برگزیده های پرشین تولز

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
من پست خودم رو ویرایش کردم شما هم نقل هایی که از من کردید ر ویرایش کنید . همین رو هم دکتر میاد پاک میکنه خیالم راحت .

درود
عزیز نیازی نیست پست پاک کنید. چیزی که شما گفتید اصلا شبیه امگا نیست :)

پایدار باشید

Last edited:

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
تمامی پست های حذف شده ، بازگردانده شدند. قضاوت درخصوص پست ها به عهده خود کاربران ;)

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
انتشار نسخه های غیرقانونی
باخبر شدیم بعضی از دوستان خریدار کتاب رو بصورت رایگان در اختیار دیگران گذاشتند. قصد تهدید این دوستان رو ندارم چون خودم اطلاع داشتم که درصورتی که کتاب در انجمن برای فروش قرار بدیم ،خریداران با هم اشنا میشوند و برخی که کتاب رو نخریدند از این افراد درخواست میکنند.
حتما میپرسید چرا این تاپیک ایجاد کردیم؟
بنده به شخصا ترجیح میدم به افراد اعتماد کنم. نه به خود افراد بلکه به خصیصه هایی که هر انسانی داره ( انسانیت ، وجدان ، شرافت )
اصول فروش ما بر مبنای کرامت مشتری هست. بنده این کرامت رو برای شما قائلم. شما چطور؟
دوست عزیزی که حاضر شدی کتاب بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار بدی ، یکی از همون کاربران پیام خصوصی داده و حاضر است شمارو به قیمت 10 هزارتومان بفروشه!
وقتی به کسی خیانت میکنید ، انتظار وفاداری نداشته باشید.
"چيزهاي كوچك به راستي كوچك هستند، اما امين بودن در چيزهاي كوچك، كار بزرگي است.(( ترزا))"

کاربرانی که از نسخه کپی استفاده میکنند هیچگونه پشتیبانی و راهنمایی دریافت نمیکنند.

Last edited:

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
از کتاب خوشم اومد
راستش من از تمام روش های این کتاب قبلا استفاده کرده بودم
ولی فکر کنم یک ایده ی خیلی توپ از کتابتون گرفتم ، فقط باید تستش کنم

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91

الحاقیه شماره یک کتاب ، شامل توضیحاتی درخصوص برخی موضوعات کتاب ، برای تمامی کاربران ایمیل شد. کاربران جدید در هنگام خرید ، الحاقیه ها را دریافت خواهند کرد.

Last edited:

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
با سلام
بنده نیز این کتاب رو خریدم
با اینکه شاید همه مسائل داخل آن را میدانستم ولی با این حال ارزش کتاب به مراتب خیلی بیشتر از قیمت آن بود
نویسنده با زبان ساده موفقیت در سئو رو به شما شرح داده
سئو کار ها هیچ کار جادوگری انجام نمی دهند همین راهکارهای داخل کتاب است که شاید خیلی از افراد نیز از آن بی خبرند
در یک کلام
راضیم

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان بنده کتاب رو کامل خوندم . برای من که مطالب جدیدی داشت فقط باید روش های ذکر شده رو تست کرد تا دید موثر هستند یا نه !
اما از کیفیت نگارش و پشتیبانی ایشون راضی بودم

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
الحاقیه شماره دو کتاب ، شامل توضیحاتی درخصوص کسب درآمد از روش شبکه ، برای تمامی کاربران ایمیل شد. کاربران جدید در هنگام خرید ، الحاقیه ها را دریافت خواهند کرد.

Last edited:

sevom-class

Registered User
لایک‌ها
46
با سلام.
آدرس درگاه پرداخت رو برام بفرستید که هنگامی که پرداخت کردم بتونم دان کنم
متشکر

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
جسارتا پشتیبانی و پاسخ به سوالات رو در صورت امکان پاسخ میدین ؟!
درود
پشتیبانی برای مواردی نظیر مشکل در خرید کتاب و مسائل مالی هست. امیدوارم شما انتظار نداشته باشید باخرید کتاب 15 هزارتومانی پشتیبانی مادام العمر سئو دریافت کنید! ( البته درحد توان به سوالات کاربران پاسخ میدیم )

SILENCEmzs

Registered User
لایک‌ها
47
درود
پشتیبانی برای مواردی نظیر مشکل در خرید کتاب و مسائل مالی هست. امیدوارم شما انتظار نداشته باشید باخرید کتاب 15 هزارتومانی پشتیبانی مادام العمر سئو دریافت کنید! ( البته درحد توان به سوالات کاربران پاسخ میدیم )
با سلام
یکی دو تا سوال در مورد کتاب که خریدم پ.خ کردم ممنون می شم جواب بدید
موفق باشید

hd1080p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درود
ممکنه یه فصل کتابو رایگان بدین هم تبلیغ میشه هم کیفیت کار دست ما میاد.

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
این کتاب همون کتابی هست که سایت اکسپرس گذاشته واسه فروش؟
محتوا کتاب یکی هاست؟چقدر با اون کتاب شباهت داره؟وچقدر محتوا کتاب در عمل اثبات شده؟
یک نمونه سایت پخ کنید که با این کتاب سئو شده باشه

بالا