برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
میزان ورودی های ثبت شده ی در گوگل انالیز واسه یه روز قبله؟
آمار رو با تاخیر نشون میده؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
آره همیشه 1 روز عقب تر نشون میده مثلا الان که 8/2 هست گوگل 7/2 رو نشون میده

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
آره همیشه 1 روز عقب تر نشون میده مثلا الان که 8/2 هست گوگل 7/2 رو نشون میده
اینارو چجوری میشه اوکی کرد؟
یعنی هر کاری میکنی سبز نمیشن (اونی که میگه 300 کلمه تایپ کن که هیچ ولی بقیه رو نمیشه :دی)
میشه ها من نتونستم :دی
gq5ymvqq6c7z925wwzxl.jpg

-----------
خیلی فرق هست بین ورودی هایی که گوگل انالیز ثبت میکنه با اونی که باقی کانتر ها ثبت میکنن.
----------
اون سایت compresspng چقدر حجم رو کم میکنه :|
100kb شد 30

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
گوگل و این حرفا؟! از اون بالا تاریخ روزی که هستیم رو انتخاب کن!
این خطاهایی که ولیدیتور میگیره ماله کدوم فایله دقیقا؟ نزدیک 60 تا خطا بهم داده !! از کجا بهمم هر خطا برای کدوم فایله ؟
کدوم ولیدیتور؟! w3 ؟ خب وقتی html رو چک کنی که مشخصه فایلات چین دیگه! باید با ساختار قالبت آشنا باشی! اونکه کدای php قالبت رو نمیدونه چیه که تشخیص بده این کدهای html تو کدوم فایلا هستن!!! ولی اصولا تگ های متا تو هدر هستن! تو وردپرس بدنه قالب تو ایندکس یا سینگل هست و فوتر و سایدبار و این چیزا هم که مشخص هستن دیگه! اگرم متوجه نشدی! کدهارو تطبیق بده! css هم که دیگه فایلاش مشخصه خود w3 هم اون بالا آدرسش رو میذاره!
اینارو چجوری میشه اوکی کرد؟
یعنی هر کاری میکنی سبز نمیشن (اونی که میگه 300 کلمه تایپ کن که هیچ ولی بقیه رو نمیشه :دی)
میشه ها من نتونستم :دی
gq5ymvqq6c7z925wwzxl.jpg
اولیشو که خودت میگی هیچ! بقیشون هم که دومی میگه کلمه کلیدیتو بذار تو پاراگراف اول! سومی میگه توضیحاتت بیشتر از 156 کاراکتر نباشه! چهارمی میگه کلمه کلیدی تو عنوان هست ولی بذارش اونو اول!
یهو احساس مسئولیت کردم چنتا جواب دادم! تا باشه از این احساس مسئولیت ها!:general304:

یه موضوعی هم بگم نظر منه البته!
یه مسئله ای که هست و بخاطر همین تو ایران الگوریتم گوگل به نظر می رسه به خوبی کار نمیکنه اینه که مشکل شاید همش از الگوریتم نباشه! بحث سر اینه که اکثر سایتای ایرانی اینقدر نسبت به نمونه های انگلیسی ضعیف هستن که ما فکر می کنیم الگوریتم گوگل مشکل داره! (هرچند به نظر باز هم نسبت به ایران مشکلات خاص خودش رو داره و پردازش هایی که رو وب انگلیسی میشه شاید تو وب فارسی سطح پایین تری داشته باشه!) از اونطرف تو وب خارجی شبکه های اجتماعی تو سئو خیلی مهمن چیزی که اینجا نه بهش توجهی میشه نه اون مهماش مثل فیسبوک و گوگل پلاس به راحتی در دسترسن! تو ایران هم که چیزی به عنوان کپی رایت وجود نداره! اصلا بخاطر همیناس که توجهی نمیشه به شبکه های اجتماعی! این یه نظریه بود شاید درست باشه شایدم نه! :general601:
یه چیز دیگه هم اینکه من فکر می کنم تو وب انگلیسی روابط گسترده ای وجود داره! اگر سایتی بخواد موارد مشکوکی داشته باشه و گوگل رو دور بزنه و اگر یک صدم درصد بتونه سریع بیاد بالا که امکانش اصولا نیست ممکنه این سایت هایی که دارای روابط هستن به گوگل اطلاع بدن و گوگل الگوریتمشو سریعا آپدیت کنه! چیزی که تو ایران احتمالا نیست!)

Last edited:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اون بالا یک فیلد تاریخ هست ، روش کلیک کن ، بعد قسمت Date Range گزینه Today رو انتخاب کن ، بازدید روزانه رو به صورت ساعتی نشون میده.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
گوگل و این حرفا؟! از اون بالا تاریخ روزی که هستیم رو انتخاب کن!

کدوم ولیدیتور؟! w3 ؟ خب وقتی html رو چک کنی که مشخصه فایلات چین دیگه! باید با ساختار قالبت آشنا باشی! اونکه کدای php قالبت رو نمیدونه چیه که تشخیص بده این کدهای html تو کدوم فایلا هستن!!! ولی اصولا تگ های متا تو هدر هستن! تو وردپرس بدنه قالب تو ایندکس یا سینگل هست و فوتر و سایدبار و این چیزا هم که مشخص هستن دیگه! اگرم متوجه نشدی! کدهارو تطبیق بده! css هم که دیگه فایلاش مشخصه خود w3 هم اون بالا آدرسش رو میذاره!

اولیشو که خودت میگی هیچ! بقیشون هم که دومی میگه کلمه کلیدیتو کپی کن تو پاراگراف اول! سومی میگه توضیحاتت بیشتر از 156 کاراکتر نباشه! چهارمی میگه کلمه کلیدی تو عنوان هست ولی بذارش اونو اول!
یهو احساس مسئولیت کردم چنتا جواب دادم! تا باشه از این احساس مسئولیت ها!:general304:

یه موضوعی هم بگم نظر منه البته!
یه مسئله ای که هست و بخاطر همین تو ایران الگوریتم گوگل به نظر می رسه به خوبی کار نمیکنه اینه که مشکل شاید همش از الگوریتم نباشه! بحث سر اینه که اکثر سایتای ایرانی اینقدر نسبت به نمونه های انگلیسی ضعیف هستن که ما فکر می کنیم الگوریتم گوگل مشکل داره! (هرچند به نظر باز هم نسبت به ایران مشکلات خاص خودش رو داره و پردازش هایی که رو وب انگلیسی میشه شاید تو وب فارسی سطح پایین تری داشته باشه!) از اونطرف تو وب خارجی شبکه های اجتماعی تو سئو خیلی مهمن چیزی که اینجا نه بهش توجهی میشه نه اون مهماش مثل فیسبوک و گوگل پلاس به راحتی در دسترسن! تو ایران هم که چیزی به عنوان کپی رایت وجود نداره! اصلا بخاطر همیناس که توجهی نمیشه به شبکه های اجتماعی! این یه نظریه بود شاید درست باشه شایدم نه! :general601:
یه چیز دیگه هم اینکه من فکر می کنم تو وب انگلیسی روابط گسترده ای وجود داره! اگر سایتی بخواد موارد مشکوکی داشته باشه و گوگل رو دور بزنه و اگر یک صدم درصد بتونه سریع بیاد بالا که امکانش اصولا نیست ممکنه این سایت هایی که دارای روابط هستن به گوگل اطلاع بدن و گوگل الگوریتمشو سریعا آپدیت کنه! چیزی که تو ایران احتمالا نیست!)
اینقدری که این اخطارهای سئو گیر دادن به من پدرم موقع درس خوندم هام تو بچگی گیر نمیداد.
کلمه کلیدی رو برداشتم اول آخر وسط یکی مونده به آخر و .... گذاشتم بازم گیر میده.
و نکته ی دیگه اینکه این گوگل خداشاهده مخ و ... نداره ها.
سایت هست محتوا داره (محتوای درجه اول) برداشته برده صفحه 4-5
یه سایت دیگه رو برداشته گذاشته اول در صورتی که اصلا محتوا نداره.
کل محتوای سایت رو برداری تو ورد کپی پیست کنی یه صفحه نمیشه ها
توی همه کلمه کلیدی ها مرتبط همون اوله :دی
آدرسش و ... رو برات میفرستم خصوصی ببینی :)
-------------
وب انگلیسی زبان فرق داره. اصلا به نظر من وقتی دامین ثبت میکنی با ir داری از همون اول نشون میدی آقااااااااااااااااا من ایرانی ام و شما حق دارید مرا هر طور که میخواهید قضاوت کنید. حتی دوست داشتید از نتایج حذف کنید.
ولی توی وب انگلیسی خیلی رقابت سخته و عموما هر سایتی هم هر قدر تلاش کنه همونقدر سود میبره و آش میخوره.
یه سایت هایی رو میبینی 2 تا تبلیغ اونم از تبلیغ کلیکی گوگل گذاشتن و تمام :|
(رتبه های خوبی هم دارن سایت هاشون) = فکر کنم همون درآمدی که از گوگل بدست میارن کفافشونو میده

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اون بالا یک فیلد تاریخ هست ، روش کلیک کن ، بعد قسمت Date Range گزینه Today رو انتخاب کن ، بازدید روزانه رو به صورت ساعتی نشون میده.
از ظلمات مرا رهانیده کردید :دی
----------------
قبلا فقط آمار لحظه ای رو میدیدم و اصلا کاری به گزینه های دیگه نداشتم
اخیرا دیدم عهههههههههه یه گزینه هم هست که کلمات کلیدی سرچ شده و ... رو نشون میده :دی
یعنی ... :))

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
XML Sitemap Generator for WordPress 4.0.8
تگ های جدید رو توی سایت مپ ثبت نمی کنه کسی میدونه مشکلی چیه؟

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
جریان وبگذر چیه؟؟

جریان histat چیه؟کار نمیکنه برا ایران؟

upload_2016-2-8_14-22-1.png

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
اینقدری که این اخطارهای سئو گیر دادن به من پدرم موقع درس خوندم هام تو بچگی گیر نمیداد.
کلمه کلیدی رو برداشتم اول آخر وسط یکی مونده به آخر و .... گذاشتم بازم گیر میده.
و نکته ی دیگه اینکه این گوگل خداشاهده مخ و ... نداره ها.
سایت هست محتوا داره (محتوای درجه اول) برداشته برده صفحه 4-5
یه سایت دیگه رو برداشته گذاشته اول در صورتی که اصلا محتوا نداره.
کل محتوای سایت رو برداری تو ورد کپی پیست کنی یه صفحه نمیشه ها
توی همه کلمه کلیدی ها مرتبط همون اوله :دی
آدرسش و ... رو برات میفرستم خصوصی ببینی :)
-------------
وب انگلیسی زبان فرق داره. اصلا به نظر من وقتی دامین ثبت میکنی با ir داری از همون اول نشون میدی آقااااااااااااااااا من ایرانی ام و شما حق دارید مرا هر طور که میخواهید قضاوت کنید. حتی دوست داشتید از نتایج حذف کنید.
ولی توی وب انگلیسی خیلی رقابت سخته و عموما هر سایتی هم هر قدر تلاش کنه همونقدر سود میبره و آش میخوره.
یه سایت هایی رو میبینی 2 تا تبلیغ اونم از تبلیغ کلیکی گوگل گذاشتن و تمام :|
(رتبه های خوبی هم دارن سایت هاشون) = فکر کنم همون درآمدی که از گوگل بدست میارن کفافشونو میده
در مورد محتوا که پاسختو تو پیام خصوصی دادم
یه جای کارت مشکل داره احتمالا! افزونه سئوت رو آپدیت کردی؟! آخرین نسخش 3.0.7 هست!
اون سایت های انگلیسی بعضا اسپانسر دارن و donate هم بخش مهمی از درآمدشون میتونه باشه اگر سایتشون با کیفیت باشه!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
دوستان اینجا کسی
ویبولتین اشنایی داره یه سوال مریض و مبتدی بکنیم؟؟؟

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
در مورد محتوا که پاسختو تو پیام خصوصی دادم
یه جای کارت مشکل داره احتمالا! افزونه سئوت رو آپدیت کردی؟! آخرین نسخش 3.0.7 هست!
اون سایت های انگلیسی بعضا اسپانسر دارن و donate هم بخش مهمی از درآمدشون میتونه باشه اگر سایتشون با کیفیت باشه!
اره افزونه رو آپدیت کردم ولی همون یه دونه اخطاره کلا از اول تا آخر هست و تغییر نمیکنه.
یه زمانی چه برو بیایی داشتند!
مشاهده پیوست 905923
آخ یادمه فلاپی دیسک رو
با اون حجمش :دی
اون زمان چی میریختیم تو اینا الله و اعلم.
چیزی هم جا میشد توش مگه :دی

بالا