برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دیروز یه حساب روزشمار تو اقتصاد نوین باز کردم با سود 22 درصد
همون موقع هم 3300تومن ازم بابت کارت و افتتاح حساب پول گرفت
مبلغ حساب هم مبلغ کمی نبود تقریبا

دقیقا منم همین حساب رو باز کردم . همون که 2 تومن داخلش بلوک میشه . ولی هیچی ازم کم نکردند .

روز شمار؟
مگه روزشمار ۱۰ درصد نیست؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

چرا هست ولی نمیدونم رو چه حسابی این رو میده البته این روز شمار دو تومن تا زمانی که حساب رو نبندی داخلش بلوک هست . من از مسئولش درباره 1 شهریور سود و 10 درصدی سوال کردم اولش که خبر نداشت این موضوع ولی بعدش گفت که نگران نباش ( البته با قاطییت نگفت )

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,819
می خوان ؛نقدینگی رو به سمت بورس و اوراق مشارکت عمرانی و تولید ببرند
یک هشدار برای بانکهاست که دست از دلال بازی و شرکت داری و ساخت و ساز ... بر دارند و فقط بانکداری کنند

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
یک هشدار برای بانکهاست که دست از دلال بازی و شرکت داری و ساخت و ساز ... بر دارند و فقط بانکداری کنند
چه فایده با این کار تر و خشک با هم میسوزن مردم چه گناهی کردن اونا زورشون به بانک ها نمیرسه !!!

mohammadkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
فکر اقتصادی اصلا پشت کم کردن سود نیست. اون از ما بهترون که پولشو تو بانک نمیزاره که سود بگیره با اون پول 1000 تا کار دیگه می کنه که سودش چند برابر بانکه، اگه می تونن اون پولای هنگفتو صرف تولید کنن نه پول 4 نفر آدم معمولی که توان انجام کارای دیگه رو ندارن و دلشون به این مقدار کم سود پولشون تو بانک خوشه.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
ترسی که بورس توی دی و بهمن 92 به جون ملت انداخت!!هنوز فراموش نشده!!!خالی شدن بانکها هم یعنی ورشکستگی که اصلا برای نمایش اقتصاد در ظاهر پویا!!!!ی مملکت خوب نیست
درضمن خود دولت میخاد بخش مسکن و ساخت وساز را با وام سنگین تحریک کنه!!!که خدا کنه اصلا اتفاق نیوفته وگرنه دوباره گرانی و دلالی ملک صورت میگیره

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
اگه دولت میخواد تا مردم پولهاشون رو تو بانک نزارن تا بانکها هم دلالی نکنند
بهترین کار اینه که خودش بیاد پروژ های بزرگ راه بندازه و اوراق به صورت علی الحساب 25 درصد سالیانه که با نرخ علی احساب تا 35 درصد هم به مردم بده بستگی به سود دهی پروژه داره و باز خرید قبل از سررسید رو 2 درصد کمتر در نظر بگیره تا هم مردم بهشون ظلم نشه هم پولهای ملت در جاهای درست سرمایه گزاری بشه

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
برای گرفتن دسته و گرفتن وام چه حسابی لازمه داشته باشیم؟
کدوم بانک بین ملی و ملت و پاسارگاد بهتره؟

ardana

Registered User
لایک‌ها
63
من یه حساب روزشمار 22درصد تو بانک گردشگری دارم با کف 10 میلیون تومان
اینم از فردا تعطیل میشه یعنی؟

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
برای گرفتن دسته و گرفتن وام چه حسابی لازمه داشته باشیم؟
کدوم بانک بین ملی و ملت و پاسارگاد بهتره؟
ملت امکانات و در دسترس بودنش بهتره پاسارگاد هم به عنوان بانک خصوصی خوبه ولی خوب مثل ملت فراگیر نیست
اگه منظورت دسته چک هست که بستگی به شعبه داره من یک شعبه ملت رفتم گفتم دسته چک میخوام گفت باید چند ماه حساب داشته باشی اینقدر پول بزاری تا بدیم منم اومدم بیرون رفتم یه شعبه دیگه بانک ملت بنده خدا مدارکم رو گرفت سه روز بعد استعلام هم اومد حساب رو باز کرد بعد 2 روز هم دسته چک داد
وام هم اگه بانک آشنا داری که برو همونجا اگه نداری ملت یا بانکهای دیگه با سند وام میدن منتها سودشون فکر کنم 22 درصد هست که با خرج محضر بیشترم میشه
اگرم پول داری برو بانک مهر طرح مهر3 بزار بعد چند ماه وام میدن شرایطش از همه جا بهتره من خودم تا حالا دو بار از همین طرح گرفتم

xms

Registered User
لایک‌ها
387
بهترین کار اینه که خودش بیاد پروژ های بزرگ راه بندازه و اوراق به صورت علی الحساب 25 درصد سالیانه که با نرخ علی احساب تا 35 درصد هم به مردم بده بستگی به سود دهی پروژه داره و باز خرید قبل از سررسید رو 2 درصد کمتر در نظر بگیره تا هم مردم بهشون ظلم نشه هم پولهای ملت در جاهای درست سرمایه گزاری بشه
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930528001242

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,819
دستور وزیر اقتصاد به بانکهای دولتی

باید اطلاعات در سبستم یکپارچه و آنلاین وزارتخانه ثبت و نر م افزار جامع یکپارچه بانکی استفاده کنید

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
امروز قراره که سودا 10 درصد بشه . من امروز تماسی گرفتم با شعبه ای از این بانک ها گفت : نه خبری نیست اگر قراره ده درصد بشه پیامک براتون میآد .

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
امروز کسی به بانکها سر زد ؟ کم شده سود یا نه ؟

آخه جدی اینا فک میکنن یارو که میلیاردی تو حسابش خابونده بکشه بیرون میره طرف بورس ؟! خوب معلومه میره طرف مسکن !

Last edited:

usfelme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
امروز قراره که سودا 10 درصد بشه . من امروز تماسی گرفتم با شعبه ای از این بانک ها گفت : نه خبری نیست اگر قراره ده درصد بشه پیامک براتون میآد .
دوست عزيز كدوم بانك؟؟
كسي خبر نداره حساب 10 ميل گردشگري هم تغيير ميكنه يا نه؟؟
تغيير بكنه خبر ميدن يا تو اينترنت بانك ميزنه؟؟
ممنون ميشم كسي خبر درست درمون بده تماس تلفني فايده نداره ميگن هنو به ما اعلام نشده

Last edited:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
مثل اینکه 10 درصد شدن از فردا جدیه
خدا به خیر بگذرونه با این وضعیت مردم پولارو از بانکها میکشن بیرون و روی میارن به سمت ماشین و ملک.
من خودمو در نظر میگیرم وقتی مثلا 50 میلیون کوتاه مدت روز شمار تو بانک دارم و قبلا 23 درصد میگرفتم حدودا ماهی 1 میلیون میشه الان 500 تومن هم نمیشه واسه همین پولمو میکشم بیرون لااقل یه ماشین بهتر میگرم و حال میکنم چون واسه 400 تومن ارزش نداره پولو الکی تو بانک نگه داری.
امیدوارم تفکر بزرگی پشت این طرح بوده باشه
آره دیگه تفکر بزرگ همون خروج از رکوده که یه بخش عمده اش بدون افزایش قیمت مسکن ممکن نیست! به هر نحوی شده میخوان قیمت مسکن افزایش پیدا کنه تا از رکود خارج بشه و کنارش کلی مشاغل دیگه هم راه بیفته و مثلا اقتصادشون یه تکونی بخوره. جدیدا که آقایون رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد طرح افزایش وام مسکن رو به میزان 50 درصد قیمت ملک به رئیس جمهور ارائه دادن و از اونجایی که من و خیلی های دیگه معتقدیم اینها دلشون به حال کسی نسوخته تقریبا آدم مطمئن میشه نقشه اینها در راستای گرون شدن قیمت مسکن هست.

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
من الان زنگ زدم به بانکی که روزشمار دارم'''گفت فعلا خبری از کم شدن نیست'بعید میدونم بانکها اجراش کنن چون همه پولشون از حساب خارج میکنن''

Sent from my K00E using Tapatalk

Last edited:

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
من زنگ زدم تا گفتم سپرده ماهان گفت 10 درصد شد.نمیدونم میترسن یا اینکه.......
تا ماه بعد باشه همین 10درصد ببینم حساب میکنن یا نه اگه نمیکنن پولمو انتقال میدم به یه بانک بهتری
بانک دی

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
الان كه سود يكساله تا 5 ساله 22 درصده اگر 5 ساله باز كنم ولي بعد از يك سال پولمو بخوام بگيرم جريمه ميشم؟
جايي هست حساب يكساله 22 درصد باز كنه ولي اگر زودتر پول رو بگيريم جريمه نكنه؟

بالا