برگزیده های پرشین تولز

جـــــــــن چگونــــه موجودی است؟+ تصاویر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrdadarya1978

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینا یه مشت خرافاته که منبعش هم توهماته،من خودم تجربه کردم،در روزگاران دور هم مردم بر اثر مبتلا شدن به بعضی از بیماریهای روحی و روانی ویا مصرف بعضی گیاهان و قارچهای سمی دچار توهم میشدن و چیزهایی رو میدیدن ،ودلیل اینکه امروز همه ما اینهارو باور داریم بخاطر اینه که ریشه در گذشتهای خیلی دور داره

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

WAND

Registered User
لایک‌ها
13
از نظر من عکس ها و فیلمهایی که در این مورد پخش میشن ساختگین اما جن وجود داره.
جن ها به دو دسته ی یکتاپرست و کافر (همون شیطان) تقسیم میشن.
همونطور که ما یوقتایی کرم میریزیم به بقیه موجودات و ... اونا هم میتونن اما از طرفی هم اونا جهنم و بهشت دارن و عذاب اذیت کردن رو میکشن.
جن های یکتاپرست تا جایی که من میدونم نباید با انسان ارتباط برقرار کنن چون یک گناه محسوب میشه براشون همونطور که احضار روح و جن برای ما حرومه.
جن های کافر معمولاً به انسان های ضعیف و بیمار با ایمان سست نفوذ میکنن و میتونن از طرف اونها خواسته هاشون رو اجرا کنن.

و شیطان یکی از جن های کافره که خیلی از جن ها زیر دست اون هستن.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
6r7awhy7nsx0h6x7wxua.jpg

Mahdi_green

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
میدونید کع جن گیرها برای احضار حن از یه صفحه شطرنجی استفاده میکنند، چند وقت قبل یه ویدیوتو یوتیوب دیدم که کلکسیون دوربین های مدار بسته از تصاویر جن ها بود، جالبه که ۸۰درصد اتفاقا جاهایی افتاده بود که کفِ شطرنجی داشت، شاید بخاطر همین که تو اسلام نگاه به صفحه شطرنجی (فقط سیاه سفید) حرامِ!

Sent from my C2105 using Tapatalk

behhnamm

Registered User
لایک‌ها
544
میدونید کع جن گیرها برای احضار حن از یه صفحه شطرنجی استفاده میکنند، چند وقت قبل یه ویدیوتو یوتیوب دیدم که کلکسیون دوربین های مدار بسته از تصاویر جن ها بود، جالبه که ۸۰درصد اتفاقا جاهایی افتاده بود که کفِ شطرنجی داشت، شاید بخاطر همین که تو اسلام نگاه به صفحه شطرنجی (فقط سیاه سفید) حرامِ!

حرام بودن شطرنج یا نگاه به اون به خاطر آلت قمار بودنشه نه جن

Mahdi_green

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
حرام بودن شطرنج یا نگاه به اون به خاطر آلت قمار بودنشه نه جن
بهرحال من از کلمه "شاید" استفاده کردم و دلیلش هم گفتم که جن گیرهای تمام دنیا ازش استفاده میکنند

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
هست!
اما این که یه عده میگن جن دیدیم و فلان چرت و پرته.توهمه
مثلا صد سال پیش یه عکاسی ادعا میکنه بارها از جن عکس گرفته.سایه هایی شبیه آدم تو عکس بوده
بعدا کاشف به عمل میاد تو تاریک خونه عکسارو ظاهر میکرده گاهی وقتا یه تیکه از عکس قبلی بصورت کمرنگ ظاهر میشده رو عکس بعدی!
قدیمی ها هم میگن جن دیدیم اوهامی بیش نبوده
ولی جن وجود داره.ندیدنش دال بر عدم وجودش نیست
من خودم یکی از آدمایی ام که به هیچ عنوان چیزی رو باور نمیکنم ت انبینم و نشنوم ... در مورد این یکی 100 درصد باور دارم ...آدم تا نبینه باور نمیکنه .

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
از نظر من عکس ها و فیلمهایی که در این مورد پخش میشن ساختگین اما جن وجود داره.
جن ها به دو دسته ی یکتاپرست و کافر (همون شیطان) تقسیم میشن.
همونطور که ما یوقتایی کرم میریزیم به بقیه موجودات و ... اونا هم میتونن اما از طرفی هم اونا جهنم و بهشت دارن و عذاب اذیت کردن رو میکشن.
جن های یکتاپرست تا جایی که من میدونم نباید با انسان ارتباط برقرار کنن چون یک گناه محسوب میشه براشون همونطور که احضار روح و جن برای ما حرومه.
جن های کافر معمولاً به انسان های ضعیف و بیمار با ایمان سست نفوذ میکنن و میتونن از طرف اونها خواسته هاشون رو اجرا کنن.

و شیطان یکی از جن های کافره که خیلی از جن ها زیر دست اون هستن.
سلام به نظرم رمال ها از ج-ن استفاده میکنند ...

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
جن جزو باورهای دینی ماست
فردی را می شناختم که در آلمان دانشجوی فضانوردی بود
به گفته ایشون
جن وجود داره و در دانشگاهشون در مورد این موجودات هم درسی هست
اسمش رو هم گفته بود من یادم نیست
چون این فرد قبل رفتن آلمان در تهران با کسی برخورد کرده بود که اطلاعات زیادی در مورد اجنه بهش داده بود و حتی موجب رویت شدنشون براش شده بود....

برخی عکس ها ساختگی هستن
چیزی که ما بعنوان ارواح سرگردان می شناسیم با اجنه فرق دارن
و در کل توصیه من:
به دنبال اجنه نباشین
سلام خوب هستید؟ روح واقعیه به نظرتون؟ ...

Mahdi_green

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان ، رائفی پور یه سخن رانی کامل داره در رابطه با همین موضوع، سرچ کنید پیدا میشه، (روایت عهد جلسه ۳۳)

Mahdi_green

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
فقط ارواح خیلی پاک میتوند برگردن این دنیا، تمام احظار روح ها درواقع جن میارن، و جن خودش رو جای طرف جا میزنه

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
صحبت از جن شد یک کانال در تلگرام دارم مطالبش رو بخونید فکرتون روشن و باز میشه کسانی هم که مطالب کانال رو بخونن بگویند خرافات یا علکیه لطفا خودتون درگیر نکنید چون اصلا اجباری نیست اینارو گفتم که همون اول گوشزد کرده باشم

لینک کانال : https://telegram.me/joinchat/DJ_3gD8973ODmvFvTyJjag

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
اگر منظور از روح و ماوراء الطبیعه اون چیزی باشه که مذهبیون اون رو تعریف میکنن و داستان های خرافی و افسانه های جن و پریان به اون نسبت میدهند حتی یک بچه 10 ساله هم میتونه با استدلال این اراجیف رو نقض کنه . اما اگر منظور از روح هستی باشه هیچ منطق و فلسفه ای نمیتونه منکر هستی ابدی جهان باشه .

maryamr111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

واقعا حرامه!؟[emoji15]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mahdi_green

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
واقعا حرامه!؟[emoji15]

Sent from my iPhone using Tapatalk
اره از نظر اکثر مراجع شطرنج حرامه، اما بنظرم شطرنج چوبی که خانه های قهوه ای داره مشکلی نداره، چون جنگیرها میگن برای احظار جن باید صفحه سیاه سفید باشه ، اگه نشد آبی سفید باشه،

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
منظورم وجود روح تو عالم مادی بود!:general210:
بله ممکنه شما بعد مرگتون بخاطر دلبستگی دنیایی بخواین همین دنیای مادی برای خودتون بگردین (میشین یک روح سرگردان هم مایه آزار خودتون هم دیگران )

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
بله ممکنه شما بعد مرگتون بخاطر دلبستگی دنیایی بخواین همین دنیای مادی برای خودتون بگردین (میشین یک روح سرگردان هم مایه آزار خودتون هم دیگران )
من حس میکنم روح دیدم!! توهم رو قبول ندارم خوب توهم چند ثانیه است نه چند دقیقه!!
کاشکی میدونستم اون چی بوده ... یه چیز سفید داشت بهم نگاه میکرد هی من رفتم جلوتر اون انگار ترسیده بود میرفت عقب تر بلاخره از بالای در حیاط سریع رفت !!
کاش یکی بود روح شناس واقعی آدم میپرسید ...

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
من حس میکنم روح دیدم!! توهم رو قبول ندارم خوب توهم چند ثانیه است نه چند دقیقه!!
کاشکی میدونستم اون چی بوده ... یه چیز سفید داشت بهم نگاه میکرد هی من رفتم جلوتر اون انگار ترسیده بود میرفت عقب تر بلاخره از بالای در حیاط سریع رفت !!
کاش یکی بود روح شناس واقعی آدم میپرسید ...
شما ممکنه روح (اطلاق کلمه روح هم به انسان فوت شده درست نیست و همون اصطلاح عمومی بین مردم ) و یا جن دیده باشین
دنبال این نباشین که مجدد بتونین اونا رو ببینین یا حضور داشته باشن
نکته ای هم عرض کنم:
افراد کم خون خصوصا خانم ها در دوران قاعده گی و یا نزدیک زایمان بیشتر دچار توهم دیداری میشن ( توهم نه اینکه دیدن موجود خیالات بییننده هست)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا