برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
اینجاس که من رسما گـــــــــــــــــــل (!) گیجه گرفتم!
میخوام ISP عوض کنم! (الان فن آوا دارم)
صفحه مربوط به هر ISP که میرم میگن دزدن و قطعی داره و بی کیفیته و سرعت پایینه و...
من چه کنم؟ :|
(توضیح اینکه قبلا صبانت و آسیاتک هم داشتم که صبا بهتر بود در کل و فن آوا فقط شبانه اش که افت سرعت نداره خوبه. البته من کلا هم دانلودر نیستم! نهایتش در ماه بشه 10 گیگ (رایگان و غیر رایگان))
توضیح2: این متن در صفحات isp های دیگه هم ممکنه جهت اخذ کمک ارسال بشه ببخشید دیگه
پارس آنلاین عالیه! اکثر نارضایتی های اخیر هم به خاطر حذف دانلود شبانه و یک سوم شدن اونه. وگرنه قطعی به ندرت! داره و همیشه وصله.

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
سلام، کسی میدونه این جشنواره 16 مگابیت شامل تمدید اشتراک هم میشه یا فقط برای کاربرای جدیده؟

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام دوستان عزیز من خیلی وقت یه مشکلی با این مخابرات دارم اونم اینه که وقتی با گوشی به مودمم وصل میشم 2750u دلینک هستش سرعتم حیلی کمتر هستش ، مثلا من وقتی وایبر یا لاین یا واتس اپ و ... رو کامپیوتر نصب میکنم عکسا یا فیلما زود لود میشن ولی همون عکس تو گوشیم جون میکشه تا لود بشه (گوشیمم sony z3 البته با ایفون و اچ تی سی هم همینجوری کند ) موندم چرا اینجوری ایا باید دستکاری یا تنظیمات خاصی کنم مودم یا گوشیمو تا درست بشه . از اساتید محترم ممنون میشم اگه روش خاصی بلد هستن بهم کمک کن من اینترنتم 512 نامحدود هستش .

Last edited:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
نت شبانه پارس آنلاین دیگه بر نمیگرده؟ هر وقت درست شد خبر کنید

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام ، پارس‌آنلاین بهتر هست یا آسیاتک ؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پارس آنلاین گرونه ترافیک شبانه هم نداره!
الان به جز همین طرح یک سوم اکثر آی اس پی ها شرکتی هست که کامل شبانه رایگان داشته باشه و سرعتش هم خوبه باشه?

Sent from my HTC Desire Eye using Tapatalk PRO

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
الان به جز همین طرح یک سوم اکثر آی اس پی ها شرکتی هست که کامل شبانه رایگان داشته باشه و سرعتش هم خوبه باشه?

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

مخابرات کاملا نامحدود بود که اون هم با دمش گردو میشکنه و مصرف منصفانه و... آورده سرعت بیشتر شرکت ها بجز مخابرات خوبه ولی هیچ کدوم واقعا نامحدود نیستن و حداقل ترافیک, مصرف منصفانه و... دارن

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18

رایگان شبانه نمیخوام سرعتو خیلی پایین میارن الان آسیاتک و شاتل تایم رایگانشون تا 2 مگ پایین میارن تازه شاتل جرات نداری مصرف کنی میزنه محدودت میکنه. قیمتهای همشون هم که طبق تعرفه رگولاتوری هست حالا بعضیاشون میان سرویس هایی میذارن که به ظاهر ارزون هست . همین مخابرات کسی ندونه فک میکنه سرویسهاش ارزونن در صورتی که سرویسش یکساله ست و اگه از شرکت های دیگه یکساله بگیری هزینه ش همین حول و حوشه به علاوه هزینه آبونمان و ...

holden.k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من الان 6 ماهه منتظرم پارس آنلاین بهم اینترنت بده ولی همش میگن مرکز مخابرات قدس مشکل فنی داره یا پورت نداره. اصلا جایی هست که به مرکز مخابرات قدس محدوده امیرآباد سرویس بده؟

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
سلام من الان 6 ماهه منتظرم پارس آنلاین بهم اینترنت بده ولی همش میگن مرکز مخابرات قدس مشکل فنی داره یا پورت نداره. اصلا جایی هست که به مرکز مخابرات قدس محدوده امیرآباد سرویس بده؟
سلام
اگه پارس آنلاین مرکز شما سرویس نمیده احتمالا بقیه شرکت ها هم ندن. مرکز خراب شده ما هم پورت خالی نداره، نه پارس نه هیچ شرکت دیگه ای سرویس جدید نمیتونه بده. حتی کسی بخواد از مخابرات هم بگیره باید دو ماه صبر کنه!

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
رایگان شبانه نمیخوام سرعتو خیلی پایین میارن الان آسیاتک و شاتل تایم رایگانشون تا 2 مگ پایین میارن تازه شاتل جرات نداری مصرف کنی میزنه محدودت میکنه. قیمتهای همشون هم که طبق تعرفه رگولاتوری هست حالا بعضیاشون میان سرویس هایی میذارن که به ظاهر ارزون هست . همین مخابرات کسی ندونه فک میکنه سرویسهاش ارزونن در صورتی که سرویسش یکساله ست و اگه از شرکت های دیگه یکساله بگیری هزینه ش همین حول و حوشه به علاوه هزینه آبونمان و ...
باید با شرکت‌های دیگه در تماس باشی ببینی پورت خالی دارن یا نه ، این که دوستمون میگن چون فلان شرکت پورت خالی نداره پس حتما بقیه شرکت‌ها هم ندارن حرف درستی نیست، به شرکت‌های مختلف زنگ بزن فقط به PAPها زنگ نزن به شرکت‌های ISP هم زنگ بزن

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
قحطیه مگه جدا موندم چرا این تاپیک هنوز داره آپ میشه

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
خواستم برم از پارس آنلاین، فکر رانژه و دردسرش بخیالم کرد، حالا چند روز پیش چند بار مزاحم شدن، یه آدرس میزنی یه چیی دیگه نشون میده، نمونش این تبلیغ:
CDmHG1CW8AEc1pw.png

اینجا همه دزدن، پارس آنلاین پول گرفتی تبلیغم نشون میدی، ایرانسل رو بوقم تبلیغ میزنه، همراه اول هر شماره ای رو بلاک میکنم از شماره دیگه ای اس میده، سیم کارت همراه اولمو شکستم نصف مشکلاتم حل شد، لقب مناسبی براشون ساختم: دزدای فناوری و ارتباطات
ضمنا جدا از این زنگ زدم میگم انقد اس ام اس ندین، میگه مگه عیبی داره، انقد ایرانسل و همراه اول اس ام اس میدن، حالا ماهم بخاطر خودتون اس ام اس میدیم، بلاکشون کردم ولی واقعا بی شعور خطابشون کنم به کلمه ی بی شعور توهین میشه
موفق باشید.

Last edited:

temple

Registered User
لایک‌ها
77
سلام قیمت 2 مگ نامحدود پارس انلاین چنده؟

temple

Registered User
لایک‌ها
77
سلام قیمت 2 مگ نامحدود پارس انلاین چنده؟

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان پارس آنلاین 256 دو گیگ در ماه سرعت دانلودش معمولا بینه چند تا چنده ؟

و همین سوال در مورده 512 و 1 مگ و دو مگ رو میشه لطفا بم بگید ؟

و سرعته دانلود نامحدوده 256 روی چنده ؟ ( چرا اینطوری نوشتن ؟ حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی مشتری (GB) مقدارش 11 گیگ یا 22 گیگ ) در مورد نامحودودا این حرفو زده

میشه منو راهنمایی کنید لطفا

و اینکه در ماه قطعی هم دارید ؟

بالا