برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
تا الان بیدار موندم که اگر رسمی شد بذارم خبر رو ولی فعلا هیچ خبر رسمی منتشر نشده!
Live Transfer سایت گل هم نویسنده اش شب بخیر گفت. بعدشم گفت احتمالا صبح رسمی میشه!

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
"I am delighted to be joining Manchester United on loan this season," Falcao told the club's official website.

"Manchester United is the biggest club in the world and is clearly determined to get back to the top. I am looking forward to working with Louis van Gaal and contributing to the team’s success at this very exciting period in the Club’s history."

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
United manager Louis van Gaal added: “I am delighted Radamel has joined us on loan this season. He is one of the most prolific goalscorers in the game. His appearance-to-goal ratio speaks for itself and, when a player of this calibre becomes available, it is an opportunity not to be missed.”

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
باو دمت گرم تا ساعت 5 صبح نشستی و اخبار رو پوشش دادی من به عنوان فردی که ادعای هواداری از منچستر می کنه ولی هنوز ساعت 1 نشده میره و می خوابه احساس شرم می کنم!
:D

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
خب فالکاو رسمی اومد.تبریک میگم.والنسیا و اندرسونم موندن رو دستمون.ولی خوب خرید کردیم.حلا دیگه نوبت ونگاله که استارتو بزنه و بریم برای بازیا.حیف که تو cl نیستیم.

Last edited:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
میگن ولبک رو 16 میلیون پوند فروختیم. قیمت خوبیه برا بازیکنی که خرجی برامون نداشته. متاسفانه هیچ وقت نتونست به طور دائم به عنوان مهاجم نوک بازی کنه وگرنه توانایی هاش کم نبود. براش آرزوی موفقیت می کنم.
با این حساب حدود 150 تا خرج کردیم و حدود 30 تا هم بازیکن فروختیم. ریو و ویدیچ هم فری رفتن. گیگز هم بازنشسته شد. لازم بود این مقدار خرج کنیم. احتمالا سال دیگه هم همین روند رو طی می کنیم.

بالا