برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
طبق تجربه تنها در صورتی مخابرات اینترنت خوبیه که 1_ خط شما نویز و دچار خرابی در هر صورتی به هر شکلی نباشه 2 _ منطقه شما یا پورتی که بهتون میدن خلوت باشه و زیاد کسی اون اطراف از تعرفه ای مثل شما استفاده نکنه
اگر امکانشو دارین برین اینترنت دیگه بخرید ماشالله الان در همه شهر ها و شهرستان ها اینترنت شرکت های خصوصی همه جا هست و امکان تست هم مقدوره معمولا

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
طبق تجربه تنها در صورتی مخابرات اینترنت خوبیه که 1_ خط شما نویز و دچار خرابی در هر صورتی به هر شکلی نباشه 2 _ منطقه شما یا پورتی که بهتون میدن خلوت باشه و زیاد کسی اون اطراف از تعرفه ای مثل شما استفاده نکنه
اگر امکانشو دارین برین اینترنت دیگه بخرید ماشالله الان در همه شهر ها و شهرستان ها اینترنت شرکت های خصوصی همه جا هست و امکان تست هم مقدوره معمولا
منظورتون از تعرفه اي مثل شما استفاده نكنه چيه؟! مگه نوع تعرفه تاثير داره؟! من فكر ميكردم فقط ميزان استفاده همسايه ها تاثير داشته باشه نه نوع تعرفش

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
مخابرات فوق العاده بد شده اصلا نمیشه کار کرد باهاش یعنی این صفحه از فروم رو بعد از 30 بار رفرش باز کردم

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
منظورتون از تعرفه اي مثل شما استفاده نكنه چيه؟! مگه نوع تعرفه تاثير داره؟! من فكر ميكردم فقط ميزان استفاده همسايه ها تاثير داشته باشه نه نوع تعرفش
منظور اینه مثلا شما تعرفه طلایی میگیری توی اون منطقه مشترک این تعرفه کم باشه، همسایه ها بسته به پورت و نوع تعرفه ای که دارن تقسیم سرعت انجام میشه
مخابرات فوق العاده بد شده اصلا نمیشه کار کرد باهاش یعنی این صفحه از فروم رو بعد از 30 بار رفرش باز کردم
بدون هیچ دلیلی؟ همینجوری افتضاحه؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
ظاهرا سرویسهای نامحدود در بعضی مناطق به این مشکل برخوردن!
در کل اینترنت ایران به هوا خیلی ربط داره یکی بگیرن یکی آزاد کنن یکی اونور حرفی بزنه یکی اینور حرفی بزنه قبل و بعد از ایام خاص و .................................................... مخابرات و شرکت خصوصی نداره همرو یکی یه دور تست کردیم همه از زیر سبیل آغو ?؟ رد میشن

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
ظاهرا سرویسهای نامحدود در بعضی مناطق به این مشکل برخوردن!
تماس بگیرید پیگیری کنید، سیاست شرکت های ایران بدین صورت هست که برای مشترکین نامحدود سرعت پایینی تعیین و برای مشترکین حجمی به دلیل مصرف بالا و همچنین افزایش در آمد سرعت بالایی تعیین میکنند.
اگر خط، دستگاه adsl و نویز یا از این قبیل مشکلات ندارید، اینقدر زنگ بزنید تا پیگیری کنند

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
تماس بگیرید پیگیری کنید، سیاست شرکت های ایران بدین صورت هست که برای مشترکین نامحدود سرعت پایینی تعیین و برای مشترکین حجمی به دلیل مصرف بالا و همچنین افزایش در آمد سرعت بالایی تعیین میکنند.
اگر خط، دستگاه adsl و نویز یا از این قبیل مشکلات ندارید، اینقدر زنگ بزنید تا پیگیری کنند
تا به این لحظه تاثیری نداشته پیگیری

mehrdad1090

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام.من اینترنت مخابرات دارم.الان یک هفته ای میشه تا فایر فاکس رو باز میکنم اینترنتم قطع میشه .یعنی مودم ریست میشه و این روند همینطور ادامه داره.در حد یک دقیقه مودم وصله دوباره ریست و...ولی با وای که وصلم اصلا مودم ریست نمیشه.مشکل از تنظیمات مودم هست ایا؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
این دوستانی که میرن نامحدوداشونو میدن خروس قندی میگیرن با دانلود شبانه در نظر داشته باشند که سال دیگه که کمپین تمدید نشد و جمعش کردن میخوان چیکار کنند؟؟؟

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
این دوستانی که میرن نامحدوداشونو میدن خروس قندی میگیرن با دانلود شبانه در نظر داشته باشند که سال دیگه که کمپین تمدید نشد و جمعش کردن میخوان چیکار کنند؟؟؟
من كه هر چي از مخابرات بهم زنگ ميزنن كه نامحدودم رو جايگزين كنم ج نميدم :D جالبه اونا هم از رو نميرن هر ماه زنگ ميزنن

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
با رسیدن به یک حد و نصاب و همچنین رشد تکنولوزی و بستر اینترنت، چند ساله دیگه ایران چه بخواد چه نخواد مجبوره مثل کشور های دیگه تمام اینترنتشو نامحدود کنه، اما معلوم نیست کی این اتفاق بیوفته، دیر یا زود داره، سوخت و سوز نداره

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
من نامحدود مخابرات دارم و راضي بودم ولي چند روز پيش يه آگهي ديدم كه صبا نت 60 گيگ با سرعت 12 مگ واسه يك سال ميده كه با هزينه راه اندازي و ماليات فقط 71تومن ميشه. يعني ماهي 6 تومن!!! از يه طرف چون مخابرات ديگه نامحدود نميده حيفم مياد تخليش كنم ولي قيمت صبا نت هم واقعا عالي هست خب. نميدونم چيكار كنم :confused:
ضمنا واسه منم همونطور كه دوستان گفتن اينترنت مخابرات روزاي پنجشنبه و جمعه و تعطيلات افتضاح ميشه :mad:

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
من نامحدود مخابرات دارم و راضي بودم ولي چند روز پيش يه آگهي ديدم كه صبا نت 60 گيگ با سرعت 12 مگ واسه يك سال ميده كه با هزينه راه اندازي و ماليات فقط 71تومن ميشه. يعني ماهي 6 تومن!!! از يه طرف چون مخابرات ديگه نامحدود نميده حيفم مياد تخليش كنم ولي قيمت صبا نت هم واقعا عالي هست خب. نميدونم چيكار كنم :confused:
ضمنا واسه منم همونطور كه دوستان گفتن اينترنت مخابرات روزاي پنجشنبه و جمعه و تعطيلات افتضاح ميشه :mad:
عرض ادب و درود، عزیز دل برادر تا چند سال دیگه ایران مجبوره مثل تمام کشور های دیگه اینترنت نامحدود بده اما تا اون موقع فعلا از نامحدود استفاده نکنید چون یا سرعت دانلود بدی داره یا هزینش سر سام آورده، بنظرم همان صبا نت را بگیرید 12 مگ یا مخابرات جدیدا 16 مگ هم میده، اما حتما قبلا تحقیق کنید و از مخابرات به جدیت بپرسید سرعتی که میرسه به منزل شما چقدره یعنی بعد از تقسیم به 8 پروتکل سرعت، این دیدگاه و نظر شخصی بندست، موفق باشید.
یا علی

pejii

Registered User
لایک‌ها
724

یه خط جدید بخرید و صبانت رو روی اون بگیرید. مخابراتتون رو هم تخلیه نکنید و بگزارید صبح تا شب دانلود کنه.

عرض ادب و درود، عزیز دل برادر تا چند سال دیگه ایران مجبوره مثل تمام کشور های دیگه اینترنت نامحدود بده اما تا اون موقع فعلا از نامحدود استفاده نکنید چون یا سرعت دانلود بدی داره یا هزینش سر سام آورده، بنظرم همان صبا نت را بگیرید 12 مگ یا مخابرات جدیدا 16 مگ هم میده، اما حتما قبلا تحقیق کنید و از مخابرات به جدیت بپرسید سرعتی که میرسه به منزل شما چقدره یعنی بعد از تقسیم به 8 پروتکل سرعت، این دیدگاه و نظر شخصی بندست، موفق باشید.
یا علی

اول از همه، کی میتونه مجبورشون کنه؟
سوال دوم، کجا و کی داره اینترنت نامحدود کامل بدون کاهش سرعت و با هزینه مقبول برای کاربر خانگی میده که اینها دومیش باشند؟ همه ISP هایی که سرویس نامحدود دارند، تو قوانینشون که بگردی کاربرهای پرمصرف رو محدود میکنند یه جوری.

سرویس هایی هم که ترافیک مصرفی توشون کنترل نمیشه دارند، نه اینکه نداشته باشند، مثلاً ISP هایی هستند که مصرف netFlix رو براتون حساب نمیکنند، که البته شما برای همون سرویس netFlix جداگونه خیلی بیشتر دارید هزینه میکنید، اینجا هم میتونید نظیر این رو بگیرید با سرویس های شبکه تلویزیون اینترنتی خود ایران که هزینه مصرف ترافیکش روی خط اینترنت شما نمیاد.

و آخرش هم اگه خیلی مصرفتون بالا باشه و واقعاً نخواهید سرعت کاهش پیدا کنه، تنها راه همه جای دنیا، تهیه سرویس های dedicate هست که به unmetered هم معروفند و واقعاً حجم مصرفی شما توشون رصد نمیشه. PAP های خودمون هم دارند، هزینه هاشون خیلی بالا است و برای کابری های تجاری و شرکتی در نظر گرفته شدند، اما اگه بتونید هزینه اش را بکنید، فرقی نداره اینجا یا یه جای دیگه از دنیا تهیه کنید، بازهم برای کاربر خانگی به صرفه در نمیاند. ما برای دفتر کار خودمون رسپینا داریم، 12 مگابیت. تا 1 گیگابیت هم سرویس میده، ولی حتی 1 مگابیتش هم برای کاربر خانگی به صرفه نیست.

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
آقا مگه قرار نبود اینترنت ارزون بشه
الان قبض من اومده
1 مگ نامحدود مخابرات = 2ماهه 86000 تومن
یعنی ماهی 43 هزار تومن ؟؟؟؟؟ من یادم میاد موقع ثبت نام 1 سال پیش ماهی 36-37 بود ؟؟؟؟؟؟
من اشتباه میکنم یا ؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
آقا مگه قرار نبود اینترنت ارزون بشه
الان قبض من اومده
1 مگ نامحدود مخابرات = 2ماهه 86000 تومن
یعنی ماهی 43 هزار تومن ؟؟؟؟؟ من یادم میاد موقع ثبت نام 1 سال پیش ماهی 36-37 بود ؟؟؟؟؟؟
من اشتباه میکنم یا ؟؟؟؟؟؟؟؟
خيلي وقته گرونش كردن، از تابستون پارسال

negaresh

Registered User
لایک‌ها
40
مخابرات ارزونترین و به صرفه ترین اینترنت رو ارائه میده، حتی الان که نامحدود رو برداشته باز به صرفه ست.

بالا