برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان به نظرتون دامنه wallpaperhd تو ذهن میمونه ؟ :general505:

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
دوستان تاپیک زیر راسته؟میشه از cpu طلا به دست آورد.ولی مقدارش اینقدر هست که بشه به عنوان شغل و درآمد بهش نگاه کرد؟
http://forum.persiantools.com/threa...-روش-خانگی-و-صنعتی-بازیافت-طلا-و-نقره.554067/
اگه سود داشت گزینه بهتری از مواد مخدر هست.
@aalireza439 شما که گرگانی منم شهرستان همسایه.بیا به جای مواد مخدر بزنیم تو کار این؟:D:general707:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان تاپیک زیر راسته؟میشه از cpu طلا به دست آورد.ولی مقدارش اینقدر هست که بشه به عنوان شغل و درآمد بهش نگاه کرد؟
http://forum.persiantools.com/threads/شغل-پر-در-آمد-و-کمیاب-که-در-انحصار-افراد-کمی-قرار-دارد-به-دو-روش-خانگی-و-صنعتی-بازیافت-طلا-و-نقره.554067/
@aalireza439 شما که گرگانی منم شهرستان همسایه.بیا به جای مواد مخدر بزنیم تو کار این؟:D:general707:
واقعا به نظر شما ایشون اگه طلا استخراج میکرد میامد اینجا آموزش استخراج بفروشه و به 25 تا 35 تومن راضی میشد ...

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
واقعا به نظر شما ایشون اگه طلا استخراج میکرد میامد اینجا آموزش استخراج بفروشه و به 25 تا 35 تومن راضی میشد ...
تو اصل موضوع میشه طلا استخراج کرد.ولی فکر نکنم در حدی باشه که پول برد های خریداری شده در بیاد

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
http://forum.persiantools.com/threads/شغل-پر-در-آمد-و-کمیاب-که-در-انحصار-افراد-کمی-قرار-دارد-به-دو-روش-خانگی-و-صنعتی-بازیافت-طلا-و-نقره.554067/

تو اصل موضوع میشه طلا استخراج کرد.ولی فکر نکنم در حدی باشه که پول برد های خریداری شده در بیاد

یاد جوونیام افتادم به فکر گنج و طلا :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
به این کار میگن قالکاری ، در موردش تو اینترنت زیاد مطلب میتونی گیر بیاری ، :general210:
بردهای جدید رو که نمیارن بخرن و بسوزونن که ازش طلا بردارن :eek:
آش زیاد دهن سوزی هم نی :general510:
بعداً اگه هسش بود بازم در موردش میگم ، که ملزومات کارش چیه و .... :cool:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
یاد جوونیام افتادم به فکر گنج و طلا :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
به این کار میگن قالکاری ، در موردش تو اینترنت زیاد مطلب میتونی گیر بیاری ، :general210:
بردهای جدید رو که نمیارن بخرن و بسوزونن که ازش طلا بردارن :eek:
آش زیاد دهن سوزی هم نی :general510:
بعداً اگه هسش بود بازم در موردش میگم ، که ملزومات کارش چیه و .... :cool:
بری تو رودخانه یه صافی بگیری سنگ طلا پیدا کنی :دی

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
دوستان به نظرتون دامنه wallpaperhd تو ذهن میمونه ؟ :general505:
زیباست:)

با این راست کلیک کسی کار کرده؟
نه ;)

باید بررسی بشه توی هر برد چقدر هست، خوب میری دم کامپیوتری ها برد دست دوم، سوخته و ... میگیری :general703:

کجا دامین ثبت کنم با ایران مشکل نداشته باشن؟
طلا هاست ;) قسمت ثبت تیک گزینه اسمی از ایران نباشد رو بزن

hamedkhatar

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
اگه کسی بخواد یه سایت واسه دانلود نرم افزار و ... بزنه باید از کجا هاست حجم بالا و ارزون بگیره که البته تو آمریکا هم غیر قانونی باشه که نبندن؟
چون چند سال پیش یه هاست نامحدود آمریکایی خریدم بعد آفیس رو گذاشتم کلی هم دانلود شد از خود خارج بعد نامردا بستش
الان این دوستانی که کار میکنند از کجا هاست دارند؟
و کلا چقدر هرینه باید کرد؟
ممنون

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
@ali-ahmari & @miladgraph & @zgg123 & @brand2 و بقیه دوستان :D

الان دقیقاً همین لباس که 2 تا سایز رو الان دارم که اصل ترک هستش جنسش نخی هست و .... رو از اهل فن ( مادر، همسر ، دوس دختر و ..... ) بپرسید ببینید که تو بازار شبیه این جنس رو که اصل ترک باشه رو چند میفروشن
بعد بیاین قیمت بگین و منم میگم همین رو تو فروشگاه چند خواهم گذاشت :general707:

مشاهده پیوست 630838
آقا امروز صبح گذرم به مغازه ی خیلی شیک افتاد، نه چندان خوش جا، و نه چندان معروف. در اون قسمت بیشتر ساعت فروشی و کتاب فروشی هستن، اصن این تک بود. ولی منظقه گرونیه، یعنی جنس ارزون معمولا پیدا نمیشه، حدودا شبیه این رو دیدم، روش زده بود 85، ولی راحت میشد تا 75 راضیش کرد. من خودم طرفدار این هستم که انواع جنس در اینترنت اروزن ترش پیدا بشه. ولی یه مشکلاتی پیدا میشه. ممکنه مشتری فکر که جنس فرق داره. مثلا میتونید بگید در صورت اینکه جنس نامرغوب باشه، میتونید پس بیارید. یا ..... البته همه جنسی نه، مثلا جنس شما میگی اصل هست ولی برای مثال همین آلمو والت، الان دارن تو مترو میفروشن 2.000 تومن :general707::general707::general707: تعجب کردید؟ جای تعجب نداره. ابتدا که اومده بود قیمتش 28 ت بود، بعد توی اینترنت شد 18ت عمده فروش میداد 8ت مغازه فروش میداد 10ت بعد مغازه فروش شد 5ت حالا مترو 2ت، چند وقت دیگه به قول یکی از دوستان توزیعش رایگان میشه:D ولی کلا مثال فرق داست:D یه قیمت معقول باشه بهتره، جوری که عمده فروش بتونه فعالیت کنه، ولی بین رقبا قیمت هاتون خوب باشه

hamedkhatar

Registered User
لایک‌ها
23
درضمن این سایت منه
http://it-pros.ir/
متخصصین یه نگاه بندازن نظر بدید به نظرتون این کار میگیره؟
البته هنوز خیلی محصول هست که باید اضافه بکنم هنوز یک ماه نشده که سایت راه افتاده
به نظرتون این فروش نرم افزار و فیلمهای آموزشی به زبان اصلی بعد از چه مدت میتونه به فروش خوب برسه؟ اصلا میرسه؟
دوستان حتما نظراتتون رو بدید
ممنون

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
@siavashx @Fereydoon74 @ali-tahmasb @miladgraph @Web-Master @hitup @zgg123 @k-boy و سایر دوستان و بستگان
شما هم کاهش بازدید داشتید؟ من امروز نسبت به دیروز 50 درصد کاهش بازدید داشتم:general607:
:D نه داداش، مال ما رو به افزایشه. حدودا 20 درصد افزایش داشتیم :)

درضمن این سایت منه
http://it-pros.ir/
متخصصین یه نگاه بندازن نظر بدید به نظرتون این کار میگیره؟
البته هنوز خیلی محصول هست که باید اضافه بکنم هنوز یک ماه نشده که سایت راه افتاده
به نظرتون این فروش نرم افزار و فیلمهای آموزشی به زبان اصلی بعد از چه مدت میتونه به فروش خوب برسه؟ اصلا میرسه؟
دوستان حتما نظراتتون رو بدید
ممنون
دوست عزیز پیشنهاد میکنم وی پی اس بگیر، خیلی بهتره. از یه دیتاسنتر وارز. ولی من ندیدم گیر بدن، من خودم از رداستیشن انگلیس و کراسینگ آمریکا داشتم قبلا، برای این فایل ها گیر نمیدن اصن. خواستی بگو آدرس سایت بهت معرفی کنم;)

hamedkhatar

Registered User
لایک‌ها
23
:D نه داداش، مال ما رو به افزایشه. حدودا 20 درصد افزایش داشتیم :)

دوست عزیز پیشنهاد میکنم وی پی اس بگیر، خیلی بهتره. از یه دیتاسنتر وارز. ولی من ندیدم گیر بدن، من خودم از رداستیشن انگلیس و کراسینگ آمریکا داشتم قبلا، برای این فایل ها گیر نمیدن اصن. خواستی بگو آدرس سایت بهت معرفی کنم;)

خوب vps هزینش بالاست نه؟
چقدر باید هزینه کرد؟
آره چند تا سایت خوب معرفی کنید
چرا میبندند من تجربش رو داشتم دیگه وقتی هم ببندند همه زحمتهات به فنا میره
فکر کنم از اینجا خریدم مطمعن نیستم:
http://www.bluehost.com/

در مورد سایتم نظر ندادید :general406:

بالا