برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلام میشه بگید چه امکانات بهتری نسبت به ورژن جهانی داره V3-c??
منو ها خیلی قشنگ تره تنظیمات خیلی بیشتری هم داره نفیکیشن پیشرفته تر داره ولی یه چیزی که من فهمیدم سایز عکس ها نسخه جهانی بزرگ تر از سایز عکس نسخه چین هست و برای همین اون 18 مگاپیکسل میزنه به خاطر این هست که سایز عکس ها به اندازه 18 مگاپیکسل هست.حالا عکس از منو ها هم میگذارم تا بیشتر متوجه بشین

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
منو ها خیلی قشنگ تره تنظیمات خیلی بیشتری هم داره نفیکیشن پیشرفته تر داره ولی یه چیزی که من فهمیدم سایز عکس ها نسخه جهانی بزرگ تر از سایز عکس نسخه چین هست و برای همین اون 18 مگاپیکسل میزنه به خاطر این هست که سایز عکس ها به اندازه 18 مگاپیکسل هست.حالا عکس از منو ها هم میگذارم تا بیشتر متوجه بشین
دوست عزیز امکانات بیشتر یعنی قابلیت نرم افزاری جدید یا چیز دیگه؟و اینکه لطفا بگین از کجا و چند خریدین،مرسی

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
ممنون بابت جواب
اگه موردی بود که نیاز هست قبل از خرید بدونیم بگید ممنون میشم .
برای ان اف سی توی اینترنت میگشتم خیلیا باهاش مشکل دارن ورژن نرم افزاریش 1.03 یا 1.04 هست
اگه 03 هست به 04 ارتقا بدید شاید خوب بشه
بعضی ها گفتند قابش قسمت اتصال ان اف سی به گوشیش خیلی خوب چفت نمیشه و باید با یه چیزی یکم ارتفاعش زیادتر بشه یا نقطه اتصالشو فشار بدی
داداش این جریان چفت شدن و اینا همش داستانه باور نکن

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان گوشی من هم رسید به دستم ایشالا به زودی اگه صاحب تاپیک اجازه بدن در پست دوم همین تاپیک نقد و بررسی و امکانات مختلف این گوشی به طور دقیق گفته میشه
اجازه ما هم دست شما دوست عزیز

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
حتما از منوها تصویر بگذارید دوست عزیز چون تا جایی که من اطلاع دارم v3-c هیچ فرقی نداره غیر از زبان گوشی

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305

SINA19MG

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان عزيز به نظر شما بين اي نيو و هواوي اسند ميت كدوم بهتره?ممنون ميشم راهنمايي كنيد

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان عزیز،لطفا خواهشا جواب بدید:)
حافظه سیسیتم که تو عکس زده 0.96گیگ یعنی فقط همینقد میشه نرم افزار نصب کرد؟و اینکه میشه ب اس دی کارت کپی کرد؟

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
داداش این جریان چفت شدن و اینا همش داستانه باور نکن
سلام به اقا هاتف و همه دوستان
یه سوال دو سیم کارتشو شما تست کردی باهمه اپراتورها کار میکنه رایتل روش جواب میده یا نه؟
دو سیم همزمان هست دیگه؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان عزیز،لطفا خواهشا جواب بدید:)
حافظه سیسیتم که تو عکس زده 0.96گیگ یعنی فقط همینقد میشه نرم افزار نصب کرد؟و اینکه میشه ب اس دی کارت کپی کرد؟
مال من و رفیقم که حافظه گوشی و نصب نرم افزاری یکی هست و از همون 13.5 گیگ استفاده میکنه در ضمن مموری که بگذارید روی موبایل حافظه اصلی به مموری تغییر میکنه یعنی همه چی میره روی مموری و شما به راحتی میتونید در تنظیمات هر کدوم از حافظه ها رو که خواستید پیش فرض قرار بدید.

ezio8

Registered User
لایک‌ها
25

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
یعنی خود ب خود و بدون استفاده شارژ کم میکنه؟چند وقت ب چند وقت؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
یعنی خود ب خود و بدون استفاده شارژ کم میکنه؟چند وقت ب چند وقت؟
مال من که از 100 تا 70 درصد خیلی زود میاد ولی هر چی شارژ کمتر میشه درصد ها هم دیرتر پایین میرن مثلا وقتی به 30 درصد که میرسه در حالی که داری از وای فای استفاده میکنی شاید هر 15 تا 20 دقیقه یه درصد کم کنه

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان یه نکته ای هست خیلی خیلی برای من عجیبه.عکس ها خیلی خیلی با کیفیت هستن ولی حجمشون هم کمه نمیدونم چرا این جوره؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
حجمشون مگه چنده مال شما؟ زیر 1 مگا بایت که نیست؟
خوب زیاد ترین حجمش زیر سه مگابایت هست.هیچ موبایلی رو ندیدم که هم کیفیت خوبی داشته باشه هم حجم عکس ها کم باشه

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
یه چیز دیگه که من فهمیدم این هست که تفاوتی که در دو مدل جهانی و چین هست وقتی گوشی رو روشن میکنید مدل جهانی به خاطر این که اندروید دیفالت روش نصب هست در عرض دو سه ثانیه لود میشه ولی نسخه چین حدودا 8 تا 9 ثانیه طول میکشه

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
ای کاش برندهای دیگه هم تاپیک میزدن :|

Sent from my ZP980 using Tapatalk

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
یه چیز دیگه که من فهمیدم این هست که تفاوتی که در دو مدل جهانی و چین هست وقتی گوشی رو روشن میکنید مدل جهانی به خاطر این که اندروید دیفالت روش نصب هست در عرض دو سه ثانیه لود میشه ولی نسخه چین حدودا 8 تا 9 ثانیه طول میکشه
منظورتون از مدل جهانی و چین توی چیه ؟
یه سوال دو سیم کارتشو شما تست کردی باهمه اپراتورها کار میکنه رایتل روش جواب میده یا نه؟
دو سیم همزمان هست دیگه؟

بالا