برگزیده های پرشین تولز

پنیر صبحانه با کیفیت

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
پنیر صبحانه با کیفیت معرفی کنید؟ فقط نگید کاله چون واقعا کیفیتش اومده پایین... هم پنیر لبنه اش و هم 5ستاره آملش (رنگ اولی آبی و رنگ دومی قرمز هست) چندبار هم توش آشغال پیداکردم که دیگه نمیخرم

خودم فعلا لیقوان فله ای میخرم، باز قیمتش از این لیقوانهای بسته بندی بهتره... اما خب آدم همش نمیتونه یک جور پنیر بخوره در ضمن میگن ممکنه پنیر محلی تب مالت داشته باشه!؟ ولی نمیشه نخورد لامصب مزش آدمو زمینگیر میکنه:D

پنیر صنعتی یا محلی بسته بندی با کیفیت و قیمت مناسب سراغ دارید معرفی کنید.

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
کاله همه محصولاتش اشغال شده .

Yelawolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
220
از این پنیر محلیا ( لبنیاتیا میفروشن) بگیر الانم بهار فصلشه ، خودم خیلی با مزه ش حال میکنم

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

hamed_eshg

Registered User
لایک‌ها
296
پنیر لیقوان فوق العادست .

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
پنیر صبحانه با کیفیت معرفی کنید؟ فقط نگید کاله چون واقعا کیفیتش اومده پایین... هم پنیر لبنه اش و هم 5ستاره آملش (رنگ اولی آبی و رنگ دومی قرمز هست) ...

کاله همه محصولاتش اشغال شده .

کاله که قبلا خیلی خوب بود نمیدونستم انقدر مزخرف شده

همین اول بگم چون کاله کار میکنم تبلیغ محصولاتشو میکنم ولی خب هر چیزی اما و اگر هم داره .....

پنیر 5ستاره آمل پراسس هست قرمزش پرچربه آبیش کم چرب ....... راجع بهش نظر نمیدم چون خودم پراسس نمیخورم ( ته ته ته تهش اگه طعم چدار رو دوست داری اما پول خرید چدار نداری پینکا پراسس بخر با طعم خیلی مشابه و حتی نزدیک به پفک نمکی یه جور شوری شیرینی )

این لبنه میگن سری جدیدش با نام آنا ******* هست و ...... والا خودمم خونه میخورم به پای ******* هوکلند نمیرسه اما باز از خیلیا بهتره (عرض کنم خدمتتون هکلند تا وقتی دست آلمانیا بود روی دستش پنیر نبود الان هم با وجود خیلی چیزا باز هم تو پنیرای ******* به نظرم فوق العاده است)

اما پنیرای خوبی که معرفی میکنم و اگه بد بود گردن میگیرم ایناس (پایین منظورم از اقتصادی نبودن یعنی اینکه واسه مصرف روزانه از دید من در ماه گرون در میاد )

ریو - پنیر تازه - خیلی خوب با تضمین سلامت - ضعفش اقتصادی نبودنشه (موزارلا هم پنیر تازه هس - من چون مزه نداره دوست ندارم یه جور مزه خام داره )

کلی پنیرهای طبیعی علی الخصوص کممبرت و پارمیزان خیلی خوبن ولی متاسفانه باز هم اقتصادی نیستن

یجور پنیر هم هست اسمش الان یادم نیست تو آب هست و دبه ای ایش هم هست اینم هست اما خب بازم من از مزه اش خوشم نیومد به نظرم شور اومد

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
در مورد محلی و بسته بندی، مالت به کنار این پنیرهای محلی متاسفانه روی تولیدش نظارت خیلی کنه و ممکنه هزار جور میکروبی، الکلی و ..... باشه
البته خودمون گاهی استفاده میکنیم اما خب خیلی کم و همیشه خطرش هم هست
محض اطلاع تو تمام کارخونه های لبنی کشور آزمایشگاه شیر باید باشه و انقدر این موضوع مهمه که قیمت شیر براساس سلامتش مشخص میشه نه درصد چربی و ...

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
در مورد محلی و بسته بندی، مالت به کنار این پنیرهای محلی متاسفانه روی تولیدش نظارت خیلی کنه و ممکنه هزار جور میکروبی، الکلی و ..... باشه
البته خودمون گاهی استفاده میکنیم اما خب خیلی کم و همیشه خطرش هم هست
محض اطلاع تو تمام کارخونه های لبنی کشور آزمایشگاه شیر باید باشه و انقدر این موضوع مهمه که قیمت شیر براساس سلامتش مشخص میشه نه درصد چربی و ...

من چند ماه کاله استفاده میکردم (قرمز و آبی) به خدا چندین بار توی پنیر آشغال پیدا کردم. اما الان دو ماهی هست از این لیقوان های فله ای میخرم هم خوشمزه است و همین اینکه حدقل بهداشتی درست میکنن و اشغال و پس مونده دستگاه توش نیست که ادم حالش بهم بخوره . خیلی هم دووم داره چون پنیر متراکمی هست فقط مشکلش قیمتش هست که باید دنبال پنیر جایگزین هم کنارش بود. (فله ای بدون آب کیلو 22 تومن هست الان که واقعا گرونه)
//
راستی جدیدا پنیر روزانه هم امتحان کردم بد نبود از کاله یک مقداری بهتر بود...

Princess of the world

Registered User
لایک‌ها
51
منم قبلا فقط کاله میگرفتم از وقتی خراب کرد دوغ و ماست و پنیر و " هراز " میگیرم خیلی خوشمزس

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
روزانه بدک نیست، پگاه ******* میگیریم به لحاظ اقتصادی بودنش :D

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
منم قبلا فقط کاله میگرفتم از وقتی خراب کرد دوغ و ماست و پنیر و " هراز " میگیرم خیلی خوشمزس
راست میگی ، دوغ کفیرش را جدیدا خریدم مجبور شدم نصفشو بریزم دور...اصلا نمیشد بخوری در صورتی که دوغ کفیر پاژن حرف نداشت. همبرگر و سوسیس کالباسهای کاله هم واقعا بی کیفیته...

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
فقط پنیر بر روی کائنات وجود داره؟ چرا صبحانه که وعده اصلی هست و از نهار و شام هم مهمتره فقط پنیر؟؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
عرضم ب حضور شما دوستان میگن پنیر سنتی تب مالت میاره و بهداشتی نیست خوب باید از جای مطمئن ک شیرو آزمایشگاه میدن خرید پنیرهای خوب یکی لیقوان ک اصلیش خوب دوم پنیری تو غرب گیلان و رشت ب فروش میرسه ب اسم سیاه مزگی کیلو فک کنم یل 20 یا 40 دقیق نمیدونم واقعا طعم فوق العاده ای داره سوغات گیلان هم حساب میشه اینم لینکش http://www.karkan.ir/post-7616
پنیر دیگه ای هم شرق گیلان ساخته میشه ک اون هم طعم خوبی داره توصیه من ب شما استفاده از محصولات لبنی دست ساز مطمئن و دوری از هرگونه لبنیات کارخونه ای ک معلوم نیست چی توش میریزن مثل پالم

بالا