برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
آقا من یه یه جدول طراحی کردم واسه سود روزشمار +یکساله بانک ها ! اطلاعات داخلش ناقصه از دوستان می خوام کمک کنند کاملش کنم ! مخصوصا یکساله ها که اکثرا 20 درصد هستند اما چون کم سوال گرفتم نمی دونم ! چون خودم فکر کردم اگر همچین چیزی باشه تصمیم گیری سریعتر و راحتره مخصوصا واسه جدیدالورودا
دوستان اطلاعات تکمیلی رو همینجا یا پ خ کنند مرسی

فایل های ضمیمه

• Book1.pdf
    325.6 KB · نمایش ها: 94

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole

هر شعبه ممکنه متفاوت باشه ولی آخرین بار که پرسیدم 32 تا 34 یکساله؛ دفترچه 25 تا 27.

اینطور که به نظر میاد، این فرشتگان و فردوسی که به هم پیوسته و آرمان رو درست کردن هم از اونایی هستن که پولشون دست پدیده شاندیز بوده و به این خاطر اجازه بهشون دادن چنین سودهایی بدن تا پول جذب کنن!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
هر شعبه ممکنه متفاوت باشه ولی آخرین بار که پرسیدم 32 تا 34 یکساله؛ دفترچه 25 تا 27.

اینطور که به نظر میاد، این فرشتگان و فردوسی که به هم پیوسته و آرمان رو درست کردن هم از اونایی هستن که پولشون دست پدیده شاندیز بوده و به این خاطر اجازه بهشون دادن چنین سودهایی بدن تا پول جذب کنن!
34 درصد سالیانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: L+X

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73

از یه طرف گور گور مسولین میگن نور و آرمان و ... بیشتر کاراشونو واسه مجوز انجام دادن و تو مراحل نهایین (فکر مثبت ) ! از یه طرف هم خبر میرسه هدف سود بالای آرمان این کاراست (فکر منفی ) ! به هر حال بابت خبرتون مرسی
من خودم یکی از شعبات نور رفتم گفتن فعلا برای سپرده نیایین تا چند روز دیگه ! دلیلشو نگفت

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
تجربه نشون داده موسساتی که میخوان پول مردم رو بالا بکشن ابتدا با سود بالا مردم رو وسوسه میکنن تا پولشون رو در ان موسسه بزارن و بعد یکدفعه پولشون رو هاپولی میکنن .
این ارمان هم خیلی مشکوکه و کسی که عقل سالم داشته باشه نباید ریسک بکنه

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
تجربه نشون داده موسساتی که میخوان پول مردم رو بالا بکشن ابتدا با سود بالا مردم رو وسوسه میکنن تا پولشون رو در ان موسسه بزارن و بعد یکدفعه پولشون رو هاپولی میکنن .
اتفاقا ارمان از اون موسساتيه كه احتمالا زودتر از بقيه مجوزش صادر ميشه

PadinaShop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
دوست عزیز آرمان فقط سود بالا میده، خدمات دیگه ای نداره. نه کارت نه اینترنت نه دست چک نه هیچی. و دقیقا به خاطر همینه که میتونه و اجازه میدن این سود و بده. چون خیلی ها پول دارن اما پولشون باید تو حساب جاریشون باشه یا تو حساب شتاب که هر لحظه در دسترس باشه. از این جهت این سود بالا نمیتونه خطری واسه بانکا باشه. هر چی خدمات کمتر، موسسه میتونه از جذابیت سود استفاده کنه. مطمئن باش این سود داره با هماهنگی داده میشه. به هر حال تا چند وقت دیگه معلوم میشه ما که چندین ماهه تو آرمان پول داریم عقلمون سالمه یا معیوب!

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
آقا من یه یه جدول طراحی کردم واسه سود روزشمار +یکساله بانک ها ! اطلاعات داخلش ناقصه از دوستان می خوام کمک کنند کاملش کنم ! مخصوصا یکساله ها که اکثرا 20 درصد هستند اما چون کم سوال گرفتم نمی دونم ! چون خودم فکر کردم اگر همچین چیزی باشه تصمیم گیری سریعتر و راحتره مخصوصا واسه جدیدالورودا
دوستان اطلاعات تکمیلی رو همینجا یا پ خ کنند مرسی
الان بانک دی 20٪ روزانه برای حسابهای کوتاه مدت عادی هنوزم داره؟
چون من این حسابو داشتم، خیلی وقت پیش که همه کردن 10٪ من پولمو کشیدم بیرون
حالا تغییری کرده؟

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
حالا تغییری کرده؟
من اطلاعات دوستان رو یه جا جمع کردم فقط و سعی کردم به روز باشه ! از دوستان شنیدم سوال کنید

• Like

pzs

Registered User
لایک‌ها
72

دوست عزیز لطفا لینک خبر رو بزارید؟؟؟؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
حالا تغییری کرده؟
درمورد دی
من حساب باز کردم میگفت دوتا حساب داریم بدون کف 10درصد با کف 1 تومن 20درصد
حالا یکی از بچه ها گفت به 1میلیون تومن کف سود نمیدند نمیدونم درسته یا نه چون بهکارمند شعبه من گفت به اونم تعلق میگیره دقیقا یادمه برام حساب کرد گفت اگر همین یک میلیون توحسابت باشه تا اخر ماه چیزی اضافه نکنی حدود17 تومن سودش میشه

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
یک سوال میخواستم بپرسم
این موسسات که سود زیاد میدند یا میدادند
این مقدار اضافه سود ازکجا میارند بدن
من خودم سود وام هاشونو نگا میکردم اون قدر م زیاد نیست که یتونن این قدر سود بدن؟
جالبه موسسات ازخداشونه سود بالا بدند پس دارند این منیع مالی ازکجا تامین میشه؟

• Like

halfblod

Registered User
لایک‌ها
189
یک سوال میخواستم بپرسم
این موسسات که سود زیاد میدند یا میدادند
این مقدار اضافه سود ازکجا میارند بدن
من خودم سود وام هاشونو نگا میکردم اون قدر م زیاد نیست که یتونن این قدر سود بدن؟
جالبه موسسات ازخداشونه سود بالا بدند پس دارند این منیع مالی ازکجا تامین میشه؟
با پولی که شما در اختیار موسسه می گذارید, می روند ساخت و ساز, واردات و... کارهای پرسود و زودبازده که فقط افراد گردن کلفتی مثل اونها قابل انجام هست(پروژه های چند ده و چندصد و حتی چند هزار میلیاردی) و سود دهی مافوق تصور من و شما برایشان دارد را انجام می دهند درصد خیلی اندک از اون سود را به شما می دهند و باقیشو در جیب مبارک می گذارند.

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
با پولی که شما در اختیار موسسه می گذارید, می روند ساخت و ساز, واردات و... کارهای پرسود و زودبازده که فقط افراد گردن کلفتی مثل اونها قابل انجام هست(پروژه های چند ده و چندصد و حتی چند هزار میلیاردی) و سود دهی مافوق تصور من و شما برایشان دارد را انجام می دهند درصد خیلی اندک از اون سود را به شما می دهند و باقیشو در جیب مبارک می گذارند.
دقيقا حرف ايشون درسته شما بعضي طرح ها هست زماني ميتوني واردشون بشي كه سرمايه چند صد ميلياردي داشته باشي باالطبع به دليل خاص بودنشون واينكه نياز به منابع مالي زيادي دارن هيچ رقيبي ندارند و يه جورايي انحصاري ميشه. براشون خوب تو همچين حالتي سود هايي ميكنند كه اين ارقام ٢٠ درصدو سي درصد خيلي چشمگير نيست پيشش

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
دوست عزیز لطفا لینک خبر رو بزارید؟؟؟؟

من این موضوع رو از رییس شعبه پرسیدم و ایشون به صورت سربسته گفتن که "میگن" میزان، پول پیش اینا داشته. البته گفتن که اینکه این چندین مؤسسه به هم پیوسته و بشن آرمان (با ریاست فرشتگان)، نظر خود بانک مرکزی بوده.

الان هم در مراحل دریافت مجوز هستن و اگر نهایی بشه، دیگه از این سودها بهشون اجازه نمیدن که ارائه بدن.

تا جایی که خبر دارم، صاحب پدیده شاندیز مشهد، با کلی از مقامات و افراد معروف و مشهور و پولدار، و بخصوص نهادها و اشخاص مذهبی و دینی از جمله عمام رضا، ارتباط برقرار کرده بوده و پولشون رو کشونده بوده به اونجا و حالا کلاهبرداری کرده. به همین خاطره که خبر زیادی ازش منتشر نمیشه و دارن سعی میکنن که پول های ده ها هزار نفری که سرمایه گذاری کرده بودن رو به صورت کم کم بدن (مثل اینکه گفتن فقط مبالغ پایین رو میدن و بالای چند ده میلیون باید برن مراحل شکایت و وکیل و غیره). همچنین تا جایی که میدونم، میزان این وسط کلاهبرداری نکرده بود و به دلیل اینکه پول عظیمی در اون پروژه داشتن، ورشکست شدن! طرف، به قول معروف پاچه ی همه رو *هی کرده بوده که اینطور ساکت نگه داشتن قضییه رو و دارن پولا رو خُرد خُرد میدن...

حالا اینا چیزاییه که من شنیدم و خواندم؛ چقدر به حقیقت نزدیکه نمیدونم.

• Like
Reactions: pzs

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
درمورد دی
من حساب باز کردم میگفت دوتا حساب داریم بدون کف 10درصد با کف 1 تومن 20درصد
حالا یکی از بچه ها گفت به 1میلیون تومن کف سود نمیدند نمیدونم درسته یا نه چون بهکارمند شعبه من گفت به اونم تعلق میگیره دقیقا یادمه برام حساب کرد گفت اگر همین یک میلیون توحسابت باشه تا اخر ماه چیزی اضافه نکنی حدود17 تومن سودش میشه
ممنون از پاسخ
شما کی این حساب رو باز کردی؟
هنوزم داره 20٪ سود میده؟
مهمتر از همه کوتاه مدته دیگه؟

بالا