برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

iceboy24000

Registered User
لایک‌ها
11
شما اگه اینکاره باشی مطلبو تو همین شولوغی میگیری
اونایی که دارند از این طریق پول در میارند هم به دو دلیل تمایل به انجام اینکار ندارند:
اول اینکه دلیلی نداره واسه خودت رقیب درست کنی
دوم اینکه اینکار تمام وقتشونو گرفته و فقط سعی میکنند اینجا پاسخ اشکالاتشونو بگیرند

Sent from my iPhone using Tapatalk
حرف شما متين دوست گرامي
ولي اگه اينكاره نباشي و شرايط مناسبي داشته باشه و بخواي اينكاره بشي چي؟

files

Registered User
لایک‌ها
210
در این صورت همت میکنی و زحمت میکشی این تاپیکو از اول تا آخر میخونی
فکرم نمیکنم جایی بشه بدون زحمت یه کار خوب پیدا کرد

iceboy24000

Registered User
لایک‌ها
11
در این صورت همت میکنی و زحمت میکشی این تاپیکو از اول تا آخر میخونی
فکرم نمیکنم جایی بشه بدون زحمت یه کار خوب پیدا کرد

ممنون از راهنماييت برادر
[emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
خیال همتون رو راحت کنم این کار دیگه الان در شرایط عادی درآمد نداره به اون صورت. مگه قدیمی ها که یوزرشون جا افتاده یا رو سایتشون حسابی کار کردن.

اونایی که میخوان بدونن کار چجوریه همینجا براتون لیست میکنم.
1 - اول باید مشخص کنید میخواید سایت بزنید یا توی جای دیگه پست بدید. اگه میخواید سایت بزنید که دیگه رویه کار مشخصه و اگه میخواید جای دیگه پست بدید پس بقیه متن رو بخونید.
2 - باید انتخاب کنید که میخواید چی پست بزنید. موزیک - فیلم یا هر چیز دیگه ای.
3 - بعدش باید سورس خوب و درجه یک پیدا کنید.
4 - بعدش باید با توجه به سورس لیچر یا VPS تهیه کنید. با لیچر که هیچ جا نمیرسید همون VPS حداقلشه. من خودم سرور اختصاصی استفاده میکنم دیگه الان.
5 - باید دنبال جای خوب برای پست زدن بگردید با توجه به چیزی که انتخاب کردید.
نکات آخر برای آدم مبتدی و تازه کار که یوزرش رو هیچ کسی نمیشناسه و اصلا طرف نمیتونه تو سایتهای خوب عضو بشه که پست بزنه انتظار نداشته باشید حتی پول VPS رو در بیارید تو چند ماه اول کار. انتظار نداشته باشید من یا کس دیگه بهتون سورس و جایی برای پست زدن معرفی کنیم این وظیفه خودتونه که حداقل دیگه این چیزا رو پیدا کنید. اینم بگم این کار ضررهای روحی و جسمی زیادی هم داره چون کمتر از کارگری نیست باید ساعتهای زیادی رو پشت پی سی بشینی و هی پست بزنی آخرش هم هیچی در نمیاد چون تازه کارید و اصلا زمان خوبی رو برای شروع این کار انتخاب نکردید. دیگه به خوانواده هم نمیرسید همش باید بشینید پشت پی سی. برید تو زندگی واقعی یه شغلی پیدا کنید یا حداقل یه تخصص یاد بگیرید که بشه ازش تو اینترنت پول درآورد این اصلا منبع درآمد مطمئنی نیست. من خودم زمان Filserve و filesonic که جمع کردن رفتن کلی پول تو اکانتم داشتم که درخواست نکردم همش پرید.

آخرش هم لطفا پی ام نزنید هی سوال بپرسید من خیلی وقت بود اینجا جواب نمیدادم اینم نوشته تکلفیتون مشخص بشه فکر نکنید یه پول هنگفتی رو از دست دادید.

iceboy24000

Registered User
لایک‌ها
11
مرسي برادر
واقعا به درد بخور بود
اين جوابي بود كه فكر ميكنم براي خيلي ها خيلي به درد بخور بود

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
دوستان با سابقه و وارد کار:

سیستمی طراحی شده که مشکل کپی رایت رو حل می کنه.(البته خوب به هر حال فشار هایی هست ولی در کل مشکلی نخواهد بود)
مشکل فضا نداره
ماندگاری فایل دائمی هست
هزینه بسیار پایین
سرعت بالا
امکان ارائه لینک دانلود از چندین سرور در کشور های مختلف و ...

به نظرتون ارزشش رو داره وارد این کار بشه؟
با آپلودر ها همکاری بشه یا یک سایت زده بشه؟
امکان ایجاد یک آرشیو فایل با ماندگاری دائمی وجود داره. (ارزشش رو داره؟)

در کل به نظرتون این سیستم میتونه موفق باشه تو این زمینه؟ یا وارد این زمینه نشیم باهاش بهتره؟

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
من همه 392 صفحه رو مطالعه کردم ولی پیرم در اومد و تو 50 صفحه وورد مطالب و نکات کلیدیشو پیست کردم جیگرم کنده شد ولی .کلا بگم یه زمانی حدود یک سال پیش من یه سایت زدم مانیتورینگ اولش به زور خرجشو در میاورد تا اینکه الان تا ماهی 700 هم دراوردم ازش و حداقل 400 درمیارم ازش اونم با کم کاری یعنی اگر پرکار باشم تنبلی نکنم بیشتر در میارم ناگفته نمونه اون اوایل واقعا پرکار بودم و جون میگذاشتم تا راه افتادم زحمت کشیدم براش ولی الان زحمت هم نکشم درامد رو تو این مقدار دارم ازش حالا اون موقع چند نفر دیگم مثل من 500 هزار تومن خرج کردن مانیتورینگ راه انداختن تقریبا تا جایی که میدونم همشون جا زدن کشیدن کنار و 500 هزار هم هزینه سایت رو ضرر کردن بماند ولی من و اونا فرقی نداشتیم فقط من همیشه انلاین بودم جواب ایمیلهامو میدادم کار میکردم و وقت میزاشتم ضرر نکردم و اونا فکر کردن مفتی سایت بزنند یه مانیتورنگ و پول در بیارن و خارجیها هی بهشون با التماس دلار میدن ولی اخرش ضرر کردن حالام میخوام بگم با توجه به مطالعه این تایپیک که من داشتم اگر اولا مغز دارید و استعداد اینترنت بازی چون همه چیز رو یادتون نمیدن باید خودتون هم خلاق باشید و اگر وقت میتونید حسابی بزارید براش خصوصا یک سال اول تا جایی که من متوجه شدم و خودم تو زمینه کاری خودم تجربه دارم یا علی شروع کنید وگرنه خسته کننده هست و وللش این برداشت من از این 392 صفحه و تجربه خودم از اینترنت هست

files

Registered User
لایک‌ها
210
همه این امکانات یه طرف و پخش کردن لینکا یه طرف
اگه توی سایتای مهم که عملن اکانت پستر اونها نایابه حساب نداشته باشید خیلی طول میکشه کارتون راه بیوفته
یعنی باید اول یوزرتونو مطرح کنید و بعد امیدوار به گرفتن اکانت پستر بشید
یه سایت راه انداختن هم خوبه ولی به عنوان پشتیبان اون چند سایت مهم چون من دیدم که بعد یه سال از سایت من که ۱۰۰ هزار پست داشت ۱۰۰۰ تا دانلود بود ولی یه پست خوب توی اون سایتا بیش از ۱۰۰۰ دانلود روزانه داشت
ضمنن من چند بار بخاطر بستن سرورایی که هرگز فکرشم نمیکردم عملن نابود شدم پس واقعن اگه به این سرور مطمئنی سریع بگیرش

files

Registered User
لایک‌ها
210
من یه نظری دارم
بیایم دور هم چند نفری یه سایت خیلی کلفت درست کنیم مثل آواکس با یه هاست ددیکیت که کم نیاره تو بازدیدای بالا و بزاریم آدمای معتبر هم پست بزارند و خودمونم بکش روش کار کنیم که آپدیت باشه همیشه
اونوقت میبینید که بعد از یکی دو سال چه سر و دستی میشکنن واسه عضو شدن و برا خودمونم خوب میشه عملن و حتی میتونیم پستای خودمونم بالاتر بیاریم و یا اینکه مستقیم با سایتای آپلود قرارداد ببندیم که هم لنکامونو سریع حذف نکنن و هم درصد بالاتری بهمون بدند
البته ایده بود ولی فکر میکنم اگه پخته بشه خیلی خوب بشه

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
همه این امکانات یه طرف و پخش کردن لینکا یه طرف
اگه توی سایتای مهم که عملن اکانت پستر اونها نایابه حساب نداشته باشید خیلی طول میکشه کارتون راه بیوفته
یعنی باید اول یوزرتونو مطرح کنید و بعد امیدوار به گرفتن اکانت پستر بشید
یه سایت راه انداختن هم خوبه ولی به عنوان پشتیبان اون چند سایت مهم چون من دیدم که بعد یه سال از سایت من که ۱۰۰ هزار پست داشت ۱۰۰۰ تا دانلود بود ولی یه پست خوب توی اون سایتا بیش از ۱۰۰۰ دانلود روزانه داشت
ضمنن من چند بار بخاطر بستن سرورایی که هرگز فکرشم نمیکردم عملن نابود شدم پس واقعن اگه به این سرور مطمئنی سریع بگیرش

هاست نیست دوست عزیز
یک اسکریپت هست با سیستمی خاص که خوب برای کاربر به عنوان هاست عمل می کنه
مثلا هزینه 10 ترابایت فایل (بدون در نظر گرفتن پهنای باند مصرفی) شاید کمتر از 20 تومان در ماه باشه!!
البته خوب بدون شک با افزایش پهنای باند هزینه ها بالا میره ولی مسئله کلی این هست که بابت فضا مشکل خاصی نیست
کپی رایت هم کاملا در اختیار خودمون هست
امکان شناسایی سرور اصلی (که فایل ها روش قرار دارند) برای کپی رایت وجود نداره و یک سیستم چند مگابایتی بر روی یک سرور مجزا در حال فعالیت هست و در صورت اخطار و ... در 20 دقیقه قابل انتقال به سرور دیگری هست.

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
من هستم ولی دو تا سایت دارم یکیشو باید بفروشم خلوتتر بشه سرم allmon.biz

files

Registered User
لایک‌ها
210
احتمالن اسکریپتی که دارید فایلو میکشه رو سرورای مختلف مثل سایتای فایلگیر و رپیدباز ولی خوب اگه قیمتی که میگید داشته باشه خیلی خوبه
اما نفهمیدم شما میخای این فایلای کشیده شده رو تو آپلودرای اینترنتی بریزی که کسب درامد کنی یا اینکه خودت سرویسی درست کنی که از سرورت دانلود کنند و به ازای اون بهت پول بدند

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
تازه روزانه کلی هایپ استارت میخوره البته من پول میگیرم پول نمیدم هه

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
احتمالن اسکریپتی که دارید فایلو میکشه رو سرورای مختلف مثل سایتای فایلگیر و رپیدباز ولی خوب اگه قیمتی که میگید داشته باشه خیلی خوبه
اما نفهمیدم شما میخای این فایلای کشیده شده رو تو آپلودرای اینترنتی بریزی که کسب درامد کنی یا اینکه خودت سرویسی درست کنی که از سرورت دانلود کنند و به ازای اون بهت پول بدند

خیر خود اسکریپت اینکار رو انجام میده
عملا شما اگر ببینید فرقی با آپلودسنتر نداره
لینک نمونه : http://dorisup.in/files/dxWABIjIGV

files

Registered User
لایک‌ها
210
خود اسکریپت کدوم کارو انجام میده؟
میکشه رو آپلود سنترای پول بده
یا اینکه اجازه میده از خود سرور اصلی دانلود کنی و به ازای اون پول بدی
در کل وقتی بفرمایید نحوه کسب درامد از این سرور چیه این دو سوال هم پاسخ داده میشه

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
خود اسکریپت کدوم کارو انجام میده؟
میکشه رو آپلود سنترای پول بده
یا اینکه اجازه میده از خود سرور اصلی دانلود کنی و به ازای اون پول بدی
در کل وقتی بفرمایید نحوه کسب درامد از این سرور چیه این دو سوال هم پاسخ داده میشه

چطور از کشیده شدن فایل توی آپلودسنتر های دیگه میشه پول دراورد دقیقا؟
این اسکریپت لینک رو مستقیم می کنه و در اختیار کاربرا قرار میده از سرور خود سایت

files

Registered User
لایک‌ها
210
بله متوجه شدم مثل میول و رپید باز
فقط اینو متوجه نشدم که این تاپیک وقتی مربوط به آپلود سنترای پول بده هست و نحوه درامد از اونها اونوقت ایده شما چه ارتباطی بهش پیدا میکنه
همون اول فکر کردم میخای اول بکشی رو سرور خودتو بعد از اونجا تو آپلودرا

بالا