برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
سرگذشت سوپر ماریو...
465872.jpg
این کیه بالوتلی رو شوت کرده ؟

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
@AslanSalarkia جون, میدونم چه پسر با کلاس و با شخصیتی هستی و خیلیم دوست دارم.
واقعا درست بود که خودت قبلا باین شدت کل کل کرده باشی و بعد بیای بگی اهلش نیستم و خوشم نمیاد و بچه بازیه و...؟
خدایی 26 اکتبر چلسی رو تو الدترافورد بزنین این تاپیکو نمیترکونین؟ S.M.H و عباس و مهدی و سارا جون و کامران اپل و... میرین تو بحث و گفتگو بحث فنی میکنین؟
خدا وکیلی اگه از الان یه هوادار چلسی تا 26 اکتبر ادعا کنه که یونایتدُ میزنیم و لهش میکنیم و عددی نیست و... در صورت برد یونایتد بهش نمیگین چی شد تا دیروز داشتی ادعا میکردی؟ همون کاری که فصل قبل با آرسنالیا کردین.
در پایان میگیم بازم داداش که دوست دارم و عزیزی و واست احترام قائلم.
@SPECIAL ONE

آقا یه بار برای همیشه بیا و روش اینکه چجوری پستای ماهارو بین 663 صفحه ی تاپیک پیدا میکنی شرح بده برامون :دی ،به جان خودم هر کاری کردم نشد،با سرچ که نمیشه

تنها چیزی که به نظر میرسه درسته اینه که یه حافظه قوی تر از انیشتین داری مثل اینکه و پستای تک تک ما یادت میمونه!!! :D
عباس جون شما این موردُ نگاه کن, این الان تا 4 سال دیگه جا داره واسه نقل قول:
آخه رو چه حسابی چنین ادعایی میشه اونم تو تاپیک کل کل!
=================
@Benchmarker دوست داشتنی, نمیشه بگی اصلا اهل کل کل نیستی. بازی دوستانه ایتالیا و هلند تو همین تاپیک قبول داری یه کل سبُکی با دوست هوادار هلندیمون داشتی؟
اگه میلان الان تو لیگ قهرمانان بود و قدرتمند بود و مثلا با چلسی بازی داشت و مورینیو قبل بازی با اینزاگی بحث میکردن و هوادار چلسی هم ادعا میکرد و میلان چلسی رو میزد نمیومدی اینجا یه کل کلی نمیکردی؟ قبول کن اگه میلان و اینتر و یووه تو اوج بودن و جزو قدرتهای لیگ قهرمانان بودن و اینجا تعداد هوادارای ایتالیایی بیشتر بود خودتم وارد بحث میشدی و لذتم میبردی و بحث فنی هم مطمئنا توش بود.
موقع جام جهانی که دوستان گفتن سریعتر تموم بشه بازیهای باشگاهی شروع بشه شما گفتی چند ساله دیگه PSG و سیتی فینالهای لیگ قهرمانان رو برگزار میکنن, یعنی اصلا کلا اون تورنمنت رو بیشتر دوست داشتی.
انشا الله تیمهای ایتالیایی هم بزودی اوج بگیرن. خودم خیلی دلم برای یه اینتر قدرتمند تنگ شده.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
@Benchmarker دوست داشتنی, نمیشه بگی اصلا اهل کل کل نیستی. بازی دوستانه ایتالیا و هلند تو همین تاپیک قبول داری یه کل سبُکی با دوست هوادار هلندیمون داشتی؟
اگه میلان الان تو لیگ قهرمانان بود و قدرتمند بود و مثلا با چلسی بازی داشت و مورینیو قبل بازی با اینزاگی بحث میکردن و هوادار چلسی هم ادعا میکرد و میلان چلسی رو میزد نمیومدی اینجا یه کل کلی نمیکردی؟ قبول کن اگه میلان و اینتر و یووه تو اوج بودن و جزو قدرتهای لیگ قهرمانان بودن و اینجا تعداد هوادارای ایتالیایی بیشتر بود خودتم وارد بحث میشدی و لذتم میبردی و بحث فنی هم مطمئنا توش بود.
موقع جام جهانی که دوستان گفتن سریعتر تموم بشه بازیهای باشگاهی شروع بشه شما گفتی چند ساله دیگه PSG و سیتی فینالهای لیگ قهرمانان رو برگزار میکنن, یعنی اصلا کلا اون تورنمنت رو بیشتر دوست داشتی.
انشا الله تیمهای ایتالیایی هم بزودی اوج بگیرن. خودم خیلی دلم برای یه اینتر قدرتمند تنگ شده.
کل کل بچه گونه با بحث کمی فرق داره مثلا سر یوونتوسی که تو این تاپیک مقامشو در حد ادینزه پایین اووردن بحث کردم نه کل کل اما خب کل کل هم که میگی تا حدی وجود داره اما خیلی کم با هلند رو یادم نمیاد شاید بحث یورو 2000 بوده :D
بازم میگم من اهل کل کل نیستم حتی اگه میلان هم داشت فینال با چلسی بازی میکرد و مورینیو انگشت تو چشم اینزاگی یا تاسوتی میکرد :general304: دیگه تو فوتبال بالاتر از تیم ملی ایتالیا که چیزی برام مهم نیست اما همونم کل کل نمیکردم اینو از دوستان انگلیسی بپرس که تو یه گروه بودیم
کاربرا کلا اینجا یه طور کل کل میکنن که باعث دلخوری و دلزدگی از هم میشن اما من دوستی برام مهمتره کل کله برا همینم حتی اگه حس کل کل هم داشته باشم چیزی نمیگم تا کسی ناراحت نشه
اره من جام جهانی رو بیشتر لیگ و جام باشگاهها دوست دارم حتی اگه تو CL همش ایتالیایی ها میومدن فینال باز جام جهانی رو ترجیح میدادم
ممنون از پستت

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
باور کن اینجا بسته شه خود به خود جمعیت کوچ میکنه اونجا! خود من چون هیچ کس نمیره اونجا پست نمیذارم، بحث فنی هم باشه همینجا میگم چون لااقل خونده میشه.

باعث افتخاره که مشمول نقل قول های تاریخی شما شدم :)
ولی همونطور که حامد گفت آدم همیشه در حال تغییره، این هم یه نکته مثبته وگرنه الان تو همون عصر سنگ بودیم!
من همینطور که الان نمیتونم از 10 روز دیگم حرف یزنم، وقتی به 10 روز پیشم هم نگاه کنم با دید الانم نگاه میکنم.
بعضی نقل قول هات به جان، کلیم دمت گرم دارن! ولی این که یکی یه روزی کل کرد ولی الان با توجه به مسائل و جو پیش اومده موافق بسته شدن تاپیکیه از اونا نیست
خوب اونجا هم کم کم جوش به کل کل کشیده میشه و همونجا هم بسته میشه

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
@SPECIAL ONE

آقا یه بار برای همیشه بیا و روش اینکه چجوری پستای ماهارو بین 663 صفحه ی تاپیک پیدا میکنی شرح بده برامون :دی ،به جان خودم هر کاری کردم نشد،با سرچ که نمیشه

تنها چیزی که به نظر میرسه درسته اینه که یه حافظه قوی تر از انیشتین داری مثل اینکه و پستای تک تک ما یادت میمونه!!! :D
فکر کنم بر اساس کلیدواژه هایی که از پست های افراد یادش مونده پستاشونو پیدا می کنه
مثلا میره در قسمت جستجو در قسمت نوشته شده توسط کاربر: می نویسه Benchmarker و در قسمت كلمات كلیدی: می نویسه مورینیو + متنفر بعد اون پستی که Benchmarker گفته بوده به عنوان یه متنفر از مورینیو این برد رو به بایرنیها تبریک میگم رو پیدا می کنه نقل قول می کنه :D
البته از طریق گوگل هم میشه اگه جمله طرف رو دقیق یادش مونده باشه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
@AslanSalarkia
عباس جون شما این موردُ نگاه کن, این الان تا 4 سال دیگه جا داره واسه نقل قول:
آخه رو چه حسابی چنین ادعایی میشه اونم تو تاپیک کل کل!
ببین خورج جان،خب اینجا تاپیک کل کل هست،اینو فارق از هر بحث کل کلی و اینا میگم(به دوستان عزیز آرسنالی برنخوره یه موقع :دی،واقعا قصد کل کل ندارم) ،خب اون بنده خدا تیمش باخته و زیر آماج حملات طرفدارای تیم مقابل قرار داره،باید یه جوابی بده به هر حال،تا نگن که طرف کم آورد هیچی نگفت،به هر حال اینجور پست زدن که بهتر از کلا پست نزدنه؟بد میگم؟

پ.ن:نگفتی چجوری پستامون رو پیدا میکنیا :دی،با ابزار سرچ هر کاری کردم نشد!

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
اوزیل 3 ماه مصدوم شد :|
فکر کنم تا الآن بدترین خریدِ تاریخِ آرسنال بوده با اختلاف ... :|

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
اوزیل 3 ماه مصدوم شد :|
فکر کنم تا الآن بدترین خریدِ تاریخِ آرسنال بوده با اختلاف ... :|
منصف تر باشیم، بهترین و بدترین
فصل پیش هیچ کس باورش نمیشد اونطوری غوقا کنه و این فصل هم هیچ کس باورش نمیشد اینطوری افول کنه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اگه اینقدر بسته نشدن این تاپیک برای شما مهم هست و اعتقاد دارید که نباید بسته بشه خودتون هم برای حفظ فضای تاپیک و حرمت بقیه کاربرا یه حرکتی باید بکنید.
یکی از دوستان فرمودند برخورد نباید قهری و از نوع سیاه و سفید باشه. قبول
اما 2 3 تا نفر به تنهایی نمیتونن یه جامعه رو کنترل کنن

اینجا هم مثل جامعه واقعی نیاز به قانون و پایبندی به اون از طرف همه ما داره. خود ما وقتی میبینیم که کاربری داره تو فضای کل کل از مسیر درست منحرف میشه باید بهش تذکر بدیم. یا بد ریپورت بدیم

امیدوارم همه ما یه بازنگری ای در مورد حضورمون در فضای این فروم داشته باشیم.

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
منصف تر باشیم، بهترین و بدترین
فصل پیش هیچ کس باورش نمیشد اونطوری غوقا کنه و این فصل هم هیچ کس باورش نمیشد اینطوری افول کنه

فصل پیش همچین کولاک نکرد

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
فصل پیش همچین کولاک نکرد
اتفاقا چند هفته اول تا قبل مصدومیتش بهترین هافبک لیگ برتر بود، بازی نبود پاس گل نده. ولی نمیدونم چه بختکی که روی سینه ی آرسنال نشسته

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
ببین خورج جان،خب اینجا تاپیک کل کل هست،اینو فارق از هر بحث کل کلی و اینا میگم(به دوستان عزیز آرسنالی برنخوره یه موقع :دی،واقعا قصد کل کل ندارم) ،خب اون بنده خدا تیمش باخته و زیر آماج حملات طرفدارای تیم مقابل قرار داره،باید یه جوابی بده به هر حال،تا نگن که طرف کم آورد هیچی نگفت،به هر حال اینجور پست زدن که بهتر از کلا پست نزدنه؟بد میگم؟
یه فوتبالیست تو فولاد خوزستان بود فکر کنم, فامیلیش خورج بود, همینجوری نام کاربری رو گذاشتم خورج. اسمم احمدِ.
بنظر من اگه اصلا اون پست ارسال نمیشد بهتر بود, و صد البته نظر شما هم کاملا محترم است. کلا بهتره قبل از بازی ادعا نکنیم.
پ.ن:نگفتی چجوری پستامون رو پیدا میکنیا :دی،با ابزار سرچ هر کاری کردم نشد!
آدم یه چیزایی یادش میمونه دیگه!
================
حامدویچ من سوال ندیدم!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
یه فوتبالیست تو فولاد خوزستان بود فکر کنم, فامیلیش خورج بود, همینجوری نام کاربری رو گذاشتم خورج. اسمم احمدِ.
بنظر من اگه اصلا اون پست ارسال نمیشد بهتر بود, و صد البته نظر شما هم کاملا محترم است. کلا بهتره قبل از بازی ادعا نکنیم.
================
حامدویچ من سوال ندیدم!
شرمنده احمد جان،من فک می کردم همون یوزر قبلیت اسم خودت هم هست ;)

آدم یه چیزایی یادش میمونه دیگه!

باووو کارنامه اعمال همه مارو داری شما :general106: کار از یه چیزایی گذشته خداییش

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

تاپیک کل کل جهانی طبق وعده قبلی مجددا باز میشه. امیدوارم با خودتون به جمع بندی رسیده باشید که تکرار فضای گذشته و رفتن تاپیک به سمت توهین و تحقیر و بی احترامی نهایتا به بسته شدن دائمی این تاپیک منجر خواهد شد. به امید اینکه مراعات کنید.

پاینده باشید

بالا