برگزیده های پرشین تولز

کمک برای خرید دستگاه ضبط صدا

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
قبلا یه mp3 player داشتم که ازش برای ضبط صدا سر کلاس هم استفاده میکردم ولی الان مدتیه عمر باطریش از حدود 24 ساعت رسیده به 3 ساعت که برای من کافی نیست چون بعضی از روزها بیشتر از 8 ساعت کلاس دارم !
الان میخوام یه voice recorder بخرم و اصلا هم نمیخوام ازش برای پخش mp3 استفاده کنم
هر چقدر کوچک تر جمع و جور تر باشه بهتره
هر چقدر ارزون تر باشه بهتره
فقط حدود 24 تا 48 ساعت رو با یه بار شارژ و خالی کردن حافظه بتونه ضبط کنه ! ( مجبور نباشم هر شب شارژش کنم و حافظه رو خالی کنم ! )
محدودیت توی مدت ضبط صدا هم نداشته باشه ( مثل گوشیم که فقط 1 ساعت صدا میگیره ! )

ممنون

ni88

Registered User
لایک‌ها
50
رکوردر های سونی معروفه
ولی اگه پلیر بخای ای ریور تو ضبط صدا از کریتیو بهتره
برای ای ریور به لینک امضام مراجعه کن اگه خواستی تخفیف هم بهت میدم

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
رکوردر های سونی معروفه
ولی اگه پلیر بخای ای ریور تو ضبط صدا از کریتیو بهتره
برای ای ریور به لینک امضام مراجعه کن اگه خواستی تخفیف هم بهت میدم

ممنون از اینکه جواب دادی
ولی مسئله اینه که ترجیح میدم پلیر نباشه ! چون از پلیر موبایل راضی ام و راحت ازش استفاده میکنم
دیگه نمیخوام برای پلیر پول بدم
چه چیزی که فقط یه دگمه رکورد داشته باشه و صدا رو با کیفیت مناسب روی حافظه اش ذخیره کنه و بعد با یو اس بی بریزم رو پی سی ! همین

البته یکی از دوستانم دنبال پلیر میگرده شما رو بهش معرفی میکنم ، ایشالا مزاحمت میشه

mosyhey1

Registered User
لایک‌ها
4
من یک دستگاه معمولی رکوردر سونی دارم، بدون میکروفون بیشتر برای خبرنگاری و مصاحبه رودررو است و برای مسافت زیاد و یا داخل جیب و کیف زیاد خوب عمل نمی کند. شاید مدل های بالاترش بهتر باشد. گفتم که بدانی و همانجا تست کنی.

vahidd

Registered User
لایک‌ها
13
عزیز جان سطح انتطارت خیلی بالاست، (فقط حدود 24 تا 48 ساعت رو با یه بار شارژ و خالی کردن حافظه بتونه ضبط کنه ! )
زمان ضبط یک دستگاه رابطه مستقیمی با زمان پخش یا Playback داره، چون معمولا زمان record در مشخصات دستگاه درج نمیشه از روی زمان Playback music میشه player ها رو به طور نسبی مقایسه کرد

اکثر mp3 player ها حدود 20 ساعت یا کمتر زمان پخش دارن
البته کیفیت ضبطم مهم (در ضبط از فاصله زیاد)
اگر خواستی player بخری بگو بهت مدل با زمان پخش بالا معرفی کنم، البته بالای 100 تومن باید بسلفی

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز ممنون
ببخشید که یه مدت سر نزدم
هر چی بررسی کردم با بودجه ای که دارم نمیشه چیز درست و حسابی تهیه کرد واسه همین فعلا بی خیال شدم تا بودجه بره رو 150 - 200 !

باز هم ممنون از همه دوستان

بالا