برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
ممنون
بقیه همه هستن ؟
راستی داستان اینکه میگن جدیدا کوپه نمیدونم واگن چه اوردن و 6نفر 6نفر تحویل میدن به جای اسایشگاه چیه ؟
برای چه گروهانیه ؟
این که جدید نیست. گروهان لشگری به جای آسایشگاه اجتماعی توی کوپه های خلبانی استقرار داده میشن و 10 تا 14 نفره هست هر اتاق (کوپه).

سلام مجدد خدمت دوستان . امروز اومدیم مرخصی تا فردا ساعت 5. فقط طفلی شهرستانیا و نگهبانا ک نتونستن برن. 1 هفته گذشت ،سخت و آسان اما هرچی بود گذشت و میگذره امیدوارم ک ادامه راه هم با مشکلی برخورد نکنیم. خدمت دوستان قدیمی بگم ک فرمانده گردان بابایی جناب سرهنگ امیری هستند ک حدود 3 هفته هست ک کارشون رو توو خضرایی شروع کردن ، انسانه بسیار شریف و بزرگواری هستند ب نظرم تنها کسی باشه ک سرباز رو ب چشم برده نمیبینه و احترامه ویژه ای قائل میشه ، انشاالله ک همیشه سالم و سرحال در کنار خانوادشون باشن .

چرا فردا؟ قدیم تا شنبه بود که؟

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام میلاد ، من نمیدونم شمارو میشناسم یا نه ، من هم یاسینی هستم اسایشگاه 1 ، شما چی ، کذوم اسایشگاهی ؟ من بهم نگهبانی برای جمعه 6 صبح خورد ، فردا باید 6 اونجا باشم ، خودتو معرفی کن ببینم میشناسمت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این یک هفته خیلی خیلی حسته شدم ، نتایج ارشد بیاد بلکه برم ارشد
سلام . من شماره اماریه 30 هستم . انشاالله کقبول بشی .

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این که جدید نیست. گروهان لشگری به جای آسایشگاه اجتماعی توی کوپه های خلبانی استقرار داده میشن و 10 تا 14 نفره هست هر اتاق (کوپه).

چرا فردا؟ قدیم تا شنبه بود که؟
هفته اول رو گفتن تا جمعه از هفته بعد تا شنبه مرخصی میدن

شهاب د

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
چرا؟ چیکارتون کردن مگه؟
بیگاری‌هایی که توی خضرایی از سربازها می‌کشن هم مثل همه پادگان‌های دیگه است
وضعیت خوابگاه‌ها و شام افتضاح سلف هم عین بقیه پادگان‌ها میمونه
تنها مزیت خضرایی اینه که بهت احترام میزارن و باهات مثل آدم برخورد می‌کنن
یعنی حداقل توهین نمی‌شنوی و غیر از عذاب جسمی، ذیگه عذاب روحی بهت وارد نمی‌کنن
همین مورد هم باعث میشه که این دو ماه قابل تحمل باشه و بگی «چون می‌گذرد غمی نیست»

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
ببینید دوست عزیز شما باید دیدگاه خودتون رو عوض کنید.
اولا در آموزشی چیزی به اسم مرخصی آنچنان وجود نداره. همین که ۵ شنبه ها ولتون میکنن میاید خونه تا شنبه خدا رو شکر کنید.
دوم این که شما توی خضرایی تنبیهی به آن شکل نمیشید. تو خیلی از پادگان ها سینه خیز و پا مرغی و ... جیره روزانه شونه.
سوم این که توی خضرایی احترام مدرک شما رو خیلی دارند. شما اگر میرفتید پادگانی که صبح تا شب بهتون توهین میکردن چی کار میخواستید بکنید؟
چهارم شما تو خضرایی واقعا کار بدنی سنگینی انجام نمیدید و خیلی از قسمت های برنامه سین هم به صلاحدید فرماندهی تون اصلا اجرا نمیشه. ما که خیلی از اوقات به اختیار خودمون بودیم اونم ساعتی که مثلا باید پوتین واکس میزدیم.
حالا بیگاری کشیدن و نمیدونم وضع غذایی نامناسب از نظر شما و ... اینا که چیزی نیست واقعا.

hasan_69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
خوبین دوستان ؟ دوستات این دوره ای دندانپزشک دارین ؟ فکر کنم گروهان لشگری باید باشن

shatami

Registered User
لایک‌ها
1
یادش بخیر خضرایی یکی از بهترین دوران زندگی، تا اموزشی هستین حالش رو ببرین خاطراتش واقعا شیرین هستش....
راستی دیریکوندی هنوز هستش؟

enter360

Registered User
لایک‌ها
22
سلام به همگی

من 1 ابان اعزامم شهید خزرایی
کسی نبود ؟

میگم یه سئوال امکان داره بعد خدمت اونجا پذیرش بشیم کار کنیم یا به صورت پیمانی ؟؟؟

topboy6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام به همه. وقت همتون به خیر باشه.
من اعزامی اول آبان هستم. خیلی خوشحالم که همچین جایی هست و بچه های با محبت اینجا کلی از تجربیاتشون رو در اختیار بقیه قرار می دن. خدا خیرش بده کسی که این پست رو ایجاد کرد.

می خواستم از دوستای گل با تجربه بپرسم که آیا دارو رو میشه راحت با خودمون داخل پادگان ببریم؟ چک می کنن ببینن داروی چی هست ؟میشه مثلا اگه نخوایم متوجه نوع دارو بشن قرصا رو داخل قوطی یا شیشه ای چیزی بزاریم ببریم تو؟ یا گیر می دن؟ میگن اینا قرص چیه ؟ و مکافات داره؟
خیلی ممنون میشم ازتون که منو راهنمایی کنید. اگرم توصیه ای پیشنهادی چیزی دارید ممنون میشم بهم بگید.

کشاورز

Registered User
لایک‌ها
24
به خضرایی زمان ما که سه سال پیش بود میگفتن جهنم سبز.ولی خدایش یادش یه توفیق اجباری به ما خورد پنج شنبه زورکی نگهمون داشتن برا دعای کمیل صاف شدیم تا این دعا تموم شد ضبط تلویزیونیم داشت لامصب بعد از تموم شدن ساعت 9 ولمون کردن بیرون چه حالی داد هیچ وقت تو زندگیم با خیابونای تهران به اندازه اون روزا حال نکردم.
بازم یادش بخیر صبحگاه امیر بود که امیر آقایی دستور داد ماست رو از عدس پلو یا همون ساچمه پلو حذف کنن این دستور طبق فرمایش یکی از بچه های دکترمون داد این رفیقمون گفته بود ماست ارزش غذایی عدس رو میاره پایین خدایش فقط یه روز حذفش کردن فرداش فهمیدن چیکار کردن ماست رو برگردوندن.
میر دریکوند همونیه که یه ذره گشاد گشاد راه میره قد کوتاه داره؟ اگه اون باشه ازش پرسیدیم چرا اینجوری راه میری گفت با چتر پریدم چتر باز نشد رفتم تو درخت حالا من موندم اون رفت تو درخت یا درخت رفت! کلاً دوره خوبی بود به نظرم احترامی که تو خضرایی به تحصیل کرده ها میذارن جای دیگه نمیذارن .

enter360

Registered User
لایک‌ها
22
به خضرایی زمان ما که سه سال پیش بود میگفتن جهنم سبز.ولی خدایش یادش یه توفیق اجباری به ما خورد پنج شنبه زورکی نگهمون داشتن برا دعای کمیل صاف شدیم تا این دعا تموم شد ضبط تلویزیونیم داشت لامصب بعد از تموم شدن ساعت 9 ولمون کردن بیرون چه حالی داد هیچ وقت تو زندگیم با خیابونای تهران به اندازه اون روزا حال نکردم.
بازم یادش بخیر صبحگاه امیر بود که امیر آقایی دستور داد ماست رو از عدس پلو یا همون ساچمه پلو حذف کنن این دستور طبق فرمایش یکی از بچه های دکترمون داد این رفیقمون گفته بود ماست ارزش غذایی عدس رو میاره پایین خدایش فقط یه روز حذفش کردن فرداش فهمیدن چیکار کردن ماست رو برگردوندن.
میر دریکوند همونیه که یه ذره گشاد گشاد راه میره قد کوتاه داره؟ اگه اون باشه ازش پرسیدیم چرا اینجوری راه میری گفت با چتر پریدم چتر باز نشد رفتم تو درخت حالا من موندم اون رفت تو درخت یا درخت رفت! کلاً دوره خوبی بود به نظرم احترامی که تو خضرایی به تحصیل کرده ها میذارن جای دیگه نمیذارن .

من یک ابان اعزامم
میگم یه سئوال امکان داره بعد خدمت اونجا پذیرش بشیم کار کنیم یا به صورت پیمانی ؟؟؟

کشاورز

Registered User
لایک‌ها
24
من یک ابان اعزامم
فکر نکنم بشه البته من یه رفیق فیزیو تراپ داشتم تو خضرایی بعد از تقسیم افتاد چابهار آخرای خدمت بودم که یه نفر از چابهار اومد تهران در مورد رفیقم گفت که اونجا قرارداد بسته کار میکنه تو رشته خودش . ولی تو فکر قرارداد نباش زمانیکه من خدمت میکردم همشون گریه میکردن الان دیگه نمیدونم.

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
سلام به همه. وقت همتون به خیر باشه.
من اعزامی اول آبان هستم. خیلی خوشحالم که همچین جایی هست و بچه های با محبت اینجا کلی از تجربیاتشون رو در اختیار بقیه قرار می دن. خدا خیرش بده کسی که این پست رو ایجاد کرد.

می خواستم از دوستای گل با تجربه بپرسم که آیا دارو رو میشه راحت با خودمون داخل پادگان ببریم؟ چک می کنن ببینن داروی چی هست ؟میشه مثلا اگه نخوایم متوجه نوع دارو بشن قرصا رو داخل قوطی یا شیشه ای چیزی بزاریم ببریم تو؟ یا گیر می دن؟ میگن اینا قرص چیه ؟ و مکافات داره؟
خیلی ممنون میشم ازتون که منو راهنمایی کنید. اگرم توصیه ای پیشنهادی چیزی دارید ممنون میشم بهم بگید.
سلام
امیدوارم دوره خوبی رو پیش رو داشته باشید

ببینید یک سری داروها هستند که ورودشون ممنوعه. داروهای خواب آور و اینها و ....
اینا رو من الان یادم نیست بهتون بگم ولی جدای از اون داروها کسی کاری نداره که دارویی که میرید تو چیه. ازتون سوال نمیکنن.
حالا شما نسخه ات رو هم همراهت داشته باشی بد نیست. توی شیشه هم نذار شاید به شیشه گیر بدن.

topboy6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
امیدوارم دوره خوبی رو پیش رو داشته باشید

ببینید یک سری داروها هستند که ورودشون ممنوعه. داروهای خواب آور و اینها و ....
اینا رو من الان یادم نیست بهتون بگم ولی جدای از اون داروها کسی کاری نداره که دارویی که میرید تو چیه. ازتون سوال نمیکنن.
حالا شما نسخه ات رو هم همراهت داشته باشی بد نیست. توی شیشه هم نذار شاید به شیشه گیر بدن.
مثلا اگه توی کیفمون رو که می گردن ببینن که چند بسته قرص و مثلا یه قوطی قرص مولتی ویتامین یا قرص جوشان همراهمون هست چیکار می کنن؟ نمیگن باید نسخه داشته باشی؟ یا نمی گن باید ببری پیش دکتر پادگان تاییدشون کنه ؟ و از این گیرا نمی دن؟

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
نه بابا خسته تر از این حرفان
باید ۱۰۰۰ تا دانشجو رو بگردن که موبایل و سیگار و اینا نیارن به قرص چی کار دارن؟

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
میدونید وقتی برید چه صف طولانی دم دره ؟
کی حال داره بگرده دژبانام همه سربازان خسته
کلا هرچی خواستید ببرید اون کوله رو کشکی میگردن

hasan_69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقایون تو این دوره دندونپزشک دارین تو گروهانتون ؟

بالا