برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

912

Registered User
لایک‌ها
472
الان بیشترین سود روزشمار رو کودوم بانک میده؟
بانک اینده چنده؟
اگه حداقل موجودی هم داره بگید

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
پس چرا برا من اینطوری ریخته!
چنتا از دوستان دیگه هم بودن همین یکم واریز کردن
طرز کارشون اینجوری بودش که باید یکماه کامل پولت باشه 30 روز تا سود رو واریز کنن ما 6 فروردین باز کردیم تا 6 اردیبهشت شد 30 رو قوامین هم پرداختش 1 هر ماه هست برای همین صبر کردیم تا خرداد 1 واریز شد
اگه 1 اردیبهشت افتتاح میکردیم تا 1 خرداد سود بهمون تعلق میگرفت

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
:)@amirbarca
21 ماه که سود من واریز شد دیدم مقداری از اونچه باید باشه کمتره من پیگیر نشدم
28 ماه که برای کار بانکی رفته بودم شعبه از کارمند بانک پرسیدم گفت از 16 ماه سود حساب سپند هم شده 20%
همون روز وقتی آمدم خونه تلفنی از مرکز پشتیبانی بانک پرسیدم اون هم تایید کرد
در نتیجه جواب شما میشه هم سود واریزی خودم هم کارمند بانک هم پشتیبانی تلفنی مشتریان

Bigboss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
19.5% سود روز شمار با قابلیت واریز و برداشت اصل وجه + یک سری آفرهای ویژه
با سلام
دوست گرامی این در مورد موسسه کوثر هست؟ منظور از آفرهای ویژه دقیقا چه آفر هایی هست؟ چه آفری میده؟

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
ببخشید یه سوال آیا میشه چکی که در وجه پدرم هست خودم نقد کنم؟چون چک حامل نیست؟

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
ببخشید یه سوال آیا میشه چکی که در وجه پدرم هست خودم نقد کنم؟چون چک حامل نیست؟
دو تا امضا خودت بنداز بگیر.یعنی میشه چار تا امضا.دوتا خودت دوتا پدرتون.فقط باهم فرق کنن.

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
دوستان نظرتون درباره سپرده گذاری یکساله تو موسسه آرمان چیه؟ مطمئنه؟

halfblod

Registered User
لایک‌ها
189
اين خبرو بخونيد:
http://www.nazarnews.com/37485

دامن آینده، آلوده به سودهای غیر قانونی
ترفند جدید بانک آینده برای دور زدن بانک مرکزی

نظر: در حالی که بانک مرکزی سود سپرده های یک ساله را حداکثر ۲۰ درصد اعلام نمود، بانک آینده به سپرده های یک ساله خود با ترفند جدیدی وعده سود ۲۵ درصدی می دهد.

در سالهای اخیر استفاده از روش پانزی در میان موسسات مالی و اعتباری فاقد مجوز باب شده است. استفاده این موسسات از روش چارلز پانزی بدین گونه است که با وعده اعطای سود بیشتر از سود متعارف، پول مردم را جذب می کنند و از محل سپرده های جدید سود سپرده گذاران قدیمی را می‌پردازند؛ عملی که در نهایت به ورشکستگی موسسات مالی منجر خواهد شد.30678_368

متاسفانه اخیرا استفاده از این روش به بانکهای خصوصی نیز سرایت نموده است. بر اساس گزارش میدانی نظر و در گفتگو با برخی شعب بانک آینده، این بانک با استفاده از روشهای ابداعی تلاش می کند مصوبات بانک مرکزی در اعطای سود سپرده را دور بزند.

گرچه در آخرین مصوبه شورای عالی پول و اعتبار نرخ مشخصی برای سپرده های کوتاه مدت روز شمار و سه ماهه اعلام نشده است، لیکن سقف سود سپرده تخصیصی بانکها حداکثر می تواند ۲۰ درصد باشد.

بانک آینده که پیش از این چند بار به علت تخطی از مقررات بانک مرکزی و همچنین مشکلات نقدینگی از سوی بانک مرکزی مشمول جرائمی شده بود با استفاده از ترفند جدیدی تلاش در جذب سپرده های مردم می نماید.

این بانک به سپرده گذارانی که مبلغی بیش از پنجاه میلیون تومان در اختیار این بانک قرار دهند، تحت عنوان سپرده سبدگردانی سود ۲۵ درصدی می دهد. آنگونه که بانک آینده به مشتریانش وعده می دهد این سود هر سه ماه یک بار به حساب مشتریان واریز می گردد. اگر ۵۰ میلیون مبلغ سپرده باشد میشود سپرده سبدگردانی با سود ۲۵% یکساله از طریق شرکت کارگزاری بورس افتتاح کرد که هر سه ماه یک بار سودش واریز می شود.

درست است که بانک می تواند با همکاری شرکت‌های کارگزاری وابسته به خود، سرمایه مشتری را بر‌اساس میزان سرمایه و زمینه‌های علاقمندی‌، در قالبی قانونی و شفاف در بورس سرمایه‌گذاری و بر آن نظارت کند، اما آنچه معمول، رایج و قانونی است اینست که در خدمت سبدگردانی اختصاصی،بانک نقش هماهنگ‌کننده و ناظر را دارد و هیچ‌گونه سهم یا تاثیری در میزان سود سرمایه‌گذاری مشتری ندارد و همچنین مداخله‌ای در تصمیم‌های سبدگردان و روش اجرای قرارداد دوطرفه بین مشتری و سبدگردان نمی‌کند. آنگونه که در این روش مرسوم است، با توجه به ماهیت بازار سرمایه، سبدگردانها نمی توانند میزان سود مشخص و قطعی به مشتری اعلام نمایند، این در حالی است که بانک آینده به مشتریان خود وعده سود تضمینی ۲۵ درصدی می دهد.
از سوی دیگر بانک آینده به مشتریان خود اعلام می کند اگر برداشت سپرده زودتر از یک سال صورت پذیرد و زمانه سپرده گذاری بیش از سه ماه باشد، ۲۰% سود و در صورتی که کمتر از ۳ ماه عمر سپرده گذاری باشد همان ۱۹% سود تعلق میگیرد. این در شرایطی است که بانکهایی که رویه مناسب و منطقی را اتخاذ نموده اند به سپرده های کمتر از سه ماه، بیش از ده درصد سود نمی دهند و این تنها در سپرده های کوتاه مدت شش ماهه است که سودی حداکثر معادل ۱۸ درصد نصیب سپرده گذار می شود.

نکته جالب توجه این است که این بانک در سایت خود هیچ اطلاعاتی در خصوص نرخ سود سپرده به مشتریان اعلام نمی کند و برای تکمیل فرایند عملکرد غیرقانونی خود، مشتریان را جهت کسب اطلاعات بیشتر به بانک فرا می خواند. این خود شاهدی بر این مدعاست که در حالی که شورای عالی پول و اعتبار در خصوص نرخ سود سپرده موضع مشخصی دارد، چرا وب سایت این بانک از اعلام آن طفره می رود؟

گرچه مطابق اظهار رئیس کل بانک مرکزی در هنگام تصمیم گیری برای اعطای مجوز فعالیت به بانک آینده بانک‌آینده زمانی مجوز خود را دریافت خواهد کرد که بتواند مشکلات خود را حل کرده و به تکالیف تعیین شده از سوی شورای پول و اعتبار عمل کند؛ ولی به نظر می رسد زور این بانک به تصمیمات شورای عالی پول و اعتبار می چربد و رسول اف می تواند هر زمان و هرگونه که خواست نسبت به تصمیمات شورا بی توجه باشد. حال زمان این رسیده است که باید پرسید آیا مقامات نظارتی بانک مرکزی می توانند به ماده ده سیاستهای پولی و اعتباری مصوب ۹۴/۲/۸ شورای پول و اعتبار عمل نمایند؟ این ماده تصریح می کند مدیران بانک‌ها و موسسات اعتباری که نرخ مصوب شورای پول و اعتبار در تجهیز و تخصیص منابع را رعایت ننمایند، متخلف محسوب شده و ضمن اطلاع رسانی به عموم، به هیأت انتظامی بانک‌ها معرفی خواهند شد؟

لازم به توضیح است بانک آینده ، یکی از بانک های خصوصی ایران است که در سال ۱۳۹۱ پس از اعلام انحلال بانک تات از طرف بانک مرکزی ایران و ادغام آن با موسسه مالی و اعتباری صالحین و موسسه مالی و اعتباری صالحین و آتی فعالیت خود را آغاز کرده‌است.

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
@789456123

فرقی نمی کنه تا حالا چند دوره سود گرفته باشید
در حال حاضر سقف سود حسابهایی که قابلیت واریز و برداشت دارند شده20% چه قدیمی ها چه جدیدی ها
بعضی بانکها همون نیمه اردیبهشت اینو اجرا کردند بعضی دیگه با تاخیر مثلا اقتصاد نوین از 16 خرداد شروع کرده یا بانک مسکن از اول تیر
سود ماه بعد شما یعنی اول مرداد اگه باز هم 22% بود اون وقت شما با داشتن همچین حسابی در قوامین برد کردید

بی خیال...درسته خیلی ازمون دزدی شده اما نه دیگه در این حد.حالا کوثر زده زیر قردادش بقیه هم که همه اینکارو نمیکنند.خود رییس بانک مرکزی فردای تصویب سودای جدید علیرغم میل باطنی گفت سودای 22 درصدی تا پایان قرارداد سرجاشه.مردم مگه مرض داشتن روزای آخر رفتن با نرخ های قبلی سپرده باز کردن؟

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
بهترین بانک با بیشترین سود سپرده روزشمار
و بهترین موسسه با بیشترین سود سپرده روز شمار؟

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
@ahriman59

من هر چی اون پست منو که نقل قول کردید رو خوندم متوجه نشدم منظور شما از این نقل قول چیه؟
من حرفی از دزدی یا کوثر نزدم بحث سر نرخ سود بانکی و عملکرد بانکها نسبت به نرخ جدید بود و از این جور چیزا

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
@ahriman59

من هر چی اون پست منو که نقل قول کردید رو خوندم متوجه نشدم منظور شما از این نقل قول چیه؟
من حرفی از دزدی یا کوثر نزدم بحث سر نرخ سود بانکی و عملکرد بانکها نسبت به نرخ جدید بود و از این جور چیزا

شما گفتی : در حال حاضر سقف سود حسابهایی که قابلیت واریز و برداشت دارند شده20% چه قدیمی ها چه جدیدی ها.منم عرض کردم اینقدرم دیگه بی حساب کتاب نیستن همه بانک ها و نمیتونن براحتی زیر قراردادها بزنن.

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
@789456123

فرقی نمی کنه تا حالا چند دوره سود گرفته باشید
در حال حاضر سقف سود حسابهایی که قابلیت واریز و برداشت دارند شده20% چه قدیمی ها چه جدیدی ها
بعضی بانکها همون نیمه اردیبهشت اینو اجرا کردند بعضی دیگه با تاخیر مثلا اقتصاد نوین از 16 خرداد شروع کرده یا بانک مسکن از اول تیر
سود ماه بعد شما یعنی اول مرداد اگه باز هم 22% بود اون وقت شما با داشتن همچین حسابی در قوامین برد کردید

مسکن رو مطمئنید؟ من روز شمار 22 درصد با قابلیت واریز برداشت دارم . چیزی نگفتند که کم شده هست.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
درود
بنده 65 میلیون سپرده در بانک مهر دارم که 22.5 % ماهیانه پرداخت می کنند ولی به اسم 23% روزشمار باز شده این حساب یکی دو سال پیش از طرف یکی از اعضای خانوادم باز شده
حالا یک ملک فروختم در حدود 400 میلیون و با رئیس شعبه صحبت کردم حاضر نشد سود بیشتری رو پرداخت کنه و در نهایت با همون 22.5 % الان روزشمار گذاشتمش
یکی از عزیزان که خیلی در این زمینه خبره هست لطفا راهنمایی کنه من در چه بانکی سپرده گذاری کنم که سودی بیش از 23% بده
یکی از دوستام در بانک کوثر یک حساب قدیمی داره که 24% روز شمار داره سود میگیره و چون نمیشه دیگه باز کرد بهم گفت برم امتیاز حساب یک بنده خدایی رو در این بانک خریداری کنم
در همین تاپیک دیدم که از سودهای 27 - 29 تا 32% هم صحبت شده که به صورت یکساله سپرده گذاری میشه و سود به صورت ماهیانه پرداخت میشه و اصل پول هم در نزد بانک میمونه
می خواستم بدونم پیشنهادتون چیه و بیشترین سود یکساله و همینطور روزشمار رو کدوم بانک ها میدن !! ممنون میشم توضیح بدید

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
درود
بنده 65 میلیون سپرده در بانک مهر دارم که 22.5 % ماهیانه پرداخت می کنند ولی به اسم 23% روزشمار باز شده این حساب یکی دو سال پیش از طرف یکی از اعضای خانوادم باز شده
حالا یک ملک فروختم در حدود 400 میلیون و با رئیس شعبه صحبت کردم حاضر نشد سود بیشتری رو پرداخت کنه و در نهایت با همون 22.5 % الان روزشمار گذاشتمش
یکی از عزیزان که خیلی در این زمینه خبره هست لطفا راهنمایی کنه من در چه بانکی سپرده گذاری کنم که سودی بیش از 23% بده
یکی از دوستام در بانک کوثر یک حساب قدیمی داره که 24% روز شمار داره سود میگیره و چون نمیشه دیگه باز کرد بهم گفت برم امتیاز حساب یک بنده خدایی رو در این بانک خریداری کنم
در همین تاپیک دیدم که از سودهای 27 - 29 تا 32% هم صحبت شده که به صورت یکساله سپرده گذاری میشه و سود به صورت ماهیانه پرداخت میشه و اصل پول هم در نزد بانک میمونه
می خواستم بدونم پیشنهادتون چیه و بیشترین سود یکساله و همینطور روزشمار رو کدوم بانک ها میدن !! ممنون میشم توضیح بدید
دوست عزیز دوتا توصیه حرفه ای و دوستانه به شما میکنم:
1. طمع نکن
به جای مطمئن و سود مطمئن قانع باش.
2. همه تخم مرغاتو توی ی سبد نگذار.
فقط نیا رو سود بانکی. شاید شما توی کوتاه مدت از فروش ملک برد کنی اما اگه توی دارز مدت روی پول بمونی قطعا میبازی.
اینکه بتونی ملک بهتری رو شکار کنی به نظر من برنده ای نه اینکه چند یا حتی چندین ماه سود پولتو بگیری.
بازم خودت میدونی. گفتم که دوستانه بود.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوست عزیز دوتا توصیه حرفه ای و دوستانه به شما میکنم:
1. طمع نکن
به جای مطمئن و سود مطمئن قانع باش.
2. همه تخم مرغاتو توی ی سبد نگذار.
فقط نیا رو سود بانکی. شاید شما توی کوتاه مدت از فروش ملک برد کنی اما اگه توی دارز مدت روی پول بمونی قطعا میبازی.
اینکه بتونی ملک بهتری رو شکار کنی به نظر من برنده ای نه اینکه چند یا حتی چندین ماه سود پولتو بگیری.
بازم خودت میدونی. گفتم که دوستانه بود.

نوشته هاتون کاملا صحیحه و اتفاقا کارم هم یک مدت همین بود سرمایه گذاری روی زمین در ایران واقعا سود سرشاری داره همینطور واردات اجناس از دبی
که برنامه ای جداگانه برای اون دارم فعلا به مدت 1 سال این میزان نقدینگی رو می خوام از طریق بانک افزایش بدم
بازم ممنون بابت راهنماییتون اگر در مورد بانک ها و سودهایی که میدن اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیارم بگذارید

ardana

Registered User
لایک‌ها
63
نوشته هاتون کاملا صحیحه و اتفاقا کارم هم یک مدت همین بود سرمایه گذاری روی زمین در ایران واقعا سود سرشاری داره همینطور واردات اجناس از دبی
که برنامه ای جداگانه برای اون دارم فعلا به مدت 1 سال این میزان نقدینگی رو می خوام از طریق بانک افزایش بدم
بازم ممنون بابت راهنماییتون اگر در مورد بانک ها و سودهایی که میدن اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیارم بگذارید
دوست عزیز به نظر من یک روز رو وقت بذارین و چند تا بانک رو حتما خودتون حضوری سر بزنید چون واسه مبالغ بالا رئیس شبه با یه ترفندی میتونه بهتون سود بالا بده
بانکهای گردشگری شهر سامان پاسارگاد تجارت و ...

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
869
سلام
الان بالاترین میزان سود دهی سپرده روز شمار رو کدوم بانک میده؟؟؟
3 ماه چطور ؟؟
مرسی

بالا