برگزیده های پرشین تولز

چگونه با جنس مخالف خود ارتباط سالم برقرار کنیم ؟

maral-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
علتش اینه که بعضی زنها واقعا همین پوسته توخالی هستند
و بعضی مردها هم این واقعیت رو به همه تعمیم میدن.
وقتی با بعضی خانمها صحبت میکنید حالتون بهم میخوره از بحثهای پر محتواشون

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
خانم مارال اگه تا به حال یک پسر اظهار دوستی با شما کرده ... ممنون میشم اینجا بگید که نگاهشون نسبت به شما چه جوری بوده ؟ ... چطور خودشو به شما معرفی کرده ؟

Last edited:

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
علتش اینه که بعضی زنها واقعا همین پوسته توخالی هستند
و بعضی مردها هم این واقعیت رو به همه تعمیم میدن.
وقتی با بعضی خانمها صحبت میکنید حالتون بهم میخوره از بحثهای پر محتواشون

ببینید رفتار خانمها هم در طرز تفکر اقایون درباره اونها تاثیر داره....
وقتی خانمی با اقایی که طرز فکر ناسالمی داره روبرو میشه اگه رفتار سنگینی از خودش نشون بده مطمئنا اون اقا دیگه دنبال برقراری رابطه ناسالم لااقل با این خانوم نمیره....درسته؟؟
پس رفتارتون شرایط ظاهریتون و.... در دید دیگران درباره شما تاثیر زیادی داره....
به همان دلیل هست که روی گل زنبور میره و روی.... مگس.

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
البته زنبور هم روی ... میره :D

بهتر بود میگفتی روی گل پروانه میره...:p

maral-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ببینید رفتار خانمها هم در طرز تفکر اقایون درباره اونها تاثیر داره....
وقتی خانمی با اقایی که طرز فکر ناسالمی داره روبرو میشه اگه رفتار سنگینی از خودش نشون بده مطمئنا اون اقا دیگه دنبال برقراری رابطه ناسالم لااقل با این خانوم نمیره....درسته؟؟
پس رفتارتون شرایط ظاهریتون و.... در دید دیگران درباره شما تاثیر زیادی داره....
به همان دلیل هست که روی گل زنبور میره و روی.... مگس.

نخیر در اون صورت ایشون احساس میکنن بهشون توهین شده
عواقبش هم دشمن تراشی و باقی قضایا
فکر میکنن طرد شدن

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
البته زنبور هم روی ... میره :D

بهتر بود میگفتی روی گل پروانه میره...:p
25r30wi.gif
25r30wi.gif
25r30wi.gif

به جونت 2تا امتحان دارم توی یه روز الان یه دستم کتاب مدار منطقی هست یه دستم ریشه های انقلاب...
اسم خودمم یادم رفته وای به حال زنبور پروانه
122fs329172.gif

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
نخیر در اون صورت ایشون احساس میکنن بهشون توهین شده
عواقبش هم دشمن تراشی و باقی قضایا
فکر میکنن طرد شدن

به شما نگاه ابزاری بشه بهتره یا طرف فکر کنه بهش توهین شده؟؟؟

maral-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
معمولا هر رفتاری داشته باشیم طرز فکر کسی رو نمیتونیم درباره زنها عوض کنیم.
رابطه سالم برای خیلیها معنی نداره.یا بهشون توجه میکنید یا دشمن هستیدو خدا نکنه مدیرتون باشند.
برام پیش اومده کارمو به کس دیگه ای بدن فقط بخاطر اینکه اون خانوم محترم هوای مسئولین بخش رو داشتن!

پس یا باید مهربون باشی یا اصلا نباشی.
ولی هیچ چیز ارزش بازیچه شدنو نداره .

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
راستش من با 27 سال سن و تحصیلات عالیه و تجربه کار 15 ساله و دمخور بودن با هر آدمی و هر جور تفکری که فکرشو بکنید توشون بوده،خیلی شک دارم که رابطه ای مبتنی بر سلامت(بدون نگاه شهوانی) بتونه در جامعه فعلی شکل بگیره؛با حرفای سینا موافقم.
با یه دختره در این مورد بحث کردم بهم گفت یه زن تا خودش نخواد چراغ سبز نشون نده مرد هیچ کاری نمیتونه بکنه ولی موارد خلافش رو زیاد دیدم،منظورم خفت گیری نیست! یعنی همچین چراغ سبز رو میگیرن که طرف خودش نمیفهمه چی شد اصلا!
آدم میشناسم که توی آسانسور چراغ سبز رو از زن متاهل گرفت! البته اسم آدم برای همچین فردی خیلی زیاده و حیوان هم لایقش نیست.
این تفکرات روشن فکرانه که دوستان میفرمایند خیلی ایده الیستی و آرمانیه و نمیشه بهش اکتفا کرد.
حداقل قضیه اینه که من به عنوان یه مرد خیلی خوب همجنسهای خودم رو میشناسم،اگرکسی به خودش انقدر اطمینان داره و به دیگرانی که با ناموسش رابطه دارن هم انقدر اطمینان داره،خوش بحالش.
من نمیتونم اینطور باشم.
تایید میشه!
من تو این بحثا شرکت نکردم ولی همه پستها رو خوندم....
متاسفانه ادم از افکار بعضی از پسرها شرمگین میشه.
اقا یعنی چی با هر کسی دوست بشی به فکر صکص میری!!!مگه تو حیوونی!!!
من خودم به دلیل خجالتی بودنم که از کودکی اینطور بودم کلا با دخترها زیاد ارتباط ندارم فقط اگه اونها کاری باهام داشتند مودبانه جواب میدم...
اصلا برام سواله ادم با کسی که دوسش داره(به عنوان دوست معمولی یا همسر اینده) وقتی گفت و گو میکنه واقعا فکرش به سمت صکص میره!!!
فکر کنم این تاپیک ایجاد شده که این ذهنتهای منفی رو پاک کنه...

پ ن=من تو دوستام کسی رو ندیدم که به خاطر مسایل سوسکی با کسی دوست بشه.....خواهشا دوستان افکار پلیدشون رو به جامعه نسبت ندن که اره همه پسرا اینطورن....یاد جمله کافر همه را به کیش خود پندارد افتادم.

خوب اونایی که با شما دوست هستن جزو ادمای با جنبه ان که البته متاسفانه در جامعه ما در اقلیتن!
ولی متاسفانه اکثریت جامعه ما اینجوری نیستن نگید هستن!

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
تایید میشه!

خوب اونایی که با شما دوست هستن جزو ادمای با جنبه ان که البته متاسفانه در جامعه ما در اقلیتن!
ولی متاسفانه اکثریت جامعه ما اینجوری نیستن نگید هستن!

سینا جامعه رو همین من و تو و... تشکیل میدن.
تو خودت اهل این کارا هستی؟؟؟
نیستی.من تو این مدت دیگه اینقدر میشناسمت.
میخوای یه نظر سنجی سکرت درست کن ببین چند درصد از بچه های پی تی به خاطر چیز با کسی دوست میشن.:)
چرا اینقدر تبلیغ بد علیه مردا میکنیم اینجا....شاید کسی هم که اینکاره نباشه فکر کنه همه اینطورن و اون هم به این سمت بره....

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
سینا جامعه رو همین من و تو و... تشکیل میدن.
تو خودت اهل این کارا هستی؟؟؟
نیستی.من تو این مدت دیگه اینقدر میشناسمت.
میخوای یه نظر سنجی سکرت درست کن ببین چند درصد از بچه های پی تی به خاطر چیز با کسی دوست میشن.:)
چرا اینقدر تبلیغ بد علیه مردا میکنیم اینجا....شاید کسی هم که اینکاره نباشه فکر کنه همه اینطورن و اون هم به این سمت بره....

باشه میزنم تاپیکشو
ولی فکر می کنی کسی بیاد بگه من به دلیل چیز با یه دختر دوست میشم؟
جامعه هم فقط از من و تو تشکیل نشده از او و شما و ایشان هم تشکیل شده که می تونن مثل من و تو نباشن!

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
باشه میزنم تاپیکشو
ولی فکر می کنی کسی بیاد بگه من به دلیل چیز با یه دختر دوست میشم؟
جامعه هم فقط از من و تو تشکیل نشده از او و شما و ایشان هم تشکیل شده که می تونن مثل من و تو نباشن!

خوب معلومه خیلیا مثل من و تو نیستند....
به نظر من 2تا عامل مذهب و وجدان باعث میشه ادم دنبال این کارها نره...
حتی وجود یکی از این دو عامل هم کافیه..مثلا خیلیا مذهبی نیستند ولی وجدانشون نمیگذاره به خاطر چیز با یه دختر دوست بشوند.
حالا به نظرت اکثرت جوونهای ما هیچکدوم از اینها رو ندارند؟؟؟ یا حد اقل یکیش رو دارن؟؟؟
تو نظر سنجی هم اگه کسی اسمش معلوم نشه مطمئنا حرف راست رو میگه.

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
خوب معلومه خیلیا مثل من و تو نیستند....
به نظر من 2تا عامل مذهب و وجدان باعث میشه ادم دنبال این کارها نره...
حتی وجود یکی از این دو عامل هم کافیه..مثلا خیلیا مذهبی نیستند ولی وجدانشون نمیگذاره به خاطر چیز با یه دختر دوست بشوند.
حالا به نظرت اکثرت جوونهای ما هیچکدوم از اینها رو ندارند؟؟؟ یا حد اقل یکیش رو دارن؟؟؟
تو نظر سنجی هم اگه کسی اسمش معلوم نشه مطمئنا حرف راست رو میگه.
عمده دوستی هایی که من دیدم اینجوری شروع میشه
داری با رفیقت تو خیابون راه میری
یهو در گوش تو میگه اون دختره عجب چیزیه :p
بعد میره جلو
حالا اگه این دوستی شکل بگیره، انتخابی که بر اساس قیافه انجام شده چه علتی میتونه داشته باشه ؟ آیا در چند ثانیه نگاه کردن فرد میشه درکی از شرایط و روحیات و طرز فکر طرف مقابل به دست آورد که بشه علت دیگه ای رو برای دوستی در نظر گرفت ؟

یا حالت دیگه ای غیر از این هم هست
که مثلا خیلی خیلی در مورد این قضیه فکر میکنه
و همشم بحث در مورد ظاهر دختره هست؛ ته تهش در مورد وضع مالی اون هم تحقیق میکنن :D

Last edited:

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
عمده دوستی هایی که من دیدم اینجوری شروع میشه
داری با رفیقت تو خیابون راه میری
یهو در گوش تو میگه اون دختره عجب چیزیه :p
بعد میره جلو
حالا اگه این دوستی شکل بگیره، انتخابی که بر اساس قیافه انجام شده چه علتی میتونه داشته باشه ؟ آیا در چند ثانیه نگاه کردن فرد میشه درکی از شرایط و روحیات و طرز فکر طرف مقابل به دست آورد که بشه علت دیگه ای رو برای دوستی در نظر گرفت ؟

یا حالت دیگه ای غیر از این هم هست
که مثلا خیلی خیلی در مورد این قضیه فکر میکنه
و همشم بحث در مورد ظاهر دختره هست؛ ته تهش در مورد وضع مالی اون هم تحقیق میکنن :D

ما داريم راجع به دوستي معمولي حرف ميزنيم نه دوست دختر

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
ما داريم راجع به دوستي معمولي حرف ميزنيم نه دوست دختر
من در ادامه ی بحث نیما پست زدم
لطفا اونها رو هم بخونید

نیما عقیده داره این دوستی ها (عمده دوستی های دختر و پسر ) به خاطر چیز نیست؛ من میگم وقتی فقط بر اساس ظاهر فرد شکل میگیره به خاطر چه چیز دیگه ای میتونه باشه آیا ؟
آیا برای یک دوستی ساده، به یه درک سطحی از طرف مقابل نیاز نیست ؟

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
من در ادامه ی بحث نیما پست زدم
لطفا اونها رو هم بخونید

نیما عقیده داره این دوستی ها (عمده دوستی های دختر و پسر ) به خاطر چیز نیست؛ من میگم وقتی فقط بر اساس ظاهر فرد شکل میگیره به خاطر چه چیز دیگه ای میتونه باشه آیا ؟
آیا برای یک دوستی ساده، به یه درک سطحی از طرف مقابل نیاز نیست ؟

در دوستي معمولي كه از رو ظاهر . دوست رو انتخاب نمي كنن!

vahidd

Registered User
لایک‌ها
13
شما از قشری از جامعه هستید که من اونها رو مریض خطاب میکنم
اما چرا !؟
شما دختر رو که میبینین فقط به چشم کالایی 2 سوراخه بهش نگاه میکنین !!! این واقعا" جای تاسف داره ... واقعا"""" !!!!!!!
مردشور این مملکتو ببرن که کاری کرده شماهایی وجود داشته باشین که فکر کنین دختر ها کالا هستن ... بعضی هاشون هستن ، در این شکی نیست ، اما خیلی از دختر های نجیب داریم که روزی 1000000 بار به چشم کالا نگاهشون میکنند ، کسایی مثل تو !

اولین چیزی که آدم قبل از دادن هرگونه اظهار نظر یا پست در این فروم یا هرجای دیگر باید بدونه اینکه به نظرات دیگران احترام بزاره

ممکن جایی اینجانب نظر اشتباهی داده باشم یا به مذاق شما سازگار نباشه، این دلیل نمیشه به من بی احترامی بشه برچسب "مریض" به من زده بشه شما مساله را شخصیش کردی من اگر جای مدیر فروم بودم با شما برخورد میکردم

سوراخ دیگه چیه؟ این چه نوع ادبیاتی؟ اگر فقط یکساعت تجربه بودن با یک خان محترم را داشتی هرگز با این ادبیات این وضعیت صحبت نمیکردی

خوشبحالت که دختر نجیب داریم

تو نه شما

چرا بعضی از پدر مادرها در تربیت فرزندشون به اندازه لازم دقت نمیکنن؟

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
اولین چیزی که آدم قبل از دادن هرگونه اظهار نظر یا پست در این فروم یا هرجای دیگر باید بدونه اینکه به نظرات دیگران احترام بزاره

ممکن جایی اینجانب نظر اشتباهی داده باشم یا به مذاق شما سازگار نباشه، این دلیل نمیشه به من بی احترامی بشه برچسب "مریض" به من زده بشه شما مساله را شخصیش کردی من اگر جای مدیر فروم بودم با شما برخورد میکردم

سوراخ دیگه چیه؟ این چه نوع ادبیاتی؟ اگر فقط یکساعت تجربه بودن با یک خان محترم را داشتی هرگز با این ادبیات این وضعیت صحبت نمیکردی

خوشبحالت که دختر نجیب داریم

تو نه شما

چرا بعضی از پدر مادرها در تربیت فرزندشون به اندازه لازم دقت نمیکنن؟
من، بی تجربه :)
شما خدای تجربه ... ادبیات من هم همین هست ... من وانمود نمیکنم که آدم خیلی خوبی هستم ، هرچیزی هستتم رو نشون میدم ، حرفی هم که زدم ، حقیقت تلخ جامعه هست ، متاسفانه شماها عادت ندارید حقایق رو قبول کنید ، ادبیاتش مهم نیست ... مهم اینه که شما طرز دیدت به 1 دختر ، با طرز دید 1 گربه نر به 1 گربه ی ماده فرقی نمیکنه !
شما نظر شخصیت رو دادی ، منم نظر شخصیم رو دادم ! :) باز هم میگم ، به نظر من تو مریضی :) ... نه فقط تو ، شما ... شماهایی که دخترو به چشم کالا میبینید !

در ضمن من به کسی احترام میگذارم که قابل احترام باشه برام ...

بعضی از پدر مادر ها ، به فرزندشون یاد میدن که به 1 خانوم محترم احترام بگذاره ... در مقابل بعضی دیگه به پسرشون یاد میدن ، مثل خودشون ، مثل خیلی از حیوون های دور و اطرافشون ، تا جنس مخالف دیدن ، فقط به صکص فکر کنند ... خیلی خوشحالم که جزئ گروه اول هستم ... :)

بالا