برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

anika798

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایتای مختلفو گشتم در مورد سود در سررسید ولی چیزی نیافتم
شما اطلاع ندارید در حال حاظر کدوم بانکا حساب سود در سررسید میشه باز کرد
مثلا دو ساله یا سه ساله واسه 50 میلیون

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
سایتای مختلفو گشتم در مورد سود در سررسید ولی چیزی نیافتم
شما اطلاع ندارید در حال حاظر کدوم بانکا حساب سود در سررسید میشه باز کرد
مثلا دو ساله یا سه ساله واسه 50 میلیون

سپرده بیش از 1 سال ممنوعه .

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
رو شکم رو هوا هر چی هست دوست محترم اخوی گرامی شما برو خبرهای رو چک کن حداقل چیزی میخوای بگی رو هوا روشکم و هر چی خودت بلدی رو نگو زشته حداقل توی انجمن...

اون سپرده هم برای گرفتن مجوز هست نزد بانک مرکزی که هر موسسه برای گرفتن مجوز باید 3 هزار میلیارد نزد بانک مرکزی سپرده کنه تا بتونه مجوز رو بگیره حداقل یه کم اطلاعتتون رو بالا ببرید.

دوست خوبم این مبلغ 3 هزار میلیارد ریال است نه تومان.
اون لینکی که دادین هم کل دارایی های اون موسسه رو 3 هزار میلیارد تومن اعلام کرده نه سپرده اون موسسه نزد بانک مرکزی.
بحث قدیمی موسسه بهتر است یا بانک هم که تمامی ندارد همه هم میدانند یه طرف کمی ریسک داره و به جای آن سود بیشتر.منم موافقم تا حالا ندیدم موسسه ای پول کسی رو بخوره سایت های مجازی اینترنتی که نیستن اینا همین دارایی زیادی که دارن رو اگه توی هیچ فعالیت اقتصادی هم سرمایه گذاری نکنن تا سالها میتونن با گردش پول و جذب سپرده های جدید سود مردم رو بدن یعنی اصلا بحث کلاه بردار بودن یا چند سال صادق بودن نیست اینا مشکلی ندارن فقط بحثی که هست گاهی خود بانک مرکزی با ایراد گرفتن از این بندگان خدا و بحث بازی با مجوز کار رو سخت میکنه یا مثه این موسسه میزان یه شایعه باعث هجوم مردم برای گرفتن پول و کم آوردن موسسه میشه.واسه همین بعضی ها حق دارن این ریسک و دردسر رو نپذیرن.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوست خوبم این مبلغ 3 هزار میلیارد ریال است نه تومان.
اون لینکی که دادین هم کل دارایی های اون موسسه رو 3 هزار میلیارد تومن اعلام کرده نه سپرده اون موسسه نزد بانک مرکزی.
بحث قدیمی موسسه بهتر است یا بانک هم که تمامی ندارد همه هم میدانند یه طرف کمی ریسک داره و به جای آن سود بیشتر.منم موافقم تا حالا ندیدم موسسه ای پول کسی رو بخوره سایت های مجازی اینترنتی که نیستن اینا همین دارایی زیادی که دارن رو اگه توی هیچ فعالیت اقتصادی هم سرمایه گذاری نکنن تا سالها میتونن با گردش پول و جذب سپرده های جدید سود مردم رو بدن یعنی اصلا بحث کلاه بردار بودن یا چند سال صادق بودن نیست اینا مشکلی ندارن فقط بحثی که هست گاهی خود بانک مرکزی با ایراد گرفتن از این بندگان خدا و بحث بازی با مجوز کار رو سخت میکنه یا مثه این موسسه میزان یه شایعه باعث هجوم مردم برای گرفتن پول و کم آوردن موسسه میشه.واسه همین بعضی ها حق دارن این ریسک و دردسر رو نپذیرن.
درسته بنده تومن و ریال رو اشتباه گرفتم اما اینجوری هم نیست که به قول دوستمون گفتن کار خطرناکی میکنی یا گفتن هیچ بانک یا موسسه ای 3 هزار میلیارد سپرده نداره اینطوری هم نیست شما حساب کن کل دارایی های فقط یکی از موسسات مثل میزان که در مشکلاتی این مدت درگیر بود کل دارایی هاش شده 3 هزار میلیارد تومن پس اینجوری هم نیست که هیچ گاه هیچ موسسه ای این مقدار نداشته باشه یا نتونه داشته باشه بحث ما هم سر همین بود .
بحث رو هم تمام کنیم چون هیچ قایده ای جز وقت تلف شدن نداره هر کسی دوست داره هرجا خواست ببره سپرده کنه ریسکشم پای خودش اصلا به ما چه ... بالاخره باید یه فرقی بین موسسات و بانک ها باشه دیگه....

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
دوستان من حساب روز شمار۲۳ درصد بانک آینده دارم.الان موجودیم اومده زیر ۵ میلیون.میخواستم بدونم اگه دوباره برگرده بالای ۵ تومن همون ۲۳ درصدو میدن یا دیگه شده ۱۰ درصد؟

Sent from my XT1033 using Tapatalk

mahmood10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام
اگر بخای زودتر از یکسال حساب را ببندی چطور رفتار میکنند؟
شعب کارسازان آینده چند درصد میداد؟

سلام.
در صورتی که سپرده نور رو بخواهی زودتر از یکسال ببندی، حداقل 24.5 درصد محاسبه میشه. البته احتمالا اگر در ماههای پایانی سپرده یکساله باشه، بیشتر از این میدن.
در مورد کارسازان آینده هم اطلاعی ندارم ولی تا حدودی باید شبیه به ریحانه گستر مشیز باشه.

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
دوستان آرمان حساب 5 ساله داره؟ من دیروز یک شعبه از آرمان (فردوسی) پرسیدم گفتند فقط یک ساله و 27 درصد
کسی بعد از عید پرسیده؟
این32 درصد که دوستان گفتند یکساله هست یا 5 ساله؟ مربوط به قبل عیده یا بعدش؟ فرشتگان بوده یا فردوسی؟

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان آرمان حساب 5 ساله داره؟ من دیروز یک شعبه از آرمان (فردوسی) پرسیدم گفتند فقط یک ساله و 27 درصد
کسی بعد از عید پرسیده؟
این32 درصد که دوستان گفتند یکساله هست یا 5 ساله؟ مربوط به قبل عیده یا بعدش؟ فرشتگان بوده یا فردوسی؟
فرشتگان رو ميدونم ٣٢،ميده ولي جفتشون ادغام شدن و تحت نام ارمان كار ميكنند

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
دوستان عزیزم موسسه نور واسه 35 میلیون چند درصد میده؟
کسی اطلاعی داره کلا یکساله چند درصد میدن؟
روزشمار چند درصده؟
اگر اطلاع دارید بفرمایید به چه صورت هست من اخرین بار قبل عید رفتم از اون موقع تا حالا نرفتم ببینم چی به چیه!!!

kami_best

Registered User
لایک‌ها
106
موسسه نور شعب ریحانه گستر برید بیشتر سود میدن

kami_best

Registered User
لایک‌ها
106
امروز رفتم موسسه نور (ریحانه گستر مشیز) در شیراز و سپرده یکساله 30 درصدی باز کردم. سود دفترچه کوتاه مدت هم که قبلا 24.5 بوده الان شده 25 درصد. البته چون شناختی در مورد موسسه آرمان نداشتم گذاشتم نور. درود بر شما
دوست عزیز کدام شعبه رو رفتی؟ منم شیرازم.کف موجودی داشت؟

sphinx2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
همين الان روبروي شعبه نور (خيابان شهيد امير حسن كريمي، شعبه قيطريه) تهران هستم. ٥ دقيقه پيش پرسيدم. سود يكساله بالاي ٢٢ درصد وجود خارجي ندارد. اين رو همين الان بهم گفتن. پشت شيشه هم سودهارو زدن كه بيشترينش همون يكساله ٢٢ درصده. و البته رو شيشه زده ريحانه گستر)
هر كدوم از دوستان كه شك دارن خودشون سوال كنن.

pzs

Registered User
لایک‌ها
72
چرا بین ریحانه گستر و کارسازان فرق وجود داره؟؟؟ مگه هردو باهم ادقام نشدن و موسسه نور نشدن؟؟؟

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
همين الان روبروي شعبه نور (خيابان شهيد امير حسن كريمي، شعبه قيطريه) تهران هستم. ٥ دقيقه پيش پرسيدم. سود يكساله بالاي ٢٢ درصد وجود خارجي ندارد. اين رو همين الان بهم گفتن. پشت شيشه هم سودهارو زدن كه بيشترينش همون يكساله ٢٢ درصده. و البته رو شيشه زده ريحانه گستر)
هر كدوم از دوستان كه شك دارن خودشون سوال كنن.
شما از كارمنداشون پرسيدي يا رييس ؟
چون معمولا از ترس بازرس بانك مركزي از اين حرفا زياد ميزنند من خودم يه شعبه البته نور نبود ارمان بود پرسيدم از كارمند گفت روز شمار ١٧ درصد اما وقتي رفتم پيش رييس صحبت كردم گفت روز شمار ٢٧ درصد البته شايدم به دليل اينكه نور داره مجوز ميگيره يكم سفتش كردن ولي قطعا با سود ٢٢ درصد كسي پول اونجا نميزاره چون بانك الان بيشتر از اينومقدار ميده و خودشونم اينو خوب ميدونند

sphinx2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
شما از كارمنداشون پرسيدي يا رييس ؟
چون معمولا از ترس بازرس بانك مركزي از اين حرفا زياد ميزنند من خودم يه شعبه البته نور نبود ارمان بود پرسيدم از كارمند گفت روز شمار ١٧ درصد اما وقتي رفتم پيش رييس صحبت كردم گفت روز شمار ٢٧ درصد البته شايدم به دليل اينكه نور داره مجوز ميگيره يكم سفتش كردن ولي قطعا با سود ٢٢ درصد كسي پول اونجا نميزاره چون بانك الان بيشتر از اينومقدار ميده و خودشونم اينو خوب ميدونند
والا من قصدم فقط اطلاع رساني درباره يه تجربه شخصي بود. پيشنهادي دارم كه بنظرم منطقيه. دوستاني كه تونستن با سود بالاتري سپرده گذاري كنن توي نور(كه اين سايت پره از چنين خبرهايي) مثل من آدرس دقيق اون شعبه در تهران رو بگن تا دوستان شخصا بتونن مراجعه و صحت و سقمشو تاييد كنن. به طور مثال در تهران منطقه قيطريه، خيابان امير حسن كريمي يكي از خيابون هاي اصلي قيطريه است (محل شعبه در انتهاي جنوبي اين خيابان نرسيده به بلوار صباي قيطريه) و هركدوم از اهالي تهران مي تونن مراجعه كنن و شخصا ببينن آيا مي شه با درصد بالاتري سپرده كرد يا خير.
قبلش به شعبه ديگه اي از نور مراجعه كردم: آدرس تهران، ميدان قدس، خيابان شريعتي، پايينتر از پمپ بنزين. جالب اينجاست كه درب رو بسته بودن و داخل بودن ولي كاغذ بزرگي پشت شيشه زده بودن:
"سپرده كوتاه مدت : ١١ درصد
سپرده بلند مدت يكساله : ٢٢ درصد"
لطفا دوستان اگر نظر ديگه اي دارن با آدرس دقيق (براي شهر تهران) بذارن تا من و امثال من كه مي خوان قبل از ١٥ فروردين و احيانا موج جديد كاهش سودها سپرده گذاري كنن.
در غير اينصورت فكر نمي كنم صرف گفتن اينكه يك شعبه (بدون ذكر آدرس) كسي سپرده با سود بيشتر كرده به حال دوستان اينجا مفيد باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:

امرسون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
بنده هم صبح رفتم نور شعبه شهرک اکباتان که خود رئیس شعبه گفت سودهامون طبق همان روال بانک مرکزی روزشمار ۱۰ و یکساله ۲۲ هست . جناب amin885 اگه تهران تشریف دارید بفرمایید کدام شعبه افتتاح کردید بلکه ما هم بتونیم باز کنیم

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
این 2 تا موسسه قومی قبیله ای کار میکنن . وقتی تو سایتش شعبه ها رو به نام قدیمیشون تفکیک کرده معلومه هرکدوم یه حرفی میزنن

سود متفاوت - سایت متفاوت - شعبه ها در یک منظقه خاص از کشور - به معنای واقعی بی صاحاب
با این شرایط به اینا مجوز بدن معجزه رخ داده

inoora

Registered User
لایک‌ها
75
سلام دوستان
من در چند پست قبل هم اعلام کرده بودم
32 درصد سود
سپرده دوساله با حق فسخ بدون جریمه در پایان یکسال
آرمان-فرشتگان
شعبه سعادت آباد - سرو غربی
رییس بانکش هم یه خانمه
50 میل
روز افتتاح حساب 1393/12/24

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
سلام دوستان
من در چند پست قبل هم اعلام کرده بودم
32 درصد سود
سپرده دوساله با حق فسخ بدون جریمه در پایان یکسال
آرمان-فرشتگان
شعبه سعادت آباد - سرو غربی
رییس بانکش هم یه خانمه
50 میل
روز افتتاح حساب 1393/12/24
شعبه شادمهر خيابون ستارخان ارمان-فرشتگان روز شمار ٢٧ درصد تاريخ افتتاح ٢٧ اسفند در ضمن همين خيابون ستارخان هـمون روز شخصا شعبه نور رو پرسيدم كارسازان كوتاه مدت ٢٤/٥. اين تجربه شخصي من حالا شايد نور تغيراتي داره ميده

بالا