برگزیده های پرشین تولز

چگونه با جنس مخالف خود ارتباط سالم برقرار کنیم ؟

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
منظور من فقط مخالفاش بود ... من با مخالفاش هم عقیدم.

من میگم زن فقط وسیله ای برای تخلیه ی هیجانات جنسی مرد نیست !!! بلکه میشه با دخترها هم معاشرت داشت، بدون اینکه نگاه سوئی بهشون داشته باشیم ... بعضیا میگن نمیشه:eek:

(ضمن اینکه کاملاً مخالف رابطه ی س.کسی بدون تعهد بین زن و مرد هستم...)
50 درصد تایید میشه!

رابطه ی جنسی قبل ازدواج امری لازم و ضروریه!

چون طرف عقده ها شو سر زنش خالی نمی کنه!

باهاش زندگی میکنه!

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
میدونی فرق من و امثال من ، با تو و امثال تو چیه !؟
تو داری میگی " حرفی که من میزنم ، حرف حقه " ، من میگم نظر من اینه !!!
من و امثال من متاسفانه درصد کمی از جامعه رو تشکیل دادیم ، پس از لحاظ آماری کل کل نمیکنم باهات ، چون معلومه تعداد شماها بیشتره !

خدا کنه تعداد شما ها کم باشه . چون اگه خدای نکرده تعداد شما زیاد باشه یا بشه جامعه اینطوری میشه :

طرف با چند تا پسر دوسته ، حالا اگه یه روز هم هوس کرد ...

طرف شوهر داره ولی همزمان 10 تا دوست پسر داره بعد میگه عزیزم ما با هم فقط دوستیم ! خدا میدونه با این حرفا تا حالا چند نفر به شوهرشون خیانت کردند یا کار به طلاق رسید یا قتل و ...

میشه بگی با این شرایط کی ازدواج میکنه ؟ حتی فکر کردن به این چنین جامعه ای وحشتناکه !

اگه من رو حرفم پافشاری میکنم بخاطر اینکه مطمئنم . از سر هوی و هوس پست نمیزنم . دلم به حال جامعه میسوزه ! همه باید دلمون بسوزه !

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
متاسفانه خیلی ها تو این تاپیک حرف دل و زبونشون یکی نیست...اگه بود که مشکلی نداشتیم!!!

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
50 درصد تایید میشه!

باهاش زندگی میکنه!

:blink::blink::blink:

اتفاقاً طرف باید چیزی که شما بهش میگی عقده رو سر زنش خالی کنه ... اینطوری دوام زندگی ها هم بیشتر میشه.
هر گونه رابطه ی جنسی ، به غیر از رابطه ی زناشویی ، کاملاً مغایر با هنجارهای اخلاقی ، عرفی و شرعی است.

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
:blink::blink::blink:

اتفاقاً طرف باید چیزی که شما بهش میگی عقده رو سر زنش خالی کنه ... اینطوری دوام زندگی ها هم بیشتر میشه.
هر گونه رابطه ی جنسی ، به غیر از رابطه ی زناشویی ، کاملاً مغایر با هنجارهای اخلاقی ، عرفی و شرعی است.
برادر چیزی که من میگم عقده واقعا عقده ست!

90 درصد ازدواج ها تو ایران فقط از روی نیاز جنسیه!

در صورتی که 10 درصد ازدواج ها تو کشورهای دیگه اینطوریه!

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
برادر چیزی که من میگم عقده واقعا عقده ست!

90 درصد ازدواج ها تو ایران فقط از روی نیاز جنسیه!

در صورتی که 10 درصد ازدواج ها تو کشورهای دیگه اینطوریه!

نیاز جنسی بخشی از ازدواجه دیگه ... بلکه مهمترین دلیل ازدواجه !

Casperky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره ... من برای خواهرم بهترین ها رو آرزو دارم
من دوست ندارم خواهرم به واسطه عدم شناخت همسر آینده اش ، بهترین سال های عمرش رو مجبور شه با 1 مرد به دردنخور زیر 1 سقف باشه، این مهم ترین دلیل
دلیل بعدی هم اینکه : من به چه حقی خودم رو مالک خخواهرم میدونم !؟ مگه خواهر من کالاست که خودمو مالکش بدونم ؟! خودش عقل داره ، قدرت انتخاب هم داره و برای خودش تصمیم میگیره ، اگر هم برای من تعریف نکنه ، من ازش هیچی نمیپرسم ، چون زندگی شخصی خودش هست ، به من هم هیچ ربطی نداره

اونهایی که خودشون رو صاحب خواهرشون میدونن ، عملا" وقتی خواهرشون ازدواج میکنه به این معنی هست که دارن خواهرشون رو میفروشن دیگه ! چرا !؟ چون مالکیت خواهرشون رو واگذار میکنن به 1 مرد دیگه که به واسطه 1 جلسه خواستکاری و کمی تحقیق قرار دوماده آیندشون شه .. مبارکه ایشاللا !!!!

پ.ن. زکککککککککککککککی !
خوب اینها نشون دهنده کاهش غیرت و مردانگی هست.
50 درصد تایید میشه!

باهاش زندگی میکنه!

اینجوری دیگه زن و مرد جذابیت هاشون رو واسه هم از دست میدن چون قبل از ازدواج همه چیز رو تجربه کردن و ازدواج براشون مثل ته مونده غذا هست که دیگه میلی به خوردنش ندارن.
چنین ازدواجی هیچ لطفی نداره.

SAM1990

Registered User
لایک‌ها
53
صحبت اکثر دوستان نا امید کننده است!:D
فک کنم واسه همین دخترا تو این تاپیک نظری ندادن.

این برداشت منه از نظر بعضی از دوستان:
"من اگه از اخلاق یکی خوشم بیاد یا علایق مشترک داشته باشیم یا بتونیم تو یه زمینه به هم کمک کنیم یا . . .
یا باید زنش بشم یا girlfriend ش یا این که قید رابطه با اون پسرو بزنم و بگردم دنبال یه دختری که شخصیتش شبیه اون پسر باشه و باهاش دوست شم!":lol::lol:

ولی من به جز این حالت ها یه حالت دیگه هم در نظر میگیرم و اون اینه که باهاش دوست بشم!
به نظر من خود آدم می تونه تعیین کنه رابطه تا چه حد باشه. مثلا اگه دوستی معمولی به جایی کشیده بشه که به ضرر دختر باشه و پسر به رابطه ی جنسی فک کنه یه دختره فهمیده خودشو کنار می کشه! دختری هم که نفهمه و ممکنه خر بشه حقشه!

اما با صحبتایی که این جا خوندم مثه این که 90 درصد پسرا فکر میکنن اگه با یه دختر دوست بشن حتما باید اون دختر girlfriend شون باشه!:blink:

تا حالا با توجه به پسرایی که باهاشون آشنا هستم یا پسرای دانشگاه فکر میکردم این درصد برعکسه! یعنی میشه رو 90 درصد پسرا به عنوان دوست معمولی حساب کرد.(نه این که برم با همه ی 90 درصد دوست بشما:lol:)
حالا نمیدونم من خیلی خوش بینانه نگاه می کردم یا واقعا محیطی که توش قرار دارم این طوریه!

alibozorg

Registered User
لایک‌ها
297
نوشته ای از M☼HAMMAD View Post
آره ... من برای خواهرم بهترین ها رو آرزو دارم
من دوست ندارم خواهرم به واسطه عدم شناخت همسر آینده اش ، بهترین سال های عمرش رو مجبور شه با 1 مرد به دردنخور زیر 1 سقف باشه، این مهم ترین دلیل
دلیل بعدی هم اینکه : من به چه حقی خودم رو مالک خخواهرم میدونم !؟ مگه خواهر من کالاست که خودمو مالکش بدونم ؟! خودش عقل داره ، قدرت انتخاب هم داره و برای خودش تصمیم میگیره ، اگر هم برای من تعریف نکنه ، من ازش هیچی نمیپرسم ، چون زندگی شخصی خودش هست ، به من هم هیچ ربطی نداره

اونهایی که خودشون رو صاحب خواهرشون میدونن ، عملا" وقتی خواهرشون ازدواج میکنه به این معنی هست که دارن خواهرشون رو میفروشن دیگه ! چرا !؟ چون مالکیت خواهرشون رو واگذار میکنن به 1 مرد دیگه که به واسطه 1 جلسه خواستکاری و کمی تحقیق قرار دوماده آیندشون شه .. مبارکه ایشاللا !!!!

پ.ن. زکککککککککککککککی !

نوشته ای از troy2000 View Post
50 درصد تایید میشه!

باهاش زندگی میکنه!

تأیید میشه....

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
خیر نمیشه،
اولا:
چون رابطه دختر با پسر ناخوآگاه به سمت ارتباط کشیده میشه، مساله امروزم نیست از اول خلقت بشر همینطور بوده، اول میخوای صورت طرف یک کوچولو بوس کنی یا به موهاش دست بکشی بعد آخرش از یک جاهای دیگه سر در میاری، توی ارتباط دختر پسر چیزی به نام رابطه کنترل شده وجود نداره هر چیزی ممکن،در این رابطه دخترها به شدت ضرر میکنن و بیشترین ضررشم آسیب روانی که میبینن یا بازخوردهای جامعه در آنها ایجاد میکنه، خانمها مثل ما آقایون نیمتونن تو بیخیالی زندگی کنن وقتی یک دختر پردش رو از دست بده از صبح تا شب فصه خوردن و نگرانی آینده از یک طرفم اگر به خانوادش بگه اونها بجای حمایت توهین تحقیرش میکنن و نه تنها کمکی بهش نمیشه باید بقیه عمرش را با قرص زندگی کنه اون پسره هم نامردتر از این حرفاست که بخواد مسئولیت کارش را بپذیره.
بحث من اینکه sex اصلا اینجا مساله نیست مساله آسیب روانی فکری

ثانیا:
روانشانسان میگن دختر ایرانی وقتی ازدواج میکنه همش تو فکر دوست پسرای قبلیش، وقتی یک دعوا با شوهرش میکنه فکر میکنه اگر با دوست پسرش ازدواج میکرد این مشکل را نداشت و زندگیش خیلی بهتر بود! پس حداقل برای مملکت ما صرف دوستی هم خالی از اشکال نیست.

صحبت اکثر دوستان نا امید کننده است!:D
فک کنم واسه همین دخترا تو این تاپیک نظری ندادن.

این برداشت منه از نظر بعضی از دوستان:
"من اگه از اخلاق یکی خوشم بیاد یا علایق مشترک داشته باشیم یا بتونیم تو یه زمینه به هم کمک کنیم یا . . .
یا باید زنش بشم یا girlfriend ش یا این که قید رابطه با اون پسرو بزنم و بگردم دنبال یه دختری که شخصیتش شبیه اون پسر باشه و باهاش دوست شم!":lol::lol:

ولی من به جز این حالت ها یه حالت دیگه هم در نظر میگیرم و اون اینه که باهاش دوست بشم!
به نظر من خود آدم می تونه تعیین کنه رابطه تا چه حد باشه. مثلا اگه دوستی معمولی به جایی کشیده بشه که به ضرر دختر باشه و پسر به رابطه ی جنسی فک کنه یه دختره فهمیده خودشو کنار می کشه! دختری هم که نفهمه و ممکنه خر بشه حقشه!

اما با صحبتایی که این جا خوندم مثه این که 90 درصد پسرا فکر میکنن اگه با یه دختر دوست بشن حتما باید اون دختر girlfriend شون باشه!:blink:

تا حالا با توجه به پسرایی که باهاشون آشنا هستم یا پسرای دانشگاه فکر میکردم این درصد برعکسه! یعنی میشه رو 90 درصد پسرا به عنوان دوست معمولی حساب کرد.(نه این که برم با همه ی 90 درصد دوست بشما:lol:)
حالا نمیدونم من خیلی خوش بینانه نگاه می کردم یا واقعا محیطی که توش قرار دارم این طوریه!
دوستي هاي تو دانشگاه كه تو خود دانشگاه هم بومنه كه بحثش جداس...
بحث اينه كه خيلي فراتر نره و وابستگي و شكست و... پيش نياد

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
مردی که نتونه ارتباط سالم برقرار کنه ، مرد نیست.
پ.ن:فقط محض اسپم و یادآوری

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
خدا کنه تعداد شما ها کم باشه . چون اگه خدای نکرده تعداد شما زیاد باشه یا بشه جامعه اینطوری میشه :

طرف با چند تا پسر دوسته ، حالا اگه یه روز هم هوس کرد ...

طرف شوهر داره ولی همزمان 10 تا دوست پسر داره بعد میگه عزیزم ما با هم فقط دوستیم ! خدا میدونه با این حرفا تا حالا چند نفر به شوهرشون خیانت کردند یا کار به طلاق رسید یا قتل و ...

میشه بگی با این شرایط کی ازدواج میکنه ؟ حتی فکر کردن به این چنین جامعه ای وحشتناکه !

اگه من رو حرفم پافشاری میکنم بخاطر اینکه مطمئنم . از سر هوی و هوس پست نمیزنم . دلم به حال جامعه میسوزه ! همه باید دلمون بسوزه !
نظر شماست این و من کاملا" باهاش مخالفم ! کاملا" ... ما هر چی میگیم ، شما باز میگی بالاخره آخرش به صکص ختم میشه ... یعنی میگی در کل محاله که آخر 1 رابطه با صکص ختم نشه ، من و چند دوست دیگه براتون مثال عینی آوردیم ، اما بتز هم روی عقیده خودتون هستید
اختلاف عقیده هست دیگه ...
در سمت مقابل ، ارزو میکنم 1 روز طرز تفکر شما از جامعه ریشه کن شه !

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
خوب اینها نشون دهنده کاهش غیرت و مردانگی هست.
شما مردی ؟! شما با غیرتی ؟! شمایی که خواهرتو میفروشی با غیرتی ؟! شمایی که به خواهرت به چشم کالا نگاه میکنی با غیرتی ؟! شمایی که واسه خواهرت تعیین تکلیف میکنی با غیرت و مردی ؟! با غیرت اونیه که خواهرشو کمک میکنه مرد اونیه که جوانمرد باشه ... مردی به 250 گرم عضو شریفه بین پاهات نیست عزیز !!!
اینجوری دیگه زن و مرد جذابیت هاشون رو واسه هم از دست میدن چون قبل از ازدواج همه چیز رو تجربه کردن و ازدواج براشون مثل ته مونده غذا هست که دیگه میلی به خوردنش ندارن.
چنین ازدواجی هیچ لطفی نداره.
شما فقط ازدواج میکنی که با 1نفر بتونی صکص داشته باشی ؟! واقعا" دیدت از ازدواج اینه ؟! اگر آره ، به نظرم ازدواج نکن ، آمار طلاق ازدواج های با این نظریه این روزا بدجوری زده بالا !

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
محمد مگه 10 دفعه نگفتی بحثو ادامه نمیدم..پس چرا باز ادامه میدی؟؟؟بی خیال

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
گا*یدی ما رو ممل :D

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
بحث با مخالفینی که از خودشون استدلالی ندارن و همش به اینور اونور و دلایل مسخره ارجاع میدن رو با یه تیکه شعر تموم میکنیم

آن کس که بداند و بداند که بداند ... اسب شرف از گنبد گردون بجهاند
آن کس که بداند و نداند که بداند ... بیدار کنیدش که بسی خفته نماند
آن کس که نداند و بداند که نداند ... لنگان خرک خویش به منزل برساند
آن کس که نداند و نداند که نداند ... در جهل مرکب ابدالدهر بماند

خب برگردیم سر بحث اصلی تاپیک :D

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
بحث با مخالفینی که از خودشون استدلالی ندارن و همش به اینور اونور و دلایل مسخره ارجاع میدن رو با یه تیکه شعر تموم میکنیم

آن کس که بداند و بداند که بداند ... اسب شرف از گنبد گردون بجهاند
آن کس که بداند و نداند که بداند ... بیدار کنیدش که بسی خفته نماند
آن کس که نداند و بداند که نداند ... لنگان خرک خویش به منزل برساند
آن کس که نداند و نداند که نداند ... در جهل مرکب ابدالدهر بماند

خب برگردیم سر بحث اصلی تاپیک :D

به سختی :rolleyes:

بالا