برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام
یکی از اشناها خارج از کشوره 25 سالشه هربار میان ایران یک ماه بیشتر نمیتونن بمونن
حالا میخواد سربازیشو بخره، ایا امکانش هست؟چقدر هزینه داره؟

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام
یکی از اشناها خارج از کشوره 25 سالشه هربار میان ایران یک ماه بیشتر نمیتونن بمونن
حالا میخواد سربازیشو بخره، ایا امکانش هست؟چقدر هزینه داره؟
سلام داداش
باید از موقعی که باید میرفته خدمت 8 سال بگذره تا بتونه بخره...
مثلا اگه دیپلم گرفته و دیگه نخونده از بعد دیپلمش 8 سال شروع میشه و اگه لیسانس گرفته از بعد لیسانسش 8 سال شروع میشه و قیمت هم نسبت به تحصیلات متفاوته...
برای گرفتن قیمت برو+10

passanger75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
سلام دوستان
دفترچه انگار میگن باید دانلودبشه کسی لینکشو داره؟بعد دانلود باید خودمون پرینت کنیم تکمیل کنیم یا چطوریه؟
یا بریم فردا +10 بگیریم؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
سلام دوستان
دفترچه انگار میگن باید دانلودبشه کسی لینکشو داره؟بعد دانلود باید خودمون پرینت کنیم تکمیل کنیم یا چطوریه؟
یا بریم فردا +10 بگیریم؟
سلام دوست عزیز
دفترچه اصلا نیازی نیست ، برو پلیس +10 ، همونحجا یه فرم بهت میده پر کن برو دنبال بقیه کارا

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
بچه های 8/1 خبری-اتفاقی- چیزی نشده؟؟؟
نمیدونم کد سمنان من چون 8/1 افتادم تغییر میکنه نمیکنه:general210: کسی خبری چیزی در رابطه با تغییر کد ها شنیده؟؟؟

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120
سلام.
من اعزامم 8/1 افتاده.
خدا کنه نندازن اونورتر که کلا بدبختیه از اخر 93 بیکار نشستیم گوشه خونه تا موقع اعزام حالا با این وضع بندازن اونور حساب کنین چقدر میشه!!!
فقط ارتش سرباز قبول نمیکنه؟؟
اونایی که **** افتادن اعزام شدن؟
واینکه از الان میشه فهمید کجا میوفتم حدودا 1 ماه مونده به اعزام یا باید صبر کرد تا یه هفته مونده به اعزام برگه بیاد؟

mostafa-pp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.
من اعزامم 8/1 افتاده.
خدا کنه نندازن اونورتر که کلا بدبختیه از اخر 93 بیکار نشستیم گوشه خونه تا موقع اعزام حالا با این وضع بندازن اونور حساب کنین چقدر میشه!!!
فقط ارتش سرباز قبول نمیکنه؟؟
اونایی که **** افتادن اعزام شدن؟
واینکه از الان میشه فهمید کجا میوفتم حدودا 1 ماه مونده به اعزام یا باید صبر کرد تا یه هفته مونده به اعزام برگه بیاد؟
سلام داداش شرایط من و چندتا از بچه های انجمن و خیلی ها از جوونای کشور مثل شماست چون احتمال داره بازم تمدید کنن من یه تیری به تاریکی انداختم تا از **** پذیرش بگیرم تا پیش فرمانده **** استانمون هم رفتم ولی تو **** هم تازه ابلاغیه اومده که اونایی که برگ سبز ندارن اصلا پذیرش نکنن چون دیگه نمیخوان آموزشی بدن و یا فقط امریه ها را قبول کنن. ولی امید بخدا انشاالله که ارتش اینبار پذیرش کنه دیگه هممون خسته شدیم. دوسه هفته مونده به اعزام هم کدارو میشه از **** وظیفه فهمید

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
اماده باشو پیچیدیم.به شکل استعلاجی

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
بچه های 8/1 خبری-اتفاقی- چیزی نشده؟؟؟
نمیدونم کد سمنان من چون 8/1 افتادم تغییر میکنه نمیکنه:general210: کسی خبری چیزی در رابطه با تغییر کد ها شنیده؟؟؟
خبری که فعلا نیست من پیگیرم از تهران
کد سخا رو داری ؟
کد محل اعزام تغغیر نکرده تا اونجایی که من میدونم ، میتونی خودت با کد سخا چک کنی

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
سلام

اموزشی رزم مقدماتی شهید هاشمی نژاد نیروی زمینی **** شیروان

میان دوره تازه اومدم

سوالی دارید بفرمایید

mostafa-pp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خبر فوری
سلام دوستان یه سری به سایت **** وظیفه بزنید evazifeh.police.ir ببینید تمدید خوردید باز یه سریارو تمدید زدن مال من تغییر نکرده همون1/8 ولی بیشتر اونایی که تابحال تمدید نخوردن البته هست یه کسایی که شرایطشون مثل ماست انداختن 1/10 سریع برین نگاه کنین انشاالله هیچکدوم ازما تمدید نخوره

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120
معلومه بازم تمدید میکنن.
دیشب تو خبر گفت که ظرفیت زیاده و پذیرش کمه اونایی که برگه اعزام دارن میتونن تا اردیبهشت هم تاریخ اعزامشونو عقب بندازن.
ببین چی شده که دارن هشت ماه میندازن اونور.
خدا به دادمون برسه با این اوضاع.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
خدمت تمام.
ورودی دی ،نودو دو
خروجی،یک هفت نودو چهار
خدافزی با **** حفاظت فیزیکی و امنیت انصار المهدی عج .
حالا چه غلطی بکنیم

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
خبر فوری
سلام دوستان یه سری به سایت **** وظیفه بزنید evazifeh.police.ir ببینید تمدید خوردید باز یه سریارو تمدید زدن مال من تغییر نکرده همون1/8 ولی بیشتر اونایی که تابحال تمدید نخوردن البته هست یه کسایی که شرایطشون مثل ماست انداختن 1/10 سریع برین نگاه کنین انشاالله هیچکدوم ازما تمدید نخوره
دوست عزیز من دیشب یه خبری دیدم اخبار خوزستان داره میگه کی تیتر نوشته ش این بود
تمدید اعزام مشمولان ولی هرچی گوشامو تیز کردم چون خونه شلوغ بود متاسفانه نفهمیدم چی گفت
الان طبق گفته شما رفتم توو سایت چک کردم خداروشکر هنوز همون 1 ابانم .
یعنی این دیکه قطعیه ؟

mostafa-pp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز من دیشب یه خبری دیدم اخبار خوزستان داره میگه کی تیتر نوشته ش این بود
تمدید اعزام مشمولان ولی هرچی گوشامو تیز کردم چون خونه شلوغ بود متاسفانه نفهمیدم چی گفت
الان طبق گفته شما رفتم توو سایت چک کردم خداروشکر هنوز همون 1 ابانم .
یعنی این دیکه قطعیه ؟
نه قطعی نیست یکی شرایطش مثل ما اعزام اولش تیر بود رفته پلیس+10 برگ اعزام یک دی بهش دادن باید بریم پلیس+10

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
نه قطعی نیست یکی شرایطش مثل ما اعزام اولش تیر بود رفته پلیس+10 برگ اعزام یک دی بهش دادن باید بریم پلیس+10
اخه اگه بالای همون سایت رو وقتی وارد حساب کاربریت میشی نگاه کنی تاریخ بروزرسانی زده 28 شهریور یعنی جدید اکه میخواستن عوض الان عوض کرده بودن

.mohammed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش من دوماه مونده به اموزشیم.قبلش رفتم پدافند هوایی **** بقیـت الله.اونجا برگه سبزم رو گرفتن و گفتن ما کارا رو انجام میدیم.یه سری فرم هم پر کردم.سوالم اینه که 1-من بعد از اموزشی حتما میفتم توی همین پادگان یا نه؟
2-من قاری قرانم هستم.توی اموزشی و بعد اون بدردم میخوره یا نه؟خود سرهنگی که میخواست پذیرشم کنه(همون که برگه سبزم رو گرفت و....)ازم تست قراعت گرفت و تایید کرد.

بالا