برگزیده های پرشین تولز

کی اینجا ماهیانه 10 تا 20 میلیون درامد داره؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
سلام دوست عزیزم، سال نو شما و دوستان انجمنی مبارک و سرشار از خوشی و شادکامی و موفقیت باشه الهی (اینو از ته دل میگم چون همگی شما داداشا و آبجیای گل منید و با خوشی و موفقیتتون منم همون احساس رو میکنم:))...

مرسی، والا سوالای سخت سخت میپرسید کوشارز جان:)!
اظلاعات عمومی اگه بشه اسمش رو گذاشت و منم داشته باشم که ندارم ربطی به شغلم نداره. اما واسه اینکه دلگیر نشید، خب باید عرض کنم که یک چند کلاسی سواد برقی دارم که هنوز هم با اجازه مشغولم! شغلم هم والا از یکی دو شغل مرتبط و غیر مرتبط با رشته ام الان با اجازتون بازنشسته ام و درآمد آتوپایلوت دارم ازشون، در حال حاضزم یک مقدار کارای برقی و غیر برقی میکنم با اجازتون (حالا واسه اینکه اینقده از بابت اینجور سکرت صحبت کردنم ناراحت نشید اجازه بدید یک شعر براتون بخونم:p: هر که را اسرار برق آموختند/ مهر کردند و دهانش دوختند:D:rolleyes: )

مرسی از تعریفتون، راستش نتنها من در خودم کمالاتی نمیبینم بلکه وقتی فردی ازم تعریف میکنه یا بهم محبتی میکنه از خودم خجالت میکشم:(! آخرین موردش این بود که یک پیرمرد طفل معصوم! رو که من نمیشناختمش بنده خدا پیشونیم رو بوسید که من از خودم خیلی خجالت کشیدم:(! این تعاریف و احترامات ریز و درشت دوستان و اطرافیان من که البته من اصلا لایقش نیستم باعث میشه که من در قبال انسانها احساس مسئولیت مضاعف کنم و از بابت اینکه نمیتونم اونی باشم که باید، بشدت شرمنده خودم بشم و شرمنده دیگرران...

در رابطه با بحث عزلت و اینام، راستش رو بخواید حرفهایی که من در اینجا به این شکل میزنم چندان مناسب جو اینجا نیستند! صداقتش رو بخواید من بیش از صد خط و صد دلیل میتونم برای کم پست دادنم بیارم اما صرفنظر از اون صد تا دلیل و حتی صرفنظر از بحث مناسب نبودن جو اینجا و همچنین ناقص بودن عقل این بنده کمترین در مقابل سطح درک و فهم بالای دوستان، تو یکی دو جمله خدمت شما دوست خوبم عرض کنم که یک دلیلیش تو اون شعری که من در پست قبلیم نوشتم هست (امیدوارم واسه تفسیرش مشکلی نباشه)، دلیل دومش هم اینه که به نظر من انسان باید نسبت به حرفهایی که میزنه احساس مسئولیت داشته باشه ولو تو یک محیط مجازی بیانشون کنه که هیچکی نشناسدش، اثر پروانه ایه:D:rolleyes: یک حرف غیر مسئولانه، کم مایه و بی مایه یا یک ناسزا و تهمت به نظر شما چی خواهد بو؟ (اثر پروانه ایی رو به نسلهای بعد هم تعمیم بدید لطفا کما اینکه کلی فحش و ناسزا از قبلی ها به ما رسیده اند که کمترین اثرش تو این فروم تعظیل شدن بخش گفتگوی آزاد بود ووو!).... بگذریم تا بحث کش نیاد چون واقعا اینجا جاش نیست کوشا جان (تا همینجاش هم که من تو این تاپیک دوست خوبمون با اجازشون به خودم جسارت داده ام دلیلش گل بودن شما و همون چیزی هست که عرض کردم باعث شد که ارادت من نسبت به شما چندین برابر بشه و بعدشم برادشتی که از بحث لطف خدا پیش اومد...)
حالا در یک کلام واسه پاسخ به درخواست شما و بیتتون:)!:
آدمی مخفی است در زیر زبان/ این زبان پرده است بر درگاه جان
چونک بادی پرده را در هم کشید/ سرّ صحن خانه شد بر ما پدید
کاندر آن خانه گهر یا گندمست/ گنج زر یا جمله مار و کژدمست
یا درو گنجست و ماری بر کران/ زانک نبود گنج زر بی پاسبان
ای زبان هم آتش و هم خرمنی/ چند این آتش درین خرمن زنی
ای زبان هم گنج بی‌پایان توی/ ای زبان هم رنج بی‌درمان توی
ظالم آن قومی که چشمان دوختند/ واز سخنها عالمی را سوختند
عالمی را یک سخن ویران کند/ روبهان مرده را شیران کند:oops: (اثر پروانه ای مولوی:p:rolleyes:!)​
ما که ترک خوردیم
731.gif

منم سال خوبیو براتون آرزو میکنم (جمله ی کلیشه ای)

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
حالا که هرکی به هرکیه
منم اصغریه برج سازی دارم
سالی 5 میلیارد هم سودمه
کلا ناراضیم کمه میخوام بیشترش کنم کسی ایده ای نداره؟
ماشینم هم بو گاو میده ببخشید همون بوگاتی
و قصد دارم درآمد یک سالمو بدم برای احداث درمانگاه برای نگهداری از آدماهای توهمی مثل خودم کسی ایده ای نداره؟ دی:

panda2

Registered User
لایک‌ها
332
ایمان دست مریزاد به این همه حوصله که میزاری واسه دوستان مینویسی

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
99.999 درصد کسانی که تو ایران درآمد بالای 5 میلیون دارن به خاطر وعظ خوب خانوادشونه که سرمایه دارن و با توجه به ایران که توش رانت و دلال بازی زیاده سود زیادی میبرند
مثلا اگه 1 میلیارد بهت بدن ماهی حداقل 20 تا 100 میلیون کاسب میشی

بقیه هم که کارگر کارمند کاسب هستند همون ماهی 500 یا 1 یا نهایتش 2 تومان درآمد دارند

Mr.Diyaco

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
من توی کار پخش محصولات مصرفی بیمارستانی هستم
والــا درآمد خالص من برج 12 >>> 4,700,000 تومن فروش به مراکز درمانی و داروخانه ها بود + 6,000,000 تومن هم از فروش توی اینترنت نصیب من شد که اگر هزینه هامو کم کنم به 4 یا 4200 میرسه .... پدر من هم چندان سرمایه دار نبوده و نیست
درآمد برج 11 چندان چنگی به دل نزد البته ‍! حساب کردم ته پولی که برام موند 2 تومن بود
برج 10 خوبــــ بود البته .... و این داستان ادامه دارد ...

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سلام
من توی کار پخش محصولات مصرفی بیمارستانی هستم
والــا درآمد خالص من برج 12 >>> 4,700,000 تومن فروش به مراکز درمانی و داروخانه ها بود + 6,000,000 تومن هم از فروش توی اینترنت نصیب من شد که اگر هزینه هامو کم کنم به 4 یا 4200 میرسه .... پدر من هم چندان سرمایه دار نبوده و نیست
درآمد برج 11 چندان چنگی به دل نزد البته ‍! حساب کردم ته پولی که برام موند 2 تومن بود
برج 10 خوبــــ بود البته .... و این داستان ادامه دارد ...
راجع یه کارتون بیشتر توضیح میدید؟
این مواد مصرفی رو از کارخونه هامیگیرید یا از وارد کننده؟

Sent from my F**king life

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
من نمیدونم چیجوریه
همه پولدارن
همه بالای پنج تو ماه دارن اینجا چیکار میکنن
ما یه مغازه داریم ۴۰ تومن اینطورا سرمایه داره ماهی ۲ تا ۳ تومن سود میده دیگه تهه تهش
دوستان چیجوری دارن از اب کره میگیرن ماهی ۱۰ تومن در میارن نمیدونم والا
والا داداش در مرحله اول
شما باس پولدار باشید تا درامد داشته باشی
بعدم بلد باشی کار کنی
وقتی کارخونه بزنی با ۱.۵ میلیارد ماهی ۲۰،۳۰ میلیون بهت بده عملا داری ضرر میکنی چون سود بانکیش همین حدودا و بالاتره و واقعا خرابکاری کردی
چون اون سرمایه باید حداقل ۵۰ تا سود بده
بایس گرگ باشی
و در اخر باید دلالی یاد بگیری
نه اجاره
نه مالیات
نه اب برق گاز نه هیچی
الان مغازه تو پاساژ ها یا جای درست حسابی داره سالی ۲۰،۳۰ تومن مالیات میده اما دلال چی؟؟؟
خلاصه اینکه ببین چیکار بلدی اول
چقدر پول و وقت و انگیزه و حوصله داری چون ممکنه ۶ ماه از جیب بخوری و حوصلت سر بره ول کنی داستان رو
بعدم راه ادمای موفق رو برو اگر دست توش زیاد نبود
دست زیاد باشه سخت میشه و کم سودتر

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
دوستان ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم ولی با موضوع تاپیک مرتبط هست
میگم منی که ماهانه 10 الی 20 میلیارد درآمد دارم کجا اعلام کنم ؟؟؟
:general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711:

افتکم!

Registered User
لایک‌ها
376
من نمیدونم چیجوریه
همه پولدارن
همه بالای پنج تو ماه دارن اینجا چیکار میکنن

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
آقا 5 تومن در ماه درآمد خیلی زیادی نیست. شما میری تو خیابون دور و برت رو یه نگاهی بکن ، از هر 3 تا ماشین یکیش بالای 100 تومنه. حالا از 100 هزار تا کاربر پی تی 100 تاشون گفتن درآمد بالای 5 تومن داریم چیز عجیبی نیست;)

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
آقا 5 تومن در ماه درآمد خیلی زیادی نیست. شما میری تو خیابون دور و برت رو یه نگاهی بکن ، از هر 3 تا ماشین یکیش بالای 100 تومنه. حالا از 100 هزار تا کاربر پی تی 100 تاشون گفتن درآمد بالای 5 تومن داریم چیز عجیبی نیست;)
داداش این چه حرفیه گفتم کسی که پول داره پول واسش راحت در میاد
اخه جدا من یا هر کسی که ۵ تا ۱۰ میلیون در امد داشته باشم
ماشین زیر پام ۱۰۰ میلیون باشه
الان این موقع سال تو تعطیلی در این موقع از روز در پی تی پست میدم یا دارم عشق و حال و کیف دنیارو میکنم در کیش و شمال و یا کشورهای خارجی؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دوستان ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم ولی با موضوع تاپیک مرتبط هست
میگم منی که ماهانه 10 الی 20 میلیارد درآمد دارم کجا اعلام کنم ؟؟؟
:general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711::general711:
شما اعلام نکنی به نفعته

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
الان این موقع سال تو تعطیلی در این موقع از روز در پی تی پست میدم یا دارم عشق و حال و کیف دنیارو میکنم در کیش و شمال و یا کشورهای خارجی؟

خداییش ماهی 5 میلیون زیاد نیست ، یه سال پسنداز کنی بتونی یه 206 بخری

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
شما اعلام نکنی به نفعته
عزیز من فقط میخوام اعلام کنم ماهانه راحت 10 الی 20 میلیارد درامد دارم :general707::general707::general707::general707:
نخواستم که شغلمو فاش کنم

افتکم!

Registered User
لایک‌ها
376

والا یبار دیگه همین بحث شد ، من توی همین تاپیک جواب دادم ..پستم هنوز هست:D. همه میلیادرهای دلاری توی فیسبوک و شبکه های اجتماعی هستن. آخه مسافرت و تفریحات دیگه چه ربطی به پی تی داره. پی تی هم یجور تفریحه خب:D
بعدشم الان تقریبا تمام پزشکهای متخصص و داروسازها و مدیرهای میانی و کسبه معمولی -سوپرمارکت و آژانس- و بنگاه و غیره بالای 5 تومن در ماه درآمد دارن. 5 تومن قدیما خیلی پول بود. الان پول یه دوچرخه کورسیه:D
من متوسط درآمدم بیشتر از ماهی 10-15 تومنه. الان هم اینجا هستم در خدمت شما :D. اگر دوست نداری برم مسافرت :p. خسته شدم این ماه آخری از بس کار کردم ، الان میخوام فقط بشینم استراحت کنم ، حال مسافرت رفتن ندارم ...تازه همه جاده ها هم شلوغه:confused:

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
والا یبار دیگه همین بحث شد ، من توی همین تاپیک جواب دادم ..پستم هنوز هست:D. همه میلیادرهای دلاری توی فیسبوک و شبکه های اجتماعی هستن. آخه مسافرت و تفریحات دیگه چه ربطی به پی تی داره. پی تی هم یجور تفریحه خب:D
بعدشم الان تقریبا تمام پزشکهای متخصص و داروسازها و مدیرهای میانی و کسبه معمولی -سوپرمارکت و آژانس- و بنگاه و غیره بالای 5 تومن در ماه درآمد دارن. 5 تومن قدیما خیلی پول بود. الان پول یه دوچرخه کورسیه:D
من متوسط درآمدم بیشتر از ماهی 10-15 تومنه. الان هم اینجا هستم در خدمت شما :D. اگر دوست نداری برم مسافرت :p. خسته شدم این ماه آخری از بس کار کردم ، الان میخوام فقط بشینم استراحت کنم ، حال مسافرت رفتن ندارم ...تازه همه جاده ها هم شلوغه:confused:
چرا نمیری مسافرت مرد؟اینجا چه میکنی

افتکم!

Registered User
لایک‌ها
376
چرا نمیری مسافرت مرد؟اینجا چه میکنی

مسافرت توی فصل تعطیلات رو دوست ندارم. البته کلا از مسافرت خوشم نمیاد. تا مجبور نشم پام رو از تهران عزیز بیرون نمیذارم :D... والا بخدا.. اینجا نشستم راحت و آسوده ،همه چی مهیا .... هتل بهتر از خونه هم مگه داریم اصلا ؟:D

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
مسافرت توی فصل تعطیلات رو دوست ندارم. البته کلا از مسافرت خوشم نمیاد. تا مجبور نشم پام رو از تهران عزیز بیرون نمیذارم :D... والا بخدا.. اینجا نشستم راحت و آسوده ،همه چی مهیا .... هتل بهتر از خونه هم مگه داریم اصلا ؟:D
خداییش خودم به شخصه تهران در عید به شدت دوست میدارم و به شدت دوست دارم بمونم اما حیف از فشار های وارده از طرفین اما نمیشه منکر این شد که خارج از ایران چیز دیگریست واقعاااااا

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
عزیز شغل اصلی شما چیه ؟؟؟
درسته که من یک میلیادر هستم اما برای تفریح میپرسم :D:D:D

افتکم!

Registered User
لایک‌ها
376
خداییش خودم به شخصه تهران در عید به شدت دوست میدارم و به شدت دوست دارم بمونم اما حیف از فشار های وارده از طرفین اما نمیشه منکر این شد که خارج از ایران چیز دیگریست واقعاااااا

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
خارج از ایران...من شهرهای پیشرفته امریکا رو برای زندگی کردن دوست دارم نه برای مسافرت 2 هفته ای و خرید ضرب العجلی. از لحاظ طبیعت و زیبایی بصری هم من توی پیرینه و مایورکا که از همه دنیا توریست میاد چند سال زندگی کردم ، عاشق سبزه و گل و ساحل قشنگ و کوه و گاو و گوسفند و دهات نیستم کلا:D

بالا