برگزیده های پرشین تولز

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
ممنون از راهنمایی از دیروز popads رو گذاشتم اوضا خوبه فدار فیل ریت رو کامل کنه نتیجه رو میگم
ار سایت cpm دومی که گذاشتید adhexa هست اگه نه اونو چی پیشنهاد میکنید بزاریم ممنون

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
خواهش میکنم منظورت این سایته؟https://www.popads.net.اره اون سایت عالیه من الان ریت 5.7 برام گذاشته خیلی بالست ادم به شک میوفته خخخخ من زیاد برای ای پی های خارجی تجربه ندارم که کدومشون ریتشون بیشتره.با سایت هایی کار میکنم که واسه ای پی ایران ریت مناسب داشته باشن منم مثل خودت این سوال رو دارم که برای ای پی های امریکایی و ژاپنی کدوم سایت ها ریت مناسبی میدن اگه کسی از دوستان سایت مناسبی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه چون الان دارم یکی یکی سایت های cpm رو امتحان میکنم که ببینم کدوم ها برا ای پی خارجی مناسبن ولی چون بازدیدم کمه خیلی طول میکشه به نتیجه برسم الان شما از پاپ اپ روزانه پند میوفتین با اون سایت؟باید بیشتر از 40 دلار بیوفتین

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
popads نصف سایت هارو قبول کرد نصف دیگه رو ریجکت کردن خوب اگه با اونا مشکل داره بعد موقع پرداخت اذیت میکنه ؟! چون نوع سایت ها یکی هستن

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
نه فکر کنم سایت های بی محتوا یا بازدید پایین رو قبول نمیکنه یه قوانین خاصی داره هر سایتی قوانینش رو بخون

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
بی محتوا که نبودن حالا چک میکنم

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
propellerads.com این سایت رو هم برا سی پی ام امتحان کن ببینم بازم میگی درامد پایینه.این سایت رو برا ای پی های ایرانی امتحان کذده بودم که با وجود اینکه کلی تعریفش رو میکردن درامد خیلی کمی داشت کل برا ایران همه کم میدن یا اصلا نمیدن.اما دیروز برا اون یکی سایتم امتحانش کردم برای ای پی های امریکایی خیلی ریت خوبی داره برا من ریتش 2.7 بوده امتحان کن ببین چطوره

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
propellerads.com این سایت رو هم برا سی پی ام امتحان کن ببینم بازم میگی درامد پایینه.این سایت رو برا ای پی های ایرانی امتحان کذده بودم که با وجود اینکه کلی تعریفش رو میکردن درامد خیلی کمی داشت کل برا ایران همه کم میدن یا اصلا نمیدن.اما دیروز برا اون یکی سایتم امتحانش کردم برای ای پی های امریکایی خیلی ریت خوبی داره برا من ریتش 2.7 بوده امتحان کن ببین چطوره
من همین درامد رو از همین سایت و ادکش داشتم اینجارو بخون قبلا نوشتم چیکار کردم http://forum.persiantools.com/threads/کسب-درامد-از-سایت-خارجی.654419/
یک مورد دیگه adhexa اینجوری نیست که 1000 تا ای پی بدی به 3 تا بنر و ریت هم همون 3.7 بمونه من یک بنر گداشتم ریت 3.7 بود شمارش هم 1000 ای پی بود
جالب اینجاست 3 تا بنر گذاشتم ریت شد 2.5 و شمارش همون 1000

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
من اینجوری امتحان نکردم که با افزایش بنر ریت کم میشه یا نه فقط یکی برا امتحان گذاشتم اگه اینطوره خوب از هر سایت یه بنر بزار به نفعت میشه
اون دوستمون که گفتن از چیتیکا استفاده کن راست میگه منم بازدیدم کمه قبول نمیکنه فکر کنم یه حداقلی برای قبول کردن سایت ها داره درخواست بده ببین چطوری میشه ای پی های امریکا و کانادا رو خیلی خوب میده
من رفتم روی اون پستی که گفتی دیدم درامد پاپ اپت اون موقع نسبت به بازدیدت خوبه اونجا نوشته بودی 5000 ای پی امریکا داری و درامد پاپ اپ روزانت تقریبا 10 دلار؟من زیاد نفهمیدم اخه 3 تا پاپ اپ گفتی یعنی انقدر پاپ اپ گذاشتی رو سایت؟

Last edited:

mostafa 87

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان

نظرتون در مورد سایت superlink چی ؟ کسی باهاش کار کرده ؟ الان برای یک سایت خارجی بهترین سایت برای cpm چی البته به غیر از گوگل ؟

مرسی

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
propellerads ریتش برای ای پی تیر 1 خوبه البته پاپش بهتره بنراش بیشتر ecpm هست تا cpm شما باید روی اگهی اکشن بگیری تا پرداخت کنه قبلا اگهی گذاشتم برای سایت خارجی اصلا جواب نداد الان عوضش کردم پاپ اپ گذاشتم عجیب جواب داده
media.net هم هست که واقعا معتبر و عالیه پارتنر یاهو هست و البته سخت گیر درست وقتی داشتن یکی از سایتم رو بررسی می کردن سایت داوون شد اونام گفتن متاسفانه نمیشه ولی اگه سایت دیگه داری بگو تا بررسی بشه منم دیگه منصرف شدم فعلا تا بعد

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
ممنون بابات معرفی
سایت دومی که معرفی کردید سایت خوبیه فقط ریتش به طور میانگین و برای ایران و امریکا چقدره؟
کلا چند کاربر دیگه هم این سوال رو کردن که کدوم سایت های خارجی برای سایت های با ترافیک بین المللی خوبن؟معتبرترین سی پی ام ها رو میگم

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
media.net برای ایران که بعید میدونم در حال حاضر کمپین داشته باشن مگه اینکه امیدوار باشیم که دو طرف کمپین ایران رو باز کنند و من کاملا امیدوارم این اتفاق بزودی بیفته و بعدش شرکتا و سایتا برن از یاهو اگهی بخرند اما بهر صورت بستگی به کمپینی که براتون توصیه می کنند داره بشکل سنتی معیار سنجی و نرخ دهی نمی کنه مثل بقیه سایتای مشابه مثلا به ازای هر هزار ایمپرشن نرخ مشخصی بده مجموعی از پارامتر ها رو در نظر می گیرن و نرخ میدن و برای هر سایتی منیجر و الگریتم معیار سنجی جدیدی تولید می شه البته بسیار بالاتر از هر جای دیگس اما خوب خیلی سخت گیر هستنند چون از الگریتم سرچ یاهو بهره می گیرند برای انلیز ترافیک اعتبار محبوبیت سایتتون و همینطور که می دونید گوگل یاهو بینگ هم از یه کتابخانه مشترک استفاده میکنند پس در حقیقت کاملا سایت شما رو موشکافی و نتیجه رو اعلام می کنند

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
media.net برای ایران که بعید میدونم در حال حاضر کمپین داشته باشن مگه اینکه امیدوار باشیم که دو طرف کمپین ایران رو باز کنند و من کاملا امیدوارم این اتفاق بزودی بیفته و بعدش شرکتا و سایتا برن از یاهو اگهی بخرند اما بهر صورت بستگی به کمپینی که براتون توصیه می کنند داره بشکل سنتی معیار سنجی و نرخ دهی نمی کنه مثل بقیه سایتای مشابه مثلا به ازای هر هزار ایمپرشن نرخ مشخصی بده مجموعی از پارامتر ها رو در نظر می گیرن و نرخ میدن و برای هر سایتی منیجر و الگریتم معیار سنجی جدیدی تولید می شه البته بسیار بالاتر از هر جای دیگس اما خوب خیلی سخت گیر هستنند چون از الگریتم سرچ یاهو بهره می گیرند برای انلیز ترافیک اعتبار محبوبیت سایتتون و همینطور که می دونید گوگل یاهو بینگ هم از یه کتابخانه مشترک استفاده میکنند پس در حقیقت کاملا سایت شما رو موشکافی و نتیجه رو اعلام می کنند
ما هزار بار برای مدیا.نت اپلای کردیم ریجکت کردن

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
ما هزار بار برای مدیا.نت اپلای کردیم ریجکت کردن
فقط برای شما اینجوری نیس برای کل وب مسترا همین داستان رو دارن خیلی بسختی تایید می کنند حتی یه کسی که سایتش تایید می شه میاد تو بوق و کرنا می کنه بقیه میان نظر میدن انگار طرف یه کار شگفت انگیز انجام داده !
بهر صورت چون مستقیم با یاهو کار می کنه کلی مراحل گوناگون داره تا سایت رو ارزیابی مطلب سنجی ترافیک سنجی و حتی اعتبار سنجی صاحب دامنه کنند فرقی هم نداره از کجای جهان هستید

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
سایت خارجی پاپ آپ هست که تبلیغات متنوع "نداشته باشه " و تبلیغاتش ثابت باشه ؟
با تشکر

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
فکر کنم به دلیل بعضی تبلیغات نامناسب که باعث فیلتر سایت میشه میخوایین تبلیغ پاپ اپ ثابت داشته باشید درسته؟چون از فیلتر شدن میترسین پس حتما سایتتون ایرانیه که اگه اینطوریه به نظرم از پاپ اپ های ایرانی استفاده کن بهتر میوفتی من کلی امتحان کردم برا ای پی های خارجی سایت های پاپ اپ خارجی خوب جواب میده ولی برای ای پی های ایرانی همون سایت های پاپ اپ داخلی بهتر هست

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
سلام
دوستان سایت adhexa.com پس از ثبت درخواست واریز چه مدت طول میکشه تا تسویه کنه؟

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
دوستان سایت adhexa.com پس از ثبت درخواست واریز چه مدت طول میکشه تا تسویه کنه؟
حداکثر تا 1 هفته طول میکشه واسه من دفعه قبل 1 هفته طول کشید 2 روز پیش هم درخواست دادم.
از لحاظ پرداختی مطمئنه.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
adhexa به گفته دوستان واسه ای پی های اسیایی خوبه اما ای پی های امریکا رو هم خیلی خوب حساب میکنه ریتش رو جای نوشته ؟من ای ی هام از اندونزی و امریکا و ژاپن هستن نمیدونم مال هر کشور رو چند حساب میکنه

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
adhexa معلوم نیست واسه هر کشور ریتش چنده جایی هم ننوشته دیوث راه ارتباطی هم نداره تنها نکته مثبتش اینه که اسکم نیست. :rolleyes:

بالا