برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
بازم بابک جان زحمت حذف تیم کشید.این بنده خدا فکر کنم دقیقا نمیدونه کدوم طرفیه.به نظرم اصلا بد بازی نکردیم دو تا گل رو دوتا اشتباه احمقانه.اختلاف دو تا تیم اصلا سه تا نبود.اگه دفاعامون زحمت حذف تیمو نمیکشیدن.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
فصل بدی که بد هم تمام شد...
پ ن : لطفا در پستها خودتون رو کنترل کنید
مگه اون تصمیم گیرنده احمق ملاحظه حال مارو میکنه که ما ملاحظه کنیم ؟!
یعنی واقعا کسی هست که از باخت کشورش به این عربا خوشحال باشه ؟!
بحث کشورای شرقی نیست ...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
یعنی واقعا کسی هست که از باخت کشورش به این عربا خوشحال باشه ؟!
بحث کشورای شرقی نیست ...

میبینید که هست. شما شخصیت خودتون رو نشون بدید. حساب هرکسی به پای خودشه...

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
داور شورش رو دراورده بود اون صحنه آخر علیپور دروازه بان رو چیکار کرد که بهش کارت زرد داد؟
کلی خطا رو هم نگرفت.
من هر وقت اسم تیمای عربی میاد بازی رو تماشا نمی کنم و بعد بازی امارات ژاپن تو جام ملت های آسیا برای دومین بار بود که بازی یه تیم عربی رو دیدم. همه ش وقت کشی می کنن و گرفتن سرعت بازی. همون بازی امارات ژاپن که گفتم باید 4-0 به نفع ژاپن می شد اگه امارات ضد فوتبال بازی نمی کرد.
امیدوارم یه تیم از شرق آسیا یا استرالیا قهرمان شه حق کشورایی که از فوتبال فقط ضد فوتبال بلدن قهرمانی نیست.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
با این بازیکن ها تا همین جا هم شاهکار کردیم . من فقط امیدوارم اون مدیره که رفته زیارت خیر نبینه .

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

اتفاقی بود که افتاد. منطق فوتبال هم همین حکم رو میداد... فقط توجه کنید اینجا جای جنگ آبی و قرمز نیست. این نکته رو میگم چون مطمئنم آبی دوستها هم اینجا رو میبینن. پس اگر پست تحریک آمیز یا بی ادبانه زدید و پاک شد، گله نکنید.

پاینده باشید

کشاورز

Registered User
لایک‌ها
24
یاد بازی ایران مکزیک ،ایران پرتقال حتی ایران آنگولا افتادم ،چرا همش دفاع اونم اینجوری مخم داره میترکه از دست این یارو.
بازم دمشون گرم غیرتی بازی کردن خدایش چه روحیه ای میخوای داشته باشن وقتی میبینن کسی که باید حواسش به تیم باشه رفته برا خودش خوش گذرونی
اونوقت بچه ها باید ضایع بشن تو هتل تمرین کنن به خدا بجای اینکه به بازیکنا بی غیرت بگن باید تو ورزشگاه به این مسئولا بگن بی غیرت که جرات نکنن بیان تیم به این پرطرفداری رو بگیرن و روش ریدینگ کنن.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان از همه علی عسگر و حاتمی شاکی بودن جا داره الطاف خودم رو علاوه بر دوستان ذکر شده نثار مکانی هم بکنم ! هر توپی رو که میزنن نه نمیگه ! نیمه اول اون توپ چی بود خورد جلوش اونجوری دفع کرده! فقط ادا داره با اون ریش های کریه المنظرش! درخشان خدا ازت نگذره که نیلسون رو اونجوری کردی ، مرده نیلسون شرف داشت به این

Sent from my D6502 using Tapatalk

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
در اینکه اتفاق افتاده و رفته شکی نیست ولی من بیش از هر چیز ناراحتم به ضد فوتبال باختیم با یه لشکر بازیکن خارجی باز میان وقت کشی و ضد فوتبال...
اگه یکی از این تیمای بی ارزش قهرمان شه دیگه جام باشگاه های آسیا رو اصلا دنبال نمی کنم. حالم از سبک بازیشون بهم می خوره از صد تا فحش بدتره مثلا تیم حریف ازشون جلو باشه و یه ثانیه وقت کشی کنه خودشون رو می کشن، 10-0 جلو باشن و داور یه خطا رو نگیره میان می ریزن سمت داور، بخوان گل نخورن دروازه بانشون میاد با دفاع بازی می کنه و...!
به نظرم تیماشون حتی با بازیکن خارجی هیچ پخی نیست. بشینید ببینید تو جام ملت ها چیکار کردن تیماشون حذف شدن و یه امارات و عراقم با ضد فوتبال و کمک داور اومدن بالا.
امیدوارم حتی تیماشون مقام چهارمی هم به دست نیارن نبایدم به دست بیارن فوتبال چین، کره، ژاپن و استرالیا هستن.
کم کیفیت ترین تیمایی که از نظر فوتبال تو دنیا دیدم به ترتیب عربستان، قطر و امارات هستن که مطلقا چیزی به اسم فوتبال نمی شه ازشون تو سطح ملی و باشگاهی دید به جز ضد فوتبال شامل ولو شدن روی زمین، گرفتن سرعت بازی به هر نحو، انواع وقت کشی به وسیله تعویض و زدن ضربه دروازه و...، ترسوندن داور و...

Last edited:
  • Like
Reactions: a13

Ali502

Registered User
لایک‌ها
148
اینم از پرسپولیس که در 3-0 باختن از عربا هتریک کرد بی مصرفا در این بازی حتی یک موقعیت گل هم نتونستن خلق کنن زدن تو کار فوتبال اتوبوسی فکر کردن تیم کیروش هستن که اینطور نتیجه بگیرن
الهلال کاملا سرتر و لایق این برد بود فوتبال شناور و هماهنگی بازی می کردن در بازی رفت هم حقشون برد بود با بدشانسی گل به خودی زدن

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
چه حالی بکنم این الهلال بخوره به یه تیم شاخ ژاپنی و همون نیمه اول امانش ندن هت تریکش کنن :D
خودشونم می دونن بازی بعدی حذفن :general707::general304:
بعضی از دوستان حرفاشون جالبه! کدوم سر بودن؟ حتما تو جام باشگاه های اروپا هم با ولو شدن روی زمین سرعت بازی رو می گیرن و یه گلم تو اوج خستگی تیم حریف می زنن و... سر می شن :D
شده حکایت مجریای تلویزیون ایران تو جام ملت ها به اون یارو عبدالرحمان نمی دونم چی بازیکن امارات می گفتن دیوید لوئیز در حالی که دو بار کل تیمش رفتن تو دروازه وایستادن که موقعیت صد در صد ژاپن گل نشه و کل بازی با وقتای اضافه هم تو زمین خودی وایستاده بودن عین 11 نفر :D

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فراموش نکنید که این، بدترین پرسپولیس تاریخ بود و فصلی که گذشت، تاریخی ترین فصل پرسپولیس... با 7 مدیر و 4 سرمربی در طول یک فصل... با کوچ اجباری بازیکنان بزرگ و ورود منفعت طلبانه بازیکنهای ضعیف و متوسط. با سناریوهای کثیف و ناجوانمردانه وزارت ورزش و پیشکسوتهای منفعت طلب دروغگو...

اما بدون شک، برنده این فصل، هواداران پرسپولیس هستن. اونهایی که به معنای واقعی کلمه ثابت کردن که عاشق تیمشون هستن و تنهاش نمیذارن. هرچند، گاهی شخص پرستی و طرفداری از افراد شکافی بین اونها ایجاد کرد، اما در نهایت پیکره واحدی شدن برای حمایت از تیم. و این همه ثروت پرسپولیسه. ثروتی که باعث میشه در راه تملک باشگاه، افراد و صاحبان ثروت و قدرت از هم سبقت بگیرن.

فردا اگر تکلیف مالکیت روشن بشه یا نشه، آغاز ساختن یه تیم جدیده. با یه خانه تکانی مهم و اساسی... در تفکر مدیریتی، نوآوری های فنی، لیست بازیکنها و همبستگی هوادارها... پرسپولیس زنده است و همیشه مسیر موفقیت پیش روش بازه...

زنده باد پرسپولیس

Ali502

Registered User
لایک‌ها
148
امیدوارم باشگاه رو بدن دست یه آدم درست و حسابی الان پرسپولیس هر چی خورده از خودی و بی کفایتی مسئولان بوده هر چند از اولش هم امیدی به این پرسپولیس نبود الکی دلمون رو خوش کرده بودیم تو همون بازی اول و در حضور 100 هزار تماشاگر خودی وقتی تنمون به تن الهلال خورد مشخص شد که حریف یه سر و گردن ازمون بهتر هستن
به عنوان یک ایرانی امیدمون باید به نفت باشه که این باخت رو جبران کنه بازی نفت بازی حیثیتی و ملیه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
تیم ما به الهلال نباخت.
تیم ما به دایی باخت
تیم ما به گودرزی باخت
تیم ما به خادم باخت
تیم ما به درخشان باخت
تیم ما به پیشکسوت ها باخت
بذاعت همین بود و تا اینجام با غیرت بچه ها اومدیم.
من به شخصه از بچه های تیم ممنونم و میدونم همه زورشون رو زدند تا اینجا و همین که در بد ترین سال فوتبالیمون تیم رقیب رو دابل کردیم و تا اینجای آسیا اومدیم نشون میده اگر به تیم برسیم میتونم جزء مدعیان واقعی آسیا هم باشیم.

به امید روزای بهتر که مطمئنم میاد.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
در توئیتر صفحه پرسپولیس توسط اعراب 1700 تا ریتوئیت شده و اغلب هم فحش دادن ... چهقدر دلشون پر بوده :)))

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
کلا این تیم باید ریست فکتوری بشه ...
یعنی غیر از چهار پنج نفر هیچکدوم لیاقت این پیرهنو نداشتن و نخواهند داشت !
طارمی عالیشاه نورالهی اومانیا نوری علی پور ... بقیه از دم باید شوت شن بیرون ... حتی در حد نیمکت پرسپولیس هم نیستن ...
البته بازی امروز خالقی فر هم خوب نشون داد انصافا ... تعجب کردم از بازیش ...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
الخلاص یا کلاب یا روافضی کلاب ... قابل توجه اونایی که الان خوشحالن . نوراللهی هم در حد تیم ما نیست صادق آقا با احترام.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
الخلاص یا کلاب یا روافضی کلاب ... قابل توجه اونایی که الان خوشحالن . نوراللهی هم در حد تیم ما نیست صادق آقا با احترام.
قبول دارم فیکس خوبی نیست ... ولی نیمکت نشین ایده آلیه !
تو بعضی صحنه ها امشب هم یه پا دو پاهای خاص خودش رو زد ... میتونه آینده خوبی داشته باشه /// مخصوصا اینکه با طارمی زیاد اهل حاشیه هم نیستن ...

بالا