برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

uocabed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیمه عمر فقط واسه فونت اگر باز کنید خوبه
اینکه چند سال دیگه مثلا سی سال یک میلیارد هم بدن به درد خودشون میخوره
اگر هدف سرمایه گذاری هست خب به جای پرداخت ماهیانه هر چند ماه یکبار یک سکه بخرید بزارید کنار بعد سی سال کلی سکه طلا دارید با نرخ روز
من یکی باز کردم الان بیمه توسعه پول نداره بازخرید منو بده
http://forum.persiantools.com/threads/کمک-بیمه-توسعه-پول-منو-نداره-بده-چکار-کنم-؟.585556/
از نظر سوددهی و برداخت خسارت بهترین بیمه عمر برای کارآفرین هستش.

uocabed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیمه پارسیان، اگه برا سود میخوای ونه برای فوت.با سرمایه فوت سه میلیون تومن و پرداخت حق بیمه یکساله
اگر سود خوب میخوای بیمه کارآفرین . اگر شخصی هم کارگر هست و از نظر ازکارافتادگی یا قطع عضو نگرانی داره بیمه باسارگاد.

uocabed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما دوستان عزیز ماهیت شرکتهای بیمه رو با بانک ها اشتباه گرفتین . شما دارین بیمه عمر و سرمایه گذاری میخرین نه بیمه سرمایه گذاری . ما در اصل داریم محصول عمر میفروشیم .
شما که در کار بیمه هستین باید درک درست در بیمه گذار و جامعه ایجاد کنین ، شمایی که برای شکستن تورم نمیدونین باید از ضریب افزایش سالانه استفاده کنین دگه چه انتظاری از افراده عادی باید داشته باشیم . این دوستمون ماهی 30 هزار تومان میدن یعنی برابر با یک پرس غذای تقریبا معمولی ( شما که مشهد هستی قیمتا رو حتما داری ) و بعد شما با این تورم پیشنهاد پرداخت این مبلغ رو به بیمه گذار میدی ؟ این دوستمون با منطق بیمه کردن خودشون رو و بخش بیمه براشون خیلی پر اهمیت بوده ولی کسی که بدنبال سرمایه گذاری هست و بیمه هم در کنارش میخواد من هیچوقت بهش نمیگم ماهی 30 هزار تومان بده .
بابت کارمزد ، تقریبا کارمزد این بیمه دوستمون در ماه اول از سال اول چیزی برابر با 9000 تومان هست که در برابر اجاره دفتری که الان حداقل ماهی 1000000 تومان هست خیلیه !! بیمه های عمر زمانی سود دارن که تجمیعی باشن ( مثلا تعداد 1000 تا ) و اون زمان شاید سود خوبی داشته باشن .
کاملا با مهرداد موافقم .

uocabed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیمه پارسیان، اگه برا سود میخوای ونه برای فوت.با سرمایه فوت سه میلیون تومن و پرداخت حق بیمه یکساله
بیمه کارآفرین سود بالایی داره و هرچقدر بیشتر سرمایه گذاری کنی در بایان نتیجه ی بهتری داره.و نظر من 1/400/000تومان سالانه بدون تعدیله.

uocabed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.

با توجه به گستردگی بیمه های عمر در ایران ، میخوام بدونم بهترین موسسه ای که بیمه عمر داره کدومه

سامان ، پاسارگاد ، ایران ، آسیا و ....

لطفاً نظرات و تجربیات رو بگید صرف نظر از اینکه ممکنه خودتون نمایندگی داشته باشید :blush:
از نظر سود دهی کارآفرین از همه سود بیشتری داره ولی برای کارگران عزیز که احتمال از کارافتادگی یا قطع عضو دارند بیمه ی باسارگاد.

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
دوست عزیز سود کارآفرین چقدر هست؟سوالایی که از نماینده کارآفرین کردم رو شما بزرگواری میکنین پاسخ بدین؟

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
بيمه دانا از همه عالي تره

uocabed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بستگی داره توقع و خواست شما از بیمه ی عمر چی باشه.
اگه سود و بازنشستگی بیشتر میخواید بیمه ی کارآفرین . ما . آسیا بیمه های خوبی هستند.
اگر از بابت قطع عضو یا از کارافتادگی نگرانی دارید بیمه ی باسارگاد بهتره.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
کدام بیمه شخص ثالث از همه ارزونتر میده و تخفیف بیشتر از تخفیفات عدم خسارت میده؟

soheilds156

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خوبم از اینکه به فکر آینده هستین واقعا خوشحال هستم. من به عنوان مشاور و بازاریاب چندین شرکت ازجمله پاسارگاد -پارسیان-ایران-و سامان میتوانم بگم یکی ازبهترین بیمه نامه هایی که میتوانید بهترین پول را در آینده نصیب خود بکنید بیمه سامان است-بیمه عمر پاسارگاد موقعی پول رو پرداخت میکنن که شما فوت یا حادثه ای برای شما پیش بیاید.به همین علت هست که میگن هر ما25000تومن بدین شما رو بیمه میکنیم بعد حق بیمه گری 100000هزار تومن از شما تویکسال تو جیب مبارک نماینده میره پس فقط شما 120000تومن پرداخت کردین سال بعد هم همینطوری.تنها کمکی به شما دوستان میتوانم بکنم با ایمیل من در تمای باشید تا کاملا راهنمایی کنم تا بهترین سرمایه گزاری را انجام بدین[email protected]

ramz60

Registered User
لایک‌ها
47
سود پرداختی تنها یکی از شاخص هاست. عوامل بسیاری برای انتخاب یک شرکت بیمه وجود دارد. یکی از مهمترین عوامل وضعیت توانگری مالی شرکتها است. پیشنهاد می کنم گزارشهای بررسی وضعیت صنعت بیمه را که هر ساله بیمه مرکزی منتشر می کند را مطالعه کنید و ببینید چه شرکتهایی در وضعیت سطح یک توانگری هستند. سطح یک توانگری یعنی شرکت های مذکور توانائی ایفای تعهدات خود در مقابل بیمه گذاران و صاحبان حقوق آنها را دارند. البته بيمه گذاران بايد در انتخاب بيمه گر خود علاوه بر سطح توانگري، سطح خدمات رساني هر شرکت، مانند تعداد شعب، شبکه فروش و گستردگي خدمات در سطح کشور را نيز مورد توجه قرار دهند.

Last edited:

samanehmoli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هرروز استعلام ها رو از این لینک میگیرم . با این مدت و مبلغی که گرفتم ، در آخر حداقل با سود 18% تضمینی ، 144,876,834 ریال یکجا میدن و بصورت مستمری بستگی به مبلغ درخواست شما داره . ولی این سود حداقل سود هست و شاید سود بالاتر رود مثل 26.2% .
نماینده بیمه ما، سلام
درمورد جدول محاسبه در لینک ارسالی شما سوال داشتم
به نظرم رسید جای سر تیتر اندوخته 18 ٪ با سرتیتر ارزش بازخرید جابجا شده. چون در شرایط فعلی اندوخته 18٪ بالاتر از اندوخته 22 و 25 درصدی است. لطفا راهنمایی بفرمایید که من اشتباه متوجه شدم یا ....؟
سوال دوم اینکه اندوخته ها مثلا 18٪، 18 درصد از چه مبلغی را حساب میکند؟ درواقع فرمول ساده محاسبه درصد اندوخته چیست؟
سوال سوم - با توجه به ارقام پیش فرض جدول تا 5 سال اول درصورت بازخرید، مبلغ دریافتی کمتر از حق بیمه های پرداختی می باشد، درست برداشت کردم؟

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
نماینده بیمه ما، سلام
درمورد جدول محاسبه در لینک ارسالی شما سوال داشتم
به نظرم رسید جای سر تیتر اندوخته 18 ٪ با سرتیتر ارزش بازخرید جابجا شده. چون در شرایط فعلی اندوخته 18٪ بالاتر از اندوخته 22 و 25 درصدی است. لطفا راهنمایی بفرمایید که من اشتباه متوجه شدم یا ....؟
سوال دوم اینکه اندوخته ها مثلا 18٪، 18 درصد از چه مبلغی را حساب میکند؟ درواقع فرمول ساده محاسبه درصد اندوخته چیست؟
سوال سوم - با توجه به ارقام پیش فرض جدول تا 5 سال اول درصورت بازخرید، مبلغ دریافتی کمتر از حق بیمه های پرداختی می باشد، درست برداشت کردم؟
سلام دوست بزرگوار
پاسخ اول : من چندین بار تست کردم و همچین مشکلی وجود نداشت . اگر بزرگواری بفرمایید مجدد تست نمایید در صورت مشکل عکسی از آن را قرار دهید ممنون میشم .
پاسخ دوم : شما مبلغی که پرداخت میکنین درصدی برای پوششهای ارائه شده کسر میگردد و مابقی بصورت مشارکت در پروژه های شرکت ، برای شما سرمایه گذاری میشود و درصدی از سود به شما تعلق می گیرد ( تقریبا نود درصد ) .فرمولی که فرمودین تقریبا خیلی پیچیده هست .
پاسخ سوم : مبلغ بازخرید در پنج سال اول به نسبت درصد کمتر از سود آن ها در آن سال میباشند و بعد از پنج سال 100 سود شما به شما برگشت داده میشود . اما حق بیمه پرداختی شما به نسبت پوششهای انتخابی ، هزینه از آن کسر و مابقی بصورت مشارکت در پروژه برای شما سرمایه گذاری میشود . ممکن است بعد از کمتر از 5 سال سود در نظر گرفته شده از حق بیمه پرداختی شما بیشتر شود و اینها همه بستگی به مبلغ حق بیمه و پوششهای درخواستی دارند .

samanehmoli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست بزرگوار
پاسخ اول : من چندین بار تست کردم و همچین مشکلی وجود نداشت . اگر بزرگواری بفرمایید مجدد تست نمایید در صورت مشکل عکسی از آن را قرار دهید ممنون میشم .
پاسخ دوم : شما مبلغی که پرداخت میکنین درصدی برای پوششهای ارائه شده کسر میگردد و مابقی بصورت مشارکت در پروژه های شرکت ، برای شما سرمایه گذاری میشود و درصدی از سود به شما تعلق می گیرد ( تقریبا نود درصد ) .فرمولی که فرمودین تقریبا خیلی پیچیده هست .
پاسخ سوم : مبلغ بازخرید در پنج سال اول به نسبت درصد کمتر از سود آن ها در آن سال میباشند و بعد از پنج سال 100 سود شما به شما برگشت داده میشود . اما حق بیمه پرداختی شما به نسبت پوششهای انتخابی ، هزینه از آن کسر و مابقی بصورت مشارکت در پروژه برای شما سرمایه گذاری میشود . ممکن است بعد از کمتر از 5 سال سود در نظر گرفته شده از حق بیمه پرداختی شما بیشتر شود و اینها همه بستگی به مبلغ حق بیمه و پوششهای درخواستی دارند .
با تشکر از پاسخگویی شما
اگر امکان داره یکی از نمایندگی های تهران رو به من معرفی بفرمایید که کارشناسان با اطلاعات و با صبر و حوصله ای داشته باشه، ( مثل خود شما) که توانایی مشاوره دقیق در مورد نحوه پر کردن فرم ثبت نام اولیه رو داشته باشن.( دفتر نماینگی شما ظاهرا تهران نیست..)

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
کدام بیمه شخص ثالث از همه ارزونتر میده و تخفیف بیشتر از تخفیفات عدم خسارت میده؟
کدامش رو نمیدونم فقط میدونم نوین 5 درصد تخفیف داره
اگه مشهد هستی میتونم معرفیت کنم برات قسطی بزنند هم ایران هم نوین

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
آشنا تو بیمه زیاد دارم ولی یک چیز بگم بیمه عمر اصلا تو ایران جواب نمیده با خود بازاریاب ها هم صحبت میکنم میگن ما مجبوریم این کار رو بکنیم چون راه نون خوردنمونه وگرنه خودمون میدونیم بیمه عمر تو ایران کشکه حداقل 10 نفر ور تو بیمه های مختلف میشناسم حتی یک نفرشون خودش رو بیمه عمر نکرده خودشون اعتراف میکنند فایده نداره البته برای کسانی که اهل پول جمع کردن نیستن و شغل های خطرناک دارن خوبه و اگه شانس باهاشون یاری کنه و یه تورم 150 درصدی دوباره گریبان گیر مردم نشه میتونه خوب باشه

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
ممنون دوست عزیز نه مشهد نیستم،فقط این تخفیف بیمه برای تمام شعب هست یا شعبه ای که شما پیدا کردین؟
از بیمه پارسیان و توسعه و دی و کوثر اطلاع ندارین چقدر تخفیف داره؟

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
ممنون دوست عزیز نه مشهد نیستم،فقط این تخفیف بیمه برای تمام شعب هست یا شعبه ای که شما پیدا کردین؟
از بیمه پارسیان و توسعه و دی و کوثر اطلاع ندارین چقدر تخفیف داره؟
این 5 درصدی والا کل مشهد داره الان که پیگیر شدم گفت برای خدرو های مدل پایین مثل پراید و پیکان نیست برای بعضی خودرو ها هست باید دقیق بپرسید ببینین ماشین شما هم میشه یا نه

بالا