برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام من اعزام یک اردیبهشت شهید خضرایی هستم
الان تقسیم یگان به چه صورت میباشد هر کی میوفته
شهر خودش؟
هرکی نمیفته شهر خودش،ولی سعی،میکنن بندازن شهر خودت،منتهی پارتیردارها و پدرنظامیا د. الویت اند،بعد مشکل دارها و متاهل ها،بعدم بقیه!!!!!!

Farebra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا خواست آموزشی افتادیم تهران،
ایشالا یگانم میوفتم به امید خودش

ma-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. من یک اردیبهشت اعزامم. با توجه به اینکه اواخر خرداد ماه رمضون هستش کی اردو میبرن؟ و اصلا میبرن؟ سوال دیگه اینکه در روزهای تعطیل مثله جمعه یا ایام سوگواری و ... مثله روزای عادی آموزش و ... داره با فرق میکنه و کاری ندارن دیگه؟سوال آخرم اینکه میان بر نامه های آموزشی مختلف مثل کلاسا و آموزشهای عملی وقتی برای استراحت میدن؟ یا پشت همه هستش؟ ممنون

shamekhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. من یک اردیبهشت اعزامم. با توجه به اینکه اواخر خرداد ماه رمضون هستش کی اردو میبرن؟ و اصلا میبرن؟ سوال دیگه اینکه در روزهای تعطیل مثله جمعه یا ایام سوگواری و ... مثله روزای عادی آموزش و ... داره با فرق میکنه و کاری ندارن دیگه؟سوال آخرم اینکه میان بر نامه های آموزشی مختلف مثل کلاسا و آموزشهای عملی وقتی برای استراحت میدن؟ یا پشت همه هستش؟ ممنون
سلام. اردو میبرن مرخصی به هر بهانه ای میدن. کلاس عملی غیر اردو نداری .فقط رژه و ضربه پا موقع راه رفتن. نگران نباش خوب جایی افتادی

Farebra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من زنگ زدم **** وظیفه گفت افتادی خضرایی،
برگه هم بیاد یعنی همينه، تغییر نمیکنه؟

hamid_ta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان آینده!! من اعزامم 1 اردیبهشت، رفتم **** وظیفه شهرستان، چک کردن گفتن بهم کدم خورده شهید خضرایی، الان سه شنبه اول اردیبهشت ما باس کجا بریم؟ کسی میتونه راهنمایی کنه پلیز!!
ضمنا من فوق لیسانسم، وضعیت گروهانمون چطور میشه؟ آسایشگاش تمیزو ردیفه؟

Last edited:

ma-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان. میخواستم بپرسم وضعیت امریه ای ها در آموزشی به هیچ وجه فرقی نداره با بقیه؟ سوال دیگه هم اینکه من اضافه وزن دارم و زیاد طاقت دوییدن رو ندارم. به نظر شما از الآن تمرین کنم یا نیازی نیست. ممنون

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام دوستان. میخواستم بپرسم وضعیت امریه ای ها در آموزشی به هیچ وجه فرقی نداره با بقیه؟ سوال دیگه هم اینکه من اضافه وزن دارم و زیاد طاقت دوییدن رو ندارم. به نظر شما از الآن تمرین کنم یا نیازی نیست. ممنون
خیر فرقی نداره.
نیازی نیست!!!!

aaaaa151

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. برادرا . منم اعزام اول اردیبهشت هستم . لیسنس دارم. همین خراضی افتادم. باید صبح اولین روز برم میدان **** یا برم همون پادگان. یکی از شهرستان های استان تهران زندگی میکنیم . احتمال داره بیفتم یگان هم تهران؟ رشتم مرتبط با تعمیرات هواپیماس. در ضمن کسی پایه دوستی هست از کسایی که میوفتن خضرایی ( البته عشقای اینترنتی اکثرا به طلاق می انجامد.D )

bbs boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منم شرایطم مثل شماست... ایشالله خیره

bbs boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام امروز از پلیس+10 کد محل آموزشم رو گرفتم... یه جورایی خوشحالم شنیدم جای خوبیه

ma-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چجوری از کد محل آموزشی با خبر باید شد؟! مگه غیر نامه ای که دم در میارن راه دیگه ام داره؟! راستی یه برگه همون اول پلیس +10 بهم داد زمانی که دفترچه اعزام به خدمت رو ارسال کردم که سفید بود با گوشه هاش کمی سبز. ولی اون ارگانی که برای امریه براش اقدام کرده بودم اصلش رو ازم گرفت.لازمه که دوباره اون برگه رو از پلیس +10 بگیرم؟

llvllafiia

Registered User
لایک‌ها
5
سلام به دوستان آینده!! من اعزامم 1 اردیبهشت، رفتم **** وظیفه شهرستان، چک کردن گفتن بهم کدم خورده شهید خضرایی، الان سه شنبه اول اردیبهشت ما باس کجا بریم؟ کسی میتونه راهنمایی کنه پلیز!!
ضمنا من فوق لیسانسم، وضعیت گروهانمون چطور میشه؟ آسایشگاش تمیزو ردیفه؟
سلام
منم فوق لیسانسم افتادم خضرایی اعزامم 1 اردیبهشت شرایطم مثل خودته
من از مازندرانم برگه اومد در خونمون 1آدرس دادن توی مرکز استان که 7 صبح برم اونجا خودمو معرفی کنم
واسه تو هم احتمالا همینجوریه
از کدوم استانی؟نامه نیومد در خونه هنوز؟
من درخواست پذیرش **** هم داده بودم ولی با این اوصاف فکرکنم **** دیگه هیچی میشه

amirshms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منم فوق لیسانسم افتادم خضرایی اعزامم 1 اردیبهشت شرایطم مثل خودته
من از مازندرانم برگه اومد در خونمون 1آدرس دادن توی مرکز استان که 7 صبح برم اونجا خودمو معرفی کنم
واسه تو هم احتمالا همینجوریه
از کدوم استانی؟نامه نیومد در خونه هنوز؟
من درخواست پذیرش **** هم داده بودم ولی با این اوصاف فکرکنم **** دیگه هیچی میشه
---------------------------------------------------
سلام
بنده هم ارشد هستم هم اعزامی شما دوستان.

بالا