برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
خوب دوست عزیز شما اگر لینک رو چک می کردید متوجه منظور من می شدید
اگر لینک رو ببینید متوجه میشید که با یک سیستم شبیه به آپلود سنتر روبرو هستید و میتونید فایل هاتون رو به اشتراک بگذارید
حالا به نظر شما وجود یک آپلودسنتر اختصاصی که هزینه پایینی داره و در عین حال کیفیت بالا (نمونه سرعت دانلود : http://www.img.dorisdl.com/uploads/1452230561.jpg - سرور اسکریپت در OVH فرانسه و سرور دانلود کننده در آلمان) به چه شکل میشه درامد داشت از طریق آپلود و اشتراک گذاری؟
سایر آپلودسنتر ها چطور درامد دارند و چطور درامد آپلودر هاشون رو پرداخت می کنند؟

files

Registered User
لایک‌ها
210
بله از لحاظ توانایی کاربرا میتونند توی آپلود سنتر شما فایلاشونو بریزند
ولی چه مزیتی برای کاربرا داره اینکار؟
آیا شما در ازای دانلود فایلها بهشون پول میدید؟
مسلما در صورتی جواب شما آره هست که شما اشتراک سایتتونو بفروشید و درآمدی داشته باشید
البته بحث درامد از سایت مستقیم کننده لینک چیز دیگه ای هست که به این تاپیک مربوط نمیشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
بحث سر عمومی کردن این سیستم نیست
بحث سر استفاده از این اسکریپت برای این روش کسب درامد هست
حالا یا به صورت اختصاصی یا به صورت همکاری با تعدادی خاص یا ...
بحث سر نحوه عملکرد سیستم نیست که شما میگید مربوط به این تاپیک نیست
بحث سر مورد استفاده هست که مربوط به این تاپیک هست

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
یعنی هایپا میاند پول میدند که مانیتورشون کنی ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
اره اونا پول میدن تا من مانیتورشون کنم اگرکسی پر کار باشه و رتبه سایتم داشته باشه الکسا رو میگم هایپا ولش نمیکنند برا اینکار جوری که خودش هم نمیدونه جواب کی رو بده

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
خیال همتون رو راحت کنم این کار دیگه الان در شرایط عادی درآمد نداره به اون صورت. مگه قدیمی ها که یوزرشون جا افتاده یا رو سایتشون حسابی کار کردن.

اونایی که میخوان بدونن کار چجوریه همینجا براتون لیست میکنم.
1 - اول باید مشخص کنید میخواید سایت بزنید یا توی جای دیگه پست بدید. اگه میخواید سایت بزنید که دیگه رویه کار مشخصه و اگه میخواید جای دیگه پست بدید پس بقیه متن رو بخونید.
2 - باید انتخاب کنید که میخواید چی پست بزنید. موزیک - فیلم یا هر چیز دیگه ای.
3 - بعدش باید سورس خوب و درجه یک پیدا کنید.
4 - بعدش باید با توجه به سورس لیچر یا VPS تهیه کنید. با لیچر که هیچ جا نمیرسید همون VPS حداقلشه. من خودم سرور اختصاصی استفاده میکنم دیگه الان.
5 - باید دنبال جای خوب برای پست زدن بگردید با توجه به چیزی که انتخاب کردید.
نکات آخر برای آدم مبتدی و تازه کار که یوزرش رو هیچ کسی نمیشناسه و اصلا طرف نمیتونه تو سایتهای خوب عضو بشه که پست بزنه انتظار نداشته باشید حتی پول VPS رو در بیارید تو چند ماه اول کار. انتظار نداشته باشید من یا کس دیگه بهتون سورس و جایی برای پست زدن معرفی کنیم این وظیفه خودتونه که حداقل دیگه این چیزا رو پیدا کنید. اینم بگم این کار ضررهای روحی و جسمی زیادی هم داره چون کمتر از کارگری نیست باید ساعتهای زیادی رو پشت پی سی بشینی و هی پست بزنی آخرش هم هیچی در نمیاد چون تازه کارید و اصلا زمان خوبی رو برای شروع این کار انتخاب نکردید. دیگه به خوانواده هم نمیرسید همش باید بشینید پشت پی سی. برید تو زندگی واقعی یه شغلی پیدا کنید یا حداقل یه تخصص یاد بگیرید که بشه ازش تو اینترنت پول درآورد این اصلا منبع درآمد مطمئنی نیست. من خودم زمان Filserve و filesonic که جمع کردن رفتن کلی پول تو اکانتم داشتم که درخواست نکردم همش پرید.

آخرش هم لطفا پی ام نزنید هی سوال بپرسید من خیلی وقت بود اینجا جواب نمیدادم اینم نوشته تکلفیتون مشخص بشه فکر نکنید یه پول هنگفتی رو از دست دادید.

سلام
احوال شما؟

کاملا تایید میشه این حرفای دوست خوبمون

تعریف نباشه بنده به عنوان یکی از پیشقسوت ها و قدیمی های این کار که چندین سال تو این کار بودم، خیلی وقت پیش کلا کشیدم بیرون.
در شرایط فعلی آپلود سنتر ها و اینترنت داخل این کار جز وقت تلف کردن وقت و هزینه چیزی در بر نخواهد داشت.

دوران اوج این کار در سال 2012 بود که فایل سرو و فایل سونیک کل نت رو در این زمینه ساپورت می کردن، دقیقا همون موقع که کار من و خیلی ها داشت به سود دهی میرسید (با یه رفرش ساده رو فایل سرو حداقل یه نیم دلار می یومد تو حساب - حجم فایلهای تو اکانت نزدیک به 3 ترابایت) FBI مگاآپلود رو که به عنوان آرشیو مخفی کل فایلهای نت بود نابود کرد، به فایل سرو و فایل سونیک هم اخطار دادن که جمع کنید یا خودمون می یایم جمع می کنیم، اونها هم 3 روز نشده کلا بستن و رفتن و پول من و خیلی های دیگرو کشیدن تو، البته من جمعا 70 دلار اون موقع از دست دادم، ولی بعضی بیشتر از 1000 دلار تو حساباشون بود، بماند ...

اینجا بود که فاتحه این کار خونده شد
اون موقع شاید 50 تا آپلود سنتر رو نت نبود، که بهترین هاشون شاید به 5 تا هم نمی رسید

ولی الان نیگا کنید شاید نزدیک به 2000 تا آپلود سنتر رو نت هست ولی یکیش هم به درد بخور نیست.

تازه وارد ها رو دارم می بینم که با شور و اشتیاق خاصی دارن می یان تو این کار که فکر می کنند یه ماه نشده 5000 دلار دستشون هست.
با این شرایط فعلی پول نت و VPS و اکانت و ... رو هم نمیشه در آورد.

به نظر من این کار کلا خشکیده، کسایی هم دارن این کار رو ادامه میدن کلا سود ده بودن یا متضرر بودن این کار براشون مهم نیست، اول به عنوان تفریح و سرگزمی به این کار دارن نیگا می کنند
گروه دوم هم کسایی هستند که به این کار اعتیاد پیدا کردند.

باز اگه می خواین خودتون امتحان کنید ببینید راست میگیم یا نه.

files

Registered User
لایک‌ها
210
کاملن درست میفرمایید
من خودم 4 ترابایت بکاپم پرید تو همون دوران
خدایی کم مونده بود خودمو دار بزنم
:general208:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
یک سایت با سابقه (از سال 2009) در زمینه وارز گرافیک که در حال حاضر هاستش suspend شده و قصد ادامش رو ندارم و یک دامین بسیار مناسب برای سایت های وارز و دانلود برای فروش موجود هستش.

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
یک سایت با سابقه (از سال 2009) در زمینه وارز گرافیک که در حال حاضر هاستش suspend شده و قصد ادامش رو ندارم و یک دامین بسیار مناسب برای سایت های وارز و دانلود برای فروش موجود هستش.
با سلام.

قیمت و نام سایت رو بفرستید ؟

ممنونم.

suang1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دارم
خصوصی چک کن

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام خسته نباشید

دوستان آپلود سنتر معتبری هست که لینک مستقیم بده و به وبمانی هم پرداخت داشته باشه ؟؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
سلام خسته نباشید

دوستان آپلود سنتر معتبری هست که لینک مستقیم بده و به وبمانی هم پرداخت داشته باشه ؟؟

تا اونجایی که من میدونم آپلودسنتری که لینک مستقیم بده و PPD یا PPS داشته باشه وجود نداره. البته یکی بود میشد ترافیک خرید و لینک رو به صورت مستقیم اشتراک گذاشت ولی یادم نیست اسم سایتش چی بود.

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
تا اونجایی که من میدونم آپلودسنتری که لینک مستقیم بده و PPD یا PPS داشته باشه وجود نداره. البته یکی بود میشد ترافیک خرید و لینک رو به صورت مستقیم اشتراک گذاشت ولی یادم نیست اسم سایتش چی بود.

سلام
چرا آپلود راکت که اینجوریه، فقط به درد این کار نمیخوره

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
بله داره
فقط به درد این کار نمیخوره
مینیمم پرداخت هم 20 دلاره

http://www.wjunction.com/95-file-hosts-official-support

اینم تایپک اصلیش
http://www.wjunction.com/95-file-hosts-official-support/191358-211.html
من از دو سال پیش ۱۳ دلار تو حسابم مونده.میشه یگید چرا بدرد اینکار نمیخوره?

فروش ۲۵۰ سریال تقریبا جدید با حجم یک ترابایت روی هارد.لیست در پیام خصوصی

بالا