برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
: )))))
آره هروقت بگیرم میرم... بعد این دوستم گفت واحد های ترم اول از قبل مشخص شدست انتخاب واحد معنی خاصی نداره... چرت می گفت یا جدی همین جوریه ؟
شاید درسایی که بخوای ور داری مشخص باشه ( مثلا ریاضی و فیزیک و ... ) ولی روزاش رو تو انتخاب می کنی ( البته ترم اول خودشون درسا رو می دن ، اگر هم خودت باید انتخاب واحد کنی حتما راهنماییت می کنن )

ليست منوي غذاي مهرماه دانشجويان
http://azad.ac.ir/?siteid=87&pageid=710&newsview=7650

Last edited:

rahaiiiiiiii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نورعليزاده براي الكترونيك١
مهدي جوادي براي مدار منطقي
و عابدي براي ماشين١
لطفا نظر بديد

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
نورعليزاده براي الكترونيك١
مهدي جوادي براي مدار منطقي
و عابدي براي ماشين١
لطفا نظر بديد
تعریفش روی درو دیوار دانشگاه هست ///
جوادی رو باید خودت ببنی ، خیلی جالبه / استادیه که کلاس رو هم زیاد میپیچونه
عابدی هم درسو میپیچونه و کم میگه / ولی افتاده هم خوب داشته و نمره الکی نمیده

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
از بین تهران مرکز، تهران شمال، تهران جنوب کدومش برای رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار و هوش مصنوعی) بهتره؟ (کارشناسی ارشد)
اینها انتقالی به شهرستان هم میدن همون ترم اول؟

----
همچنین انتقالی در ارشد از دانشگاه های تراز 1 و 2 به دانشگاه های با تراز پایینتر راحت میدن یا نه؟

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
به نظرتون ماشین3 الان با شفیع زاده بردارم، یا صبر کنم توی حذف و اضافه، به امید استاد بهتر؟!
و اینکه برای بررسی 2، رمضانی گل رو پیشنها میدین یا حقی فام؟

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
از بین تهران مرکز، تهران شمال، تهران جنوب کدومش برای رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار و هوش مصنوعی) بهتره؟ (کارشناسی ارشد)
اینها انتقالی به شهرستان هم میدن همون ترم اول؟

----
همچنین انتقالی در ارشد از دانشگاه های تراز 1 و 2 به دانشگاه های با تراز پایینتر راحت میدن یا نه؟
بهتر از چه نظر؟ تهران جنوب معروفه که سطح علمیش بهتره، استادای بهتری داره و اینا... ولی خب سخت گیری شون فقط تو مسائل علمی و آکادمیک نیست. اذیت های جانبی میکنن، اگه بتونی کنار بیای با این چیزا حداقل تو دانشگاه آزاد تهران جنوب از بقیه بهتره.
انتقالی فکر کنم از تهران به شهرستان و به دانشگاه های تراز پایینتر تقریبا راحت بدن. سوال کن ازشون.

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
برای کنترل خطی نصیری بهتره یا برزنونی؟
نصیری استاد برزنونیه + برزنونی ts نصیریه /
نصیری خوب درس میده ولی حل تمرینش با برزنونیه و خودش تمرین حل نمیکنه / اصلا وقت نمی کنه با این که کل 2:15 رو نگه میداره
به نظرتون ماشین3 الان با شفیع زاده بردارم، یا صبر کنم توی حذف و اضافه، به امید استاد بهتر؟!
و اینکه برای بررسی 2، رمضانی گل رو پیشنها میدین یا حقی فام؟
من مدار2 با رمضان داشتم / واقا گله ، خیلی خوب و واضح درس میده / به نظرم بهتر از حقی فامه با این که حقی فام بهترین استاد برسیه ایرانه / الانم برسیو با رمضان گل گرفتم + امتحان رمضان گل منطقی تره
ماشین هم من فقط علمایی میشناسم ، با همون هم ورداشتم / فکر نکنم استاد دیگه ای ارائه کنه چون کلاس طالبی خالیه/

عایق وحیدی خوبه ؟ یا سیاهکلی ؟

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
ی سوال : من الان رکوردم بستس.
اگه شنبه برم یونی، پیش کی برم برام ی استادو جا به جا کنه؟
اصن پیش کی برم ؟
تاحالا کسی استادشو تونسته جا به جا کنه؟؟؟؟؟؟:(:(:(

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بچه ها من نرم افزارم.خواهشا بجوابید.:(مهمه:general503::general503:

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
سلام
ی سوال : من الان رکوردم بستس.
اگه شنبه برم یونی، پیش کی برم برام ی استادو جا به جا کنه؟
اصن پیش کی برم ؟
تاحالا کسی استادشو تونسته جا به جا کنه؟؟؟؟؟؟:(:(:(
اگه برید خدمات کامپیوتری رو در و دیفالش نوشته تغییر انتخاب واحد فقط با اجازه مدیر گروه انجام میشود مدیر گروهام که کلا کاری نمیکنن مگه بگی ترم آخرم
آموزش پشت زمین چمن هم که میگن به سیستم دسترسی نداریم ولی دروغ میگن کاری انجام ندن
برو همون آموزش اگه خانم موسوی (ماله سخت افزاره)بود تنها کسیه که به نظرم به دانشجو کمک میکنه

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دادا زدنی یه سوت بزن من میام بلدی که سوت بزنی:general705:
باوشه فقط حواست باشه سه تا سوت میزنم , یوقت اشتباهی نیای
612.gif

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
آقا من الان باید برم کیو بزنم؟ :|
http://www.tasnimnews.com/Home/Single/500302
ببینیند الان من فقط واسه خودمو نیگا کردم شهریه ثابت و متغیرم اگه 20 واحد بردارم تقریبا مساویه و در اکثر مواقع متغیر کمتره!
الان طبق قانون شهریه متغیر تا سقف 25% میتونه زیاد بشه که دانشگاه آزاد بقول خودش برای رفاه حال دانشجو اومده هر دوتاشو 15% زیاد کرده که با یه حساب ساده میشه فهمید انگار شهریه متغیر بیش از 30% زیاد شده و شهریه ثابت دست نخورده که بیش از 5% به همین راحتی فرو کرده تو پاچه ما:general208::general208:
اگه کسی میگه اشتباه میکنم حالیم کنه وگرنه من میدونمو اینا:general211:

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
سلام دوستان
ببخشید اگه جای نامناسبی مطرح می کنم
من ترم اولمه و مهندسی معماری تهران شمال (کارشناسی) قبول شدم می خواستم ببینم شهریه های دانشگاه حدودا چقدره چجوریه ؟
فردا می خوام برم ثبت نام کنم احتمالا...
سلام.
اقا اومدی دانشگاه ما :d فقط من نرم ناپیوسته هستم.
ثبت نام کردی ؟ کلاس هاتون کجاست ؟ میرداماد یا حکیمیه ؟

یه چیزه جالب که اتفاق افتاد، این ترم تمام درسام تخصصی هست و همشون واحد عملی داره به غیر یه نهج البلاغه. کلا ۱۷ واحد شد ۱۳۰۰ ۴۰۰ فکر کنم. گفتم یه درس سبک بردارم حداقل ترم بعد ترم اخرم سبک شه، اومدم پروژه بردارم دیدم ۳ واحد عملی داره :))) خیلی ... ان :|
درسی که هیچ کاریش با استاد نیست زیاد و هیچ کاری نمیکنه از همش گرونتره :| کاراموزیم همین طوریه :|
۱۴۰۰ میدادم یه PS4 میگرفتم :( زور داره :(
این درس های گروه معارف هم جالب هستن، گول اسمشو نخورین .
من یه انقلاب داشتم با یه ... تو تابستون.
۱۴ داد :| کله کتاب رو تو نصف روز خوندم، یه دونه سوال هم نداد :)

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام.
اقا اومدی دانشگاه ما :d فقط من نرم ناپیوسته هستم.
ثبت نام کردی ؟ کلاس هاتون کجاست ؟ میرداماد یا حکیمیه ؟

یه چیزه جالب که اتفاق افتاد، این ترم تمام درسام تخصصی هست و همشون واحد عملی داره به غیر یه نهج البلاغه. کلا ۱۷ واحد شد ۱۳۰۰ ۴۰۰ فکر کنم. گفتم یه درس سبک بردارم حداقل ترم بعد ترم اخرم سبک شه، اومدم پروژه بردارم دیدم ۳ واحد عملی داره :))) خیلی ... ان :|
درسی که هیچ کاریش با استاد نیست زیاد و هیچ کاری نمیکنه از همش گرونتره :| کاراموزیم همین طوریه :|
۱۴۰۰ میدادم یه PS4 میگرفتم :( زور داره :(
این درس های گروه معارف هم جالب هستن، گول اسمشو نخورین .
من یه انقلاب داشتم با یه ... تو تابستون.
۱۴ داد :| کله کتاب رو تو نصف روز خوندم، یه دونه سوال هم نداد :)
سلام
نه نوشتن ۳۱م بیاین ثبت نام کنید برادران معماری
بابا نسبت به دبیرستان و دوره های قبلش خیلی کمه...
من حکیمیه... چی می خونی خودت ؟

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
سلام
نه نوشتن ۳۱م بیاین ثبت نام کنید برادران معماری
بابا نسبت به دبیرستان و دوره های قبلش خیلی کمه...
من حکیمیه... چی می خونی خودت ؟
خب پس فعلا یه ۲ هفته دیگه کلاساتون فکر کنم شروع شه، ۱ شنبه ۲ شنبه ثبت نام کنین و تا فرداش انتخاب واحد باشه، هفته بعدش میشه جلسه اول. مثلا ممکنه هم هست فرداش بفرستنتون سر کلاس. :d به خودتون هم بستگی داره.
از کدوم سمت میری ؟
به نظر من حکیمیه فقط از نظر بزرگی خوبه، دانشگاه هست، یه خوبی دیگش هم اینه تنوع زیاده :d بیشتر رشته های زبان ،... اونجان.ولی در مورد رفت و امد اونجا ماشین شخصی داشته باشی احتمالا مشکلی نداری. چون خلوته همیشه. ولی رفت و امدش سخته بدون ماشین. شنیده شده چند سال پیش غروب ها لخت میکردن بچه ها [emoji52] [emoji1] [emoji1] من خودم سر جمع ۴ تا کلاسم اونجا بود تو ۲ ترم.
من نرم افزار ناپیوسته هستم.اخراشه تقریبا. شهریش یه مقدار کمتر بود و یه سری استاد ریاضی هاش ادم بودنو اگر مقطع کاردانی داشت ، کاردانی رو میزدم اینجا چون جو بچه هاش خوبه، مدیر گروهمون هم خوبه ، یه سری استادم داره که هواتو دارن که البته شانسیه و نقطه مقابلش بیشتره و نرکده نیست :| حالا هنوز ریاضی ۲ و مهندسی مونده ، شاید نظرم برگرده :d کلا به نظرم تو تمام ازاد های تهران سختگیریشون کمتره تو تهران شمال. رشته خودم که دیدم این طوری بوده.باز معماری رو نمیدونم. بستگی به مدیر گروهتون هم داره.‌
درسته دانشگاه ما تو میرداماد شبیه دبیرستانه و ساختمونش داغونه. ولی از نظر جغرافیایی خیلی خوبه . همه چی کنارشه. از همه جا راحت میشه اومد و رفت.
شهریه هم نمیدونم اخه بستگی داره به چی بسنجی. من نسبت به این میگم که آدم با همین قدر که چیزی هم نیست میتونه کار مفید تر کنه، میتونه بره یه خورده تخصص یاد بگیره یا کاری که لذت ببره ازش. حالا بری جلوتر یه زمانی میشه شب امتحان ، میوفته تو سرت بری درسو حذف کنی، بعد حسرت پول و وقتشو میخوری که رفتی سر کلاس [emoji52] ۲راهیه سختیه. به این حذف کردن عادت نکن که بدچیزیه.ولی یه موقعی که میبینی مشروط میشی لازمه. منی که تو این همه ترم ها اصلا از حذف کردن خوشم نمیاد، تا وقتی اومدم اینجا از این عادتا نداشتم و فقط یه ریاضی ۲ حذف کردم تا الان . مورد داریم تو ۲ ترم ۱۲ تا پاس کرده [emoji52] حالا بعدا شاید نظرت عوض شه در مورد شهریه وقتی بحث امتحان نمره بیاد وسط :d لعنتی این دانشگاه ازاد کلا یه جوریه واردش که بشی بعد چند ترم نه راه پس داری نه پیش، دیگه باید تا قرون اخر پولو بدی ، حتی در صورت انصراف ولی میبینی بدون مدرک این همه وقتت هم رفته.

حالا این ترم که اگر حق انتخاب داشتی برای استاد هات از ترم بالایی هات بپرس. کلا با استاد برداشتن خیلی مهمه ، اینو همیشه یادت باشه. مثلا بدترین ساعت روز هم باشه ولی بدونی راحت تر پاس میکنه نسبت به یکی دیگه می ارزه برش داری.
بقیه موارد هم به نظرم خودت بعد چند ترم دستت میاد.
یادش بخیر ترم اول دانشگاه چه انگیزه ای داشتیم، دیگه پیر شدیم :(

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
خب پس فعلا یه ۲ هفته دیگه کلاساتون فکر کنم شروع شه، ۱ شنبه ۲ شنبه ثبت نام کنین و تا فرداش انتخاب واحد باشه، هفته بعدش میشه جلسه اول. مثلا ممکنه هم هست فرداش بفرستنتون سر کلاس. :d به خودتون هم بستگی داره.
از کدوم سمت میری ؟
به نظر من حکیمیه فقط از نظر بزرگی خوبه، دانشگاه هست، یه خوبی دیگش هم اینه تنوع زیاده :d بیشتر رشته های زبان ،... اونجان.ولی در مورد رفت و امد اونجا ماشین شخصی داشته باشی احتمالا مشکلی نداری. چون خلوته همیشه. ولی رفت و امدش سخته بدون ماشین. شنیده شده چند سال پیش غروب ها لخت میکردن بچه ها [emoji52] [emoji1] [emoji1] من خودم سر جمع ۴ تا کلاسم اونجا بود تو ۲ ترم.
من نرم افزار ناپیوسته هستم.اخراشه تقریبا. شهریش یه مقدار کمتر بود و یه سری استاد ریاضی هاش ادم بودنو اگر مقطع کاردانی داشت ، کاردانی رو میزدم اینجا چون جو بچه هاش خوبه، مدیر گروهمون هم خوبه ، یه سری استادم داره که هواتو دارن که البته شانسیه و نقطه مقابلش بیشتره و نرکده نیست :| حالا هنوز ریاضی ۲ و مهندسی مونده ، شاید نظرم برگرده :d کلا به نظرم تو تمام ازاد های تهران سختگیریشون کمتره تو تهران شمال. رشته خودم که دیدم این طوری بوده.باز معماری رو نمیدونم. بستگی به مدیر گروهتون هم داره.‌
درسته دانشگاه ما تو میرداماد شبیه دبیرستانه و ساختمونش داغونه. ولی از نظر جغرافیایی خیلی خوبه . همه چی کنارشه. از همه جا راحت میشه اومد و رفت.
شهریه هم نمیدونم اخه بستگی داره به چی بسنجی. من نسبت به این میگم که آدم با همین قدر که چیزی هم نیست میتونه کار مفید تر کنه، میتونه بره یه خورده تخصص یاد بگیره یا کاری که لذت ببره ازش. حالا بری جلوتر یه زمانی میشه شب امتحان ، میوفته تو سرت بری درسو حذف کنی، بعد حسرت پول و وقتشو میخوری که رفتی سر کلاس [emoji52] ۲راهیه سختیه. به این حذف کردن عادت نکن که بدچیزیه.ولی یه موقعی که میبینی مشروط میشی لازمه. منی که تو این همه ترم ها اصلا از حذف کردن خوشم نمیاد، تا وقتی اومدم اینجا از این عادتا نداشتم و فقط یه ریاضی ۲ حذف کردم تا الان . مورد داریم تو ۲ ترم ۱۲ تا پاس کرده [emoji52] حالا بعدا شاید نظرت عوض شه در مورد شهریه وقتی بحث امتحان نمره بیاد وسط :d لعنتی این دانشگاه ازاد کلا یه جوریه واردش که بشی بعد چند ترم نه راه پس داری نه پیش، دیگه باید تا قرون اخر پولو بدی ، حتی در صورت انصراف ولی میبینی بدون مدرک این همه وقتت هم رفته.

حالا این ترم که اگر حق انتخاب داشتی برای استاد هات از ترم بالایی هات بپرس. کلا با استاد برداشتن خیلی مهمه ، اینو همیشه یادت باشه. مثلا بدترین ساعت روز هم باشه ولی بدونی راحت تر پاس میکنه نسبت به یکی دیگه می ارزه برش داری.
بقیه موارد هم به نظرم خودت بعد چند ترم دستت میاد.
یادش بخیر ترم اول دانشگاه چه انگیزه ای داشتیم، دیگه پیر شدیم :(

آقا خیلی خیلی ممنون بابت توضیحات...
والا نه ماشین ندارم خونمون سمت غرب تهرانه... اگه می دونستم دانشکده حکیمیست تهران غرب رو میزدم الان پشیمونم فکر می کردم همون میرداماده راحت میرم میام :(
احتمالا یه مترو میشینم تا فرهنگسرا از اون جا هم اگه اشتباه نکنم خطی داره برای دانشگاه های اون تکه
شعبه رو نمیشه تغییر داد احیانا ؟
ایول ایشالا فارغ التحصیلیت رو تبریک بگیم ^_^

بالا