برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان چطورن اینا؟
ریاضی مهندسی مریم خادمی
الکترومغناطیس ایمان آهنیان
مدار ۱ علیرضا هادی
محاسبات عددی نجمه ملک محمدی
اندیشه ۲ علیرضا افشار
دانش خانواده و جمعیت رحیم وفاپور
آزمایشگاه ۲ عسگری کیا

در ضمن ترم ۳هستم
ممنون
من دوستم با عسگری کیا آز فیزیک2 داش،خیلی راحت میگرف،خوبم بهش نمره داد...
امتحانشم فقط تیءوری بود که گف از رو گزارش کارای خودتون بخونیدو بیاید امتحان بدید.

Last edited:

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
دوستان چطورن اینا؟
ریاضی مهندسی مریم خادمی
در ضمن ترم ۳هستم
ممنون
آقا یه سوال شما که ترم سه هستی ریاضی مهندسی با خادمی چطوری گرفتی ؟
من روز دوم گیرم نیومد اون وقت شما چطوری ها قشنگ بتوضیح

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
کلا تو دانشگاه معروف شدم به گرگ تشنه
شما موقع انتخاب واحد بیا پیشم بهت قشنگ توضیح بدم
خواستی عکس انتخاب واحدمم میدم ببین

hameddam

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,409
سلام
بچه ها معرفی به استاد ریاضی مهندسی و معادلات جفتشو میخوام با یه نفر بر دارم کسی رو پیشنهاد میدید؟

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام دوستان
ببخشید اگه جای نامناسبی مطرح می کنم
من ترم اولمه و مهندسی معماری تهران شمال (کارشناسی) قبول شدم می خواستم ببینم شهریه های دانشگاه حدودا چقدره چجوریه ؟
فردا می خوام برم ثبت نام کنم احتمالا...

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام دوستان
ببخشید اگه جای نامناسبی مطرح می کنم
من ترم اولمه و مهندسی معماری تهران شمال (کارشناسی) قبول شدم می خواستم ببینم شهریه های دانشگاه حدودا چقدره چجوریه ؟
فردا می خوام برم ثبت نام کنم احتمالا...
سلام
بستگی داره به اینکه پیوسته باشی یا ناپیوسته.
اما به طور میانگین ترمی1میلیون تا1.2 باید خرج کنی.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام
بستگی داره به اینکه پیوسته باشی یا ناپیوسته.
اما به طور میانگین ترمی1میلیون تا1.2 باید خرج کنی.
ممنون بابت جواب... همون پیوسته ام...
۱ تا ۱.۲ میلیون ؟! واقعا ؟! کل هزینه شهریه و واحد ها و اینها انقدر میشه؟
چطور انقدر ارزونه ؟ الان شهریه پیش دانشگاهی غیر انتفاعی حدود ۱۴-۱۵میلیونه !

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خواهش میکنم
بله کل هزینه هرترم شامل ثابت+ واحدها انقدر میشه
گفتم الان بگم1200000 تومان برای هرترمی،سکته بزنی:D اما خب یادم نبود که این فقط برا ماها 1200000 هستش برای بعضیا 1200000 هستش!:rolleyes:
حالا بری دانشگاه میفهمی چرا این نسبت به پیش دانشگاهی مدارس غیر انتفاعی خیلی کمه،اگه هم نگرفتی چی به چیه بگو تا فرقشو بگم.

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
1.200 واسه دانشگاه آزاد کمه؟!:eek:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
خواهش میکنم
بله کل هزینه هرترم شامل ثابت+ واحدها انقدر میشه
گفتم الان بگم1200000 تومان برای هرترمی،سکته بزنی:D اما خب یادم نبود که این فقط برا ماها 1200000 هستش برای بعضیا 1200000 هستش!:rolleyes:
حالا بری دانشگاه میفهمی چرا این نسبت به پیش دانشگاهی مدارس غیر انتفاعی خیلی کمه،اگه هم نگرفتی چی به چیه بگو تا فرقشو بگم.
نه من از اون هاش هم نیستم که برام ۱۲۰۰۰۰۰ باشه ولی به هر حال نسبت به دبیرستان خیلی کمتره فکر می کردم خیلی بیشتره عزا گرفته بودم چجوری پولشو دربیارم...
عجب ! باشه برم سر کلاس ها ببینم چجوریه :دی
دانشگاه هم از همون اول مهر شروع میشه دیگه آره ؟
1.200 واسه دانشگاه آزاد کمه؟!:eek:
به نسبت دبیرستان و مقاطع قبلش آره خیلی کمه !
الان پسردایی من کلاس هفتمه ازش ۷میلیون بابت مدرسه غیرانتفاعی سلام گرفتن تازه کلی هم وسط سال این جوری که من فهمیدم می خوان تیغشون بزنن برای اردو و فلان و بیسار

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
نه من از اون هاش هم نیستم که برام ۱۲۰۰۰۰۰ باشه ولی به هر حال نسبت به دبیرستان خیلی کمتره فکر می کردم خیلی بیشتره عزا گرفته بودم چجوری پولشو دربیارم...
عجب ! باشه برم سر کلاس ها ببینم چجوریه :دی
دانشگاه هم از همون اول مهر شروع میشه دیگه آره ؟

به نسبت دبیرستان و مقاطع قبلش آره خیلی کمه !
الان پسردایی من کلاس هفتمه ازش ۷میلیون بابت مدرسه غیرانتفاعی سلام گرفتن تازه کلی هم وسط سال این جوری که من فهمیدم می خوان تیغشون بزنن برای اردو و فلان و بیسار
البته با این وضعیت که هر سال دارن یه درصدی روی شهریه می کشن ممکنه ترم آخر همچین رقم هایی هم ببنی/
رشتت هم رشته ی گرونیه / از قلم و کاغذ گرفته تا ماکت هایی که باید ببری / ولی خیلی رشته قشنگیه
شروع کلاسات هم بستگی به تقویم دانشگاهت داره / مثلا تهران جنوب از 29/6 شرو می شه / مرکز فکر کنم این هفته شرو شده / بری تو سایت دانشگاهتون اونجا حتما نوشته/

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
البته با این وضعیت که هر سال دارن یه درصدی روی شهریه می کشن ممکنه ترم آخر همچین رقم هایی هم ببنی/
رشتت هم رشته ی گرونیه / از قلم و کاغذ گرفته تا ماکت هایی که باید ببری / ولی خیلی رشته قشنگیه
شروع کلاسات هم بستگی به تقویم دانشگاهت داره / مثلا تهران جنوب از 29/6 شرو می شه / مرکز فکر کنم این هفته شرو شده / بری تو سایت دانشگاهتون اونجا حتما نوشته/
ایشالا که بیشتر نشه حالا :(
آره میدونم من عاشق این رشته ام
الان سایت دانشگاهو نگاه کردم زده همین ۲۹ـم ولی تاریخ ثبت نام معماری برادران رو زده ۳۱ـم !
ولی زنگ زدم بهشون گفتن همون ۳۱ـم بیا ثبت نام کن که گفتیم. ۲۹ـم رو چرت گفتیم :دی

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
/
عاقا این الکترونیکم دریابید!!! رشتش خیلی گرونه وخیلی وابسته به وسایل شخصی.
مثلا من نمیدونم این معماری وسایلش قیمتش چطوره اما این الکترونیک نامرد وسایل چند میلیونی داره:( توهر فیلدش بخوای کار کنی باید میلیونی هزینه کنی:general208::general208:

الان سایت دانشگاهو نگاه کردم زده همین ۲۹ـم ولی تاریخ ثبت نام معماری برادران رو زده ۳۱ـم !
ولی زنگ زدم بهشون گفتن همون ۳۱ـم بیا ثبت نام کن که گفتیم. ۲۹ـم رو چرت گفتیم :دی
:general304:
الان این یکی از همون موارد بود. که قراره بری دانشگاه متوجه میشی. وقتی میری داشنگاه میبینی .یه 10 روزی از شروع ترم گذشته

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
الان این یکی از همون موارد بود. که قراره بری دانشگاه متوجه میشی. وقتی میری داشنگاه میبینی .یه 10 روزی از شروع ترم گذشته
یه چند مورد را فقط نام ببر ببینم به چند درصد از تجربیات شما رسیدم :D :cool:
پ.ن : حاژی دیدی یه سال شد ؟؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
یه چند مورد را فقط نام ببر ببینم به چند درصد از تجربیات شما رسیدم :D :cool:
پ.ن : حاژی دیدی یه سال شد ؟؟
هیییییییییییییییییییییییییییی عمر ادمی:general503:
انگار همین یه سال پیش بود که میخواستی بری ثبت نام:general307:

موردش کمه اما نیاز به تحلیل داره. کسی که دو ماه بره دانشگاه.میتونه بگه فقط کافیه چشاشو باز کنه.دقیقا یه چیز شبیه این:general105: اما متاسفانه ما تو کل عمرمون اینطوریم:general402:
...................................................................................
ولی عاقا یه چیزایی دیده بودم که یادم افتاد که بد نیست بگم
عاقا این دانشگاه ازاد هرچی شهریه بگیره بازم کمه!بابا مگه چقد شهریه می دید که هی غر میزنید.با این پولتون باید خدماتی که بهتون میدن نصف بشه!والا! چندرقاز(کشتمت غلط املایی بگیری:oops:) میدن انتظار دارن عین هارواد باشه! اصلا من نمیدونم این 15 درصد که اضافه کردن به کجاشون میرسه.عاقا ببر بالا ببر بالا .حداقل حداقل 80 درصد.شاید یکمی درست بشه:general705:

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
مثلا من نمیدونم این معماری وسایلش قیمتش چطوره اما این الکترونیک نامرد وسایل چند میلیونی داره:( توهر فیلدش بخوای کار کنی باید میلیونی هزینه کنی:general208::general208:

:general304:
لول : )))
اتفاقا الان یکی از دوستام که مکانیک قبول شده (دانشکده مکانیک شمال با معماری یکیه) زنگ زد گفت رفته اونجا بچه های سال قبل بهش گفتن از ۲۹ـم حتی اگه ثبت نام نکردی پاشو بیا سر کلاس وگرنه غیبت می خوری :دی

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
این بنده خدا ها از ترم اول همین جوری خورد خورد هزینه می کنن ولی ماها تا ترم 4 5 فقط ریاضی میخونیم بعدشم هرینه رو یک جا میدیم
بعدشم
خو خوبه دیگه ، میدونی فقط میتونی مدار RC ببندی / در غیر این صورت میلیونی باید پیاده شی / همین محدودیت هاس باعث میشه که مدار ahrad گشف بشه دیگه / :general707:

لول : )))
اتفاقا الان یکی از دوستام که مکانیک قبول شده (دانشکده مکانیک شمال با معماری یکیه) زنگ زد گفت رفته اونجا بچه های سال قبل بهش گفتن از ۲۹ـم حتی اگه ثبت نام نکردی پاشو بیا سر کلاس وگرنه غیبت می خوری :دی
یه قانون نانوشته بین دانشجوها هست که میگه دانشگاه بعد حذف اضافه شرو میشه و تاریخ هایی که اونجا نوشته معتبر نیست :eek::eek:
ولی تو هر وقت واحدات رو گرفتی از فرداش برو سر کلاس

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
یه قانون نانوشته بین دانشجوها هست که میگه دانشگاه بعد حذف اضافه شرو میشه و تاریخ هایی که اونجا نوشته معتبر نیست :eek::eek:
ولی تو هر وقت واحدات رو گرفتی از فرداش برو سر کلاس
: )))))
آره هروقت بگیرم میرم... بعد این دوستم گفت واحد های ترم اول از قبل مشخص شدست انتخاب واحد معنی خاصی نداره... چرت می گفت یا جدی همین جوریه ؟

بالا