برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
1- دوستان میشه یکی هم برای ما پ خ کنه از کجا و چند خریده؟
2- در ضمن کسی با هدفون پلیر موسیقیش را چک کرده ؟ ببینه اکولایزرا و باس و تریبلش چطور؟؟؟؟؟
آخه ی کولن اس 4 خریدیم خاموش هم نویز داشت و آدم حصرت بدل ای 72 نوکیای قدیمی تحت سمبین میکرد .. عجب کیفیت پخش موسیقی داشت!!!! بیچاره ای 72 را هفته ای یکبار شارژ میکردیم ... امان از دست این امت تقلید!!!!! این اندورید هم ما را کشت انگار گوشی به برق شهر و موتور برق وصله که هر روز هسته و کارت میزاری رو هم آخرش بش نمیرسی!!!!!!
پخ شد
هندزفری هم عالی

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
سلام یه سوال من دیشب تو نت میگشتم دیدم ای نیو 2تا مدل هست v3 و v3-E که فرقشون اینه اون که e داره دوربین جلو 8 و دوربین پشت رو 18 نشون میده و لی اون که نداره دوربین جلو 5 و دوربین پشت 13 نشون داده میشه تو تست اتتاتو . به نظرتون کدوم اصلی هست ؟
2تا سایت هم هست که گوشی اینیو ساپورت میکنند کدوم اصلی هست
http://www.inewmobile.com/inew-mobile.html
http://www.inewphone.com/EN/ProductDetails_v3.aspx
والا من موندم
شما کدوم مدل دارید
نه داداش دو مدل نیست دو ورژن رامه V3-C و V3-E که C واسه استفاده خود چینه و E واسه کشورهای دیگه
هر دو سایت مال INEW هست یکی واسه معرفی و ساپورت یکی واسه فروشگاهی و فروش
و 8 و 18 و 13 و 5 فقط به خاظر رام هست

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
سلام قبلا هم این سوال رو پرسیده بودم ببخشید کسی جواب نداد
یه مشاوره میخاستم بین این گوشی و هووایی جی 700 . راستش من فقط برای اینکه دوربین هوایی خوب نیست میخام ای نیو بخرم اگه امکانش هست چنتا فیلم و عکس با شرایط مختلف اپلود کنید تا ببینیم و مقایسه کنیم .
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g700-5633.php
خودتون دوربینشو عکساشو توی کامپوتر نه گوشی چون تو گوشی همیشه قشنگتره با گوشی های دیگه مقایسه کردید . چطوره؟
داداش عکس و فیلم و شرایط رو بیخیال 13 مگاپیکسل دیگه جنس آشغال نیست که
فقط اگه باطری INEW اعصابت رو نریزه به هم حله

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
لطفا براي من هم پخ كن از كجا و چقد خريدي؟؟مطمن باشه
مرسي
و اینکه چنتا ویدیو دیدم،بالای نوتیفیکیشن،شورت کات نیست؟
منظورم بلوتوث،وای فای،روشنایی و... ؟
ایر جسچر هم فکرکنم یا کاور باشه فعال میشه یا باید بری تنظیمات ی بزنامه تو ویدیو دیدم اینطوری بود،و نکته دیگه اینکه حافظه اختصاصی برای نصب برنامه ها چقدره؟2 گیگ؟1 گیگ؟ یا کل 13 گیگ؟
شما هم پخ شد
چرا داداش هست
نه داداش گزینه ای نیست

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
نه داداش دو مدل نیست دو ورژن رامه V3-C و V3-E که C واسه استفاده خود چینه و E واسه کشورهای دیگه
هر دو سایت مال INEW هست یکی واسه معرفی و ساپورت یکی واسه فروشگاهی و فروش
و 8 و 18 و 13 و 5 فقط به خاظر رام هست

سلام اقا هاتف شرمنده
توی سایت اولی http://www.inewphone.com/ اگه با زبان چینی تو قسمت فروش برید گوشی رو با قیمت 239 دلار گزاشته ولی توی سایته دومی 189 دلار ولی به قول شما ممکنه 2تا سایت داشته باشه والا نمیدونم مثل این میمونه که بگیم نوکیا 2تا سایت داره ولی نداره ؟!!

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
سلام اقا هاتف شرمنده
توی سایت اولی http://www.inewphone.com/ اگه با زبان چینی تو قسمت فروش برید گوشی رو با قیمت 239 دلار گزاشته ولی توی سایته دومی 189 دلار ولی به قول شما ممکنه 2تا سایت داشته باشه والا نمیدونم مثل این میمونه که بگیم نوکیا 2تا سایت داره ولی نداره ؟!!
دشمنت شرمنده داداش نکته خوب رو گفتی والا منم موندم !!

ezio8

Registered User
لایک‌ها
25
خوب این گوشی بلاخره دست منم بهش رسید یدونه برای خانومم گرفتم

بیلد گوشی که گرفتم 1.0.4 هست که فکر کنم جدیدترین بیلدش باشه اندروید 4.2.2 حافظه داخلی در دسترس هم 13.53 هست و حافظه نصب نرم افزاری 9.9 هست مقدار رم خالی گوشی هم خیلی خوب هست در حالت نصب بیش از صد نرم افزار 524 تا بهم داده که به روون بودن گوشی خیلی کمک میکنه.از صدا هم هیچ عیب و ایرادی نداره صداش عالیه هم اسپیکر هم هدفون.. امتیاز انتوتو هم بهم 15762 داد توی خود برنامه هم دیدم یکی 17326 و یکی 11082 گرفته بودن..موقع کار کردن و شارژ کمی داغ میشه..

از نظر طراحی و ظاهری هم بی نظیر هست گوشی قشتگترین گوشی که تا حالا دیدم خودم نوکیل لومیا 920 داشتم و چند مدل سونی و سامسونگ این خداییش خیلی خوشکله و کمر باریک و سبک کیفبت صفحه هم عالی هست هم روشنایی هم زاویه دیدش خیلی خوب هست..تا اینجا که خیلی ازش راضی هستم قیمت خریدم هم 700 هزار بوده به قیمتش میارزه گوشی امکانات خیلی خوبی داره

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
خوب این گوشی بلاخره دست منم بهش رسید یدونه برای خانومم گرفتم

بیلد گوشی که گرفتم 1.0.4 هست که فکر کنم جدیدترین بیلدش باشه اندروید 4.2.2 حافظه داخلی در دسترس هم 13.53 هست و حافظه نصب نرم افزاری 9.9 هست مقدار رم خالی گوشی هم خیلی خوب هست در حالت نصب بیش از صد نرم افزار 524 تا بهم داده که به روون بودن گوشی خیلی کمک میکنه.از صدا هم هیچ عیب و ایرادی نداره صداش عالیه هم اسپیکر هم هدفون.. امتیاز انتوتو هم بهم 15762 داد توی خود برنامه هم دیدم یکی 17326 و یکی 11082 گرفته بودن..موقع کار کردن و شارژ کمی داغ میشه..

از نظر طراحی و ظاهری هم بی نظیر هست گوشی قشتگترین گوشی که تا حالا دیدم خودم نوکیل لومیا 920 داشتم و چند مدل سونی و سامسونگ این خداییش خیلی خوشکله و کمر باریک و سبک کیفبت صفحه هم عالی هست هم روشنایی هم زاویه دیدش خیلی خوب هست..تا اینجا که خیلی ازش راضی هستم قیمت خریدم هم 700 هزار بوده به قیمتش میارزه گوشی امکانات خیلی خوبی داره

مبارکتون باشه ایشالا یه عمر کار کنه براتون چنتا سوال داشتم
اول اگه میشه بگید چه رنگی خرید کردید و ایا قسمت نقره ای دور قاب فلز هست یا پلاستیک
دوربینش چه طوره؟ فیلم و عکس
پشت درب قاب مثل عکس های زیر کلمه ان اف سی قرمز رنگ نوشته شده یا خیر؟
باطریش چطوره برا شما؟ همون 1830 هست
توی مشخصات گوشی v3 یا v3-e نوشته توی منو؟
مدل سی پی یو همینه که تو مشخصاتش هست؟
میشه خودتون از لیبل پشت گوشی عکس بزارید ممنون میشم.
با تشکرات فراوان

فایل های ضمیمه

• 650x433xDSC_0598.png.pagespeed.ic.Zi0i5xp9z5.jpg
    650x433xDSC_0598.png.pagespeed.ic.Zi0i5xp9z5.jpg
    71.9 KB · نمایش ها: 21
  • P1030733.jpg
    P1030733.jpg
    842.4 KB · نمایش ها: 19

ezio8

Registered User
لایک‌ها
25
مبارکتون باشه ایشالا یه عمر کار کنه براتون چنتا سوال داشتم
اول اگه میشه بگید چه رنگی خرید کردید و ایا قسمت نقره ای دور قاب فلز هست یا پلاستیک
دوربینش چه طوره؟ فیلم و عکس
پشت درب قاب مثل عکس های زیر کلمه ان اف سی قرمز رنگ نوشته شده یا خیر؟
باطریش چطوره برا شما؟ همون 1830 هست
توی مشخصات گوشی v3 یا v3-e نوشته توی منو؟
مدل سی پی یو همینه که تو مشخصاتش هست؟
با تشکرات فراوان

رنگ سفید..فلز هست

دوربینش هم خوبه فقط گاهی خوب فوکوس نمیکنه..فیلم هم کیفیتش خوبه فقط متاسفانه فرمت فیلمش 3gp هست ولی کیفیت خوبی داره
نه هیچ کلمه NFC نیست..با گوشی خودم که NFC داره xperia sp هم تست کردم نشد خودم Tag NFC هم دارم سر فرصت اونا رو هم تست میکنم ببینم فقط گزینش رو گذاشتن یا نیست یا اصلا مشکل داره
باتری هم همون 1830
v3-e هست
مدل دقیق cpu هم arm cortex-a7 1.30 hgz هست چهار هسته که در حالت عادی بدون هیچ استفاده فقط یکی از هسته ها کار میکنه..مقدار رمش هم 966 هست دقیقا

پشت گوشی هم دقیقا شبیه عکسی که گذاشتین خودتون هیچ فرقی نداره

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
رنگ سفید..فلز هست

دوربینش هم خوبه فقط گاهی خوب فوکوس نمیکنه..فیلم هم کیفیتش خوبه فقط متاسفانه فرمت فیلمش 3gp هست ولی کیفیت خوبی داره
نه هیچ کلمه NFC نیست..با گوشی خودم که NFC داره xperia sp هم تست کردم نشد خودم Tag NFC هم دارم سر فرصت اونا رو هم تست میکنم ببینم فقط گزینش رو گذاشتن یا نیست یا اصلا مشکل داره
باتری هم همون 1830
v3-e هست
مدل دقیق cpu هم arm cortex-a7 1.30 hgz هست چهار هسته که در حالت عادی بدون هیچ استفاده فقط یکی از هسته ها کار میکنه..مقدار رمش هم 966 هست دقیقا

پشت گوشی هم دقیقا شبیه عکسی که گذاشتین خودتون هیچ فرقی نداره

ممنون بابت جواب
اگه موردی بود که نیاز هست قبل از خرید بدونیم بگید ممنون میشم .
برای ان اف سی توی اینترنت میگشتم خیلیا باهاش مشکل دارن ورژن نرم افزاریش 1.03 یا 1.04 هست
اگه 03 هست به 04 ارتقا بدید شاید خوب بشه
بعضی ها گفتند قابش قسمت اتصال ان اف سی به گوشیش خیلی خوب چفت نمیشه و باید با یه چیزی یکم ارتفاعش زیادتر بشه یا نقطه اتصالشو فشار بدی

ezio8

Registered User
لایک‌ها
25
ممنون بابت جواب
اگه موردی بود که نیاز هست قبل از خرید بدونیم بگید ممنون میشم .
برای ان اف سی توی اینترنت میگشتم خیلیا باهاش مشکل دارن ورژن نرم افزاریش 1.03 یا 1.04 هست
اگه 03 هست به 04 ارتقا بدید شاید خوب بشه
بعضی ها گفتند قابش قسمت اتصال ان اف سی به گوشیش خیلی خوب چفت نمیشه و باید با یه چیزی یکم ارتفاعش زیادتر بشه یا نقطه اتصالشو فشار بدی

1.0.4 هست خود گوشی کلا بی خیال NFC زیاد درد نمی خوره همه گوشیهای قبلیم داشتن نشد یه بارم ازش استفاده کنم حتی تاگ هم دارم بلا استفاده

قبل خرید هم دیگه چیزی نمونده همه چیزهای توی تایپیک گفته شده گوشی در حد 700 هست فقط مشکل ظرفیت کم باتری رو داره که شارژ شدن باتریش خیلی سریع هم هست..فعلا که هر کی دیدش دستم میگه یکی می خوام کلا ظاهرش بسیار زیبا هست هر کس با یک نگاه عاشقش میشه از نظر کارایی هم که نسبت به قیمتش عالی هستش گوشی.....

محافظ صفحه اضافه و کیف داشته باشه وقتی میخرید و اینکه خودش بصورت فابریک یه محافظ صفحه روشه اونو نکنید یا محافظ اضافه رو بالاش نزارید
امیدوارم به دست شما هم برسه این گوشی بسیار زیبا و به صرفه نسبت به قیمت

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان گوشی من هم رسید به دستم ایشالا به زودی اگه صاحب تاپیک اجازه بدن در پست دوم همین تاپیک نقد و بررسی و امکانات مختلف این گوشی به طور دقیق گفته میشه

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
یه نکته جالب که این گوشی داره اینه که عکس هاش در عین این که کیفیت خوبی داره حجم خیلی کمی داره.البته تو شب خیلی عکس هاش تعریفی نیس
اینم دو تا عکس
عکس اول
عکس دوم

Last edited:

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
دوستان گوشی من هم رسید به دستم ایشالا به زودی اگه صاحب تاپیک اجازه بدن در پست دوم همین تاپیک نقد و بررسی و امکانات مختلف این گوشی به طور دقیق گفته میشه
سلام مبارک باشه چه رنگی خریدید و چقدر؟
از شما هم پشت گوشی کلمه ان اف سی قرمز رنگ هست یا نه مثل عکسایی که 2تا پست قبل گزاشتم؟

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
از شما تو گوشیتون تو منو v3 یا v3-e یا v3-c نوشته؟
منو و زیان فارسی داره
با تشکرات فراوان

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
از شما تو گوشیتون تو منو v3 یا v3-e یا v3-c نوشته؟
منو و زیان فارسی داره
با تشکرات فراوان
مال من v3-c هست و فارسی نداره ولی منو خیلی قشنگ تر و امکانات خیلی بیشتری نسبت به نسخه v3-e داره چون دوستم از مدل دومی که گفتم داره.مال هر دوتامون هم پشتش nfc ننوشته و مال هر دوتامون ورژن ساخت 04 هست

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
دوستانی ک این گوشی دارن،میشه بگن،باطری گوشی درصدش با استفاده کم میشه یا همینطوری هم خود ب خود کم میشه؟
مثلا گوشی قفل باشه یه ساعت صفحشم دست نزنی،باطری کم میشه بعد چند دقیقه یا یه ساعت؟
تا چند ساعت میشه فیلم اچ دی دید کسی تست کرده؟

ezio8

Registered User
لایک‌ها
25
مال من v3-c هست و فارسی نداره ولی منو خیلی قشنگ تر و امکانات خیلی بیشتری نسبت به نسخه v3-e داره چون دوستم از مدل دومی که گفتم داره.مال هر دوتامون هم پشتش nfc ننوشته و مال هر دوتامون ورژن ساخت 04 هست
سلام میشه بگید چه امکانات بهتری نسبت به ورژن جهانی داره V3-c??

بالا