برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت به آلمان ولی بدون هدف

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
فکرشو نکن. زبان رو یک ساله نمی تونی یاد بگیری :)
کی گفته شما زبان رو می تونی یک ساله یاد بگیری ؟!
برای زندگی باید چند سال بری زبان. چیزهایی که بعد از یک سال یاد می گیری اصلا به دردت نمی خوره و یک سری چیزهای چرت و پرته.
دوست عزیز میشه 1 ساله وکمتر بستگی به تلاش خود شخص هم داره
دوست من هنوز 1 سال هم نشده رفته آلمان تو بخش فنی dell مشغوله

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
فکرشو نکن. زبان رو یک ساله نمی تونی یاد بگیری :)
کی گفته شما زبان رو می تونی یک ساله یاد بگیری ؟!
برای زندگی باید چند سال بری زبان. چیزهایی که بعد از یک سال یاد می گیری اصلا به دردت نمی خوره و یک سری چیزهای چرت و پرته.
من الان خودم 1 ساله دارم آلمانی میخونم و با اطمینان بهتون میگم کسی که هدفش رفتن باشه تو یک سال میتونه یاد بگیره
اگه کلاس فشرده بره حدود 1 سال و کلاس عادی بین 1.5 تا 2 سال و به جز کلاس هم باید تمرین کنه و شبکه های آلمانی ببینه
ولی باز هم میگم کسی که هدفش رفتن به آلمان یا یه کشور آلمانی زبان باشه اینجوری میتونه یاد بگیره
و الا من 1 ساله دارم میخونم چون فعلا بی هدف دارم میخونم و درسای قبلی رو تکرار نمیکنم خیلی چیزا یادم رفته.

ولکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دیگه از روس ها که بی روح تر نیستن شما که عشق روسیه ای نباید این حرفو بزنی
تو تاپیک بغلی میگفتی بهترین کشور واسه پناهندگی روسیه هست
ببین دوست من هر کشوری خصوصیاتی داره...ولی همیشه بین بد وبدتر باید بد رو انتخاب کرد...کسایی که میگن خروج از ایران خوبه..یه سوال..خودشون تا حالا پاشونو تو همین کربلا گذاشتن ؟؟اونوقت واسه ما دم از آلمان میزنن..من به اندازه موهای سرتون دوست داشتم که رفتن خارج و برگشتن...در ضمن آسمون همه جا آبیه...چه بهتر آدم تو وطنش جون بده...من کارم جور شد میخاستم برم روسیه با این که تنها عشقم روسیه بود..ولی ایران رو ترجیح دادم...لطفا کسایی نظر بدن که تجربه رفتن تا دوشهر اونطرف تر رو داشتن..

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
من جات بودم میرفتم.چی از این کشور دیدین شما که این شرایط براتون پیش میاد و دو دل هستین
من اگه این شرایط رو داشتم 1 ثانیه هم معطل نمیکردم میرفتم
شما 24 سالته سن خوبی هم هست نسبتا"
من دوبار این شانس بهم یار بود که برم و بنا به دلایلی نتونستم برم که واقعا" حسرتشو میخورم الان منتظر سومی هستم اگر شانس یار کنه حتما میرم

جانور

Registered User
لایک‌ها
447
به نظرم شما نرو . وژدانی برات بهتره. اونجا دلتنگی داری . پدر و مادر و نزدیکی نداره.
میری اونجا سردرگم میشی . هدف فولادین میخواد برای غربت .

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
هر چند دلتنگي و ... بعد چند ماه از بين ميره ولي در كل انگيزه بالا لازم داره و پشتكار. وگرنه بر ميگردي ايران و مثل خيلي هاي ديگه از اونجا بد ميگي و ميگي هي جا ايران نميشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
بعضی دوستان میگن برو یکسال بمون انگار میخاد بره تا جمکران...میخواد بره آلمان...اگر بری اونجا در عرض چندماه خودکشی میکنی...کشورهای اروپایی کشور های بی روحی هستند...اما اگه آلمانی بلدی وضعیت فرق میکنه...من هم چند وقت پیش بهم گفتن برو مسکو...ولی روسیم ضعیف بود و عشق به وطن نرفتم...من دو ماه آذربایجان بودم وقتی برگشتم تو فرودگاه امام میخواستم از خوشحالی بمیرم...افسر فردگاه فکر کرده بود چیزی خوردم...نرو...چه برلین چه لندن چه پاریس..نرو که پشیمون میشی
چه مقایسه ی جالبی بین آذربایجان و روسیه و لندن و پاریس کردی!!!البته از روسیه بی روح بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.
مطمئن باش اکثر کسایی که برمیگردن عرضه ی زندگی تو اون کشور نداشتن.منم همه ی کسایی که میشناسم رفتن برنگشتن به غیر از یکیشون که عشق به وطن(عرضه ی موندن نداشت)داشت.البته منظورم کشورهایی مثل روسیه و آذربایجان نیست!

.:kamran:.

Registered User
لایک‌ها
95
البته عشق به وطن چیزه دیگه ای هست ... نمیشه آدم بره توی یه کشور و در رفاه نسبی باشه ولی ببینه هم وطنش داره نون به قیمت روز میخوره و هر هر روز بدبخت تر میشه ...

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
به نظر من بهتره حتما بری اما به هیچ وجه عجله نکن و کاملا تحقیق کن و نیاز هایی که لازمه رو برطرف کن مثلا همین جا تا میتونی المانی یاد بگیر همچنین در مورد شغل هایی که میتونی توشون کار کنی هم تحقیق کن که دیگه رفتی اونور تازه به فکر اینکه چی کار میتونم بکنم نباشی. کلا یک نقشه ی جامع داشته باش که بدونی داری چیکار میکنی و اینجوری نباشه که تازه وقتی رفتی اونجا شروع کنی به تطبیق دادن خودت مثل چمدونی که باید قبل مسافرت ببندی و پیش بینی کنی که چی چیزی به کارت میاد تو هم باید در این مورد تمامی احتمالات رو در نظر بگیری.
در مورد قربتو این جور چیز ها هم اصلا نگران نباش مطمعنا بدتر از کشور خودمون نمیشه زبان و فرهنگشون رو که یاد بگیری دیگه کاملا برات عادی میشه . هروقت که این جور فکر هایی به سرت زد یه لحضه قیمت دلار و یو رو رو تو ایران چک کن حالت دوباره سر جاش میاد تازه اگه اینم در نظر بگیری که محصول اصل هم تو کشور تقریبا میشه گفت نداریم (بعضی چیزا اصلا تقلبیش رو هم نداریم) دیگه فکر نکنم همچین چیزی دیگه به ذهنت برسه.

خلاصه از ما گفتن بود فقط به فکر خودت نباش چند وقت دیگه که تشکیل خوانواده دادی به فکر بچه هات هم باش.

در هر صورت اگه نخواستی بری مارو معرفی کن به جاش برات میسپورم تا هفت پشم برات دعای خیر کنن.:D

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
البته عشق به وطن چیزه دیگه ای هست ... نمیشه آدم بره توی یه کشور و در رفاه نسبی باشه ولی ببینه هم وطنش داره نون به قیمت روز میخوره و هر هر روز بدبخت تر میشه ...
این عشق به وطن نیست این راحت طلبی ما هست.
ماها 80 درصد موقعیت زندگیمون دست خودمون نبوده ولی با اون 20 درصد میتونیم این موقعیت تغییر بدیم.من نمیخوام بدبختی هایی که تو این خراب شده کشیدم بچه ام تجربه کنه.اصلا منظورم مسائل مادی نیست.
مگه عامل بدبخت شدن هم وطن به ما برمیگرده؟هم وطن میتونه گوسپند نباشه و کشورش درست کنه.
من 100 سال نمیخوام روی هم وطنی که راه به راه سرم کلاه میزاره و دزدی میکنه ببینم.

جانور

Registered User
لایک‌ها
447
این عشق به وطن نیست این راحت طلبی ما هست.
ماها 80 درصد موقعیت زندگیمون دست خودمون نبوده ولی با اون 20 درصد میتونیم این موقعیت تغییر بدیم.من نمیخوام بدبختی هایی که تو این خراب شده کشیدم بچه ام تجربه کنه.اصلا منظورم مسائل مادی نیست.
مگه عامل بدبخت شدن هم وطن به ما برمیگرده؟هم وطن میتونه گوسپند نباشه و کشورش درست کنه.
من 100 سال نمیخوام روی هم وطنی که راه به راه سرم کلاه میزاره و دزدی میکنه ببینم.

با کمال احترام همین تفکر بابای ایران رو دراورده.
سیاستی که میخواد ایرانی بزنه خواهر مادر یه ایرانی دیگه رو بیاره پائین.
کلید کار از یه جا شروع میشه تا ثریا باید تو مملکت دزدی حاکم بشه. هیچ کس دلش به حال دیگری نسوزه.

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
" اینترنت 4G در همه نقاط کشور با سرعت و کیفیت بالا " بدون محدودیت ! :D
به همین که فکر کنی کلی انرژی میگیری :D
من بودم می رفتم اما اگه در آمدی بشه اونجا داشت !

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
با کمال احترام همین تفکر بابای ایران رو دراورده.
سیاستی که میخواد ایرانی بزنه خواهر مادر یه ایرانی دیگه رو بیاره پائین.
کلید کار از یه جا شروع میشه تا ثریا باید تو مملکت دزدی حاکم بشه. هیچ کس دلش به حال دیگری نسوزه.
آیدین جان به شخصه با پست هایی که میدی حال میکنم!:D
ماها قربانیان وضعیت حاکم بر ایران هستیم و خودمون نجات بدیم هنر کردیم.کی دلش به حال ما میسوزه؟
امام زمان یه جمعه میاد این کشور نجات میده ما منجی نیستیم!:general404:

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
فقط برو !

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
دوست من بستگی به وضعیتت در ایران داره
اگه آدم اجتماعی هستی و زیاد به خانواده و فک و فامیل و دوستان صمیمیت وابسته هستی مهاجرت برات خیلی خیلی سخته البته اوایلش بعد از یه مدتی عادت می کنی.
اونجا همه چیز رو باید از صفر شروع کنی.
ولی اگه آدم با جدیت و اهل کار و یا درس باشی نتیجه می گیری.

ولکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ماها قربانیان وضعیت حاکم بر ایران هستیم و خودمون نجات بدیم هنر کردیم.کی دلش به حال ما میسوزه؟
برخی هستند که غیرت ایرانی رو قی کردن..البته در این دوره زمونه آریایی خالص کم گیر میاد...برخی رسم روباه رو پیش گرفتن که نون رو به نرخ روز میخورند...یادتون نره همین آلمانیها در جنگ دوم چه به سر ایرانی ها اوردن...بازم به مرام روسیه که دنیارو از بردگی نازی ها بیرون کشید...

ultra-x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
یادتون نره همین آلمانیها در جنگ دوم چه به سر ایرانی ها اوردن...بازم به مرام روسیه که دنیارو از بردگی نازی ها بیرون کشید...
عجب!!!
چه بر سر ما اوردند؟؟
شما انگار تاریخو وارونه خوندی
هیتلر و آلمانیها بیشترین خدمت رو به ایرانیها کردند و اتفاقا این روس ها بودند که در هر دو جنگ جهانی ایران رو اشغال کردند و در نواحی شمالی ایران و آذربایجان از هیچ جنایتی فروگذار نکردند.

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
هیچ کاری رو بدون هدف انجام نده اگه از سفر به خارج هدفی نداری بهتره که قیدشو بزنی

جانور

Registered User
لایک‌ها
447

دوست من وضعیت الان طوری شده که آغایان مایل بودن اینطور بشه.
این هم سیاستی هست که از روس های بی همه چیز یاد گرفتند.
روس ها میگن: یک سوم حق مردمت رو بده دو سوم دیگه رو بزار دزدی کنن از هم .
متاسفانه این وضعیت بسط داده شده و ریشه دونده در کل جامعه.
از وضعیت کسب و کار بگیر تا روابط دختر و پسر.
پسره یه ماشین داره تا دختر رو سوار میکنه مستقیم میخواد ترتیبش رو بده و بنداز کنار . چون فکر میکنه بخاطر ماشینش سوار شده.
اینجا قانون جنگل حکم فرماست.
متاسفانه ... متاسفانه

ولکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
عجب!!!
چه بر سر ما اوردند؟؟
شما انگار تاریخو وارونه خوندی
هیتلر و آلمانیها بیشترین خدمت رو به ایرانیها کردند و اتفاقا این روس ها بودند که در هر دو جنگ جهانی ایران رو اشغال کردند و در نواحی شمالی ایران و آذربایجان از هیچ جنایتی فروگذار نکردند.
بیش از این وارد تاریخ نمیشم..ولی به یاد داشته باشید کارخانه های هیتلر که از خاکستر انسان صابون برای هیتلر درست میکردند...و کوره هایی که برای نسل کشی ساخته شده بود...شما تاریخی رو خوندی که تاریخ نویسان به اجبار نوشتند...وگرنه راجب تجاوزهای جرمن های لعنتی به ایرانی ها میدونستی...ایران هم اگه عرضه داشت الان باکو و ایروان و تفلیس در خاک ما بود...سلامتی روسیه که یه تنه جلوی ناتو و امریکا وایساده...سلامتی روسیه که از حمله ی اسراییل و امریکا به ایران جلوگیری کرد...سلامتی روسیه(خرس شمال)که در زمان جنگ اول خلیج اون بود که به طور غیر مستقیم به ایران سلاح میداد...و مرگ بر آلمان که از زمان جنگ های صلیبی تا الان مسلمانان را سلاخی میکنه...

بالا