برگزیده های پرشین تولز

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
با عرض معذرت باید عرض کنم

دوست عزیز اول شما بهتر سیاست های فروش رو یاد بگیرید بعد بیاید هر چیزی به فروش بزارید

اینکه من به عنوان یک مشتری حق دارم که انتقاد کنم بسیار قانونی هست من میخوام محصول خریداری کنم شما موظف هستی به سوالات من پاسخ بدی

شما موظف هستی به سوالات تک تک کاربرا پاسخ بدی نمیدونم 15 هزار تومان برای شما چیزی نیست اما بنده براش عرق میریزم!!

به نظر من یه آدم دیکتاتوری مثل شما که تحمل انتقاد نداره تو این انجمن جایی نداره

خیلی کارتون زشته که پست هارو پاک میکنید و حتی دسترسی ویرایش پست هم دارید بهتره برید تو همون فضای مجازی که محدود به انجمن پرشین تولز نباشه

و کارتون رو اونجا ادامه بدید اینجا قوانینی داره که قبلش مطالعه کنید و بعد تاپیک بزنید و شروع به کار کنید

http://forum.persiantools.com/threads/قوانين-فعاليت-در-بازارچه-پرشین-تولز.47542/

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
با عرض معذرت باید عرض کنم

دوست عزیز اول شما بهتر سیاست های فروش رو یاد بگیرید بعد بیاید هر چیزی به فروش بزارید
دوست عزیز
سیاست های فروش حکم میکنند که به سوالات پاسخ بدیم. به سوالات شما قبلا در همین تاپیک پاسخ داده شده ولی ظاهرا شما دنبال جواب نیستید. اگر مدیر محترم رو در این خصوص قاضی قرار بدیم بدون شک اخطار دریافت میکنید.

اینکه من به عنوان یک مشتری حق دارم که انتقاد کنم بسیار قانونی هست من میخوام محصول خریداری کنم شما موظف هستی به سوالات من پاسخ بدی

شما موظف هستی به سوالات تک تک کاربرا پاسخ بدی نمیدونم 15 هزار تومان برای شما چیزی نیست اما بنده براش عرق میریزم!!

به سوالات همه کاربران تابحال جواب دادیم ولی شما دنبال جدل هستید نه اقناع. به شما هم پاسخ داده شده ولی یا شما نتونستید درک کنید یا من بد گفتم.

به نظر من یه آدم دیکتاتوری مثل شما که تحمل انتقاد نداره تو این انجمن جایی نداره

خیلی کارتون زشته که پست هارو پاک میکنید و حتی دسترسی ویرایش پست هم دارید بهتره برید تو همون فضای مجازی که محدود به انجمن پرشین تولز نباشه

و کارتون رو اونجا ادامه بدید اینجا قوانینی داره که قبلش مطالعه کنید و بعد تاپیک بزنید و شروع به کار کنید

http://forum.persiantools.com/threads/قوانين-فعاليت-در-بازارچه-پرشین-تولز.47542/

دیکتاتور :)
دوست عزیز ما هیچ پستی رو پاک نکردیم. آونهایی که پاک شدند اسپم بودند و ربطی به این تاپیک نداشتند. حتی پست های خودم هم پاک کردم چون به نظرم بعضی از مطالب که نوشته شده بی ربط هست ( دیکتاتوری که به خودش هم رحم نمیکنه؟ :D )
همین قوانین که اشاره کردید اگر مطالعه کنید متوجه میشوید که استارتر "حق" داره پست های اسپم رو پاک یا ویرایش کنه
"
  • تبصره: کاربران ویژه تنها در صورت مواجهه با نوشته‌های اسپم در تاپیک خود اجازه دارند از «قابلیت ویرایش و حذف نوشته‌های سایر کاربران» استفاده کنند. در موارد دیگر فقط می‌بایست نوشته مورد نظر را با دکمه «گزارش تخلف» گزارش کنند تا توسط تیم مدیریتی بازارچه بررسی و اقدام مناسب انجام شود"

با اینحال باز هم بنده جواب سوالاتی که بارها پاسخ دادم رو بصورت FAQ قرار میدم.

1. آیا با خرید کتاب سایت من بصورت تضمینی صفحه اول گوگل خواهد بود؟

هیچ سئو کار و هیچ کتابی نمیتواند حضور سایتی در صفحه معین گوگل کند. این کتاب دربردارنده اطلاعاتی درخصوص جدیدترین تکنیک های سئو است که روند پیشرفت سایت شما را "تسریع" میکند.

2. چرا رتبه الکسا سایت شما پائین است؟

دامنه "سئو در عمل" کمتر از 1 ماه است که به ثبت رسیده و حتی اقدام به ثبت در الکسا و گوگل نکردیم. از طرف دیگر سایت موضوع سایت تفریحی یا دانلود نیست که روزانه چند هزار نفر از آن بازدید کنند.

3. چرا سایت شما صفحه اول گوگل نیست؟

1. کیورد هایی نظیر "خرید کتاب سئو" رقابت خاصی ندارند ولی میزان جستجوی آنها ( Search Volume ) آنها به حدی کم است که ارزش سئو ندارد.
2. برای حضور در صفحه اول گوگل برای کلماتی نظیر "سئو" که ترافیک بالایی دارند از 2 روش میتونیم استفاده کنیم. روش اول کلاه سفید هست که مدت زمان تقریبی بالا اومدن سایت حداقل 6 ماه هست. روش دوم روش کلاه سیاه هست که زمان تقریبی برای بالا اومدن سایت حداقل 3 ماه ( با توجه به سندباکس ) هست ولی نیاز به صرف هزینه چند میلیونی داره و از طرف دیگه دوام زیادی نداره.

4. چرا از روش های سئو خودتون برای کسب درامد چند میلیونی استفاده نمیکنید و یک سایت پرسود نمیزنید؟

چه کسی گفته که همچین کاری نکردیم؟ ;)

5. چرا روش های سئو خودتون رو به قیمت ناچیز 15 هزارتومان میفروشید و اونها رو حفظ نمیکنید؟

یک راز برای همیشه راز نمی ماند. بسیاری از تکنیک های سئو که قبلا بصورت مخفی استفاده میشدند امروز به عنوان روش های عمومی میشناسیم. درخصوص تکنیک هی سئو داخل کتاب هم همین امر صدق میکنه. این تکنیک ها بعد از مدتی ( یکسال؟ دوسال؟ ) توسط افراد دیگری به فروش گذاشته میشه. شما حاضرید منتظر بمانید تا شخص دیگری این کار را بکند؟

دوستان سوال دیگری داشتند پیام خصوصی کنند در همین پست پاسخ میدم

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
4. چرا از روش های سئو خودتون برای کسب درامد چند میلیونی استفاده نمیکنید و یک سایت پرسود نمیزنید؟

تا حد معقولی قانع شدم

این سایت ارائه بدید !! تا برسی کنم .

البته سایت برای خودتون باشه یعنی دامین به نام شما ثبت شده باشه!!

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
با سلام
اگه میشه توضیحات تکمیلی رو به صورت کامل ارسال کنید
با تشکر

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دیکتاتور :)
دوست عزیز ما هیچ پستی رو پاک نکردیم. آونهایی که پاک شدند اسپم بودند و ربطی به این تاپیک نداشتند. حتی پست های خودم هم پاک کردم چون به نظرم بعضی از مطالب که نوشته شده بی ربط هست ( دیکتاتوری که به خودش هم رحم نمیکنه؟ :D )
همین قوانین که اشاره کردید اگر مطالعه کنید متوجه میشوید که استارتر "حق" داره پست های اسپم رو پاک یا ویرایش کنه
"
  • تبصره: کاربران ویژه تنها در صورت مواجهه با نوشته‌های اسپم در تاپیک خود اجازه دارند از «قابلیت ویرایش و حذف نوشته‌های سایر کاربران» استفاده کنند. در موارد دیگر فقط می‌بایست نوشته مورد نظر را با دکمه «گزارش تخلف» گزارش کنند تا توسط تیم مدیریتی بازارچه بررسی و اقدام مناسب انجام شود"
از نظر شما هر پستی که انتقاد باشه اسپمه و باید پاک بشه
فقط پست های تشکر و اینا خیلی خوبه و باید توی پست اول هم بیاریشون

با اینحال باز هم بنده جواب سوالاتی که بارها پاسخ دادم رو بصورت FAQ قرار میدم.

1. آیا با خرید کتاب سایت من بصورت تضمینی صفحه اول گوگل خواهد بود؟

هیچ سئو کار و هیچ کتابی نمیتواند حضور سایتی در صفحه معین گوگل کند. این کتاب دربردارنده اطلاعاتی درخصوص جدیدترین تکنیک های سئو است که روند پیشرفت سایت شما را "تسریع" میکند.

2. چرا رتبه الکسا سایت شما پائین است؟

دامنه "سئو در عمل" کمتر از 1 ماه است که به ثبت رسیده و حتی اقدام به ثبت در الکسا و گوگل نکردیم. از طرف دیگر سایت موضوع سایت تفریحی یا دانلود نیست که روزانه چند هزار نفر از آن بازدید کنند.

3. چرا سایت شما صفحه اول گوگل نیست؟

1. کیورد هایی نظیر "خرید کتاب سئو" رقابت خاصی ندارند ولی میزان جستجوی آنها ( Search Volume ) آنها به حدی کم است که ارزش سئو ندارد.
2. برای حضور در صفحه اول گوگل برای کلماتی نظیر "سئو" که ترافیک بالایی دارند از 2 روش میتونیم استفاده کنیم. روش اول کلاه سفید هست که مدت زمان تقریبی بالا اومدن سایت حداقل 6 ماه هست. روش دوم روش کلاه سیاه هست که زمان تقریبی برای بالا اومدن سایت حداقل 3 ماه ( با توجه به سندباکس ) هست ولی نیاز به صرف هزینه چند میلیونی داره و از طرف دیگه دوام زیادی نداره.

5. چرا روش های سئو خودتون رو به قیمت ناچیز 15 هزارتومان میفروشید و اونها رو حفظ نمیکنید؟

یک راز برای همیشه راز نمی ماند. بسیاری از تکنیک های سئو که قبلا بصورت مخفی استفاده میشدند امروز به عنوان روش های عمومی میشناسیم. درخصوص تکنیک هی سئو داخل کتاب هم همین امر صدق میکنه. این تکنیک ها بعد از مدتی ( یکسال؟ دوسال؟ ) توسط افراد دیگری به فروش گذاشته میشه. شما حاضرید منتظر بمانید تا شخص دیگری این کار را بکند؟

دوستان سوال دیگری داشتند پیام خصوصی کنند در همین پست پاسخ میدم

شما باز هم جواب منو ندادی و با حرف های بی ربط در مورد نیو یوزر ها سر و تهش رو جمع کردی
من میگم چطوری میشه سایت های طراحی و حتی V.P.N توی گوگل و الکسا رتبه خوبی دارن ولی سایت شما نداره؟
اگه اینطور بود این همه سایت وی پی ان که هست مگه اینا داینامیک هستن؟ یعنی اینا نباید رقابت کنن تو گوگل؟
شما اصن این سایت های شارژ رو دیدی؟ نکنه اونها هم داینامیکه؟ بعد نمیدونم چرا 4 5 میلیون میگیرن اینجور سایت ها رو سئو میکنن
حالا اینا به کنار
شما خودت داری میگی سئو در عمل. از پست اول تا پست آخر رو این کلمه تاکید داری
ولی یه سایتی که در عمل سئو کرده باشی و کپی رایت خودت پایینش باشه وجود نداره. کاری به کتاب ندارم. خود شما با این همه ادعا رو میگم
و در آخر هم بگم اعتبار هر تاپیک تایید یوزر های با سابقه ست. چون الان یه وضعی شده همه مولتی یوزرن و تا یه تاپیکی میزنن 60 نفر میان تاییدش میکنن. البته منظورم شما نیستیا یه وقت خدایی نکرده ...
برای اینکه این موضوع هم برات ملموس تر بشه میتونی یه سر به WHT بزنی
----
پ.ن
یه موردی هم الان یادم اومد گفتم بگم که بعدا دوباره یادم میره
مگه شما نمیگی جستجو برای "سئو" کمه؟!!!!
خب به همون منوال پس سایت های تو این زمینه هم باید کم باشن !!!
یعنی شما اینطوری کارت خیلی راحت تره که بین مثلا 7 8 تا سایت بخوای بیای اول تا اینکه مثلا رو کلمه دانلود بین میلیون ها سایت

Last edited:

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
تا حد معقولی قانع شدم

این سایت ارائه بدید !! تا برسی کنم .

البته سایت برای خودتون باشه یعنی دامین به نام شما ثبت شده باشه!!

به نظرم این pdf چیزی نداره که استارتر اینقدر دارن روش مانور میرن ..
من نمیدونم چرا اینقدر داره ادعا میشه در مورد این pdf

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
به نظرم این pdf چیزی نداره که استارتر اینقدر دارن روش مانور میرن ..
من نمیدونم چرا اینقدر داره ادعا میشه در مورد این pdf

درود
ممنون بابت نظرتون ( فکر کنم قبلا هم نظر داده بودید )

برداشت ها از مسائل متفاوت است. درسال 1665 روی سر افراد متعددی سیب افتاد ولی فقط یکی از آنها قانون گرانش را کشف کرد.

شما باز هم جواب منو ندادی و با حرف های بی ربط در مورد نیو یوزر ها سر و تهش رو جمع کردی
کاربران معتبر انجمن از ترس وجود عده ای در انجمن ، جرات اظهار نظر درخصوص کتاب ندارند. نمونه جناب Ali.Dante و talood ( از جناب talood هم بابت انتشار تصویر عذرخواهی میکنم. امیدوارم از هجوم در امان بمانند )

talood.jpg

من میگم چطوری میشه سایت های طراحی و حتی V.P.N توی گوگل و الکسا رتبه خوبی دارن ولی سایت شما نداره؟
اگه اینطور بود این همه سایت وی پی ان که هست مگه اینا داینامیک هستن؟ یعنی اینا نباید رقابت کنن تو گوگل؟
شما اصن این سایت های شارژ رو دیدی؟ نکنه اونها هم داینامیکه؟ بعد نمیدونم چرا 4 5 میلیون میگیرن اینجور سایت ها رو سئو میکنن

لطفا قبل از اینکه پستی رو نقل قول کنید اول پست رو بخونید.
http://forum.persiantools.com/threads/چرا-سایت-شما-صفحه-اول-گوگل-نباشد؟.680091/page-3#post-10984941

ا
حالا اینا به کنار
شما خودت داری میگی سئو در عمل. از پست اول تا پست آخر رو این کلمه تاکید داری
ولی یه سایتی که در عمل سئو کرده باشی و کپی رایت خودت پایینش باشه وجود نداره. کاری به کتاب ندارم. خود شما با این همه ادعا رو میگم
نمونه سایت در صفحه اول به جناب ali.dante معرفی شدند.
http://forum.persiantools.com/threads/چرا-سایت-شما-صفحه-اول-گوگل-نباشد؟.680091/#post-10980707

و در آخر هم بگم اعتبار هر تاپیک تایید یوزر های با سابقه ست. چون الان یه وضعی شده همه مولتی یوزرن و تا یه تاپیکی میزنن 60 نفر میان تاییدش میکنن. البته منظورم شما نیستیا یه وقت خدایی نکرده ...
برای اینکه این موضوع هم برات ملموس تر بشه میتونی یه سر به WHT بزنی

حتما میدونید که این حرف شما تهمت بی پایه و اساس هست. این انجمن مدیرانی داره که کارشون تشخیص این موارد هست و فکر نکنم شما جزء این افرد باشید. " کافر همه را به خویش خود پندارد"

یه موردی هم الان یادم اومد گفتم بگم که بعدا دوباره یادم میره

ماهیت انجمن و چت روم متفاوت است. نوع گفتار در این 2 هم یکسان نیست

مگه شما نمیگی جستجو برای "سئو" کمه؟!!!!
خب به همون منوال پس سایت های تو این زمینه هم باید کم باشن !!!
یعنی شما اینطوری کارت خیلی راحت تره که بین مثلا 7 8 تا سایت بخوای بیای اول تا اینکه مثلا رو کلمه دانلود بین میلیون ها سایت

:D
همانطور که قبلا هم عرض کردم ، قبل از نقل قول حتما پست مربوطه رو بخونید
http://forum.persiantools.com/threads/چرا-سایت-شما-صفحه-اول-گوگل-نباشد؟.680091/page-3#post-10984941

در آخر از شما دوست عزیز تقاضا دارم که این بحث ادامه ندید.
باتشکر از شما بابت رعایت حال بنده و تمامی کاربران :)

Last edited:

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
متقلب؟!
بر خودم لازم دونستم این پست ارسال کنم. بعضی از دوستان سوالاتی داشتند در زمینه این که چرا سایت شما رنک نداره؟ چرا الکسای سایت خوب نیست؟ چرا صفحه اول گوگل نیستید؟
واقعا به نظر شما اگر من بخوام نمیتونم رنک سایت بصورت تقلبی افزایش بدم؟ سایت های زیادی این کار رو میکنند. نمونه > http://www.rankbazar.com
واقعا به نظرتون این امکان برای من وجود نداره که با پرداخت هزینه میلیونی برای بک لینک و سئو سیاه سایت صفحه اول گوگل بیارم و فروش آنچنانی داشته باشم؟
میتونستم خیلی راحت یک صفحه فن پیج برای کتاب در فیسبوک بسازم و چند صد لایک بخرم مثل کاری که خیلی افراد این روز ها میکنند
خیلی راحت میشد از مدیر چند سایت موفق بخوام در ازای دریافت مبلغی ، عنوان کنند که در سئو سایتشون نقش داشتم ولی حتی نمونه کار خودم رو هم در انجمن نذاشتم و فقط به یک نفر برای تائید ارائه کردم چون به نظرم در سئو یک سایت 100 فاکتور تاثیر داره و فقط 1 عامل نیست که اون رو مختص خودم بدونم.
براحتی میتونستم امتیاز بازارچه آنچنانی داشته باشم.
دوستان دلیل این همه شکاکیت چیه؟ اگر من متقلب بودم و تمام کارهایی که گفتم انجام میدادم شک شما رفع میشد؟
هدف بنده تکیه بر محتوای کتاب هست نه رنک الکسا و رتبه گوگل. مطالب کتاب همان چیزی هست که شما در وضعیت فعلی وب ایران برای موفقیت در سئو نیاز دارید نه کمتر و نه بیشتر
متقلب بودن خیلی ساده هست. نیاز به کمی شرارت ( بعضی ها میگن زرنگی ) داره.
در ابتدای تاپیک عنوان کردم "لطفا درصورتی که خرید این کتاب را ریسک میدانید ، این صفحه را ببندید!"

موفق باشید

alireza-tools

Registered User
لایک‌ها
20
بنده این کتابو تهیه کردم
امیدوارم که مطالب خوب و نتیجه بخشی داشته باشه;)

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
متقلب؟!
بر خودم لازم دونستم این پست ارسال کنم. بعضی از دوستان سوالاتی داشتند در زمینه این که چرا سایت شما رنک نداره؟ چرا الکسای سایت خوب نیست؟ چرا صفحه اول گوگل نیستید؟
واقعا به نظر شما اگر من بخوام نمیتونم رنک سایت بصورت تقلبی افزایش بدم؟ سایت های زیادی این کار رو میکنند. نمونه > http://www.rankbazar.com
واقعا به نظرتون این امکان برای من وجود نداره که با پرداخت هزینه میلیونی برای بک لینک و سئو سیاه سایت صفحه اول گوگل بیارم و فروش آنچنانی داشته باشم؟
میتونستم خیلی راحت یک صفحه فن پیج برای کتاب در فیسبوک بسازم و چند صد لایک بخرم مثل کاری که خیلی افراد این روز ها میکنند
خیلی راحت میشد از مدیر چند سایت موفق بخوام در ازای دریافت مبلغی ، عنوان کنند که در سئو سایتشون نقش داشتم ولی حتی نمونه کار خودم رو هم در انجمن نذاشتم و فقط به یک نفر برای تائید ارائه کردم چون به نظرم در سئو یک سایت 100 فاکتور تاثیر داره و فقط 1 عامل نیست که اون رو مختص خودم بدونم.
دوستان دلیل این همه شکاکیت چیه؟ اگر من متقلب بودم و تمام کارهایی که گفتم انجام میدادم شک شما رفع میشد؟
هدف بنده تکیه بر محتوای کتاب هست نه رنک الکسا و رتبه گوگل. مطالب کتاب همان چیزی هست که شما در وضعیت فعلی وب ایران برای موفقیت در سئو نیاز دارید نه کمتر و نه بیشتر
در ابتدای تاپیک عنوان کردم "لطفا درصورتی که خرید این کتاب را ریسک میدانید ، این صفحه را ببندید!"

موفق باشید

متاسفانه استارتر فک میکنن ما ها فقط یه سایت داریم ...

دوست عزیز بنده 3 تا از سایت هایی دارم زیر 400 هستن .. تماما ورودی ها از گوگل . به علت حاشیه تو انجمن مطرح نمیکنم ....
شما برای دفاع از pdf بی محتواتون دارین تک تک اعضای محترم انجمن رو زیر سوال می برید...

par30dl_com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام من دنبال همچین کتابی بودم

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
متقلب؟!
دوستان دلیل این همه شکاکیت چیه؟ اگر من متقلب بودم و تمام کارهایی که گفتم انجام میدادم شکنزدی شما رفع میشد؟

موفق باشید

متاسفانه نزدیک به ده ها پست مختلف که به سود ایشون در فروش نبوده پاک شدند ...
ایشون برای فروش، اعضای محترم انجمن رو بی سواد ... و بزرگ نمایی محصول خودشون می کنند

Last edited:

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
متاسفانه نزدیک به ده ها پست مختلف که به سود ایشون در فروش نبوده پاک شدند ...
ایشون قصدی جز زیر سوال بردن اعضای محترم انجمن . و بزرگ نمایی محصول خودشون ندارند

این پست شما بی احترامی و تهمت محسوب میشه. بنده هیچ کس رو بی سواد خطاب نکردم یا زیرسوال نبردم. در این دنیای مجازی هم رعایت اخلاق ضروری هست بزرگوار
با توجه به درخواست بنده از مدیر محترم جناب drdexter ، ایشون امروز تاپیک بررسی کردند.
درصورتی که نسبت به پاک شدن اسپم اعتراض دارید میتوانید با مدیران مطرح کنید.

سلام من دنبال همچین کتابی بودم

درود
در آدرس زیر قابل دسترس است
http://seodaramal.ir/buy

Last edited:

wikiweb12

Registered User
لایک‌ها
65
باسلام
بنده هم این کتاب رو تهیه کردم
از نظر بنده کتاب خوبی بود و ارزش خرید را نسبت به پولی که میدیم داره
چون بعضی از نکات و مباحث گفته شده (نمیگم غیر ممکن ولی) به سختی میشه
رایگان بدست آورد،حال با تجربه شخصی یا مطالعه از منابع مختلف داخلی و خارجی
از روش امگا ایشون هم اطلاع نداشتم! ولی مطمئن نیستم که عملا هم تاثیر بذاره
از ایشون میخوام نمونه کارشون رو جهت بررسی و یادگیری بیشتر برام بفرستند...

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
باسلام
بنده هم این کتاب رو تهیه کردم
از نظر بنده کتاب خوبی بود و ارزش خرید را نسبت به پولی که میدیم داره
چون بعضی از نکات و مباحث گفته شده (نمیگم غیر ممکن ولی) به سختی میشه
رایگان بدست آورد،حال با تجربه شخصی یا مطالعه از منابع مختلف داخلی و خارجی
از روش امگا ایشون هم اطلاع نداشتم! ولی مطمئن نیستم که عملا هم تاثیر بذاره
از ایشون میخوام نمونه کارشون رو جهت بررسی و یادگیری بیشتر برام بفرستند...

درود
ممنون بابت نظرتون
"از روش امگا ایشون هم اطلاع نداشتم! ولی مطمئن نیستم که عملا هم تاثیر بذاره" روشی مثل امگا آنچان ساده گفته شده که شما شاید فکر کنید چندان مهم نیست ولی در واقع "موثرترین" ( بله! اشتباه نخواندید. موثرترین! ) روش لینک دهی در جهان هست. در نگاه اول ساده به نظر میرسد اما اگر به صورت تخصصی با سئو و مسائلی همچون Link Weight , OBL , PA آشنا باشید متوجه میزان تاثیر این تکنیک خواهید شد.

لطفا برای نمونه کار این پست مطالعه کنید.
http://forum.persiantools.com/threads/چرا-سایت-شما-صفحه-اول-گوگل-نباشد؟.680091/#post-10980707

wikiweb12

Registered User
لایک‌ها
65
درود
ممنون بابت نظرتون
"از روش امگا ایشون هم اطلاع نداشتم! ولی مطمئن نیستم که عملا هم تاثیر بذاره" روشی مثل امگا آنچان ساده گفته شده که شما شاید فکر کنید چندان مهم نیست ولی در واقع "موثرترین" ( بله! اشتباه نخواندید. موثرترین! ) روش لینک دهی در جهان هست. در نگاه اول ساده به نظر میرسد اما اگر به صورت تخصصی با سئو و مسائلی همچون Link Weight , OBL , PA آشنا باشید متوجه میزان تاثیر این تکنیک خواهید شد.
لطفا برای نمونه کار این پست مطالعه کنید

وقتتون بخیر
نه اشتباه نکنید! تردید بنده بخاطر ساده گویی شما در کتاب نیست
و این خود یکی از حُسن های کتاب است،دلیلم عدم بررسی شخصی
نمونه کار است، تا نمونه ای را شخصا بررسی نکنم اطمینان نمیکنم
یک جنبه دیگر درخواست نمونه کار صرفا جهت آموزش هست یعنی
میخوام دقیقا مراحل کار انجام شده امگا را در قالب مثال ببینم تا کاملا
مفهوم مطالب را دریافت کنم و در انجام این ترفند دچار تردید و سوال نشوم
اگر امکانش هست نمونه کار زنده خود را برایم خصوصی کنید، هم جهت اطمینان
به روش امگا و هم جهت آموزش اگر نه لا اقل یک نمونه پستی که به روش امگا
تهیه شده را جهت آموزش برایم ارسال کنید... باتشکر

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
وقتتون بخیر
نه اشتباه نکنید! تردید بنده بخاطر ساده گویی شما در کتاب نیست
و این خود یکی از حُسن های کتاب است،دلیلم عدم بررسی شخصی
نمونه کار است، تا نمونه ای را شخصا بررسی نکنم اطمینان نمیکنم
یک جنبه دیگر درخواست نمونه کار صرفا جهت آموزش هست یعنی
میخوام دقیقا مراحل کار انجام شده امگا را در قالب مثال ببینم تا کاملا
مفهوم مطالب را دریافت کنم و در انجام این ترفند دچار تردید و سوال نشوم
اگر امکانش هست نمونه کار زنده خود را برایم خصوصی کنید، هم جهت اطمینان
به روش امگا و هم جهت آموزش اگر نه لا اقل یک نمونه پستی که به روش امگا
تهیه شده را جهت آموزش برایم ارسال کنید... باتشکر
ویرایش

Last edited:

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
عزیزم همین پرشین تولز خودش از روش امگا استفاده کرده . توی فوتر روی هر بک لینکی که گذاشتن کلیک کنید نمونه بارز امگا رو می بینید . دقیقا حرفی هست که ایشون میزنند

درود
ممنون بابت پاسختون ولی لینک ها انجمن از نوع لینک دهی معمولی هستند که تاثیر کمی دارد و بصورت Site-Wide هست. برای استفاده از امگا صفحه 36 مطالعه نمایید.
روش امگا در واقع در یک عبارت اگر بخواهیم تعریف کنیم "تبدیل بک لینک غیرمرتبط به مرتبط و تقویت همزمان چند کیورد "

wikiweb12

Registered User
لایک‌ها
65
عزیزم همین پرشین تولز خودش از روش امگا استفاده کرده . توی فوتر روی هر بک لینکی که گذاشتن کلیک کنید نمونه بارز امگا رو می بینید . دقیقا حرفی هست که ایشون میزنند
حتی اگر اینطور باشه ، بنده میخوام نمونه ای که نویسنده این کتاب انجام داده است را بررسی کنم...
اگر هم کتاب را خریداری کردید لطفا با معرفی نمونه و یا اشاره به محتوا بصورت عمومی این روش را اشباع نکنید

درود
ممنون بابت پاسختون ولی لینک ها انجمن از نوع لینک دهی معمولی هستند که تاثیر کمی دارد و بصورت Site-Wide هست. برای استفاده از امگا صفحه 36 مطالعه نمایید
روش امگا هم در صفحه 34 کتاب است ;)

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
درود
ممنون بابت پاسختون ولی لینک ها انجمن از نوع لینک دهی معمولی هستند که تاثیر کمی دارد و بصورت Site-Wide هست. برای استفاده از امگا صفحه 36 مطالعه نمایید.
روش امگا در واقع در یک عبارت اگر بخواهیم تعریف کنیم "تبدیل بک لینک غیرمرتبط به مرتبط و تقویت همزمان چند کیورد "

حتی اگر اینطور باشه ، بنده میخوام نمونه ای که نویسنده این کتاب انجام داده است را بررسی کنم...
اگر هم کتاب را خریداری کردید لطفا با معرفی نمونه و یا اشاره به محتوا بصورت عمومی این روش را اشباع نکنید

روش امگا هم در صفحه 34 کتاب است ;)
من پست خودم رو ویرایش کردم شما هم نقل هایی که از من کردید ر ویرایش کنید . همین رو هم دکتر میاد پاک میکنه خیالم راحت .

بالا