برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد کار - تولیدی

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
میخواستم اینجا ی هم فکری یا نظرسنجی باهم انجام بدیم که چه کارگاهای تولیدی کوچکی با سرمایه های کم میشه راه اندازی کرد
مثل جوراب بافی و اسکاچ بافی و ...
اگر میشه لطف کنید پیشنهاداتون به همراه میزان سرمایه مورد نیاز تقریبی رو هم بگید
با تشکر

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
خدمتت تموم شد؟

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
یادته روزی که داشتم میرفتم خدمت ؟؟ :دی
تقریبا 24 ساعته تموم شدم :پی
تو چه خبر در چه حالی؟ کار؟ بار؟
پسر خیلی زود میگذره!!انگار همین دیروز بود اومدی گفتی افتادم یکی از بدترین جاهای خوزستان برای خدمت،خیلی زود گذشت خیلی

منم نه کار دارم نه بار :دی ،هر از چند گاهی عین این کارگر فصلیا میان دنبالم برای کار :دی،از هیچی بهتره

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
پسر خیلی زود میگذره!!انگار همین دیروز بود اومدی گفتی افتادم یکی از بدترین جاهای خوزستان برای خدمت،خیلی زود گذشت خیلی

منم نه کار دارم نه بار :دی ،هر از چند گاهی عین این کارگر فصلیا میان دنبالم برای کار :دی،از هیچی بهتره
دقیقا ! عمر آدمیه که مث آب تو رودخونه میگذره
حالا تازه اول بدبختیه و نمیدونم چه کاری شروع کنم :(

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
سربازی یادش بخیر چقدر زود؟یک کارگاه تولیدی با چه میزان سرمایه؟

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
سربازی یادش بخیر چقدر زود؟یک کارگاه تولیدی با چه میزان سرمایه؟
سرمایه های کم
از پایین ترین حد حساب کنید
البته اگه کار ثمر داری باشه تا حدود 20 تا 40 میلیون سرمایه بلقوه میشه تهیه کرد
بلفعل فعلا 10 تومنه و پلکان بعدی افزایش 20 و بعد 40 و بعد هم امکان وام گرفتن هست
ولی از پایین ترین یعنی 1 تومن شروع کنیم
مثلا دستگاه تولید فیلتر هوا به صورت دستیش رو میشه 1 تومن خرید
حالا شما پیشنهادی دارید ؟

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
و فعلا هم محیطی که برای کارگاه در دسترس دارم 50 تا 60 متر هست
و مد نظرم کارگاه خونگیه
چون این مکان زیر زمین خونمونه :general504:
اینم واسه مدتیه که کار رو غلتک بیافته و تا بخواد اصناف بفهمه یه مکان تجاری براش مهیا میکنم
ولی مکان بازم همون 50 متره چون سرمایه ندارم

omid_agha

Registered User
لایک‌ها
10
دادا منم پل دارم 50م نقد توی بانک مشهد . ایده داری پ.م بده

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
چه عجب یکی رو دیدیم دنبال کار تولیدی هست
دقت کنید برای کار تولیدی بهتره برای شروع از اعضای خانواده کمک بگیرید بقول معروف فامیلی بیزینس رو راه بندازید چون هزینه کارگر در ابتدای کار تا کار جون بگیره سخت هست من شخصا بسیاری از مشاغل رو دیدم که اعضای خانواده در کنار هم فعالیت میکنند و چون حقوق بگیر همدیگه نیستن برای کار دل میسوزونن و زحمت میکشن و هر کاری باشه رو انجام میدن فقط یکی باید کار رو ***** کنه نه مدیریت . یعنی بخش اصلی کار رو بعهده بگیره از قبیل خرید مواد اولیه یا فروش محصولات ولی دیگران نباید فکر کنن که اون خیال مدیریت داره
مشاغلی که میتونید در خانه راه بندازید مثلا بسته بندی حبوبات - قند - شکر و .... یا بسته بندی و فروش سبزی و ترشیجات هست . جواب باقی هم میشه راه انداخت سرمایه زیادی نیاز نداره ولی مهترین مسله تخصص شما هست که چقدر توانایی دارید من شخصی رو میشناسم تو محیط خانه اش مدارات الکترونیک تولید میکنه و مونتاژ کاری میکنه از قبیل دستگاه محافظ برق و .... درامدش هم خوبه براشون

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
پسر توام افتادی دنبال کار ؟!!!!!

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
چه عجب یکی رو دیدیم دنبال کار تولیدی هست
دقت کنید برای کار تولیدی بهتره برای شروع از اعضای خانواده کمک بگیرید بقول معروف فامیلی بیزینس رو راه بندازید چون هزینه کارگر در ابتدای کار تا کار جون بگیره سخت هست من شخصا بسیاری از مشاغل رو دیدم که اعضای خانواده در کنار هم فعالیت میکنند و چون حقوق بگیر همدیگه نیستن برای کار دل میسوزونن و زحمت میکشن و هر کاری باشه رو انجام میدن فقط یکی باید کار رو ***** کنه نه مدیریت . یعنی بخش اصلی کار رو بعهده بگیره از قبیل خرید مواد اولیه یا فروش محصولات ولی دیگران نباید فکر کنن که اون خیال مدیریت داره
مشاغلی که میتونید در خانه راه بندازید مثلا بسته بندی حبوبات - قند - شکر و .... یا بسته بندی و فروش سبزی و ترشیجات هست . جواب باقی هم میشه راه انداخت سرمایه زیادی نیاز نداره ولی مهترین مسله تخصص شما هست که چقدر توانایی دارید من شخصی رو میشناسم تو محیط خانه اش مدارات الکترونیک تولید میکنه و مونتاژ کاری میکنه از قبیل دستگاه محافظ برق و .... درامدش هم خوبه براشون
مرسی از شما
اتفاقا منم از همین ابتدا اولین کاری که کردم به خانواده خودم بود که پیشنهاد دادم
در مورد بسته بندی باید با شرکتی جایی هماهنگ کنم یا منظورتون اینه که کلا خودم به صورت فله بگیرم و به فرض با برندی که خودم میزنم عرضه کنم به بازار؟ به این روش کار وزارت بهداشت مجوز میده ؟
این مداراتی که گفتید چجوریه ؟ واسه کارگاهی جایی این کارو انجام میده یا کلا خودش محافظ و... تولید میکنه؟
من بیشتر دنبال اینم که مثلا شما میگید نجاری ، من میرم نجاری رو یاد میگیرم تخصص و لوازم میگیرم و شروع میکنم به کار
منظورم اینه که حتی تجربه هم توش نداشته باشم تمام تلاشم اینه که یاد بگیرم و انجام بدم ، (البته بیشتر تولیدی مد نظرمه که دستگاه انجام بده ;) )

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
پسر توام افتادی دنبال کار ؟!!!!!
پسر دارم دیوونه میشم بخدا از بیکاری
الان تقریبا یک ماهه اومد پایان دوره و الان دیگه چند روزه تسویه کامل کردم
ثانیه به ثانیه این روزا فکرم درگیر این بوده که چه کنم و چ نکنم ، کجا برم
تو برنامه ات چیه ؟ فکری کردی؟

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
ماکه پایان دوره نداشتیم همش 2 روزه تموم شده برای من
از شنبه میخوام برم ببینم چه جوریاست

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
14 میلیون تولید بسته های نرم افزاری و گرافیکی و برنامه نویسی + فروشگاه اینترنتی برای عرضه.
سود دهی تضمینی - ریسک 30 درصد - در آمد ماهیانه +10 میلیون تومان در عرض چند ماه
فقط سرمایه و نیازی به همکار یا شریک کاری نیست.. (با پولتون کار میشه)

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
14 میلیون تولید بسته های نرم افزاری و گرافیکی و برنامه نویسی + فروشگاه اینترنتی برای عرضه.
سود دهی تضمینی - ریسک 30 درصد - در آمد ماهیانه +10 میلیون تومان در عرض چند ماه
فقط سرمایه و نیازی به همکار یا شریک کاری نیست.. (با پولتون کار میشه)
چه نوع بسته های نرم افزاری مد نظرتون هست ؟
مث لرد و ... ؟
برنامه نویسی ؟ ؟!
نیازی به تخصص و مجوز کپی رایت نداره ؟

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
چه نوع بسته های نرم افزاری مد نظرتون هست ؟
مث لرد و ... ؟
برنامه نویسی ؟ ؟!
نیازی به تخصص و مجوز کپی رایت نداره ؟
البته مثل لرد و گردو و غیره مد نظرم نیست در ابتدا ولی در آینده به وسعت اونها هم چرا که نه..
ولی در ابتدا بسته های گرافیکی خاص که نمونه ی خارجی و ایرانی نداره رو گردآوری میکنم.. تعدادی از این بسته هارو هم اماده کردم و سودشون تضمینی هست.
مثلا پکیج کارت ویزیت گرافیک ریور رو حتما دیدین که میفروشند.. یا پروژه ی آماده ی افتر افکت.. یا بسته قالب وب سایت .. ولی حرفه ای و اورجینال..
+ پکیج هایی که تا حالا نمونشون هم نبوده.. یعنی مثل کارت ویزیت گرافیک ریور که وجود داره نیست و کاملا متفاوت هست.. کارت ویزین یا وکتور و المان های طراحی وب هم که قبلا بوده همه قدیمی هستند و به زور 2013 .. که من میتونم هر ماه تعداد زیادی مختص همون ماه رو آماده کنم.. و حداقل هر 5 ماه یک بار کارت ویزیت رو پکیج 2- 3 و... تولید کنم و بدم بیرون.. کارش تخصصی هست و کار هر کسی هم نیست حتی اینها که میگم در توان شرکت هایی مثل لرد و گردو هم نیست..
تخصصش رو خودم دارم و مجوز پی رایت برای عرضه در نت نیازی نیست ولی برای فروش عمده/تکی در ییرون اینترنت چرا نیازه که مراحلش برام راحته گرفتن مجوز و از این بابت مشکلی نیست.

بالا