برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

masood akbari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر همه دوستان عزیز ، به ما مرخصی دادن گفتند تا ساعت 5 روز شنبه ، اما فرمانده قبلش گفت 5:30 اینجا باشین ! کسی میدونه من دقیقا شنبه ساعت چند اونجا باشم؟ من لیسانس هستم در گروهان شهید یاسینی گردان بابایی کسی هست مثل من همونجا باشه ؟

محمد 1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
]با مسیر کرج آشنا نیستم، ولی دو تا نکته: ۱) دم در پادگان، یه پارکینگ هست. ۲) بی‌آرتی همیشه کار میکنه.[/QUO
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. این پارکینگه ساعت 5 صبح بازه؟
دوستان کرجی راهنمایی کنن لطفا

mousa7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز من اشتباه کردم و معذرت میخوام. اونجا تعمیرگاه بود که من فکر میکردم پارکینگه.
متأسفانه امکان تصحیح پست نیست و از اینجا برای دوستان دیگر هم تأکید می‌کنم که:

دم در، پارکینگ وجود ندارد!

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
همون شاخه گله مصنوعیه . از گلفروشی هم میشه خرید . من ک از نظامی فروشا خریدم . خیابون دانشکده . هر شاخه 2500 تومانه
گل انکادر با روبان صورتی درست میشه که بعد این که تختو مرتب کردی با سوزن می چسبونن به متکا
گل مصنوعی نخری بری اون جا مسخرت می کنن

mehrdad4488

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یچه ها کسی هست اطلاع داشته باشه کسایی که دوره تکمیلی دارند ( کفایت از آموزش ) آیا باید اموزشی رو تو این پادگان بگذرونند یا نه چون یک عده میگفتد نیرو هوایی قبول میکنه بعد خودشون جدامون کردن بعد دوباره گفتند نه ما گیج شدیم داستان چیه ؟؟؟

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
گل انکادر با روبان صورتی درست میشه که بعد این که تختو مرتب کردی با سوزن می چسبونن به متکا
گل مصنوعی نخری بری اون جا مسخرت می کنن
من از نظامی فروشی گرفتم !!!!؟؟؟ گفتم گل انکادر قرمز . 3 تا شاخه گل داد بهم.

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام . امروز 93/6/7 ساعت 10:25 ب امید خدا تا چند ساعت دیگه راهی میشم ب پادگان بعد از 1 هفته مرخصی . امیدوارم دوره خوبی رو در کنار دوستان بگذرونیم و از خاطراتمون در اینده لذت ببریم .
تا مرخصی بعدی و پیام بعدی .

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام . امروز 93/6/7 ساعت 10:25 شب، ب امید خدا تا چند ساعت دیگه راهی میشم ب پادگان بعد از 1 هفته مرخصی . امیدوارم دوره خوبی رو در کنار دوستان بگذرونیم و از خاطراتمون در اینده لذت ببریم .
تا مرخصی بعدی و پیام بعدی .

poya69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میلاد جان کدوم گروهانی؟

kiamars.h.f

Registered User
لایک‌ها
143
دوستان این دوره کیا گروهان یاسینی هستند از بچه ها ؟
فرمانده گروهان و جانشین فرمانده هنوز ستوان دوم امینیان و استوار علی غلامپوره ؟
گروهبان میرزایی و عبدالملکی هنوز هستن ؟

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
جا داره از راهنمایی شما خیلی خیلی تشکر کنم من این مدارکو بر نداشته بودم شب یه نگاه کردم و برداشتم صبح تو پادگان دقیقا همینمدارکو لازم داشتن و خیلی از بچه هر رو فرستادن تا تهیه کنن واقعا ممنون
خواهش میکنم
وظیفه بود.

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
سلام بر همه دوستان عزیز ، به ما مرخصی دادن گفتند تا ساعت 5 روز شنبه ، اما فرمانده قبلش گفت 5:30 اینجا باشین ! کسی میدونه من دقیقا شنبه ساعت چند اونجا باشم؟ من لیسانس هستم در گروهان شهید یاسینی گردان بابایی کسی هست مثل من همونجا باشه ؟
شما از در دژبانی که میخواید برید تو نباید ساعتی که توی برگه مرخصی تون خورده ازش رد شده باشید وگرنه باهاتون برخورد میکنن.
حالا نمیدونم فرمانده تون چی گفته بهتون.

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
دوستان این دوره کیا گروهان یاسینی هستند از بچه ها ؟
فرمانده گروهان و جانشین فرمانده هنوز ستوان دوم امینیان و استوار علی غلامپوره ؟
گروهبان میرزایی و عبدالملکی هنوز هستن ؟
نه عبدالملکی رفته لشگری جاش بهمنی اومده

kiamars.h.f

Registered User
لایک‌ها
143
ممنون
بقیه همه هستن ؟
راستی داستان اینکه میگن جدیدا کوپه نمیدونم واگن چه اوردن و 6نفر 6نفر تحویل میدن به جای اسایشگاه چیه ؟
برای چه گروهانیه ؟

hasan_69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا اگه ادم تقسیم شه چه جوری میشه شهرشو جابجا کرد ؟

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام مجدد خدمت دوستان . امروز اومدیم مرخصی تا فردا ساعت 5. فقط طفلی شهرستانیا و نگهبانا ک نتونستن برن. 1 هفته گذشت ،سخت و آسان اما هرچی بود گذشت و میگذره امیدوارم ک ادامه راه هم با مشکلی برخورد نکنیم. خدمت دوستان قدیمی بگم ک فرمانده گردان بابایی جناب سرهنگ امیری هستند ک حدود 3 هفته هست ک کارشون رو توو خضرایی شروع کردن ، انسانه بسیار شریف و بزرگواری هستند ب نظرم تنها کسی باشه ک سرباز رو ب چشم برده نمیبینه و احترامه ویژه ای قائل میشه ، انشاالله ک همیشه سالم و سرحال در کنار خانوادشون باشن .

masood akbari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام میلاد ، من نمیدونم شمارو میشناسم یا نه ، من هم یاسینی هستم اسایشگاه 1 ، شما چی ، کذوم اسایشگاهی ؟ من بهم نگهبانی برای جمعه 6 صبح خورد ، فردا باید 6 اونجا باشم ، خودتو معرفی کن ببینم میشناسمت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این یک هفته خیلی خیلی حسته شدم ، نتایج ارشد بیاد بلکه برم ارشد

بالا