برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
این تیکه رو هم فهمیدم چی گفتی هم نفهمیدم ! :D ماشاءالله قدرتتم زیاده :general707: ابزار کارت چیه ؟
فقط مطالبی ک بشه دید تو سایتو میتونید استخراج کنید ؟فایلا و مطالبی ک نمیشه دید چی ؟
لوکال کار میکنید ؟ مثلا من یه سایت آموزشی رو کلشو دانلود کردم الان با فرمت htm تو هارد ذخیره شده میشه یه کاری کنی فقط قسمت آموزشی برن توی PDF ای جداگونه ؟!

میخواستم حدود قیمت بدونم ؟ ما اگه آش خواستیم پولشم میدیم ;)

بیشتر از این نمیدونم ، اینم نقل قول کردم دیگه :D
ببین برادر
شما فرض کن مثال میزنم میای میگی این سایت بیتوته قسمت فلانش 1100 صفحه مطلب داره خوب؟
منم میگم چشم اینا رو بهت توی یک فایل وورد تحویل میدم به هر حالتی که خواستی یا به همراه کدهایی که موقع نوشتن استفاده کرده یعنی رنگی کردن متن و بولد کردن و... یا بدون اونا یعنی نظیر همین خطی که من نوشتم!
یا میگی که من اونا رو میخوام توی یک سایت دیگه عینا وارد بشه! نظیر گزینه های export و import برنامه ها! متوجه هستی؟ یا شما بگو اصلا کپی پیست اوکی؟ فقط با این تفاوت کاری که من انجام میدم در مقیاس وسیع است وگرنه برای 10 15 پست که این کار رو نمیکنم
یا مثلا میای میگی من یک سایت دارم میخوام برای هر پستش 10 تا نظر با گفتارهای مختلف با ایمیل های مختلف ثبت شه! من میگم اوکی! مثل فرفره برات انجام میدم!
یا میای میگی من 1000 تا وبلاگ روی فلان سرویس دهنده میخوام داشته باشم! من میگم اوکی به نام خدا شروع می کنیم :)))
یا میگی که من میخوام عکس با کیوورد فلان رو توی گوگل سرچ کنم و هرچی آورد توی یک فایل ذخیره کنی بهم بدی! در اندازه های اصلی و...! من میگم اوکی :))
(اینا همه باید پروژه هاش کار بشه روش ولی خیلی هاش رو انجام دادم خیلی های دیگه چون باید حالت سفارشی باشه وقت نگذاشتم)
و خیلی خیلی کارها و چیزهای دیگه
در مورد استخراج بله! باید چیزی که توی سایت است یا محیط سایت ببینم تا بعد بکشمش بیرون
مثلا بیشتر شماره تلفن های موبایل سایت ایستگاه رو کشیدم بیرون ! البته ناگفته نماند سیستم امنیتی عالی دارند هر چند ساعت یکبار آی پیت رو بن میکنه!
بماند.
در مورد روش هم متاسفانه نمیتونم بگم :) بله لوکال کار میکنم یا روی سیستم خودم یا اگر پروژه سنگین باشه میبرمش روی سرور مجازی
در مورد چیزی هم که میخواین دقیقا متوجه نشدم سایت مورد نظر و مطالبی که داره رو پیغام خصوصی کنید و چیزی که میخواین رو دقیق توضیح بدید بیرون دادن فرمت خروجی به صورت پی دی اف اگر مطلب متن است و یا عکس نباید چیز سختی باشه :) باید ببینم چی به چیه کار کن روش
حدود قیمت میگم که برادر بغالی نیست که مثقالی چند تومن باشه عشقی قیمت میدم! از مشتری می پرسم چقدر بودجه داری برای این کار میگه این قدر
منم کار رو بررسی میکنم به صورت آزمایشی طرح رو برای خودم اجرا میکنم Debug میکنم و سپس یکبار میذارم روی مرحله ی تست ببینم چقدر منابع درگیر شده و چقدر از من وقت نظارت و طراحی گرفته یا میگم اوکی با این قیمت قبول یا میگم کمه فلانقدر بیشتر می گیرم انجام بدم!
لازم به ذکر بنده حاضرم قسم بخورم یک خط برنامه نویسی بلد نیستم به طوری که الان یک کد ویژوال بیسیک ساده رو 4 روزه درگیرش هستم هنوز نتونستم مشکلش رو رفع کنم:))))
احیانن شما جادوگری چیزی نیستید ؟؟؟:general609:
چرا من گاندولف هستم :دی بدخواه داشتی بگو ورد بخونم فوتش کنم به دیوار :دی

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ببین برادر
شما فرض کن مثال میزنم میای میگی این سایت بیتوته قسمت فلانش 1100 صفحه مطلب داره خوب؟
منم میگم چشم اینا رو بهت توی یک فایل وورد تحویل میدم به هر حالتی که خواستی یا به همراه کدهایی که موقع نوشتن استفاده کرده یعنی رنگی کردن متن و بولد کردن و... یا بدون اونا یعنی نظیر همین خطی که من نوشتم!
یا میگی که من اونا رو میخوام توی یک سایت دیگه عینا وارد بشه! نظیر گزینه های export و import برنامه ها! متوجه هستی؟ یا شما بگو اصلا کپی پیست اوکی؟ فقط با این تفاوت کاری که من انجام میدم در مقیاس وسیع است وگرنه برای 10 15 پست که این کار رو نمیکنم
یا مثلا میای میگی من یک سایت دارم میخوام برای هر پستش 10 تا نظر با گفتارهای مختلف با ایمیل های مختلف ثبت شه! من میگم اوکی! مثل فرفره برات انجام میدم!
یا میای میگی من 1000 تا وبلاگ روی فلان سرویس دهنده میخوام داشته باشم! من میگم اوکی به نام خدا شروع می کنیم :)))
یا میگی که من میخوام عکس با کیوورد فلان رو توی گوگل سرچ کنم و هرچی آورد توی یک فایل ذخیره کنی بهم بدی! در اندازه های اصلی و...! من میگم اوکی :))
(اینا همه باید پروژه هاش کار بشه روش ولی خیلی هاش رو انجام دادم خیلی های دیگه چون باید حالت سفارشی باشه وقت نگذاشتم)
و خیلی خیلی کارها و چیزهای دیگه
در مورد استخراج بله! باید چیزی که توی سایت است یا محیط سایت ببینم تا بعد بکشمش بیرون
مثلا بیشتر شماره تلفن های موبایل سایت ایستگاه رو کشیدم بیرون ! البته ناگفته نماند سیستم امنیتی عالی دارند هر چند ساعت یکبار آی پیت رو بن میکنه!
بماند.
در مورد روش هم متاسفانه نمیتونم بگم :) بله لوکال کار میکنم یا روی سیستم خودم یا اگر پروژه سنگین باشه میبرمش روی سرور مجازی
در مورد چیزی هم که میخواین دقیقا متوجه نشدم سایت مورد نظر و مطالبی که داره رو پیغام خصوصی کنید و چیزی که میخواین رو دقیق توضیح بدید بیرون دادن فرمت خروجی به صورت پی دی اف اگر مطلب متن است و یا عکس نباید چیز سختی باشه :) باید ببینم چی به چیه کار کن روش
حدود قیمت میگم که برادر بغالی نیست که مثقالی چند تومن باشه عشقی قیمت میدم! از مشتری می پرسم چقدر بودجه داری برای این کار میگه این قدر
منم کار رو بررسی میکنم به صورت آزمایشی طرح رو برای خودم اجرا میکنم Debug میکنم و سپس یکبار میذارم روی مرحله ی تست ببینم چقدر منابع درگیر شده و چقدر از من وقت نظارت و طراحی گرفته یا میگم اوکی با این قیمت قبول یا میگم کمه فلانقدر بیشتر می گیرم انجام بدم!
لازم به ذکر بنده حاضرم قسم بخورم یک خط برنامه نویسی بلد نیستم به طوری که الان یک کد ویژوال بیسیک ساده رو 4 روزه درگیرش هستم هنوز نتونستم مشکلش رو رفع کنم:))))

چرا من گاندولف هستم :دی بدخواه داشتی بگو ورد بخونم فوتش کنم به دیوار :دی
نمیخوام روششو توضیح بدی
فقط بگو چطوری؟ آخه مگه میشه بدون برنامه نویسی؟

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
نمیخوام روششو توضیح بدی
فقط بگو چطوری؟ آخه مگه میشه بدون برنامه نویسی؟
یک زمانی فکر کنم ما با هم صحبتی داشتیم درسته؟ میخواستین بک لینک از وب لاگ هام فکر کنم بگیرین یا استخراج مطالب یک سایت رو میخواستین یادم نمیاد
شاید هم برای سفارش سئو بود، آها فکر کنم همین بود آره؟
شاید هم یوزر دیگه ای بوده باید پیغام خصوصی هام رو ببینم
بله میشه :) ولی متاسفانه نمیتونم بگم
مثلا من امروز نزدیک به 1500 بلاگ رو آپدیت کردم

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
پست نامحدود
در روز هم هر چی بیشتر بهتر
افزونه پر شه
20 تا تگ کپی
تنظیم عکس کاور
و 3 مورد کپی از متن پست های قبلی
یک پیغام خصوصی بدید سایت مرجع که میخواین مطالبش کپی بشه رو هم بدید
من در خدمتتون هستم برای تعداد بالا
البته قبلش کمی باید مهلت بدید کار رو سبک سنگین کنم و استارت بزنم هرچی یک نویسنده بتونه بزنه من 10 برابرش رو میزنم براتون

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
آموزشای سایت آموزش98 رو کسی گرفته ؟ بیاین 10 نفر بشیم این پکیج رو بگیریم : پکیج آموزش مقدماتی تا تخصصی آموزش پلاگین نویسی وردپرس :D همیارم داره ولی از همیار خوشم نمیاد:general705:
----------------------
بعضیا هستن باید به عقلشون شک کرد ، یه سایت آموزشی کِ آموزشاش بد نیس ولی به ایرانیها نیز اجازه ورود نمیده در اقدامی بسیار جالب یه ساب دامنه زده ک آموزشای فارسی بزاره اما باز هم اجازه ورود ایرانیها رو نمیده حتی به اون قسمت فارسیش:mad: خب الان من نباید برم براش ؟ آیا حقش نیس ببافمش ؟ تو کِ ایرانیارو تحریم کردی دیگه ترجمه فارسی زدی ک چی بشه مثلا:general306:
کجای کاری من الان triple boot نصب کردم :D
یه درایو ext4 و یه درایو swap بساز موقع نصب یه گزینه داره برای نصب کنار ویندوز.
swap نهایت 2 گیگ بسشه.
2 تا ویندوز داری یِ لینوکس ؟! :D یه هکینتاش هم نصب کنی بغلشون کلکسیونت تکمیل میشه ها;):D
یه جا تو آموزش نصب گفته بود swap باید اندازه رمت باشه بلاخره 2 گیگ بذارم یا 6 گیگ ؟یا اصن نَ 2 باشه نَ 6 ، 4 گیگ بزارم ؟:D
در مورد چیزی هم که میخواین دقیقا متوجه نشدم سایت مورد نظر و مطالبی که داره رو پیغام خصوصی کنید و چیزی که میخواین رو دقیق توضیح بدید بیرون دادن فرمت خروجی به صورت پی دی اف اگر مطلب متن است و یا عکس نباید چیز سختی باشه
محتوای سایت متن + عکسه دیگه :D
برای مثال ک واضح تر بشه : شما سایت http://hive.ir/ رو در نظر بگیر من کلشو رو سیستمم ذخیره دارم (مثلا :D آخه الان تو سایتش بودم همینو گفتم;)) میخوام هر کدوم از مطالب آموزشی ، خبر و ... رو بکنم تو یه PDF
یِ سری محتوا قابل دیدن هست ولی نه برا همه ، مثل مطالب VIP و ... اونارو چی ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بکس من یه سری از مطالب سایت حدود 400-500 تا رو پاک کردم بعدش سایت مپ رو تو گوگل ثبت کردم الان حدود 1400 نوت فاند داده ، باید چی کار کنم؟همه رو mark as fixed بزنم؟

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دوستان وبمستر هاست کجا رو پیشنهاد میدید؟!
پ.ن: فضای هارد میخوام زیاد باشه یا قابلیت افزایش داشته باشه در حد 100 گیگ 150 گیگ!:D

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان وبمستر هاست کجا رو پیشنهاد میدید؟!
پ.ن: فضای هارد میخوام زیاد باشه یا قابلیت افزایش داشته باشه در حد 100 گیگ 150 گیگ!:D
هاستی ک 150 گیگ باشه ندیدم جایی ، چرا یه هاست + هاست دانلود نمیگیری یا اصن وی پی اس نمیگیری ؟ بِ هرحال جایی باشه ک هاست 150 بده خیلی خیلی گرون میشه حتی اگه وی پی اس بگیری با 150 گیگ فک کنم خیلی ارزون تر در بیاد تا هاست 150 گیگی

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
بکس من یه سری از مطالب سایت حدود 400-500 تا رو پاک کردم بعدش سایت مپ رو تو گوگل ثبت کردم الان حدود 1400 نوت فاند داده ، باید چی کار کنم؟همه رو mark as fixed بزنم؟
اره

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
دوستان یه اسپیس به جز اسپیس معمولی هست فکر کنم اسمش "نیم فاصله" باشه. تو اندروید چطور این کاراکتر رو بزنم.
این نیم فاصله رو چجوری تو ویندوز بزنم ؟ :general507:

همیشه دنبالش بودم :p یکی بهم بگه از کفش در بیام :)

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
محتوای سایت متن + عکسه دیگه :D
برای مثال ک واضح تر بشه : شما سایت http://hive.ir/ رو در نظر بگیر من کلشو رو سیستمم ذخیره دارم (مثلا :D آخه الان تو سایتش بودم همینو گفتم;)) میخوام هر کدوم از مطالب آموزشی ، خبر و ... رو بکنم تو یه PDF

یِ سری محتوا قابل دیدن هست ولی نه برا همه ، مثل مطالب VIP و ... اونارو چی ؟
سلام
برادر لطف کن پیغام خصوصی بده تاپیک شلوغ نباشه
هرچی که قابل دیدن باشه میخواد لینک ویدیو یا فایل صوتی باشه یا هرچی دیگه
بخش های وی آی پی رو خوب اگر اکانت وی آی پی تهیه کرد بله اونا هم میشه! سوال سختی نبود که :)
من این سایتی که دادید رو الان میرم بررسی کنم.

"برگرفته از کتاب پنگوئن ها پرواز می کنند!"
خیر اقتباس از کتاب "نا آگاهان رویای دانش می بینند!"

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
اندروید رو کشف کردم. بین اسپیس و دات هست.
کیبرد(گوشی) ت چیه ؟ مال من ک نداره !
رامبد جوان تو برنامه با چند تا از مردم عادی حرف زد به یکیشون 10 میلیون داد :D
بهش یه پیشنهاد دادم گفتم شمام مثل ellen degeneres ريیس جمهورو دعوت کنید رفته کلیپ های ellen رو دیده کارای دیگشو یاد گرفته:general707:
نیگاه کن نیگاه کن مُ این همه تو خندوانه اومدیم یه قرون ننداخت کف دست مُ :angrybirds8:
تازه 3 تا هم زن گرفته :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یک زمانی فکر کنم ما با هم صحبتی داشتیم درسته؟ میخواستین بک لینک از وب لاگ هام فکر کنم بگیرین یا استخراج مطالب یک سایت رو میخواستین یادم نمیاد
شاید هم برای سفارش سئو بود، آها فکر کنم همین بود آره؟
شاید هم یوزر دیگه ای بوده باید پیغام خصوصی هام رو ببینم
بله میشه :) ولی متاسفانه نمیتونم بگم
مثلا من امروز نزدیک به 1500 بلاگ رو آپدیت کردم
بله میخواستم به یه سری وبلاگ برام نظر ارسال کنید که هزینه ش واسه م مقدور نبود

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
رفقای وبمســتر درود ..

اسم سایتش رو یادم رفته آی لیوید بود آی لیئید بود یه چیزی تو همین مایه ها .. که دکمه دانلود میزاشتی داخله سایت بابت هر دانلود 3-4 دلار بهت میداد ... عزیزان میدونن چجوری کار میکنه ؟ ادرس سایتش رو یادم نیست . o_O

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

وای حالا یه دهنی ازت صاف میشه که نگو
تا چندین ماه ارور 404 میده و باید فیکس کنی

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
بله میخواستم به یه سری وبلاگ برام نظر ارسال کنید که هزینه ش واسه م مقدور نبود
اون زمان فکر کنم هنوز اون سیستم رو راه ننداخته بودم
ولی در حال حاضر در حال ساخت کپچا برای کل سیستم های وبلاگ دهی ایران (البته بعضی هاشون همیشه اذیت میکنند ولی حداکثر رو حتما تحت پوشش قرار میدم) هستم و به زودی سیستم های ارسال نظر به وبلاگ های هر سرویس دهنده رو راه اندازی می کنم و قیمت هم طوری است که مثلا 50 هزار وبلاگ خیلی ارزون در بیاد برای مصرف کننده ی نهایی
الان 1000 بلاگ رو دوستان 15 تومن می گیرند!
ولی من میخوام قیمت ها رو کاملا بشکنم :دی
یکمی کار سخت است چون بحث کپچا و دقت کار است و زمانی که راه افتاد حتما خبرتون میکنم

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
رفقای وبسمتر سرور دانلود ایران کجارو پیشنهاد می کنید؟
در حال حاضر 1800 گیگ فایل دارم که می خوام منتقل کنم به سرور داخل کشور
پهنای باند زیادی مصرف نمی کنم در ماه چون فایل ها فقط برای مشتری های خاص هستن

بالا