برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد کار - تولیدی

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
و بسته هایی از این قبیل که به شدت بازار وسیعی دارند.. مخصوصا اون محصولاتی که نمیتونم بگم به کسی.

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
البته مثل لرد و گردو و غیره مد نظرم نیست در ابتدا ولی در آینده به وسعت اونها هم چرا که نه..
ولی در ابتدا بسته های گرافیکی خاص که نمونه ی خارجی و ایرانی نداره رو گردآوری میکنم.. تعدادی از این بسته هارو هم اماده کردم و سودشون تضمینی هست.
مثلا پکیج کارت ویزیت گرافیک ریور رو حتما دیدین که میفروشند.. یا پروژه ی آماده ی افتر افکت.. یا بسته قالب وب سایت .. ولی حرفه ای و اورجینال..
+ پکیج هایی که تا حالا نمونشون هم نبوده.. یعنی مثل کارت ویزیت گرافیک ریور که وجود داره نیست و کاملا متفاوت هست.. کارت ویزین یا وکتور و المان های طراحی وب هم که قبلا بوده همه قدیمی هستند و به زور 2013 .. که من میتونم هر ماه تعداد زیادی مختص همون ماه رو آماده کنم.. و حداقل هر 5 ماه یک بار کارت ویزیت رو پکیج 2- 3 و... تولید کنم و بدم بیرون.. کارش تخصصی هست و کار هر کسی هم نیست حتی اینها که میگم در توان شرکت هایی مثل لرد و گردو هم نیست..
تخصصش رو خودم دارم و مجوز پی رایت برای عرضه در نت نیازی نیست ولی برای فروش عمده/تکی در ییرون اینترنت چرا نیازه که مراحلش برام راحته گرفتن مجوز و از این بابت مشکلی نیست.
خب الان این پیشنهاد همکاریه یا راهکار ارائه کردید ؟

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
خب الان این پیشنهاد همکاریه یا راهکار ارائه کردید ؟
خب شما میتونید خودتون هم اجرایی کنید
ولی گفتم من دارم اجرایی میکنم اگر کسی خواست میتونه سرمایه گذاری کنه.

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
به نظرتون کاری که کل سرمایه اش وام باشه ارزش ریسک و انجامش رو داره ؟
وام هم چیزی حدود 150 میلیونه !!؟؟

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
به نظرتون کاری که کل سرمایه اش وام باشه ارزش ریسک و انجامش رو داره ؟
وام هم چیزی حدود 150 میلیونه !!؟؟

وام یا حتی سرمایه شخصی که قدرت از دست دادنش رو نداری، مناسب شروع یک فعالیت جدید اقتصادی نیست. کار تولیدی هم در شروعش، یکی از پر ریسک ترین فعالیت هاست. باید بگردی بین آشناها کسی رو پیدا کنی که حاضر باشه توی کار جا افتاده و به سود رسیده خودش، شما رو شریک کنه... این آشنا هم باد خیلی دوستت داشته باشه :D، چون هرچی هم این سرمایه شما سود داشته باشه، ارزش وارد کردن یه شریک جدید در کار روتین به سود رسیده رو نداره. من برای فامیل درجه 2 هم همچین کاری نمیکنم :D

hbptbs

Registered User
لایک‌ها
53
وام یا حتی سرمایه شخصی که قدرت از دست دادنش رو نداری، مناسب شروع یک فعالیت جدید اقتصادی نیست. کار تولیدی هم در شروعش، یکی از پر ریسک ترین فعالیت هاست. باید بگردی بین آشناها کسی رو پیدا کنی که حاضر باشه توی کار جا افتاده و به سود رسیده خودش، شما رو شریک کنه... این آشنا هم باد خیلی دوستت داشته باشه :D، چون هرچی هم این سرمایه شما سود داشته باشه، ارزش وارد کردن یه شریک جدید در کار روتین به سود رسیده رو نداره. من برای فامیل درجه 2 هم همچین کاری نمیکنم :D
نظرت قابل قبوله ولی هستند کسایی ک کار رو بلدن ولی الان بیکارن. مهندسیش اینه که اون شخص رو استخدام کنه و تو سود کار ی درصد کمی شریکش کنه!
بعد اون طرف براش همه کارو اوکی میکنه. تماح. به همین راحتی.

allthebest.ir

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
نظرت قابل قبوله ولی هستند کسایی ک کار رو بلدن ولی الان بیکارن. مهندسیش اینه که اون شخص رو استخدام کنه و تو سود کار ی درصد کمی شریکش کنه!
بعد اون طرف براش همه کارو اوکی میکنه. تماح. به همین راحتی.

allthebest.ir

با احترام به نظر شما

اما تجربه شخصی من میگه : امکان نداره کسی باشه که کاری رو واقعا بلد باشه، جوری که بتونه از ابتدا کار رو شروع کنه و به سوددهی برسونه و الان اون شخص، بیکار باشه ...... کسی که انقدر در یک زمینه ای حرفه ای باشه که بتونه یک کار جدید ایجاد کنه، نمیاد استخدام فرد دیگری با 150 میلیون سرمایه بشه

omid_agha

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
شانسه مارو میبینین ؟
رفتیم با اهل خونه خانواده حرفیدیم !
پسر عموم بابامو داداشم خواهرم 10تا فوش 30 40 تا درپیتی گفتن که ما بریم بسته بندی !
تو میخوای برای ما کار پیدا کنی ! ما خودمون الیم او بل ! بورو شاگردی بچه جان !
و .........................
چیکار کنم ؟ ری.... به من :((>

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
اگه پولتون کمه یک حرفه رو یاد بگیر و به اصطلاح رو خودتون سرمایه گزاری کنید . مثلا دوره تاسیسات رو تو اموزشگاههای ازاد برو

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
وام هرگز نگیرید مگر اینکه 500% به کارتون مطمئن باشید ! :)
اگه کاری پیدا کردید با شرایط بالا اونوقت بگیرید (اگه پیدا کردید!)
خودتونو درگیر نکنید . وام واسه توسعه خوبه
اگه بدون وام شروع کنید در بدترین حالت ( خدانکنه ) بر شکست میشید ولی بازم میتونید شروع کنید.
اما با وام کارتون به دادگاه و زندان ختم میشه !
حالا به نظرتون کدومش بهتره

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
اگه بتونم وام 4 الی 7 درصد جور کنم و با 80% وام کار رو شروع کنم ارزش ریسکشو داره ؟
@davodmg

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
اگه به کارتون مطمئن هستید و میتونید اجناس تولید شده رو بفروشید مشکلی نداره حتی شده با سود کمتر

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
من تنها در صورتی وام میگیرم که حداقل چند برابر اون وام رو خودم به عنوان ثرمایه داشته باشم و باهاش جای دیگه ای در حال کار کردن باشم

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
خب من که تازه اول راهم سرمایه آنچنانی ندارم چه باید بکنم ؟:(

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
سلام
میخواستم اینجا ی هم فکری یا نظرسنجی باهم انجام بدیم که چه کارگاهای تولیدی کوچکی با سرمایه های کم میشه راه اندازی کرد
مثل جوراب بافی و اسکاچ بافی و ...
اگر میشه لطف کنید پیشنهاداتون به همراه میزان سرمایه مورد نیاز تقریبی رو هم بگید
با تشکر

امضام با 10 تومن

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
امضام با 10 تومن
به پیشنهادتون چند مدت پیش فکر کردم
مشکلی وجود داره مسافته
من جنوبم و شما شمال !
ایده جالب و نوینی دارید ، اگر اینچنین گجتی که میگید باشه خیلی سریع هم میتونه فراگیر شه

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
ایدم تکمیلتر شده و بهتر
ولی پول تا نباشه.....
مسافت هم بله مشکل بزرگی هست

بالا