برگزیده های پرشین تولز

خرید کالای شما از امریکا با شرایط بسیار مناسب (مدت بسیار محدود)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
داداش اگه فعاله چرا قیمت نمیدی؟

hdnsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
سلام آقا وحید. بنده نمی دونم چطور و به چه شکلی باید با شما تماس داشت که شما جواب بنده را بدید!!! من چندین بار زمان ثبت سفارش زنگ زدم که چرا 2 تا آیتم توی عکسی که گذاشتید نیست، فرمودید خیالتون راحت اوکی شده. بعد از اومدن کالاها به ایران بازم جویا شدم فرمودید همش هست. وقتی که بعد 4-5 تا اس ام اسی که جهت هماهنگی دریافت دادم و جوابیندادید، زنگ زدم می فرمایید یکیش نیست اما شک دارید. خودتون قرار می ذارید که خبر بدید ولی بنده 7 بار تماس بی پاسخ و 10 تا اس ام اس بی جواب نصیبم میشه. وقتی با خط دیگه زنگ می زنم خیلی سریع جواب میدید و می فرمایید که من کلی سفارشا باید بفرستم،سرم شلوغه و...بازم با تمام این اوصاف و البته قبول این موضوع از جانب شما که جوابگوییتون نامناسب بوده بنده بی خیال تمام این برخوردای توهین آمیزتون میشم. اما جالبه فرداش بنده از شما شماره بارنامه را جهت تحویل کالا از تیپاکس می خوام و دوباره چند بار تماس و چندین اس ام اس، بازم جنابعالی محل نمیذارید تا بعد از اس ام اس من مبنی بر مطرح شدن این برخورد شما در تاپیکتون که می فرمایید من واسم جنس اومده و همینجوری تو خونه نیستم که وقت و بی وقت پاسخگو باشم کمی صبور باشید و روال کاریا درک کنید.....
فکر نمیکنید شما باید کمی مسئولانه تر رفتار کنید؟ فکر نمیکنید خوبه خودتونا جای مشتری بذارید که تنها رابطش تماس باشماست و فکر کنید این کم محلی به تماسا و اس ام اسا در شان هیچ کس نیست!!!
فقط آوردن کالاها به ایران که وظیفه شما نبوده باید در مورد نقص توی سفارش مشتریا در جریان بذارید و بعد از پست وظیفه دارید کد رهگیریا به مشتری بدید.
کسی نخواسته وقت بی وقت پاسخگو باشید. اصلا مگه با توصیفات بالا جز اینه که این شما هستید که باید تماس بگیرید نه بنده!!!
قانون اول فروشندگی، مشتری مداریه، کی گفته که دائما من برای پیگیری باید زنگ بزنم و شما محل نذارید. وظیفه شما پیگیری ارسال کالا و کد رهگیری هستش.

لابد بنده بی کار نشستم توی خونه که دائما زنگ بزنم بفهمم سفارشم ناقصه یا بپرسم کی ارسال میشه یا کد رهگیری چی شد!!!!
مگه دادن یه شماره بارنامه یا نه اصلا گفتن اینکه الان سرم شلوغه تا شب ارسال می کنم خیلی کار سختیه!!!! هر چند که ظاهرا شما قصد ارسال شماره بارنامه را نداشتید.
الانم بعد 5 روز از ارسال شما اگه شنبه ارسال کرده باشید، کالاها هنوزدست من نرسیده!!!!
در تایید صحبت های دوستمون که کوت کردم
من یه مکمل از سایت BB سفارش دادم
ایشون قرار بود 12 هم کالا رو تحویل بده (از این بگذریم هرچی ما گفتیم order number بدید که ما ثبت سفارش رو توی سایت BB ببینیم خبری نشد )
مگه غیر اینه ایشون باید خودش بعد رسیدن کالا ها به تهران پ.خ میدادن و تحویل میدادن سفارش ها رو؟؟
ولی ما فهمیدیم گویا باید تماس گرفت , بعد چندین بار موفق به صحبت باهاشون شدم که گفتن مال شما احتمالا توی چمدون دوم هست تا شب زنگ میزنم , شب شد ما 10 بار زنگیدیم جواب ندادن , فرداش زنگ زدیم جواب ندادن , گفتم احتمالا حجم سفارش ها زیاده وقت ندارن جواب بدن صبر میکنم
تا پریشب صبر کردم , تماس گرفتم گفتن مکمل شما رو گمرک گیر داده گرفته , چندین روز صبرکنید گمرک ایران مدلش اینه همون موقع بری فکر میکنن چیز خاصی هست...
گفتم مورد نداره شما لااقل order number رو بدید من ببینم چیزی خرید شده, گفتن تا فرداشب بهتون میدم
از دیشب دارم باهاشون تماس میگیرم پاسخگو نیستن
فردا 19 هم هست و ما ول معطلیم...
امیدوارم دوستان در سفارش از ایشون احتیاط کنن , تا قبل سفارش خیلی کمک میکنن اما به محض دریافت پول پاسخگو نیستن

vahid.tipic

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
99
در تایید صحبت های دوستمون که کوت کردم
من یه مکمل از سایت BB سفارش دادم
ایشون قرار بود 12 هم کالا رو تحویل بده (از این بگذریم هرچی ما گفتیم order number بدید که ما ثبت سفارش رو توی سایت BB ببینیم خبری نشد )
مگه غیر اینه ایشون باید خودش بعد رسیدن کالا ها به تهران پ.خ میدادن و تحویل میدادن سفارش ها رو؟؟
ولی ما فهمیدیم گویا باید تماس گرفت , بعد چندین بار موفق به صحبت باهاشون شدم که گفتن مال شما احتمالا توی چمدون دوم هست تا شب زنگ میزنم , شب شد ما 10 بار زنگیدیم جواب ندادن , فرداش زنگ زدیم جواب ندادن , گفتم احتمالا حجم سفارش ها زیاده وقت ندارن جواب بدن صبر میکنم
تا پریشب صبر کردم , تماس گرفتم گفتن مکمل شما رو گمرک گیر داده گرفته , چندین روز صبرکنید گمرک ایران مدلش اینه همون موقع بری فکر میکنن چیز خاصی هست...
گفتم مورد نداره شما لااقل order number رو بدید من ببینم چیزی خرید شده, گفتن تا فرداشب بهتون میدم
از دیشب دارم باهاشون تماس میگیرم پاسخگو نیستن
فردا 19 هم هست و ما ول معطلیم...
امیدوارم دوستان در سفارش از ایشون احتیاط کنن , تا قبل سفارش خیلی کمک میکنن اما به محض دریافت پول پاسخگو نیستن
بی انصافی هم حدی داره ...
شما تماس گرفتید من گفتم ماده ای که داخل مکملتون هست دردسر ساز شده و مشکل بهداشتی داره و گمرک هم ترخیص نمیکنه ... روال گمرک هم به این صورت هست که رو پیگیری های مداوم حساس میشه و اذیت میکنه ...
بهتون اطلاع دادم که به محض اینکه ترخیص کنیم خبر میدم... غیر از این هست؟؟؟
شما میفرمایین تا قبل زمان سفارش و دریافت وجه پاسخگویی بهتر بوده ... میدونین چرا؟چون شما از طریق سایت با بنده مکاتبه میفرمودین و بنده در زمانهایی که فرصت داشتم پاسخ میدادم ...
اما وقتی تماس میگیرین یا SMS میزنین متفاوت هست جریان چون من طی روز درگیر Business های دیگر هستم (پخش عمده پوشاک ، کفش ، ساعت های برند و پخش محصولات اپل و همچنین پخش فندک های Zippo ) و این تاپیکی که راه اندازی شده کاملا کار جانبی هست که بنده در زمان فراغت فرصت میکنم پاسخگو باشم ...
بنابراین دوستانی که از نحوه پاسخ دادن به تماس ها و SMS ها گله دارند بهتر هست طبق روال سایت فقط از طریق پیغام خصوصی و پست در تاپیک پیگیری کنند که خدای نکرده سوتفاهم پیش نیاد و گله مند نباشند ...
در ضمن دوست عزیز بد نبود تصاویر محصولاتی که دوستان خودشون در صفحه قبل قرار دادند رو میدیدید که به دستشون رسیده و امتیاز بازارچه بنده رو هم ملاحظه میفرمودین تا هشدار احتیاط به دیگران نمیدادید ...
در حال حاضر فقط ۳ بسته هست که به دوستان نرسیده ...
شما هم اگر نمیتونین صبر کنین بنده مشکلی ندارم و میتونم وجهتون رو به صورت کامل برگشت بزنم ...

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
من فكر ميكنم قرارمون اين بود كه شما ٣ شب پيش به من كد رهگيري خريدي كه از سايت BB انجام داديد رو بديد
گفتيد تماس ميگيرم اگه نگرفتم خودتون تماس بگيريد
دو روز تماس گرفتم پشت هم پاسخگو نبوديد
فكر ميكنم توي دو روز ١ دقيقه وقت داشتيد كه جواب بنده رو بديد
بله اگه كد رهگيري نميديد وجه من رو برگشت بزنيد
من گفتم با قضيه گمرگ مشكل ندارم چند روز صبر ميكنم ولي وعده هاي الكي و سركار گذاشتن شما رو نميتونم تحمل كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

ارين٩٣

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
جناب شريفي در رابطه با Refund هدفون،خدمتتون پ خ دادم،ممنون ميشم در رابطه با وضعيت و عملكرد و مراحل پيشرويتون در اين رابطه اطلاعاتي رو بفرماييد كه اقدام كرديد يا خير چون احيانا نمي خوام از مهلت ٣٠روزه عبور كنه.فيدبك بازارچه هم ممنون ميشم ثبت بفرماييد،با تشكر...

asallll

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام شما به من براى خريد پيغام داديد اما اول مثل اينكه مهلت خريدتون تموم شده بعد اينكه خريداى من ٣٠ كيلو هست حدودا

Kingarthor

Registered User
لایک‌ها
558

vahid.tipic

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
99
جناب شريفي در رابطه با Refund هدفون،خدمتتون پ خ دادم،ممنون ميشم در رابطه با وضعيت و عملكرد و مراحل پيشرويتون در اين رابطه اطلاعاتي رو بفرماييد كه اقدام كرديد يا خير چون احيانا نمي خوام از مهلت ٣٠روزه عبور كنه.فيدبك بازارچه هم ممنون ميشم ثبت بفرماييد،با تشكر...
سلام
مسافر ۲ هفته دیگه برمیگرده ...
یا بایستی صبر کرد تا اون موقع یا اینکه زودتر پست بشه امریکا ...
سلام شما به من براى خريد پيغام داديد اما اول مثل اينكه مهلت خريدتون تموم شده بعد اينكه خريداى من ٣٠ كيلو هست حدودا
سلام ...
مهلت تمام نشده ...
هر ماه اینکار رو انجام میدیم ...
سلام
ایفون ۶ پلاس ۶۴ گیگ space gray چند برای ما میاری؟؟؟؟ http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone6
چند روز طول می کشه؟؟؟تهرانم هستم.
اواسط آذر برامون میاد ...
لطفا این لینک رو با محاسبه قیمت کلی + گمرکی (تخمینی) بررسی کنید:
http://www.amazon.com/gp/product/B00JG8GOWU/ref=kin_comp_dk_kp_txt
پ خ زدم خدمتتون ...
پ خ زدن خدمتتون ...

katayoun M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
مسافر ۲ هفته دیگه برمیگرده ...
یا بایستی صبر کرد تا اون موقع یا اينكه زودتر پست بشه امريكا...
سلام مجدد من كاربر ارين٩٣ هستم متاسفانه بن شدم واقعا علتشو نمي دونم و با اكانت يكي از اقوام اومدم اينجا...
ببخشيد اگر ممكنه شما تاريخ دليوري هدفون رو نگاه كنيد و ببينيد كه اگر ٢هفته بعد بره امريكا مهلت ريفاند ٣٠روزش به پايان مي رسه يا خير...
درضمن شما قبل از ارسال لطفا با كمپاني تماس بگيريد و همونطور كه قبلا هم اشاره كردم ابتدا بايد باهاشون صحبت كنيد دليلتون براي مرجوع كردن رو توضيح بديد تا بهتون ي ريفاند كد تعلق بگيره،همينطوري نميشه ارسال كردش تا وقتيكه كد رو دريافت نكرديد.
شما لطف كنيد و شرايط خودتونو كامل بهشون توضيح بديد كه مسافرت هستيد و ٢هفته ديگه به امريكا بر مي گرديد و همون موقع هدفون رو مرجوع خواهيد كرد...
ولي
ولي
ولي
.
.
.
***تا زمانيكه مهلت ريفاند ٣٠روزه به اتمام نرسيده حتما با كمپاني تماس بگيريد،مراتب و دليل مرجوع كردن رو توضيح بديد و اينكه تا مدت ٢هفته امريكا حضور نداريد و ازشون كد ريفاند رو براي مرجوعي دريافت كنيد حتما***
ولي
.
.
.
تحت هيچ شرايطي اجازه نديد كه مهلت ٣٠روزه به اتمام برسه و بعد باهاشون تماس بگيريد اگر هدفون رو بعد مهلت ٣٠روزه ارسال كنيد ولي قبلش كاملا موجه بهشون توضيح داده باشيد و كد ريفاند رو دريافت كنيد مشكلي نداره ولي اگر اين مهلت به پايان برسه ممكنه نشه مرجوعش كرد...
بنابراين بازهم تاكيد مي كنم شما تماس بگيريد دليل مرجوع رو به اطلاعشون برسونيد وبگيد ٢هفته امريكا نيستيد ولييي
*******حتما ريفاند كد رو دريافت كنيد تا ٣٠روز به پايان نرسيده*******

ببخشيد اگر از فونت درشت و رنگ قرمز استفاده كردم،بخاطر تاكيدم روي موضوع هستش...
فقط هرچه سريع تر در اسرع وقت اقدام بفرماييد،متشكرم.

asallll

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خريد هاى من حدود ٣٠ كيلو هست ايشون ميارن؟ چقد پول بارش ميشه؟

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
اگه میشه بعد از 1ماه پول منو برگشت بزنید...
کالا رو که بیخیال شدیم...

vahid.tipic

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
99
سلام مجدد من كاربر ارين٩٣ هستم متاسفانه بن شدم واقعا علتشو نمي دونم و با اكانت يكي از اقوام اومدم اينجا...
ببخشيد اگر ممكنه شما تاريخ دليوري هدفون رو نگاه كنيد و ببينيد كه اگر ٢هفته بعد بره امريكا مهلت ريفاند ٣٠روزش به پايان مي رسه يا خير...
درضمن شما قبل از ارسال لطفا با كمپاني تماس بگيريد و همونطور كه قبلا هم اشاره كردم ابتدا بايد باهاشون صحبت كنيد دليلتون براي مرجوع كردن رو توضيح بديد تا بهتون ي ريفاند كد تعلق بگيره،همينطوري نميشه ارسال كردش تا وقتيكه كد رو دريافت نكرديد.
شما لطف كنيد و شرايط خودتونو كامل بهشون توضيح بديد كه مسافرت هستيد و ٢هفته ديگه به امريكا بر مي گرديد و همون موقع هدفون رو مرجوع خواهيد كرد...
ولي
ولي
ولي
.
.
.
***تا زمانيكه مهلت ريفاند ٣٠روزه به اتمام نرسيده حتما با كمپاني تماس بگيريد،مراتب و دليل مرجوع كردن رو توضيح بديد و اينكه تا مدت ٢هفته امريكا حضور نداريد و ازشون كد ريفاند رو براي مرجوعي دريافت كنيد حتما***
ولي
.
.
.
تحت هيچ شرايطي اجازه نديد كه مهلت ٣٠روزه به اتمام برسه و بعد باهاشون تماس بگيريد اگر هدفون رو بعد مهلت ٣٠روزه ارسال كنيد ولي قبلش كاملا موجه بهشون توضيح داده باشيد و كد ريفاند رو دريافت كنيد مشكلي نداره ولي اگر اين مهلت به پايان برسه ممكنه نشه مرجوعش كرد...
بنابراين بازهم تاكيد مي كنم شما تماس بگيريد دليل مرجوع رو به اطلاعشون برسونيد وبگيد ٢هفته امريكا نيستيد ولييي
*******حتما ريفاند كد رو دريافت كنيد تا ٣٠روز به پايان نرسيده*******

ببخشيد اگر از فونت درشت و رنگ قرمز استفاده كردم،بخاطر تاكيدم روي موضوع هستش...
فقط هرچه سريع تر در اسرع وقت اقدام بفرماييد،متشكرم.
درخواست refund رو با توضیحات ارسال کردیم براشون ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا