در حقیقت به بهانه رئیس، پله رو هم کشونده بودن ورزشگاه، جالبه که لیورپولی ها کسی رو ندارن که بهش افتخار کنن، رئیس رو اوردن!!!!!!!!!!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فرط نویر رو دیدید؟؟؟
همین الان بازی گلادباخ با بایرن چه گلی خورد نویر...
موندم کی تعریف میکنه از نویر؟؟؟؟
دومی رو هم خورد بسیار ضایع! نه تنها می گفتن بهترین دروازه بان جهانه بلکه انتظار داشتن توپ طلا رو هم بگیره!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دومی رو هم خورد بسیار ضایع! نه تنها می گفتن بهترین دروازه بان جهانه بلکه انتظار داشتن توپ طلا رو هم بگیره!
دومی رو ندیدم، باید ببینمش پس!!!...
چلسی هم به زور برد...
حیف که مساوی نکرد...یه انگیزه بیشتری میشد برای بقیه تیمها...
دخیا چند تا بازی دیگه دروازش رو بسته نگه داره، تو این فصل به جایگاهش هم میرسه در بین دروازه بانهایی که تونستن کلین شیت کنن...

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
به این میگن یک سال خوب ، یک پیروزی شیرین اونم مقابل چه تیمی !
میگم اگر یادتون باشه ، سال 2010 هم همین موقع ها بود ، منچستر تو الترافورد لیورپول رو 2-1 برد ، گل ها رو هم یکی رونی یکی دیگه رو هم فکر کنم پارک زد ، یادمه لیورپول هم تورس گل زد.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فن خال گفته برد امروز مقابل لیورپول یکی از مهم ترین بردهای دوران مربیگریم بوده
آدمی که سرمربیگری در بایرن و بارسلونا رو تجربه کرده با هلند در جام جهانی حضور داشته وقتی چنین حرفی می زنه یعنی به خوبی درک می کنه که توی چه تیمی هست و چه وظیفه ای داره
در دو بازی اخیر مقابل دو تا از رقبای اصلی خوب بودیم یه روند پیشرفتی تو بازی تیم دیده میشه فقط نیمه ی دوم بازی با لیورپول رو نتونستم درک کنم که چطور یهو تبدیل به یه تیم از هم پاشیده و بی برنامه شدن
یه جورایی انگار تو بازیکنا این ذهنیت وجود نداره که می تونن حریف رو با اختلاف ببرن به حداقل ها راضی میشن خصوصا در بازیهای خارج از خانه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
نتونستم بازی رو از اول ببینم. از دقیقهء 70 که گل‌ها زده شده بود رسیدم پای تلویزیون :(
نوشته هاتون رو خوندم. خدا رو شکر که اون همه هشدارهای "حالا ببینین کی دارم میگم" اشتباه از آب در اومد :general307:.
من که ندیدم بازی رو عملا. اون بیست دقیقه هم مردم و زنده شدم. اما تو همین مدت، من از تاثیر گذاری فلاینی تو برگشت دادن تمام توپ‌های هوایی کیف کردم. شاید وقتشه که بیش‌تر ببینیمش و ببینیم که چقدر دونده و فعاله. تمام مدت درگیر، و مثبت. من که خوشحالم چنین بازیکنی تو تیم‌مون داریم. :general609:
خدا کنه ماتا رو نگه دارن. با بازی امروزش، میشه گفت که به فرمش برگشته. و اگر این روند ادامه پیدا کنه، فصل آینده چه تیمی خواهد شد همین تیم. :cool:

نمی‌دونم تلویزیون خودمون چقدر صدای استادیوم رو پخش می‌کرد. تشویق لیورپولی‌ها وحشتناک بود. واقعا بازی تو همچین جوی، کار سختیه.
تبریک تبریک. به امید بردهای بعدی :D

پ.نپ تو ال کلاسیکو فرکانس صوتی سه برابر بود. اصلا صدا به صدا نمی‌رسید. وای چی میشد که ما هم چنین تماشاگرانی داشتیم. :oops: البته واضح و مبرهن است که ما بهترین تماشاگران دنیا را داریم. حالا چرا و با چه استدلالی؟ بماند :p

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
آمارمون جلوی 6 تیم بالای جدول فصل پیش با دیوید مویس :
منچستر سیتی ، لیورپول ، چلسی ، ارسنال ، تاتنهام ، اورتون
8 باخت ، 3 مساوی ، 1 برد
کسب 6 امتیاز از 36 امتیاز ممکن = 16% امتیازها

آمارمون جلوی 6 تیم بالای جدول این فصل تا اینجا با فن خال :
چلسی ، سیتی ، ارسنال ، لیورپول ، تاتنهام ، ساوتهمپتون
2 باخت ، 2 مساوی ، 5 برد
کسب 17 امتیاز از 27 امتیاز تا اینجای فصل = 63% امتیازها

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان یه نکته بازی دیروز این بود که اواسط نیمه دوم من داشتم فکر میکردم میشه که یکی از هافبکها رو تعویض کنیم، به نیمکت که نگاه کردم دیدم هافبکی روی نیمکت نیست! تیم واقعا کمبود هافبک داره. عملا موقع تعویض هافبکها هم رونی یا بلیند میان تو پست هافبک و بازیکن جانشین واسه اونها میاد.
چند وقتیه که گوندوغان بهمون لینک شده. پوگبا هم که صحبتش هست ولی خوب خواهان زیاد داره. ترجیح میدم بجای پولی که بخوان واسه بیل هزینه کنن، پوگبا رو برگردونن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان یه نکته بازی دیروز این بود که اواسط نیمه دوم من داشتم فکر میکردم میشه که یکی از هافبکها رو تعویض کنیم، به نیمکت که نگاه کردم دیدم هافبکی روی نیمکت نیست! تیم واقعا کمبود هافبک داره. عملا موقع تعویض هافبکها هم رونی یا بلیند میان تو پست هافبک و بازیکن جانشین واسه اونها میاد.
چند وقتیه که گوندوغان بهمون لینک شده. پوگبا هم که صحبتش هست ولی خوب خواهان زیاد داره. ترجیح میدم بجای پولی که بخوان واسه بیل هزینه کنن، پوگبا رو برگردونن.
کاملا موافقم، چیزی هستش که چند وقت دارم میگم، کمبود هافبک!!!!!!
البته این رو هم بگیم که تقریبا تیممون دیروز غیر از دوتا دفاع میانیش!!!(و دخیا البته) همه بازیکنهای دیگه ای که تو زمین بودن به نوعی هافبک بودن!!!!!
ولی باید حساب این رو کرد که رونی و یانگ و والنسیا بد بازی کردن(تا حدودی دیماریا) و اگه بهتر بازی میکردن، نتیجه عجیبی باید بدست میومد...
باید به فکر مصدومیتها، روی فرم نبودن ها و فشار بازیها هم باشیم...
حداقل 2تا هافبک دیگه باید به این تیم اضافه بشه، غیر از مهاجم و وینگر سمت راست(دیپای)...
به یک دفاع میانی با تجریه و دفاع راست دونده احتیاج داریم که فرط نده اینقدر...(با والنسیا خیلی حال میکنم، از نظر من خیلی کمیاب هستش همچین بازیکنی، ولی باید روی حرکتهای رو به جلوش و پاس هاش خیلی بیشتر کار کنه...)

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دفاع راست دو تا توی آکادمی داریم که یکیش سیدو جانکو هست و میگن جزو بهترینهای آکادمی هست و الان هم بصورت قرضی واسه بولتون بازی میکنه. والبته چند بازی آخر بولتون رو الان چک کردم وخبری ازش نبود ولی توی چند بازی واسشون بازی کرده و جالب اینجاست اکثرا هافبک راست و وینگر راست بازی کرده!!
یکی هم وارلا هستش که قرضی رفته تیم ب رئال مادرید تا جایی که من میدونم. مک نیر هم هست که بنظر من تو پست دفاع راست بهتر از دفاع وسط بازی میکنه.
منم کاملا موافقم که یک دفاع راست خیلی خوب نیاز داریم ولی با این شرایط بازیکنهایی که داریم فکر کنم رافائل باید بره تا جا برای جذب دفاع راست باز بشه.
دفاع وسط هم که ایوانز شکر خدا رفتنیه و در حال حاضر جونز و اسمالینگ و روخو و بلکت و مک نیر هستن که همه جوون و کم تجربه هستن و واقعا یک مدافع مرکزی با تجربه نیاز داریم واسه ***** خط دفاع. البته اسمال همچین جوون هم نیست ها ولی خوب کودک درونش خیلی فعاله!
دوتا دفاع مرکزی خوب هم توی اکادمی داشتیم که مایکل کین رو فروختیم به برنلی و مونده تام تورپ که موندم چرا فن خال بهش فرصت بازی نمیده! کاپیتان تیم رزروها هستش و تا اونجایی که من شنیدم بازیکن خوبیه ولی فعلا که بهش بازی نرسیده.
گزینه های مطرح شده واسه دفاع وسط: هوملس - لاپورته - واران - اوتامندی هستن که بنظرم اوتامندی با قیمت زیاد بند آزادسازیش نمی ارزه. واران و لاپورته هر دو جوونن و نمیتونن به تجربه خط دفاعمون اضافه کنن و البته بین این دوتا من لاپورته رو ترجیح میدم و نهایتا هوملس که میتونه تجربه رو به خط دفاعمون اضافه کنه.
واسه دفاع راست هم که گزینه های مطرح شده سیموس کولمن و کلاین هستن که هردوش خوبن.

بالا