برگزیده های پرشین تولز

خرید موبایل یا تبلت تا قیمت 500 هزار تومان

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
سلام دوستان ،توی تاپیک های قبلی نگاه کردم کسی درست جوابگو نبود یا اگرم بوده این موردهایی که میخواستم نبوده

من 500 هزار پول دارم!اول از همه آیا ارزش داره بدم گوشی بخرم تو این وضع یا نه؟(البته بگم یه کوچولو به گوشی نیاز دارم،دیگه خسته شدم از بی موبایلی)

اول از موبایل شروع میکنم
بنظرتون تا 500 چی میشه گیر آورد؟xperia mini داشتم (یادش بخیر خریدم 260 تومن ....الکی و بی جهت فروختمش)
sola.go.نمیدونم مدل دیگه وین فون هم دوست دارم ولی نمیدونم چه مدلی،دوستان بگن اگر موردی برای فروش دارن

دوم تبلت
یه تبلت q73 بخرم!!!حالا بنظرتون کدوم به صرفه تره؟
مرسی

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دوست عزیز تو این مدلا سولا بخری بهتره
فک کنم با توجه به وضع شما موبایل بهتر باشه تا تبلت

Pouran0096

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان ،توی تاپیک های قبلی نگاه کردم کسی درست جوابگو نبود یا اگرم بوده این موردهایی که میخواستم نبوده

من 500 هزار پول دارم!اول از همه آیا ارزش داره بدم گوشی بخرم تو این وضع یا نه؟(البته بگم یه کوچولو به گوشی نیاز دارم،دیگه خسته شدم از بی موبایلی)

اول از موبایل شروع میکنم
بنظرتون تا 500 چی میشه گیر آورد؟xperia mini داشتم (یادش بخیر خریدم 260 تومن ....الکی و بی جهت فروختمش)
sola.go.نمیدونم مدل دیگه وین فون هم دوست دارم ولی نمیدونم چه مدلی،دوستان بگن اگر موردی برای فروش دارن

دوم تبلت
یه تبلت q73 بخرم!!!حالا بنظرتون کدوم به صرفه تره؟
مرسی

سلام دوست عزیز.یه تبلت q73 وینتاچ دارم دو هفته میشه که خریدمش ازش زیاد استفاده نکردم .به شدت به پول نیاز دارم میخوام بفروشمش.کاملا سالمه بدون خش و زدگی .از نظر نرم افزاری هم هیچ مشکلی نداره.با تمام وسایل.یه کیف چرمی هم واسش گرفتم به ارزش 20هزار تومن که چون به کارم نمیاد هدیه میدم.خورم 415 خریدم 340 نظرمه که سریع فروش بره.اگه خریدار واقعی باشید یکم تخفیف هم میدم.تو این مدت که ازش استفاده کردم راضیم و مشکل خاصی نداشته

09363878241

بالا