برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
حالا این که می گه سرعت رو تا 16 مگ می برن بالا واقعیه ؟
میشه بگید سرعت دانلودتون چقدره
البته تو روز سرویس محدود چون دانلود شبانه برای من مهم نیست فقط سرعت بالا و بدون قطعی می خوام
در صورتی که دانلود شبانه رو ازش صرف نظر کنیم به نظرتون برم سراغ پارس آنلاین یا نه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
واقعیه ولی من بیشتر از 14.8 ندیدم

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
حالا این که می گه سرعت رو تا 16 مگ می برن بالا واقعیه ؟
میشه بگید سرعت دانلودتون چقدره
البته تو روز سرویس محدود چون دانلود شبانه برای من مهم نیست فقط سرعت بالا و بدون قطعی می خوام
در صورتی که دانلود شبانه رو ازش صرف نظر کنیم به نظرتون برم سراغ پارس آنلاین یا نه
بله واقعیه. سرعت دانلود بین 1.5 تا 1.9 مگابایت درثانیه. اگه دانلود شبانه نمیخوایید، پارس آنلاین بهترینه! سرعت بالا، بدون قطعی، پشتیبانی خوب!

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
واقعا که دیگه شورش در آوردن
چند روزه چک می کنم توی باشگاه مشتریان برای خرید ترافیک یک گیگ.
که همش می نوشت اتمام موجودی!!! انگار می خوان برن از کره مریخ کد یه گیگو بیارن فعلا تموم شده!
تا الان دیدم خریدش درست شده و سه گیگ کد گرفتم.
وقتی به حسابم وارد کردم به جا اینکه سه گیگ شارژ بشه، به ازای هر کد دو روز به مهلت سرویسم اضافه شد!!!:general208::general208::general208:
می دونن که مشتری ها اکثرا شارژ تمام می کنن تا اینکه روز کم بیارن. اینم از مسخره بازی جدیدشون...

amirhoseinahv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این ماه چون یه خرده استفاده ام زیاد بود 128 نامحدود گرفتم ماه قبل 2 مگ محدود با ماهی 4 گیگ ترافیک و شبانه رایگانی که من داشتم حدود 110 گیگ فیلم دانلود کردم
سرعتی که 2 مگ به من میداد حدود 1750 کیلو بود بهنای باند من رو روی 9 مگ بستن کیفیت خطمون خیلی خوبه دلتون بسوزه

من با تعرفه 2 مگ یه فیلم 2 گیگی رو حدود 45 دقیقه دانلود میکردم
الان 128 نامحدود دارم خودتون ببیند چه سرعتی داره بارس انلاین بهترینه حالا هرچی دوست دارید شما بگیدScreenshot (48) copy1232323123.jpg

اینم عکس سرعتی که 2 مگش به من میداد البته این تو ساعات رایگان هستش تو ساعات غیر رایگان تا 14 مگ هم میرفت
با سرعت 2 مگابیت دانلود میکردم

http://www.speedtest.net/result/3969367015.png

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
مثل من داغ نشی ویندوز تازه ریخته بودم تا بجنبم 2.6 gb سر ویندوز آپدیت در عرض چن دقیقه پرید

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
این ماه چون یه خرده استفاده ام زیاد بود 128 نامحدود گرفتم ماه قبل 2 مگ محدود با ماهی 4 گیگ ترافیک و شبانه رایگانی که من داشتم حدود 110 گیگ فیلم دانلود کردم
سرعتی که 2 مگ به من میداد حدود 1750 کیلو بود بهنای باند من رو روی 9 مگ بستن کیفیت خطمون خیلی خوبه دلتون بسوزه

الان 128 نامحدود دارم خودتون ببیند چه سرعتی داره بارس انلاین بهترینه حالا هرچی دوست دارید شما بگیدمشاهده پیوست 729879

اینم عکس سرعتی که 2 مگش به من میداد البته این تو ساعات رایگان هستش تو ساعات غیر رایگان تا 14 مگ هم میرفت

به این که نیو یوزری و دیروز عضو سایت شدی کاری ندارم حداقل میخوای خالی ببندی یه بار برای خودت مرور کن چی میخوای بگی!
پهنای باندت روی 9 مگ بوده بعد با 1750 دانلود میکردی؟
به صورت منطقی با پهنای باند 9 مگابیت نمیشه بیشتر از 1152 کیلوبایت دانلود کرد اونوقت تو با 1750 دانلود میکردی ! و یه چیز دیگه اینکه پهنای باندت 9 مگ بوده بعد توی ساعات غیر رایگان تا 14 مگ هم بالا میرفته؟ اخه شانسیه مگه یه دفه پهنای باندت زیاد میشده!
حالا اگه پارس آنلاین واسه تو یه نفر کل قوانین فیزیک و ریاضیات رو به .. داده فقط میشه یه جمله گفت:
من دیگه حرفی ندارم!

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
به این که نیو یوزری و دیروز عضو سایت شدی کاری ندارم حداقل میخوای خالی ببندی یه بار برای خودت مرور کن چی میخوای بگی!
به صورت منطقی با پهنای باند 9 مگابیت نمیشه بیشتر از 1152 کیلوبایت دانلود کرد اونوقت تو با 1750 دانلود میکردی ! و یه چیز دیگه اینکه پهنای باندت 9 مگ بوده بعد توی ساعات غیر رایگان تا 14 مگ هم بالا میرفته؟ اخه شانسیه مگه یه دفه پهنای باندت زیاد میشده!
حالا اگه پارس آنلاین واسه تو یه نفر کل قوانین فیزیک و ریاضیات رو به .. داده فقط میشه یه جمله گفت:
من دیگه حرفی ندارم!
نه جناب راست میگه این دوستمون
جدیدا پارس انلاین پهنای باند رو روی 16 مگ میذاره برای سرویس های حجمی یالاتر از 128 البته !!!!!
من خودم با سرعت 2 مگابایت روزا و شبا با سرعت 800 900 دانلود میکنم.البته این ماه تموم شه تخلیه میکنم.چون شبانه رایگانش رو خذف کرده.من چون 6 ماهه بستم هنوز شبانه رایگان دارم :p

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
نه جناب راست میگه این دوستمون
جدیدا پارس انلاین پهنای باند رو روی 16 مگ میذاره برای سرویس های حجمی یالاتر از 128 البته !!!!!
من خودم با سرعت 2 مگابایت روزا و شبا با سرعت 800 900 دانلود میکنم.البته این ماه تموم شه تخلیه میکنم.چون شبانه رایگانش رو خذف کرده.من چون 6 ماهه بستم هنوز شبانه رایگان دارم :p
بله دوست عزیز میدونم که تا 16 میبنده ولی اگر دقت کنید میبینید که خودش در پست نوشته پهنای باندش روی 9 مگ بوده و داشته با این سرعتهای فضایی دانلود میکرده!

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624

الان 128 نامحدود دارم خودتون ببیند چه سرعتی داره بارس انلاین بهترینه حالا هرچی دوست دارید شما بگیدمشاهده پیوست 729879

پارس آنلاین برای سرویسهای بالاتر از 128 کیلوبیت سرعت رو محدود نکرده، چطور شما با

سرویس 128 این سرعت رو گرفتی خدا عالمه و کارشناسان پارس آنلاین

amirhoseinahv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من دیگه حرفی ندارم!

عزیز من سرویسم در این ماه 128 نامحدود هستش و اون سرعتی هم که گذاشتم واسه 128 هستش لطفا اول برید ببین پارس انلاین چی هست بعد بیاید نظر بدید اخه طرف اصلا نمیدونه اینترنت یعنی چی بعد اون وقت اومده میگه خالی نبند اخه عمویی اون زمان که تو میرفتی پول تو جیبی هات رو حمع میکردی کارت اینترنت بخری وصل بشی من اینترنت ماهواره ای داشتم عزیزان اگه برید تو سایت پارس انلاین متوجه خواهید شد که 128 نامحدود هدیه سرعت بالا داره که 5 گیگ اول رو پهنای باندت رو روی 2048 میبندن که با سرعت 256 دانلود کنی
4 گیگ بعدی با سرعت 70 بقیه میشه سرعت اسمی
تورو خدا اول برید یه نگاه کنید بعد بیاید نظر بدید در ضمن درباره عضویت یک روزه هم باید بگم که از سال 2011 عضو هستم ولی متاسفانه به دلایلی ایمیلم از بین رفت مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم

درباره سرعت دانلود 2 مگ من پهنای باند من 9 مگ بود که سرعتم روی 1 بود ثابت بعدش درخواست دادم که پهانی باندم رو افزایش بدن که سرعت دانلودم شد 1700 تا 2200 متغیر بود

فقط من موندم چرا یه نفر:general502::general502::general502: میخواد خودش رو عقل کل نشون بده میاد حرف بزنه میری.......:general502::general502::general502::general502: ههههههه :general406::general406::general406::general406::general406:

حالا اینجاست که باید بگم من دیگه حرفی ندارم:general208::general208:

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
عزیز من سرویسم در این ماه 128 نامحدود هستش و اون سرعتی هم که گذاشتم واسه 128 هستش لطفا اول برید ببین پارس انلاین چی هست بعد بیاید نظر بدید اخه طرف اصلا نمیدونه ...
اول متن پستی رو که نوشتی بخون بعد بیا اینجا ... تحویل بده،کجای متنت نوشتی پهنای باندت رو زیاد کردن؟ فقط گفتی 9 مگه پهنای باندته بعد با 1700 دانلود میکنی! اگه سواد نداری که بجای پهنای باند 16 نوشتی 9 که هیچی اگه هم اشتباه نوشتی بجای ... تحویل دادن برو متن پستت رو درست کن.
از نوع نوشته هات هم معموله چندسالته و توی اینجا که یه نفر هم از این شرکت دل خوشی نداره اومدی چرت و پرت میگی.
خودت اومدی میگی سرعت پلکانی میاد پایین بعد اونوقت پارس آنلاین رو پیشنهاد هم میدی؟؟!! حالا فازت چیه خدا میدونه!

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
عزیز من سرویسم در این ماه 128 نامحدود هستش و اون سرعتی هم که گذاشتم واسه 128 هستش لطفا اول برید ببین پارس انلاین چی هست بعد بیاید نظر بدید اخه طرف اصلا نمیدونه اینترنت یعنی چی بعد اون وقت اومده میگه خالی نبند اخه عمویی اون زمان که تو میرفتی پول تو جیبی هات رو حمع میکردی کارت اینترنت بخری وصل بشی من اینترنت ماهواره ای داشتم عزیزان اگه برید تو سایت پارس انلاین متوجه خواهید شد که 128 نامحدود هدیه سرعت بالا داره که 5 گیگ اول رو پهنای باندت رو روی 2048 میبندن که با سرعت 256 دانلود کنی
4 گیگ بعدی با سرعت 70 بقیه میشه سرعت اسمی
تورو خدا اول برید یه نگاه کنید بعد بیاید نظر بدید در ضمن درباره عضویت یک روزه هم باید بگم که از سال 2011 عضو هستم ولی متاسفانه به دلایلی ایمیلم از بین رفت مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم

درباره سرعت دانلود 2 مگ من پهنای باند من 9 مگ بود که سرعتم روی 1 بود ثابت بعدش درخواست دادم که پهانی باندم رو افزایش بدن که سرعت دانلودم شد 1700 تا 2200 متغیر بود

فقط من موندم چرا یه نفر:general502::general502::general502: میخواد خودش رو عقل کل نشون بده میاد حرف بزنه میری.......:general502::general502::general502::general502: ههههههه :general406::general406::general406::general406::general406:

حالا اینجاست که باید بگم من دیگه حرفی ندارم:general208::general208:

حالا چرا خود زنی میکنی، خوب اینو از اول میگفتی :D

amirhoseinahv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اول متن پستی رو که نوشتی بخون بعد بیا اینجا ... تحویل بده،کجای متنت نوشتی پهنای باندت رو زیاد کردن؟ فقط گفتی 9 مگه پهنای باندته بعد با 1700 دانلود میکنی! اگه سواد نداری که بجای پهنای باند 16 نوشتی 9 که هیچی اگه هم اشتباه نوشتی بجای ... تحویل دادن برو متن پستت رو درست کن.
از نوع نوشته هات هم معموله چندسالته و توی اینجا که یه نفر هم از این شرکت دل خوشی نداره اومدی چرت و پرت میگی.
خودت اومدی میگی سرعت پلکانی میاد پایین بعد اونوقت پارس آنلاین رو پیشنهاد هم میدی؟؟!! حالا فازت چیه خدا میدونه!

عزیز دقیقا الان داری از چی میسوزی ؟؟؟
به چند دلیل بارس انلاین رو بیشنهاد میکنم

1:سرعت های نامحدودش عالی هستش با قیمت کم شما سرعت 128 میگیری 30 هزار تومان ولی در اصل انگار 2 مگ گرفتی میتونی 11 گیگ سرعت بالا دانلود کنی علی اقا کجا دیدی سرعتی که تو کشور و به صورت قانونی باید 16 باشه و با 16 دانلود کنی ولی لطف میکنن بهت با سرعت 270 دانلود میکنی تا 11 گیگ

2:بشتیبانی خوبی داره با ادب با تجربه و کار بلد دقیقا برعکس علی خان که هیچی حالیش نیست بیکاره فقط میخواد بحث راه بندازه که مثلا بگه ما هم حالیمونه باشه من یک کودک 10 ساله که تو گنده ای خیلی هم حالیته

3:سرعت های محدود بارس انلاین هم خیلی عالی هستن تقریبا 5 یا 10 برابر سرویس خریداری شدتون سرعت میگیرید چون بنا به کیفیت خططتون بهنای باندتون رو روی 4 و 6 و 9 و 16 میبندن که به عنوان مثال اگه 2 مگ بگیرید 4 گیگ ماهی 26 هزار تومان ببه جای دانلود با سرعت 256 یا کمتر با سرعت 400 یا 700 یا 1200 یا 2000 دانلود میکنید که خودش یه مزیت عالی هستش

4:دوستانی که میان هم میگن شبانه رو برداشته از روی منطق حرف بزنید اغراق هم به کار نبرید به نظر من بسیار کار درستی کردن که این کار رو کردن چون کسی که شب ها دانلود نمیکنه فقط میخواد بعضی کارهاش رو ........ انجام بده راحت با سرعت بالا انجام میده چون دیگه کسی نیست که فک کنه اینترنت واسه باباشه بشینه از ساعت 2 تا 7 صبح ببره روش دهن بقیه رو ....... کنه

بعدشم شما میتونید از سرویس شبانه هم استفاده کنید با این حال که اون چیزی که لازمه رو از اینترنت میگیرید به نظر من شما سریال با کیفیت 1080 هم دانلود کنید فوقش میشه 10 گیگ یا 20 گیگ که اگه 20 گیگ شب دانلود کنی تقریبا 6 گیگ از سرویس روزتون کم میشه که واسه کسی که نیاز داره سریال ببینه خیلی خوبه که اگه شما 16 هزار تومان بدید 4 گیگ ترافیک بخرید با 4 گیگ ترافیک اصلیتون میشه 8 گیگ
که بازم 2 گیگ اضافه میارید واسه وبگردی این واسه یه کاربری که به فکر سود نیستش و فقط میخواد فیلم دانلود کنه کافی و لذت بخش هستش که هم سریال مورد علاقه اش رو دانلود میکنه با سرعت بالا
که اگه بخواد بره یه فصل کامل سریال رو از بیرون بخره باید دو برابر همین بول بده البته من حدش رو گرفتم شما لازم نیست وقتی یه کاربر عادی هستی بشینی اندازه قدت فیلم دانلود کنی که چی بشه؟ اگه نارحتیت میتونی بری از بیرون فیلم بخری اینترنتت رو جمع کنی

ولی این دوستانی که از شبانه برداشتن بارس انلاین راضی نیستن همون های هستن که بیرون مغازه فیلم هارو به قیمت خون باباشون میفروشن میخوان مفد و مجانی دانلود کنن برن 2 برابر بفروشن سود ببرن بعد یه سری دیگه ضرر کنن

این یه توضیح کامل درباره بارس انلاین بود حالا علی جان من با شما مشکلی ندارم سرت به کار خودت باشه در ضمن من تمام سرویس دهنده هارو امتحان کردم بارس انلاین بهترینه هرکسی میخواد بره ثبت درخواست کنه مطمٔن باشه ضرر نمیکنه
;);););););):p:p
Screenshot (52).png
اینم یه تست سرعت از 1 مگ بارس انلاین که داداشم رو اون یکی خط خونمون داره

بازم اگه سوالی بود در خدمت هستم هرکی درباره بارس انلاین سوال داره ببرسه 8 ساله از این سرویس دهنده استفاده میکنم خونمون 3 تا خط داره که 2 تاش بارس انلاینه کلا 14 بار تو این 8 سال قطعی 2 ساعته داشته یعنی 8 سال 28 ساعت قطعی که رکوردی هستش واسه خودش اون یکی هم صبا نت هستش که اونم چون درست مصرف میکنم اون صبا نت هم واسه استفاده ما خوبه که درباره این دوتا هرگونه سوالی کسی داره در خدمت هستم

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
الان یکی بگه صورت مسئله دقیقا چیه؟ منم به احتمال نود درصد دیگه تمدید نکنم پارسو.

amirhoseinahv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
واقعا که دیگه شورش در آوردن
چند روزه چک می کنم توی باشگاه مشتریان برای خرید ترافیک یک گیگ.
که همش می نوشت اتمام موجودی!!! انگار می خوان برن از کره مریخ کد یه گیگو بیارن فعلا تموم شده!
تا الان دیدم خریدش درست شده و سه گیگ کد گرفتم.
وقتی به حسابم وارد کردم به جا اینکه سه گیگ شارژ بشه، به ازای هر کد دو روز به مهلت سرویسم اضافه شد!!!:general208::general208::general208:
می دونن که مشتری ها اکثرا شارژ تمام می کنن تا اینکه روز کم بیارن. اینم از مسخره بازی جدیدشون...
لازم به ذکره که زنگ زدم پشتیبانی و سه گیگو زنده کردم;)
تازه یادشون رفت اون 6 روزی که اضافه شده بود بهم رو پس بگیرن:general705::D
پشتیبانیش خیلی خوبه فقط پدر شارژو در میاره بسکه باید توی صف بمونیم:general208:

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
عزیز دقیقا الان داری از چی میسوزی ؟؟؟
به چند دلیل بارس انلاین رو بیشنهاد میکنم

1:سرعت های نامحدودش عالی هستش با قیمت کم شما سرعت 128 میگیری 30 هزار تومان ولی در اصل انگار 2 مگ گرفتی میتونی 11 گیگ سرعت بالا دانلود کنی علی اقا کجا دیدی سرعتی که تو کشور و به صورت قانونی باید 16 باشه و با 16 دانلود کنی ولی لطف میکنن بهت با ....
اول اینکه اونا هیچ لطفی به ادم نمیکنن بلکه وظیفشون هست در مقابل این پول زیادی که میگیرن سرویس خوب بدن.
دوم تقریبا بیشتر شرکتها برای سرویسهای به اصطلاح نامحدودشون چند گیگ ترافیک سرعت بالا میدن و اینجوری نیست که پارس آنلاین فقط این کار رو بکنه.
سوم در مورد پشتیبانی به دانش فنی پشتیباناشون کاری ندارم چون خود دوستان تجربه کردن و میدونن تا چه حدی اطلاعاتشون زیاده! در مورد ادب، مگه به شرکتهای دیگه زنگ بزنی فحش میدن بت؟؟ خب همشون باید با ادب صحبت کنن و این مزیتی برای پارس آنلاین نیست.
چهارم در مورد دانلود شبانه در یکی از سایتها هم این بحث بود و تقریبا همه میگفتن برداشتنش کار اشتباهی هست اما اگه شمای جوگیر این استدلال رو که یکی بین ساعت 2-7 بامداد میخواد کار تحقیقاتی یا کار ضروری انجام بده رو قبول میکنی باید گفت منطقتو !!
در مورد پهنای باند هم اگه یکم اطلاعات داشتی میدونستی که الان اکثر شرکتها پهنای باند سرویسهای محدودشون رو حداقل تا 9 مگ افزایش میدن پس این هم دلیلی برای بهتر بودن پارس آنلاین نیست.
در ضمن شمایی که داری خودتو جر میدی و این شرکت رو به همه پیشنهاد میکنی باز هم انقدر اطلاعات نداری که توی همه مناطق مخابراتی سرویس پارس آنلاین خوب نیست؟؟ بعد به همه پیشنهادش میدی؟؟
من هم بیکار نیستم که با کسی که جوگرفتتش و فکر کرده با چند گیگ دانلود دیگه کل اینترنت توی دستشه بحث کنم فقط اینو بگم که در حال حاضر دیگه هیچ فرقی بین پارس آنلاین و شرکتهای دیگه نیست و الان همشون یه پخن!! کسی که تازه میخواد سرویس بگیره انتخابهای بهتری هم میتونه داشته باشه.
والسلام

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
خب سن و سال و شعور این کاربر تازه عضو شده هم مشخص شد و فکر کنم چون تو این 12-13 سال عمرش نتونسته بود دانلود کنه و بالاخره با پارس آنلاین به آرزوش رسید داره این جوری تبلیغ میکنه.
از اون شکلک گذاشتن و حرفهایی که دیگه الان توی مهد کودک هم نمیزنن مشخص بود که چند سالته و شعورت تا چه حد پایینه.
در مورد جر دادن هم درست فهمیدی علاقه خاصی به جر دادن دارم مخصوصا جر دادن بچه ...ی مثل تو
امیدوارم یکی تو این انجمن به گزارشای تخلف رسیدگی کنه تا دیگه اساتیدی اینچنین (!!!) اینجا پیداشون نشه. دم شما هم گرم علی جان.

Last edited:
بالا