برگزیده های پرشین تولز

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
adhexa رو که خیلی وقته همه میشناسنمن دنبال یه سایت پاپ هستم که ریتش رو برای کشور های مختلف نوشته باشه خیلی مهمه برام اون سایتی که قبلا معرفی کردم ریتش فوق العاده بالاست برای ای پی های اکثر کشور ها جز ایران و چند کشور دیگه بعضی وقت ها ریت ببرای ای پی های امریکایی ه 8 دلار مبرسید.میخوام ببینم کسی سایت پاپ اپ دیگه اینجوری سراغ داره؟پون اگه یکی دیگه هم اینجوری باشه دو تا پاپ اپ میزارم سودش بدجوری وسوسه کنندست.اسن سایت رو میگم https://www.popads.net/

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
adhexa رو که خیلی وقته همه میشناسنمن دنبال یه سایت پاپ هستم که ریتش رو برای کشور های مختلف نوشته باشه خیلی مهمه برام اون سایتی که قبلا معرفی کردم ریتش فوق العاده بالاست برای ای پی های اکثر کشور ها جز ایران و چند کشور دیگه بعضی وقت ها ریت ببرای ای پی های امریکایی ه 8 دلار مبرسید.میخوام ببینم کسی سایت پاپ اپ دیگه اینجوری سراغ داره؟پون اگه یکی دیگه هم اینجوری باشه دو تا پاپ اپ میزارم سودش بدجوری وسوسه کنندست.اسن سایت رو میگم https://www.popads.net/
اول لینک پست اول همین تاپیک. :)

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186

popcash و popunder.net برا آیپی های ایرانی ریتشون خوبه دیگه چه برسه به شما که آیپی هاتون آمریکاییه . تست کنید ببینید خوبه یا نه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
mahmoodsoft دستت درد نکنه فقط یه سوال من خیلی وقت پیش سایتم رو توی ادکش ثبت کرده بودم اون موقع بازدیدم خیلی کم بود فکر کنم به همین خاطر هم ادکش سایتم رو تایید نکرد.الان که میخوام دوباره درخواست بدم میگه این سایت قبلا ثبت شده وقتی اون اکانتی که سایت رو قبلا توش ثبت کردم نمیشه که سایت رو حذف کنم جلوش نوشته رد شده هیچ کاریشم نمیشه کرد خیلی مزخرفه الان موندم باید چیکار کنم؟پاپ کش رو نمیگما ادکش رو میگم

Last edited:

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
mahmoodsoft دستت درد نکنه فقط یه سوال من خیلی وقت پیش سایتم رو توی ادکش ثبت کرده بودم اون موقع بازدیدم خیلی کم بود فکر کنم به همین خاطر هم ادکش سایتم رو تایید نکرد.الان که میخوام دوباره درخواست بدم میگه این سایت قبلا ثبت شده وقتی اون اکانتی که سایت رو قبلا توش ثبت کردم نمیشه که سایت رو حذف کنم جلوش نوشته رد شده هیچ کاریشم نمیشه کرد خیلی مزخرفه الان موندم باید چیکار کنم؟پاپ کش رو نمیگما ادکش رو میگم

با یه ایمیل دیگه دوباره ثبت نام کن و سایتتو ثبت کن . ببین میشه یا نه ، اگه نشد به پشتیبانیش ایمیل بزن بگو که فعال کنن . آمارگیر histat رو هم بهشون بده

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
با یه ایمیل دیگه قبلا ثبت نام کردم ول وقتی وارد میشم و میخوام سایتم رو ثبت کنم میگه این سایت تکراریه یعنی قبلا با یه اکانت دیگه ثبت شده.
پشتیبانیش هم خرابه وقتی هم contact رو کلیک میکنم اصلا جایی نمیره هون صفحه اول سایت رو برام میاره مال شما هم اینجوریه؟

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
با یه ایمیل دیگه قبلا ثبت نام کردم ول وقتی وارد میشم و میخوام سایتم رو ثبت کنم میگه این سایت تکراریه یعنی قبلا با یه اکانت دیگه ثبت شده.
پشتیبانیش هم خرابه وقتی هم contact رو کلیک میکنم اصلا جایی نمیره هون صفحه اول سایت رو برام میاره مال شما هم اینجوریه؟
نه واسه من که درسته
https://www.adcash.com/en/contact.php

Adcash OÜ
Postal Address:
Kentmanni 4, 10116 Tallinn, Estonia
Reg. No.
12141869
Tax / VAT ID:
EE101470034
Support email:
[email protected]
Support Hours:
Mo-Fr 10:00 - 19:00 (GMT +2)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ایمیلی که چند دقیقه پیش برام اومد از طریق سایت cpm یللیکس همونylliX
این تصویر ریت واسه ریدارکت موبایلی رو نشون میده.
واسه قطر زده 9 دلار و 19 سنت دیوث چه ریتی داره.
wwnkfjjgpz7sb85awu7d.jpg

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
توی اکثر سایت ها این ریدایرکت موبایل رو میبینم.یه بار که کدش رو گذاشتم رو سایت بعدش که سایت رو با موبایل باز میکردم فوری صفحه سایت عوض میشد و میرفت روی یه سایت دیگه که تبلیغش رو گرفته بودم یعنی کلاه این تبلیغ اینجوریه؟اگه قرار باشه بدون توقف کاربر رو بپرونه به سایت دیگه که سایت داغون میشه یکی توضیح بده چه جوریه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
توی اکثر سایت ها این ریدایرکت موبایل رو میبینم.یه بار که کدش رو گذاشتم رو سایت بعدش که سایت رو با موبایل باز میکردم فوری صفحه سایت عوض میشد و میرفت روی یه سایت دیگه که تبلیغش رو گرفته بودم یعنی کلاه این تبلیغ اینجوریه؟اگه قرار باشه بدون توقف کاربر رو بپرونه به سایت دیگه که سایت داغون میشه یکی توضیح بده چه جوریه
بله همونطوره که گفتی بار اول انتقال میده به یه سایت دیگه ولی از بار بعدی انتقال نمیده یعنی هر کاربر یه بار.
البته این yllix تبلیغ بنری هم واسه موبایل داره. :)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
راستی از Adhexa دیروز برداشت کردم این سایت معرکست :cool:

Who Is It

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بهترینش کدوم هست؟

بالا